Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6417032 Napisano: 16.10.2017 21:34:46 w Smolar
gdzie Smolar ma te oświadczenia?
Jest regulamin, ale oświadczeń brak?

https://www.smola...-wygraj-z-red-bullem Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6416494 Napisano: 15.10.2017 21:57:19 w Smolar
Już kiedyś była afera i Smolar postawił na swoim. Chodziło o zapis w regulaminie, że udział może wziąc osoba posiadające pełne prawa, etc. oraz że musi odebrać telefon i potwierdzić udział...

zapytanie dotyczyło: jeżeli udział bierze osoba posiadająca pełne prawa, natomiast jest niepełnosprawna - głucha/niema - więc jak ma potwierdzić udział skoro porozumiewa się na migi? 
Odp Smolara: nie może brać udziału w konkursie-jeśli nie może potwierdzić telefonicznie..niepełnosprawny choc nie ubezwłasnowolniony- jest poza Smolarowym zasięgiem... ta sprawa miąła miejsce około 6 lat temu.

Wygląda chyba na to, że Smolar nie ma w swojej grupie pracowników prawnika...
Takimi zapisami w regulaminie narażają się na śmieszność i brak kompetencji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6416483 Napisano: 15.10.2017 21:39:12 w Smolar
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

to jest jakies chore...kto bogatemu zbaroni miec 100 numerow telefonow i ze 100 numerow grac?

Możesz grać ze 100. numerów, ale jeśli 3 z nich wygrają, a Smolar poprosi o te dziwne oświadczenia wszystkich laureatów, to przepadną Ci 2 nagrody, bo nie będziesz mogła podać np. danych sąsiadki czy cioci. Po prostu na jeden numer odeślesz oświadczenia, a do pozostałych dwóch nic nie odeślesz i nagrody przejdą (ewentualnie) na rezerwę.


Raczej to idzie ku temu, by nie było rezerwy w regulaminach...w niektórych rezerwy nie ma..
A kto mi zabroni użyczać tel innej osobie..Mogę użyczyć swoje auto, swój dom..telefon też!
Pytanie zasadnicze: po co dla SMOLARA te dane wrażliwe objete tajemnicą operatora-z których korzystają służby - i TO tylko W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH (przestępstwa/ sprawy sądowe, etc..) 
Sami w bazach trzymają dane, wysyłaja info o nagrodach, w których konkursie nie brałem udziału...przechowują adresy, dane...długo PO zakończeniu konkursu..a może i nigdy nie kasują??

Może zawczasu warto gdzieś to zgłosić... coś nienormalnego... ksero dowodów wysyłac, podpisywac upowaznienia udostępnienia u operatorów nr tel...Albo do sponsorów wysłac info co robi Smolar i zamiast czytac wnikliwie odp i wybierać najlepsze, to wolą z bazy usuwac numery telefonów "częstych graczy/laureatów"

Smolar chyba powinien prawnie się doszkolić bo biedy dużej sobie sam narobi...emotka  jak Rzecznik Praw Obywatelskich się za niego weźmie... Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, joan 0

darog

#6416467 Napisano: 15.10.2017 21:05:53 w Smolar
4.6. Organizator zastrzega sobie prawo i możliwość weryfikacji, czy uczestnik spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. W tym celu może żądać od uczestnika złożenia dodatkowych oświadczeń na piśmie, podania dodatkowych danych bądź doręczenia dokumentów niezbędnych do prawidłowego uczestnictwa w loterii, w tym m. in.: - podania wszystkich numerów telefonów, z których uczestnik wysyłał zgłoszenia do konkursu, - własnoręczne podpisanie oświadczenia przez uczestnika o wyrażeniu zgody na uzyskanie w jego imieniu danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną w postaci wszystkich numerów telefonów, które są zarejestrowane na uczestnika, od wszystkich operatorów telekomunikacyjnych świadczących usługi telekomunikacyjne na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w tym zwolnienie na podstawie art. 159 ust. 2 pkt. 2 Ustawy Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2016 poz. 1489 ze zm.) w/w operatorów z zachowania tajemnicy telekomunikacyjnej w odniesieniu do informacji o numerach telefonów, które są zarejestrowane na uczestnika i polecenie ich ujawnienia organizatorowi konkursu.Niespełnienie warunków wynikających z niniejszego regulaminu lub nieuzasadniona odmowa spełnienia powyższych żądań po przeprowadzeniu przez organizatora postępowania wyjaśniającego, może spowodować wykluczenie danego uczestnika z konkursu z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagród

DOTYCHCZAS Z TAKIEGO PRAWA KORZYSTAŁA TYLKO POLICJA/PROKURATURA/ SĄD...może mi ktoś wytłumaczyć po co dla Smolara numery tel które są zarejestrowane na mnie? 
Czy to jest niezbędne do przeprowadzenia loterii/konkursu??  Wyświetl w wątku >>

darog

#6416311 Napisano: 14.10.2017 23:48:33 w Smolar
edzia21 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

mam takie pytanko. czy Smolar chętnie i w miare szybko oddaje paragony jeśli są potrzebne? Czy ktoś miał taką sytuację że wysłał na ten sam paragon 2 konkursy i potrzebował od Smolarka zwrot?

