Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6459837 Napisano: 05.02.2018 12:45:13 w Lay's
paula9891 napisał(a):

defed napisał(a):

Szukam listy produktów promocyjnych na konkurs STAR emotka  Może ktoś zapisał sobie regulamin, bo strona konkursowa zniknęła... 
Chodzi o ten konkurs: https://www.e-konkursy.info/?module=konkursy&action=show1&item1=konkurs-promocja-czar-star#.WngQFY6KS02

U mnie jest strona i regulamin emotka
Star Chips Ser&Cebula 22g Star Prażynki Sól 95g Star Chrupki Łapaki 60g Star Chips Papryka 22g Star Prażynki Bekon 130g Star Chrupki Gębolce 60g Star Chips Ser&Cebula 130g Star Popcorn 95g Star Chrupki Zębolce 60g Star Chips Papryka 130g Star Słone Paluszki 180g Star Chrupki Łapaki 19g Star Chips Śmietana&Cebula 130g Star Rożki Łagodny Ser 95g Star Chrupki Zębolce 19g Star Chips Ser&Cebula 250g Star Rożki Papryka 95g Star Chrupki Kukurydziane 50g Star Chips Papryka 250g Star Rożki Na Słono 95g Star Chrupki Kukurydziane 120g Star Chips Śmietana&Cebula 250g Star Chrupki Gębolce 125g Star Hyper Ser 50 g Star Chips karbowane Kebab 130g Star Chrupki Zębolce 125g Star Hyper Pizza 58 g Star Chips karbowane Salsa 130g Star Chrupki Oczaki 125g Star Hyper Orzech 58 g Star Chips karbowane Ser&Cebula 130g Star Chrupki Łapaki 125g Star Twistos Fromage 110 g Star Chrupki Ser 140g Star Chrupki Maczugi 80g Star Twistos Fromage 70 g Star Chrupki Zielona Cebulka 140g Star Chrupki Maczugi 22g Star Twistos Texas Grill 110 g   Star Twistos Texas Grill 70 g

przesłanie kserokopii dowodu osobistego..
pkt 15 regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6459818 Napisano: 05.02.2018 12:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteria FA/Smolar już powiadomione? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6459599 Napisano: 04.02.2018 17:35:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland Smolar powiadomił tylko o 50 zł, czy te miesięczne też? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6459576 Napisano: 04.02.2018 16:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

U mnie tez nie ma smsow od pmi combera

tez nie mam sms, prawdopodobnie mój nr paragonu nie powtarzał sie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6459574 Napisano: 04.02.2018 16:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cayenne napisał(a):

lookaso napisał(a):

Informowali dziś z Media Markt o przejściu do 2 etapu w konkursie JBL
https://www.e-kon...kt.html#.WnTDHXPdjqA

Mi też się udało przejśc emotka

Pmi Combera puściła też smsy do wszystkich z prośbą o przesłanie zdjęć zgłoszonych numerów paragonów do loterii Wedel Carrefour emotka
Wcześniej Smolar teraz PMI Combera widzę, że wzieli się za drukarzy na ostro 

chyba jednak wyrywkowo puscili smsy o paragony Wedel C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6457775 Napisano: 30.01.2018 15:40:57 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Mam pytanie czy u Was Smolar też tak bardzo zalega z wysylka nagród?  emotka


??????????????
loteryjny co się stało od Twojego wpisu z dnia 27.01.2018??
cyt Darog masz wiecznie problem ze Smolarem, twoje żale i pretensje do nich biorą sie pewnie stąd, że jak to ktos może u nich wygrać więcej niż Ty...nawet jesli nie zapłacili podatku, chociaz pewnie nie o to chodzi to co szkodzi podac im te dane zeby to zrobili? Nie każda agencja podatek odprowadza za uczestnika, wysyła w miarę szybko nagrody jak oni chociaz kiedys wysylali szybciej, nie każda daje wyniki na stronie i wymaga tylko 1 paragonu aby wszystkim było łatwiej - i im i nam, ale co tam, trzeba ponarzekac i pisac skargi, na nas też piszesz? Żenada emotka " Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6457582 Napisano: 30.01.2018 09:29:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gra Pelafeniada /beznadziejna/-(lepiej suplementy diety za 40zł) / Pocztex kurier 48 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6457492 Napisano: 29.01.2018 22:30:35 w Karlsbad
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

lav7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Gdyby ktoś nie potrzebował gogli z konkursu, z którego dziś informowali to jestem zainteresowana. Do mnie Karlsbad niestety nie zadzwonił  https://www.e-kon...ur.html#.Wm8-zeciHYA

a to już pewne, że wszyscy powiadomieni?

