Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6438575 Napisano: 07.12.2017 14:07:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

dolly napisał(a):

mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS

u mnie nadawca nr 290 "nie można wyświetlić tej wiadomości"
identyko było jakiś czas temu-ale skasowany, tel nie taki stary Nokia na 2 SIM, może do redheads napisac maila z zapytaniem-czy to oni i dlaczego nie SMS...

tez mam nokie dual sim 130 .. ta sama?

tak!

one nie obsługują MMS stąd nasz problem emotka

nasz>? 
ja czekam na SMS- wg regulaminu.
moga podzielić wiadomośc na 2-jeśli jaki długi sms-który się przekształca na mms Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438564 Napisano: 07.12.2017 13:54:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

darog napisał(a):

dolly napisał(a):

mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS

u mnie nadawca nr 290 "nie można wyświetlić tej wiadomości"
identyko było jakiś czas temu-ale skasowany, tel nie taki stary Nokia na 2 SIM, może do redheads napisac maila z zapytaniem-czy to oni i dlaczego nie SMS...

tez mam nokie dual sim 130 .. ta sama?

tak! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438441 Napisano: 07.12.2017 11:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

mahuska napisał(a):


no właśnie d*pa
Dzisiaj na nowym telefonie MMS czytelny Pudliszki ogólnopolski
wczoraj 2x MM na noki3310 nie do odczytania na bank nie Tymbark
Wszystko z tego samego nr 537

u mnie nawet numeru nie ma, tylko jako nadawca jest MMS

u mnie nadawca nr 290 "nie można wyświetlić tej wiadomości"
identyko było jakiś czas temu-ale skasowany, tel nie taki stary Nokia na 2 SIM, może do redheads napisac maila z zapytaniem-czy to oni i dlaczego nie SMS... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438395 Napisano: 07.12.2017 10:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

darog napisał(a):

czy często organizator powiadamia w formie mms? 
zdarzało się-że były na tel konkursowym "nie można odczytać wiadomośći" czyli mms

teraz przed chwilą znowu.. kto mógł dziś powiadamiać?

dokladnie to samo i u mnie przed chwila emotka

ktoś napisał- że mms powiadamiają PUDLISZKI! w wątku "informują"
Ale w regulaminie teraz sprawdzam i mją wysyłac SMS!
Nieraz dostaje mms na konkursowy i olewam...a potem się dziwie że nic nie wygrywam

62. Każdorazowo w terminie do 4 (czterech) dni roboczych od terminów wyłonienia Laureatów,o których mowa w 58 pkt. i 61 pkt. Regulaminu, Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej
za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu komórkowego, z którego
Laureat dokonał Zgłoszenia, z prośbą o przesłanie na adres e-mailowy Organizatora:
promocja@redheads.pl w terminie do 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania tego
powiadomienia wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza stanowiącego
załącznik nr 2 do Regulaminu wraz ze zdjęciem/skanem dowodu dokonania Zakupu
Promocyjnego. Każdy z plików, o których mowa w zdaniu poprzedzającym powinien zostać
przesłany w formacie .jpg lub .pdf i poj. Max. 2MB Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438377 Napisano: 07.12.2017 10:24:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy często organizator powiadamia w formie mms? 
zdarzało się-że były na tel konkursowym "nie można odczytać wiadomośći" czyli mms

teraz przed chwilą znowu.. kto mógł dziś powiadamiać? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438243 Napisano: 06.12.2017 22:42:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szesnaście napisał(a):

Czy w Wedel Lewiatan przychodzi potwierdzenie na maila jeśli wyślemy zgłoszenie przez stronę. Jak tak, to po jakim czasie. Bo wysłałam pół godziny temu i nic nie mam.