W przypadku loterii nie licz na zwrot - oddadzą Ci paragon, jeśli odeślesz im nagrodę emotka W przypadku konkursu "opisowego" - dowiaduj się emotka

dokładnie tak. 
nie zwrócili paragonu z loterii (choć w mailu napisali nie ma problemu, odeślą, ale razem z nagrodą-czyli trzeba czekać) potem się wypieli, nagroda przyszła bez paragonu, w mailu odp, że paragon-oryginał  musza mieć do Urzedu Skarbowego - w razie kontroli Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6413730 Napisano: 09.10.2017 12:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Poratuje mnie ktoś informacją do kiedy na kaski odsyłamy papiery tzn. kiedy sms-y były?

smsy były w czwartek 5.10Można odesłać ksero paragonu - właśnie dzwoniłam w tej sprawie.


Wg regulaminu 5 dni roboczych od SMsa. paragon+oświadczenie. Czyli do czwartku. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6412643 Napisano: 06.10.2017 12:19:50 w Czy informują/ informowali?
LAYS MAXX ostatnie losowanie były maile?

dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6409803 Napisano: 01.10.2017 00:14:41 w Paragony na trwające konkursy
zagapiłem się o 20 min, mam paragony Velvet Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6409150 Napisano: 29.09.2017 08:55:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sabinka71 napisał(a):

Na paragonie z C4 opis płatki nestle i cena 4,85.Czy muszę mieć pieczątkę na paragonie czy bedą wiedzieli że to nie są corn flakes.

Zamiast pieczątki w c4 proponuję brać "podgląd z paragonu" w punkcie info. 

co to jest ten "podgląd paragonu"?????

kartka A4... tyle, że u mnie w POK zabierają oryginał paragonu wydając "podgląd paragonu", 
miałem raz wyblaknięty nr paragonu, oddałem oryginał w BOK, miałem "podgląd" i ksero owego paragonu. Organizator - Smolar (od czasu do czasu mam z nimi spore problemy) nagrody nie wydał. Numer na "ksero" był mało czytelny (ale do "rozszyfrowania) i owy nr z paragonu nie wystepuje na tzw "podglądzie" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6408267 Napisano: 27.09.2017 12:36:04 w Smolar
Smolar.. albo nie odp na maile, albo "gubi" listy polecone, po stwierdzeniu, że się odnalazł, - to tylko stwierdzają-że jest, ani przepraszamy, ani nic.. list odnaleziony.. to jeszcze na nagrode 2 tygodnie czekać.. rezerwy też coraz czesciej nie przewidują... Wyświetl w wątku >>
1 inter81 0

darog

#6406985 Napisano: 24.09.2017 09:33:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pudliszki odido

informowali?

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6406984 Napisano: 24.09.2017 09:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simsonowa napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Do kiedy wazna jest karta z decathlonu z loterii nestle?

Moja jest do  września 2019O

O JEJKU! AJa jeszcze nie dostalam.Czy jeszcze ktos czeka?


czeka... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6404547 Napisano: 18.09.2017 11:13:57 w Smolar
superloser napisał(a):

https://www.smola...djazd-z-nagrodamiTo, to już żenada. Ogólnopolska promocja SIKU na 5 dni podwózki do szkoły.
Zacznie się HEJT, obciach albo szpan  dzieciaka.
Jesli to wygra jakis Szarak, to  go "Szlachta " szkolna wypoziomuje. Żal dzieciaka.
Lepiej dać Młodemu laptopa... a tak Kochanie, 300-500ml do szkoły, pieszo 10-15 minut . W korkach tylko 30 min produkcji spalin.
Brawo Smolar - pewnie organizacja promocji ma wyższe koszta od nagród.  emotka  tak sie biznes robi.

EDITED 

PULA NAGRÓD to ponad 250tys zl.
Z czego 10000zl idzie na szofera, 
100zl zabawka x 10 sztuk = 1000zl

Reszta to samochodziki po 9,50zl lub smycze po 1.22zl oraz asortyment straganu bazarkowego - 80,000 sztuk to śmieci. 

