Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6444127 Napisano: 19.12.2017 19:46:20 w Smolar
petunija1 napisał(a):

darog napisał(a):

loteryjny napisał(a):

To sprawdza sobie zdalnie przez centrale właśnie.


ale Smolar chce nr  na przeciwko daty - a to nie jest numer paragonu - tzw. systemowy, tylko kolejny numer wydruku, Ani Biedra ani inne sklepy myślę, że nie będą potwierdzać takich paragonów.,

może Smolar jak weryfikuje to podaje systemowy,kto mu zabroni emotka

a skąd Smolar weźmie systemowy? Przecież w sms podaje się numer wydruku...Zadzwoni do laureata i poprosi by podał numer systemowy, bo chce sprawdzic-czy paragon jest OK? Studio Versus weryfikuje paragony z tego co się orientuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6444108 Napisano: 19.12.2017 19:15:42 w Smolar
loteryjny napisał(a):

To sprawdza sobie zdalnie przez centrale właśnie.


ale Smolar chce nr  na przeciwko daty - a to nie jest numer paragonu - tzw. systemowy, tylko kolejny numer wydruku, Ani Biedra ani inne sklepy myślę, że nie będą potwierdzać takich paragonów., Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6444104 Napisano: 19.12.2017 19:07:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Stokrotka woda żywiec.
Oni informują tylko smsem czy jeśli ktoś wysyłał formularz przez stronę to mail?

https://www.e-kon...ta.html#.Wjkm1N_iZPY

to również sms

i wszystkie nagrody już powiadomili SMSem?

z tego co widać w MDW...to niestety, ale tak 

dzięki edzia21 za odp. 
A te wafle Prince Polo jest jakaś rezerwa? Czy trzymać ten worek z opakowaniem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6444041 Napisano: 19.12.2017 16:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Stokrotka woda żywiec.
Oni informują tylko smsem czy jeśli ktoś wysyłał formularz przez stronę to mail?

https://www.e-kon...ta.html#.Wjkm1N_iZPY

to również sms

i wszystkie nagrody już powiadomili SMSem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6444038 Napisano: 19.12.2017 16:12:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Stokrotka woda żywiec.
Oni informują tylko smsem czy jeśli ktoś wysyłał formularz przez stronę to mail?

https://www.e-kon...ta.html#.Wjkm1N_iZPY Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6443553 Napisano: 18.12.2017 17:41:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karlsbad. Oni zwykle czekają do ostatniej chwili z wysyłką nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6443122 Napisano: 16.12.2017 23:53:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kupowałam dzisiaj lotto i zdrapki i zapłaciłam 10,50 zł i nie dostałam kuponu z numerem...jak to mozliwe, czy ekspedientka mogła sobie te numery zabierać?


kiedyś była loteriada.. nie trzeba było zdrapek do kuponów kupowac,
ciągle kodów nie wydawali..i to w rozmaitych punktach lotto..zawsze się trzeba było upominać.

teraz im trudniej- bo klient musi zdrapke jednoczesnie wykupic Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6442577 Napisano: 15.12.2017 12:40:47 w Czy informują/ informowali?
Informują jeszcze z Durex Zabka, czy po wszystkim? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6442442 Napisano: 15.12.2017 08:47:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

FBjoanna10 napisał(a):

witam od dłuższego czasu gram w konkursach i nic nie wygrywam w heinekenie gram od samego początku jeszcze ani razy nie wygrałam a nie tylko na sobie wysyłam zgłoszenia ale na bliskich również. wymyślam życzenia a także kopiowałam z neta i żadne nie wygrały nie wiem co robię nie tak a nawet w rekomenduj nie wiem jak brać udział w testowaniu tak samo jak w steetcom nie wiem jak pomocy proszę was emotka chcę chociaż raz poczuć jak to jest coś wygrać 

Zacznij używać znaków interpunkcyjnych na początek, bo aż boli, kiedy się Ciebie czyta. I nie piszę tego złośliwie.

Skoro udawało Ci się przed "dłuższym czasem" to rób to-co robiłaś wtedy-gdy wygrywałaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6442409 Napisano: 14.12.2017 23:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

działa wam strona elfy Pepsi?


no własnie nie działa,,nie można wysłać zgłoszenia.."spróbuj później" ??? za kilka min koniec konkursu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6442370 Napisano: 14.12.2017 21:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

Od kiedy się zmienił regulamin w Kaufland Nivea? emotka
Jakoś dziwnym trafem kojarzę dwa produkty bez sumy minimalnej i taki mam paragon. emotka

W połowie konkursu.
Versus twierdzi, ze nie będą uznawali paragonów na mniejszą kwotę niż 20 zł, bo tak było na materiałach promocyjnych i cos tam w ich regulaminie...bla bla bla. Kazali mi dokupić produkt do produktów poniżej 20 zł i podpiąć wszystko pod 1 paragon (tak, żeby było minimum 20 zł). 