1.3 Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są w dniach od 15.11.2017 r. do 06.10.2017 r. (dalej: czas trwaniaKonkursu) za pomocą systemu SMS, zgodnie z zapisem pkt 2.4.d) oraz za pośrednictwem strony
internetowej www.slodkiemikolajki.pl,

W tej chwili jest taki regulamin..Nie rozumiem dat rozpoczęcia i zakończenia..
poza tym gdzieś chyba było- że przedłużyli?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438113 Napisano: 06.12.2017 19:44:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dalszy ciąg Dermika - Drogerie Natura

"Niestety taki numer nie widnieje w naszej ewidencji. Prosimy także o informacje, gdzie zaproszenie zostało zakupione - ta informacja na pewno pozwoli szybciej wszystko ustalić" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438019 Napisano: 06.12.2017 17:37:26 w Smolar
Tiger ostatni etap informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6437757 Napisano: 06.12.2017 12:57:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

lager napisał(a):

mugolinka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Jaki nr informuje z lewiatana?  Ja dostałam jakiegoś dziwnego smsa z nr 537... któreo nie mogę odczytać. Powiedzcie ,że to nie zbieg okoliczności 

TO TEN NUMER
Do mnie wiadomość dotarła jako MMS

Mam to !!!! emotka emotka  Sms o 11 był. Czy ktoś zechce się podzielić jego treścią? U mnie widnieje w wiadomości załącznik multimedialny  i nie mogę go pobrać. 
I druga sprawa. Macie na paragonach słowo Tymbark? Ja mam tylko smaki nie wiem czy to przejdzie

Ja mam paragon opisany Sok Tymbark 1l jabłko-grusz itp więc wręcz wzorowo.
Czy myślicie, że będziemy mogli zakupy robić np z mężem/z żoną? Nie ma takiego zapisu, boje się, że jakaś kierowniczka będzie się upierać, że tylko laureat

Według mnie o to chodzi, że masz robić sama zakupy. Na czas. emotka  

Dokładnie- osobiście laureat, w obecności chyba przedstawiciela firmy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6436934 Napisano: 04.12.2017 19:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
DERMIKA. Natura. mieli czas do 29.11.
ktoś dostał nagrode
ktos wie czy bon spa czy kosmetyKi?
dzisiaj Barbara miałaby prezent...tylko Dermiki nie widać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6436647 Napisano: 04.12.2017 11:58:48 w Smolar
petarda napisał(a):

slavek napisał(a):

Smolar w regulaminie konkursu prosi o oryginał paragonu, wysyłam kopię bo potrzebuję do konkursu Develey. Myślicie, że przyślą nagrodę?

Nie przyślą

co więcej- odpowiedzą, że jeden oryginał-paragon do jednego konkursu/loterii.
Nie zwrócą też z przesłana nagrodą. Mam od nich odp w tym temacie. jakiś bon mi przepadł, wypowiedzieli sie-że moge sobie wybrać nagrodę- a z jednej musze zrezygnować- bo paragon musżą mieć do Urzedu Skarbowego ble ble ble.. Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

darog

#6436633 Napisano: 04.12.2017 11:45:18 w Carrefour konkursy
darog napisał(a):

marionzzz napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Agnes napisał(a):

kupiłam colę w dwupaku na paragonie 1 x 5,99zł
mogę w tym zagrać?
http://www.swietawcarrefour.pl/

nie, musisz kupic żeby bylo 2 produkty na paragonie. dwupak traktowany jest jao 1 produkt

ale nigdzie w regulaminie nie ma napisane,że dwupak to jeden produkt? jest napisane "każdy jednorazowy zakup minimum dwóch dowolnych produktówpromocyjnych z pkt. 4.4 regulaminu" więc można dyskutować, czy dwupak to produkt czy pojedyncza butelka to produkt...ja mam czteropak kupiony ale chciałam wysłać bo nie traktuję tego jako jednego produktu tylko jako cztery butelki czyli 4 x jeden produkt

