Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6421957 Napisano: 29.10.2017 11:18:40 w Zdjęcia naszych wygranych
Chyba każdy inny zestaw dostał z Fa? Wyświetl w wątku >>

darog

#6421770 Napisano: 28.10.2017 16:54:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Nescafe/ Żabka. Nikt ie dostał info - co za nagroda? Jak to potem wygląda? Losują główne z tych co przesłali dokumenty? Czy będą dzwonić - główne nagrody po 5 tys?

Po weryfikacji paragonów odezwą się do 10 szczęśliwców z prośbą o numer konta.Losować raczej nie będą, bo numery zwycięskich telefonów są już przyporządkowane do danych nagród.Zapewne puszczą maile emotka

Dzięki za odp, ale przecież można od razu dla zwycięzcy głównych poprosić o nr konta, jeśli nie ma paragonu, ok, nagroda przepada.Moim zdaniem skoro nagrody są różnego rodzaju-należy poinformować natychmiast.
Trudno mi też uwierzyć, że weryfikują paragony (dobrze, by tak było)
Wierze, że robi to np Karlsbad-bo prosi o nr transakcji, a nie wydruku..
Versus na wyrywki też weryfikuje..

ZEG tak robi. Zazwyczaj dowiadujesz się, co udało się wygrać dopiero w momencie, kiedy kurier puka do drzwi emotka . Ale właśnie ciekaw jestem, jak będzie w tej sytuacji emotka  Do zwycięzców głównych nagród przyślą kuriera z kasą w dłoni? emotka  

dzięki za odp. a wygrał ktos u nic pare razy na to same dane os nagrody główne? kiedyś TU na forum było napisane, że agencje reklamowe przydzielają główne nagrody "nieznanym nazwiskom" czyli jak ktoś wygrał bilety, czekolady, długopisy.. ?tzn mają takie dane często na swoich listach" to np kamery juz nie dadzą.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6421754 Napisano: 28.10.2017 16:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Nescafe/ Żabka. Nikt ie dostał info - co za nagroda? Jak to potem wygląda? Losują główne z tych co przesłali dokumenty? Czy będą dzwonić - główne nagrody po 5 tys?

Po weryfikacji paragonów odezwą się do 10 szczęśliwców z prośbą o numer konta.Losować raczej nie będą, bo numery zwycięskich telefonów są już przyporządkowane do danych nagród.
Zapewne puszczą maile emotka

Dzięki za odp, ale przecież można od razu dla zwycięzcy głównych poprosić o nr konta, jeśli nie ma paragonu, ok, nagroda przepada.
Moim zdaniem skoro nagrody są różnego rodzaju-należy poinformować natychmiast.
Trudno mi też uwierzyć, że weryfikują paragony (dobrze, by tak było)
Wierze, że robi to np Karlsbad-bo prosi o nr transakcji, a nie wydruku..
Versus na wyrywki też weryfikuje.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6421735 Napisano: 28.10.2017 14:30:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nescafe/ Żabka. 

Nikt ie dostał info - co za nagroda? Jak to potem wygląda? Losują główne z tych co przesłali dokumenty? Czy będą dzwonić - główne nagrody po 5 tys? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6421652 Napisano: 28.10.2017 00:05:03 w Smolar
monkakk napisał(a):

darog napisał(a):

https://www.e-kon...2h-pPYNo...zostałem pouczony, iż wszystko jest w regulaminie, a jeżeli nie odpowiada mi opcja dostawy nagrody na 3 listopada (widowisko w Warszawie 4 listopada) nie nie muszę brać udziału...Smolara wiąże regulamin, a nie moja "niecierpliwość". Czekają na wpływ WSZYSTKICH paragonów i razem wszystkie będą realizowane wysyłki...

Dokumenty dostali 20 października..
No..Po drodze jest 1 listopada.. czyli ktoś ew z Pcimia Dolnego wynajmie helikopter by dolecieć...

No i jeszcze trzeba znaleźć "hotel"...ktoś kto nie ma innych możliwości..
No i ciekawe czy kurier w punkt się stawi...bo awizo i odbiór wtedy w poniedziałek..PO wydarzeniu...

Oj Smolar kogo wy zatrudniacie...

Ktoś właśnie napisał że dostał bilety emotka

tia..1 osoba...
nawet czerwonym mazakiem było napisane na formularzu: prosze o pilne przesłanie nagrody z uwagi na krótki czas do imprezy, problemy logistyczne...etc...Odebrany list polecony 20 października...
skoro czekają na wszystkie dokumenty i jednocześnie mają wysłac.. to troche dziwne, że tylko jedna osoba dostała bilety.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6421229 Napisano: 27.10.2017 11:27:35 w Smolar
darog napisał(a):

https://www.e-kon...2h-pPYNo...zostałem pouczony, iż wszystko jest w regulaminie, a jeżeli nie odpowiada mi opcja dostawy nagrody na 3 listopada (widowisko w Warszawie 4 listopada) nie nie muszę brać udziału...
Smolara wiąże regulamin, a nie moja "niecierpliwość". Czekają na wpływ WSZYSTKICH paragonów i razem wszystkie będą realizowane wysyłki...