DOBRA, a gdzie nr paragonu? na dole czy na górze? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6442361 Napisano: 14.12.2017 21:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nivea Kaufland. Robi Versus.
NR PARAGONU jest gdzie?
na górze?
na dole? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6441672 Napisano: 13.12.2017 19:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

KONKURS WAKACJE Z ORANGE!


Koleżankę poinformowano, że wygrała Samsunga S8 a na liście laureatów ma Samsunga J3, napisała reklamację i taką odpowiedź dostała.

Ja się pytam jak ONI nagradzali ludzi! Na bieżąco czytali i dzwonili! NA CHYBIŁ TRAFIŁ? LOSOWANKO? Zresztą poczytajcie sami! Pogrubiłem potwierdzające to fakty. I jeszcze na koniec ta rekompensata... śmiech!


Zgodnie z zapisami regulaminu (pkt. 6, § 4) „Organizator skontaktuje się telefonicznie ze
Uczestnikami Konkursu, wstępnie wytypowanymi do wygrania nagród, o
których mowa w ust. 5 lit. a) - d), w celu potwierdzenia uczestnictwa
Uczestnika w Konkursie oraz podania przez Uczestnika danych (imię,
nazwisko lub nazwa (firma), adres zamieszkania lub siedziby, adres
email, numer rachunku bankowego oraz numer PESEL) w celu weryfikacji
warunków uczestnictwa w Konkursie i wydania nagrody.” Była Pani osobą
wstępnie wytypowaną do wygrania nagrody w konkursie. Kontakt
telefoniczny miał na celu pozyskanie od Pani danych do wysyłki nagrody
oraz uzyskania potwierdzenia udziału w konkursie. Rozmowa telefoniczna
nie stanowi przyrzeczenia wydania konkretnej nagrody, a jedynie stanowi
czynność weryfikacyjną. Kontaktując się z Panią, nasz pracownik nie znał
ostatecznej listy zwycięzców, gdyż była ona na etapie tworzenia.

Prawdopodobnie podczas rozmowy telefonicznej zapytała Pani naszego
pracownika o to jaką nagrodę wygrywa. Ten z kolei, próbując udzielić
Pani jak najpełniejszej informacji, próbował wskazać na domniemaną
nagrodę zgodnie z jej/jego aktualnym stanem wiedzy. Niestety wskazanie
konkretnej nagrody na etapie nie było możliwym z uwagi na dwa fakty:

• Proces wyłaniania zwycięzców nie był zakończony
• Procesem kontaktowania się z potencjalnymi laureatami zajmowało się równolegle kilku pracowników


Dodatkowo proszę zauważyć, iż w przypadku braku możliwości kontaktu z
uczestnikiem konkursu, traci on możliwość wydania nagrody na rzecz
innego uczestnika, ponieważ niemożliwym staje się wydanie mu nagrody w
przypadku braku danych do jej przekazania.
Podsumowując, kontakt telefoniczny ma na celu weryfikację uczestnictwa
oraz pozyskanie danych do wysyłki nagrody. Proces kontaktu ze wszystkimi
osobami „wstępnie wytypowanymi do wygrania nagród” jest tylko etapem
procesu wyłaniania zwycięzców konkursu.


Nie mniej jednak, mając na względzie fakt, iż zakładała Pani, iż przyznana zostanie Pani nagroda
o wyższej wartości, chcielibyśmy zaproponować Pani darmowe zasilenie
numeru telefonu wskazanego w konkursie XXX XXX XXX kwotą 200 zł.

My też pisaliśmy reklamacje- że nie było drugiego połaczenia tel... Nie moga udowodnić = że dzwonili, bo skrzynka się włacza przy 4 sygnale...wiec na bilingu by wykazało- nawet jakby się rozłaczyli- że jednak połaczenie było...
Co więcej i pierwszego dnia kiedy dzwonili- był do nich tel.. kazali czekać do "jutro" nie zadzwonili nigdy.., znowu był do nich tel.. a pani Andzielika odpowiedziała: ja nie mam jak sprawdzić- czy dzwonił ktoś czy nie, taka weryfikacja jest  niemożliwa...
Pytam_ dlaczego laureat ma byc ukarany brakiem nagrody a nie wadliwie pracujący pracownik- który nie zadzwonił? nadto- my dzwoniliśmy 2 razy do nich! W czasie owej procedury wydzwaniania do laureatów..

NIE MA LISTY REZERWOWEJ.. więc o co chodzi- że ktoś inny zdobył nagrode?? 
Znam 3 przypadki utraty nagród (wg godzin i minut połaczeń nagrody= telefony) = ale jakoś u nich chyba tylko jednego laureata brakuje.. hahah!

Widzicie regulamin?
Kto jest Organizatorem.. Kto wykonawcą...

I dlaczego na maile nie odp wykonawca...a Blue Media...które przeprowadzenie konkursu zleciło..

Za wygrany najprawdopodobniej telefon  zaproponowali doładowanie 30 zł...