Myślę, że nic nie jest pewne, jak chodzi o Karlsbad. emotka Stawiam raczej na to, że mają niezłą polewkę, iż wrazili kij w mrowisko (czyt. w forum) i jutro będą kontynuować/dawkować telefony...

czytają forum na bank (pozdrawiam  emotka
Kiedyś, kiedyś miły Pan z agencji dyktując mi stronę z regulaminem loterii (chyba to była BelVita) popełnił gafę: "Regulamin znajdzie Pani na stronie e-konkurrrrrrs..., przepraszam (i tutaj podał właściwą stronę dedykowaną loterii)."  emotka emotka emotka  Kopara opada emotka


Mogliby główne na jutro zostawić...ale to chyba nierealne ;-( że zaczeli od II stopnia Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6456969 Napisano: 27.01.2018 19:03:13 w Smolar
delvitto napisał(a):

darog napisał(a):

delvitto napisał(a):

a jeszcze jedno
Nie trace czasu na bezsens korespondencji z nimi. Skoro dostaje nagrode za 620 zł a w regulaminie jest 1000zł to informuje i tyle..nagle przepraszają i wysyłają co trzeba...czy takie małe smolarowe oszustewko..
ja tak mam z ich ostatnią nagrodą, miał być smartfon lenowo za 1000 zł, nie podawali w regulaminie modelu, a dali taki model, którego pełno w cenach ok 620 z, w porywach do 700  emotka  mam się cieszyć nagrodą (choć trudno), czy reklamować?

Regulamin to regulamin. Eeklamować...skoro odprowadzają podatek i piszą kwotę, że coś tam chyba podatek 110zł? tzn że w takiej kwocie ma być nagroda-1000zł. 
Oczywiście wpisać w reklamacji symbol/model  i podać najwysza znalezioną cenę w necie czyli te 700zł...

Przykład. Loteria/ Groszek Mikołaj na święta. Pokazali Apart bizuterie- w regulaminie 1000zł - nagroda, a na obrazku i w rzeczywistości w salonie Apart nagroda chyba 640zł..? nsymboli i innych danych nie podam, akurat ten wybór nagrody w tej loterii mnie nie interesował.

no właśnie ja też o ostatniej loterii w Groszku mówię, nagrody były do wyboru, każda po 1000 zł. Trafił mi się ten smartfon i byłam zadowolona do czasu, aż przysłali, i okazało się, że to model ciut kiepski i w dodatku sporo tańszy emotka


dokładnie w tej loterii, tym regulaminie nie ma słowa: kto sponsor, kto zleceniodawca...na maile  nie odp, a w rozmowie tel "pani' mówi, że regulamin jest ogólnodostępny-jeśli się nie podoba-nie brac udziału, sponsor i Smolar- to ich umowa i nie dotyczy laureata"...  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6456941 Napisano: 27.01.2018 15:53:20 w Smolar
petarda napisał(a):

delvitto napisał(a):

petarda napisał(a):

scofield napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

Tez to otrzymałem sms, kontaktowałem sie z agencja i maila podalem to co potrzebowali. Takze to nie zaden fake sms

O który konkurs im chodziło?

a co jeśli ja zmieniam wygrane startery? Może próbowali mi coś takiego wysłać, ale jak nie mam już numerów, to skad mogę wiedzieć czy próbowali coś chcieć ode mnie? 

Jeśli bardzo będzie im zależało to przyślą polecony z zapytaniem.

czyli oprócz numerów telefonów trzymają też dane adresowe "z zamierzchłych konkursów"..uff.. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

darog

#6456940 Napisano: 27.01.2018 15:52:05 w Smolar
delvitto napisał(a):

a jeszcze jedno
Nie trace czasu na bezsens korespondencji z nimi. Skoro dostaje nagrode za 620 zł a w regulaminie jest 1000zł to informuje i tyle..nagle przepraszają i wysyłają co trzeba...czy takie małe smolarowe oszustewko..
ja tak mam z ich ostatnią nagrodą, miał być smartfon lenowo za 1000 zł, nie podawali w regulaminie modelu, a dali taki model, którego pełno w cenach ok 620 z, w porywach do 700  emotka  mam się cieszyć nagrodą (choć trudno), czy reklamować?

Regulamin to regulamin. Eeklamować...skoro odprowadzają podatek i piszą kwotę, że coś tam chyba podatek 110zł? tzn że w takiej kwocie ma być nagroda-1000zł. 
Oczywiście wpisać w reklamacji symbol/model  i podać najwysza znalezioną cenę w necie czyli te 700zł...