Dokumenty dostali 20 października..
No..Po drodze jest 1 listopada.. czyli ktoś ew z Pcimia Dolnego wynajmie helikopter by dolecieć...

No i jeszcze trzeba znaleźć "hotel"...ktoś kto nie ma innych możliwości..
No i ciekawe czy kurier w punkt się stawi...bo awizo i odbiór wtedy w poniedziałek..PO wydarzeniu...

Oj Smolar kogo wy zatrudniacie...

 
W niektórych regulaminach mają apis, że wysyłają w ciągu 5 dni od dnia dosłania dokumentów.. czasami mijał miesiąc-po upomnieniu...

Aha..bilety na Red Bull są na 'specjalnym sektorze nie objętym biletowanymi miejscami w sprzedaży internetowej" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6421201 Napisano: 27.10.2017 10:39:32 w Smolar
https://www.e-kon...em.html#.WfLt62h-pPY

No...zostałem pouczony, iż wszystko jest w regulaminie, a jeżeli nie odpowiada mi opcja dostawy nagrody na 3 listopada (widowisko w Warszawie 4 listopada) nie nie muszę brać udziału...
Smolara wiąże regulamin, a nie moja "niecierpliwość". Czekają na wpływ WSZYSTKICH paragonów i razem wszystkie będą realizowane wysyłki...

Dokumenty dostali 20 października..
No..Po drodze jest 1 listopada.. czyli ktoś ew z Pcimia Dolnego wynajmie helikopter by dolecieć...

No i jeszcze trzeba znaleźć "hotel"...ktoś kto nie ma innych możliwości..
No i ciekawe czy kurier w punkt się stawi...bo awizo i odbiór wtedy w poniedziałek..PO wydarzeniu...

Oj Smolar kogo wy zatrudniacie... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6417074 Napisano: 16.10.2017 23:26:24 w Smolar
glena napisał(a):

www.smolar.pl/laureat

dzięki glena Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

darog

#6417032 Napisano: 16.10.2017 21:34:46 w Smolar
gdzie Smolar ma te oświadczenia?
Jest regulamin, ale oświadczeń brak?

https://www.smola...-wygraj-z-red-bullem Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6416494 Napisano: 15.10.2017 21:57:19 w Smolar
Już kiedyś była afera i Smolar postawił na swoim. Chodziło o zapis w regulaminie, że udział może wziąc osoba posiadające pełne prawa, etc. oraz że musi odebrać telefon i potwierdzić udział...

zapytanie dotyczyło: jeżeli udział bierze osoba posiadająca pełne prawa, natomiast jest niepełnosprawna - głucha/niema - więc jak ma potwierdzić udział skoro porozumiewa się na migi? 
Odp Smolara: nie może brać udziału w konkursie-jeśli nie może potwierdzić telefonicznie..niepełnosprawny choc nie ubezwłasnowolniony- jest poza Smolarowym zasięgiem... ta sprawa miąła miejsce około 6 lat temu.

Wygląda chyba na to, że Smolar nie ma w swojej grupie pracowników prawnika...
Takimi zapisami w regulaminie narażają się na śmieszność i brak kompetencji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6416483 Napisano: 15.10.2017 21:39:12 w Smolar
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

to jest jakies chore...kto bogatemu zbaroni miec 100 numerow telefonow i ze 100 numerow grac?

Możesz grać ze 100. numerów, ale jeśli 3 z nich wygrają, a Smolar poprosi o te dziwne oświadczenia wszystkich laureatów, to przepadną Ci 2 nagrody, bo nie będziesz mogła podać np. danych sąsiadki czy cioci. Po prostu na jeden numer odeślesz oświadczenia, a do pozostałych dwóch nic nie odeślesz i nagrody przejdą (ewentualnie) na rezerwę.


Raczej to idzie ku temu, by nie było rezerwy w regulaminach...w niektórych rezerwy nie ma..
A kto mi zabroni użyczać tel innej osobie..Mogę użyczyć swoje auto, swój dom..telefon też!
Pytanie zasadnicze: po co dla SMOLARA te dane wrażliwe objete tajemnicą operatora-z których korzystają służby - i TO tylko W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH (przestępstwa/ sprawy sądowe, etc..) 
Sami w bazach trzymają dane, wysyłaja info o nagrodach, w których konkursie nie brałem udziału...przechowują adresy, dane...długo PO zakończeniu konkursu..a może i nigdy nie kasują??