Ty traktujesz tak, a organizator inaczej, Smolar nie uznał kiedyś  zgrzewki Kropli Beskidu-czyli 6 butelek.. Choć minimum były 2 szt produktu... 2 NA PARAGONIE ODBITE WYRAŹNIE x2

ps. przy piwie kiedyś Smolar pisał w regulaminie, że może być "czteropak" lub 4 sztuki Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6436632 Napisano: 04.12.2017 11:44:16 w Carrefour konkursy
marionzzz napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Agnes napisał(a):

kupiłam colę w dwupaku na paragonie 1 x 5,99zł
mogę w tym zagrać?
http://www.swietawcarrefour.pl/

nie, musisz kupic żeby bylo 2 produkty na paragonie. dwupak traktowany jest jao 1 produkt

ale nigdzie w regulaminie nie ma napisane,że dwupak to jeden produkt? jest napisane "każdy jednorazowy zakup minimum dwóch dowolnych produktówpromocyjnych z pkt. 4.4 regulaminu" więc można dyskutować, czy dwupak to produkt czy pojedyncza butelka to produkt...ja mam czteropak kupiony ale chciałam wysłać bo nie traktuję tego jako jednego produktu tylko jako cztery butelki czyli 4 x jeden produkt

Ty traktujesz tak, a organizator inaczej, Smolar nie uznał kiedyś  zgrzewki Kropli Beskidu-czyli 6 butelek.. Choć minimum były 2 szt produktu... 2 NA PARAGONIE ODBITE WYRAŹNIE x2 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6436614 Napisano: 04.12.2017 11:13:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie prześpimy zimy - Albedo.
Jaki to konkurs z którego jest dzisiaj wpis że powiadamiają? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6435076 Napisano: 30.11.2017 10:26:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henryczka62 napisał(a):

regulamin ze strony Kaufland:
1.6. Uczestnikiem Konkursu może stać się pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca paragon dokonanej osobiście transakcji
jednorazowego zakupu dowolnych produktów marki NIVEA BABY, oferowanych w sieci sklepów Kaufland. Zakupy dokonywane w związku z działalnością gospodarczą, jak również zakupy odnośnie których nabywca skorzystał z uprawnień konsumenckich w zakresie zwrotu zakupionego towaru, nie będą uwzględniane w toku niniejszego konkursu.

regulamin ze strony Versus:
1.6. Uczestnikiem Konkursu może stać się pełnoletnia osoba fizyczna,posiadająca paragon dokonanej osobiście transakcji jednorazowego zakupu dowolnych produktów marki NIVEA BABY za min. 20 zł, oferowanych w sieci sklepów Kaufland. Zakupy dokonywane w związku z działalnością gospodarczą, jak również zakupy odnośnie których nabywca skorzystał z uprawnień konsumenckich w zakresie zwrotu zakupionego towaru, nie będą uwzględniane w toku niniejszego konkursu.

Tez myśle, że min 20 zł, na stronie Kaufland (nie w regulaminie, ale zdjęciu promo) jest ten zapis, 
DZIĘKI DZIEWCZYNY za dyskusje i pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6435071 Napisano: 30.11.2017 10:23:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Hilcona PiP/Selgros cała poinformowana? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6435060 Napisano: 30.11.2017 09:52:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...nd.html#.Wh_FzkriZPY

tu trzeba za 20 zł czy dowolny produkt? Nie widze w regulaminie min kwoty zakupu Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6434939 Napisano: 29.11.2017 22:14:10 w Wkurza mnie...
Czaiłem się na nagrode weekend w Domku na drzewie..obiecałem komus taki prezent,
nie 2, a jednak 3 paragony zmarnowane.. Konkurs trwał dziś do 15.00 Regulaminu juz nie widze, 
No jakby sklepy Superpharm o 12.00 zamykali, koniec zzakupów i czas na wysyłanie prac konkursowych do 15.00

Wku...wia mnie taka godzina, jakby nie można było normalnie do północy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6432507 Napisano: 24.11.2017 01:11:40 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali dzisiaj kogos z jakiegoś konkursu po godz 13.00 
z num 616398522?

nic mi ten Num nie mówi, ale jedynie jakiś konk wchodzi w gre, chyba ze jakieś reklamy? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6432205 Napisano: 23.11.2017 13:54:07 w SZUKAM....
czy ktoś kupował na ten konkurs w normalnym Lewiatanie? Bo jest zapis "Lewiatan Żory"
https://www.e-kon...ta.html#.WhbElEriZPY Wyświetl w wątku >>
0 0