Brawo dla Milko, Carex, Lay's - ze dają konkretne nagrody albo 100zl, a nie smycze za 1,22zl. 
Lepsze NIC od zasmiecania Planety!!! emotka

Może szoferem będzie sam pan Robert Wojtkowski? fajnie przez 5 dni zarobić 10 tys... a można z tej Łodzi choćby do Suwałk jechać by laureata wozić.. A za pokój w np MOSiR zapłaci 50 zł a dobę  (ze śniadaniem) najlepsza nagroda- to być kierowcą w tym konkursie.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6403582 Napisano: 14.09.2017 20:31:09 w SZUKAM....
dziś było 2x połaczenie z nr 500,,,034

czy ktoś kojarzy z czego mogli dzwonić?


Nikt nie odbiera tel jak oddzwaniam, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6403544 Napisano: 14.09.2017 18:35:08 w Czy informują/ informowali?
Nałęczowianka, już wszystko poinformowane? paragony wywalać? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6403542 Napisano: 14.09.2017 18:32:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt.
Zgodnie z regulaminem loterii „Noc Gwiazd z Kinder Bueno”, w przypadku 
braku ofert odkupu
biletów na galę rozdania Oscarów
, organizator 
zapewnia jako nagrodę I stopnia voucher na realizację tożsamej 
wycieczki, o takiej samej wartości, z tą różnicą, że w miejsce 
uczestnictwa w gali rozdania Oscarów zapewni udział w imprezie z 
udziałem gwiazd towarzyszącej gali rozdania Oscarów - tj. Elton John 
Foundation Academy Award Party.

W przypadku dalszych pytań prosimy o wiadomość na adres 
kontakt@kinderbueno.pl lub kontakt z infolinią pod numerem 22 393 37 95.

Pozdrawiamy,
Zespół Kinder Bueno

******
JAK NA RAZIE KINDER BUENO OWYCH BILETÓW NA GALĘ OSCAROWĄ NIE ODKUPIŁ, to jest odp z dziś , a reklamy lecą..o "czerwonym dywanie". No mam wątpliwości, że obie imprezy mają taki sam koszt..
Wrażenia być na rozdaniu Oscarów, zapewne inny poziom. Wyświetl w wątku >>

darog

#6402403 Napisano: 12.09.2017 12:11:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

darog napisał(a):

Fotel z Wedel na wypasie przyjechał, ale jeden, druga koleżanka w pracy czeka. Napompowaliśmy, nie zdążyłem zrobić foto, w każdym razie kumpela obrażona, bo stwierdziłem, że inny niż na folderze i brzydszyhttps://www.dmuch...-bestway-75046.htmlA taki na folderze

http://wakacjenawypasie.pl/nagrody.php

Ta trzeba było powiedzieć, że piękny i jej do oczu pasuje emotka

Rzeczywiście, oczy to się jej zrobiły nawet czerwone emotka  emotka  druga z utęsknieniem czeka na przesyłkę i na misiaa z ...folderu. W tym du..pa się nie mieści z jakiś względów ten model przysłany niedobry do opalania-jak podsłuchałem Wyświetl w wątku >>

darog

#6402401 Napisano: 12.09.2017 12:08:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

darog napisał(a):

Fotel z Wedel na wypasie przyjechał, ale jeden, druga koleżanka w pracy czeka. Napompowaliśmy, nie zdążyłem zrobić foto, w każdym razie kumpela obrażona, bo stwierdziłem, że inny niż na folderze i brzydszyhttps://www.dmuch...-bestway-75046.htmlA taki na folderze

http://wakacjenawypasie.pl/nagrody.php

Taki do Ciebie przyjechał? Do mnie taki jak na stronce, a ten Twój właśnie mi się fajniejszy wydaje emotka A co to za obrażanie się emotka


Nie mój..2 dziewczyny z pracy wygrały  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

darog

#6402359 Napisano: 12.09.2017 11:04:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fotel z Wedel na wypasie przyjechał, ale jeden, druga koleżanka w pracy czeka. Napompowaliśmy, nie zdążyłem zrobić foto, w każdym razie kumpela obrażona, bo stwierdziłem, że inny niż na folderze i brzydszy

https://www.dmuch...m-bestway-75046.html

A taki na folderze

http://wakacjenawypasie.pl/nagrody.php Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6401830 Napisano: 11.09.2017 11:08:52 w Smolar
Ja nadal jestem za tym, żeby Smolar wytłumaczył się/ poprawił swoja technikę w wysyłaniu SMS z gratulacjami. W żadnym regulaminie nie ma zapisu: sprawdzaj sobie czy wygrałeś.. jest zapis DODATKOWO można wyniki sprawdzić tu i tu..

Nie mam czasu, zamiaru kontrolowania czy sms dotarł/czy sprawdzać...

SMOLAR MUSI w taki sposób SAM powiadamiać-by laureat wiedział-że jest laureatem. 

Inaczej doprowadzimy do tego, że nic nie zmienią w kwestii powiadamiania, tylko ulepszą stronę z wynikami.  Wyświetl w wątku >>
0 0