Może zawczasu warto gdzieś to zgłosić... coś nienormalnego... ksero dowodów wysyłac, podpisywac upowaznienia udostępnienia u operatorów nr tel...Albo do sponsorów wysłac info co robi Smolar i zamiast czytac wnikliwie odp i wybierać najlepsze, to wolą z bazy usuwac numery telefonów "częstych graczy/laureatów"

Smolar chyba powinien prawnie się doszkolić bo biedy dużej sobie sam narobi...emotka  jak Rzecznik Praw Obywatelskich się za niego weźmie... Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, joan 0

darog

#6416467 Napisano: 15.10.2017 21:05:53 w Smolar
4.6. Organizator zastrzega sobie prawo i możliwość weryfikacji, czy uczestnik spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. W tym celu może żądać od uczestnika złożenia dodatkowych oświadczeń na piśmie, podania dodatkowych danych bądź doręczenia dokumentów niezbędnych do prawidłowego uczestnictwa w loterii, w tym m. in.: - podania wszystkich numerów telefonów, z których uczestnik wysyłał zgłoszenia do konkursu, - własnoręczne podpisanie oświadczenia przez uczestnika o wyrażeniu zgody na uzyskanie w jego imieniu danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną w postaci wszystkich numerów telefonów, które są zarejestrowane na uczestnika, od wszystkich operatorów telekomunikacyjnych świadczących usługi telekomunikacyjne na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w tym zwolnienie na podstawie art. 159 ust. 2 pkt. 2 Ustawy Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2016 poz. 1489 ze zm.) w/w operatorów z zachowania tajemnicy telekomunikacyjnej w odniesieniu do informacji o numerach telefonów, które są zarejestrowane na uczestnika i polecenie ich ujawnienia organizatorowi konkursu.Niespełnienie warunków wynikających z niniejszego regulaminu lub nieuzasadniona odmowa spełnienia powyższych żądań po przeprowadzeniu przez organizatora postępowania wyjaśniającego, może spowodować wykluczenie danego uczestnika z konkursu z jednoczesnym wygaśnięciem prawa do nagród

DOTYCHCZAS Z TAKIEGO PRAWA KORZYSTAŁA TYLKO POLICJA/PROKURATURA/ SĄD...może mi ktoś wytłumaczyć po co dla Smolara numery tel które są zarejestrowane na mnie? 
Czy to jest niezbędne do przeprowadzenia loterii/konkursu??  Wyświetl w wątku >>

darog

#6416311 Napisano: 14.10.2017 23:48:33 w Smolar
edzia21 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

mam takie pytanko. czy Smolar chętnie i w miare szybko oddaje paragony jeśli są potrzebne? Czy ktoś miał taką sytuację że wysłał na ten sam paragon 2 konkursy i potrzebował od Smolarka zwrot?

W przypadku loterii nie licz na zwrot - oddadzą Ci paragon, jeśli odeślesz im nagrodę emotka W przypadku konkursu "opisowego" - dowiaduj się emotka

dokładnie tak. 
nie zwrócili paragonu z loterii (choć w mailu napisali nie ma problemu, odeślą, ale razem z nagrodą-czyli trzeba czekać) potem się wypieli, nagroda przyszła bez paragonu, w mailu odp, że paragon-oryginał  musza mieć do Urzedu Skarbowego - w razie kontroli Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6413730 Napisano: 09.10.2017 12:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Poratuje mnie ktoś informacją do kiedy na kaski odsyłamy papiery tzn. kiedy sms-y były?

smsy były w czwartek 5.10Można odesłać ksero paragonu - właśnie dzwoniłam w tej sprawie.


Wg regulaminu 5 dni roboczych od SMsa. paragon+oświadczenie. Czyli do czwartku. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6412643 Napisano: 06.10.2017 12:19:50 w Czy informują/ informowali?
LAYS MAXX ostatnie losowanie były maile?

dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6409803 Napisano: 01.10.2017 00:14:41 w Paragony na trwające konkursy
zagapiłem się o 20 min, mam paragony Velvet Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6409150 Napisano: 29.09.2017 08:55:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sabinka71 napisał(a):

Na paragonie z C4 opis płatki nestle i cena 4,85.Czy muszę mieć pieczątkę na paragonie czy bedą wiedzieli że to nie są corn flakes.

Zamiast pieczątki w c4 proponuję brać "podgląd z paragonu" w punkcie info. 

co to jest ten "podgląd paragonu"?????

kartka A4... tyle, że u mnie w POK zabierają oryginał paragonu wydając "podgląd paragonu", 
miałem raz wyblaknięty nr paragonu, oddałem oryginał w BOK, miałem "podgląd" i ksero owego paragonu. Organizator - Smolar (od czasu do czasu mam z nimi spore problemy) nagrody nie wydał. Numer na "ksero" był mało czytelny (ale do "rozszyfrowania) i owy nr z paragonu nie wystepuje na tzw "podglądzie" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6408267 Napisano: 27.09.2017 12:36:04 w Smolar
Smolar.. albo nie odp na maile, albo "gubi" listy polecone, po stwierdzeniu, że się odnalazł, - to tylko stwierdzają-że jest, ani przepraszamy, ani nic.. list odnaleziony.. to jeszcze na nagrode 2 tygodnie czekać.. rezerwy też coraz czesciej nie przewidują... Wyświetl w wątku >>
1 inter81 0

darog

#6406985 Napisano: 24.09.2017 09:33:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pudliszki odido

informowali?

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6406984 Napisano: 24.09.2017 09:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simsonowa napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Do kiedy wazna jest karta z decathlonu z loterii nestle?

Moja jest do  września 2019O

O JEJKU! AJa jeszcze nie dostalam.Czy jeszcze ktos czeka?


czeka... Wyświetl w wątku >>
0 0