Czekamy dalej na odp..korespondencja trwa.. W tej chwili czekam na potwierdzenie godziny i minuty - kiedy dzwonili pierwszy raz...Bo zaraz się okaże , że proponują 30 zł - bo niby były wygrane słuchawki..

trudno  mi uwierzyć, że główną nagrode 30 tys wygrała rzeczywiście jakaś osoba a  nie słup... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6441613 Napisano: 13.12.2017 17:17:35 w Smolar
loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

jokan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

A jak smolar trzyma się zapisów swojego regulaminu? Dostałam w czwartek sms, że wygrałam konsolę (z biedronki i coca coli), w piątek doszło do nich moje oświadczenie laureata. Zgodnie z regulaminem mają 7 dni roboczych od otrzymania oświadczenia na wysyłkę... Myślicie, że jest szansa że przed świętami będzie? Nigdy nic nie wygrałam w tego typu loterii wiec jestem mega podekscytowana i po prostu nie mogę się doczekać;)

Niestety nie liczyłabym na pewno wysyłkę przed świętami.

ja wygralam w ABC w w polowie listopada i nadal nie mam swojej nogrody (tez konsolki)

Kiedys na grill weber czekaliśmy ponad 3 mies...choć powinni wysłać w 7dni. Nie było słowa przepraszam...tłumaczyli-ze sponsor chyba Kamis? Im nie dostarczył...

na jakiekolwiek rezerwy też chyba nie ma co liczyć, bo Smolar tego nie uznaje, na dodatek myślę, że ingerują czasem ręcznie w wyniki losowań emotka aż się prosi napisać do sponsora i nie tylko do niego.
PS. smolarze napraw obrazki bo nie da się wysyłać zgłoszeń, no chyba, że tak ma być.. emotka

od dawna mam takie przypuszczenia..że mają baze numerów tel które mają NIE WYGRAĆ.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6441513 Napisano: 13.12.2017 14:59:17 w Smolar
jokan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

A jak smolar trzyma się zapisów swojego regulaminu? Dostałam w czwartek sms, że wygrałam konsolę (z biedronki i coca coli), w piątek doszło do nich moje oświadczenie laureata. Zgodnie z regulaminem mają 7 dni roboczych od otrzymania oświadczenia na wysyłkę... Myślicie, że jest szansa że przed świętami będzie? Nigdy nic nie wygrałam w tego typu loterii wiec jestem mega podekscytowana i po prostu nie mogę się doczekać;)

Niestety nie liczyłabym na pewno wysyłkę przed świętami.

ja wygralam w ABC w w polowie listopada i nadal nie mam swojej nogrody (tez konsolki)

Kiedys na grill weber czekaliśmy ponad 3 mies...choć powinni wysłać w 7dni. Nie było słowa przepraszam...tłumaczyli-ze sponsor chyba Kamis? Im nie dostarczył... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6441407 Napisano: 13.12.2017 12:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że Milka/Stokrotka /Karlsbad cała poinformowana? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6440009 Napisano: 11.12.2017 02:16:46 w Lay's
Kiciunia21 napisał(a):

darog napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

darog napisał(a):

? o jakim filmowym mowa?
https://www.e-kon....html#.Wi29rEriZPY  ten zakończony

o ten chodziło https://filmyzlays.lays.pl/ - zakończył się wraz z wczorajszym dniem emotka


no jakoś nie umiem znależć w bazie- że ten konkurs zakończył się wczoraj i że w ogóle był?

https://www.e-kon...ys.html#.Wi3Si3StbqA

dzięki dzięki..a bo data zakończenia 31.12.2017r... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6440006 Napisano: 11.12.2017 01:31:26 w Lay's
myszorka92 napisał(a):

darog napisał(a):

? o jakim filmowym mowa?
https://www.e-kon....html#.Wi29rEriZPY  ten zakończony

o ten chodziło https://filmyzlays.lays.pl/ - zakończył się wraz z wczorajszym dniem emotka


no jakoś nie umiem znależć w bazie- że ten konkurs zakończył się wczoraj i że w ogóle był? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6439995 Napisano: 11.12.2017 00:06:00 w Lay's
? o jakim filmowym mowa?
https://www.e-kon....html#.Wi29rEriZPY  ten zakończony Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6438632 Napisano: 07.12.2017 15:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

darog napisał(a):

nasz>? 
ja czekam na SMS- wg regulaminu.
moga podzielić wiadomośc na 2-jeśli jaki długi sms-który się przekształca na mms

niestety nasz, bo oni wysyłaja normalnego sms a to system łaczy w mms emotka

Kiedy nie chće mi sie wymyślać haseł, wysyłam z tel na tel...i te długie do karlsbad tez...i jakoś normalnie te 400znakow przechodzi.. 
Jak inni organizatorzy wysyłają SMS czasami dzielone na 2. Ale nigdy, ze przychodzi "brak możliwości odczytania" mms. 1wiadomosc do 160 znaków tez mogę wysłać jako MMS-jesli zaznaczam przy wysłaniu taka opcje.  Wyświetl w wątku >>
0 0