Przykład. Loteria/ Groszek Mikołaj na święta. Pokazali Apart bizuterie- w regulaminie 1000zł - nagroda, a na obrazku i w rzeczywistości w salonie Apart nagroda chyba 640zł..? nsymboli i innych danych nie podam, akurat ten wybór nagrody w tej loterii mnie nie interesował. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6456920 Napisano: 27.01.2018 14:27:32 w Smolar
loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

emotka  Może lepiej zadzwoń do nich i zapytaj? Coś mi tu śmierdzi emotka


...no i może to wyglądać np na to- że Smolar np miał zapłacić podatek..i go nie zapłacił i mają np kontrole jakąś z jakiegoś urzędu???

Ja np co tydzięń przez 5 tyg pytałem ich o to na czyje zlecenie działają i kto jest sponsorem konkretnego konkursu - bo tego w regulaminie nie ma,,a chciałbym poskarżyć się do zleceniodawcy-więc prosze o dane adresowe..

W końcu odp cos w stylu "DOŚĆ!!! regulamin jest sporządzony zgodnie z prawem...reklamacja pisemna listem poleconym...ble ble ble.." I kto jest sponsorem zleceniodawcą nie odp..na mail..trzeba list polecony słac by się dowiedziec gdzie wysłać skarge na Smolara..

Darog masz wiecznie problem ze Smolarem, twoje żale i pretensje do nich biorą sie pewnie stąd, że jak to ktos może u nich wygrać więcej niż Ty...nawet jesli nie zapłacili podatku, chociaz pewnie nie o to chodzi to co szkodzi podac im te dane zeby to zrobili? Nie każda agencja podatek odprowadza za uczestnika, wysyła w miarę szybko nagrody jak oni chociaz kiedys wysylali szybciej, nie każda daje wyniki na stronie i wymaga tylko 1 paragonu aby wszystkim było łatwiej - i im i nam, ale co tam, trzeba ponarzekac i pisac skargi, na nas też piszesz? Żenada emotka

 "na nas" - czyli na kogo i w jakim temacie pisze i gdzuie wysyłam i czyje dane podaje?
akurat nie wiem: kto i gdzie wygrywa  

poza tym skoro przechowują dane i wysyłaja smsy do osób które nie brały udziału w konkursie (np do mnie z ITM że wygrałem jakiś zestaw AGD na nr tel który od roku!! ma "w spadku" dzieciak ..) i nagle jakies dane z dowodu chcą to znaczy że prawdopodobnie maja coś duże nieteges w dokumentach i bazie danych...poza tym  można przypuszczać/podejrzewać- że jeśli Smolar ma obowiazek odprowadzić podatek, a woli 'zarobić" i tego np nie zrobić-to przy ew kontroli jest problem-może? dlatego proszą o dane z dowodU...
Ale ..skoro usuwają dane z bazy danych NATYCHMIAST po zakończeniu postepowania w konkursie..- to skąd mają dane człowieka z konkursu "z zamierzchłych czasów"?
Nie trace czasu na bezsens korespondencji z nimi. Skoro dostaje nagrode za 620 zł a w regulaminie jest 1000zł to informuje i tyle..nagle przepraszają i wysyłają co trzeba...czy takie małe smolarowe oszustewko..

Co do wysyłania nagród...Oj  było czekanie 2,5 mies na kod Eventim (3 ponaglenia), były kłopoty z grillami weber... tez czekanie ok 3 mies..
Były zagubione przesyłki polecone i udowadnianie że dostali...
Zaniechali potwierdzenia dla DPD uszkodzenia przesyłki -  mieli podać - POTWIERDZIĆ zawartość i udokumentować kwotowo jej zawartość... 
 Napisali mail-że nie będa niczego dokumentowac dla DPD, przyjmują protokół szkody i wyślą nagrode.. 2 lata minęły .. 400zł - wartosć nagrody nie ma do dziś..(połamana skrzynka Jameson, pobita whisky i szklanki- protokół spisany przez DPD) widziałem te dokumentuy kilka dni temu- przy okazji spotkania towarzyskiego 0- bo temat nie mój. 
Nie odp na maile (nie tylko mi) , w regulaminach zamieszczają punkty niezgodne z prawem (min na żądanie podanie wszystkich zarejestrowanych numerów tel. etc)
Nie ma też takiego prawa-by jeden uczestnik z gospodarstwa domowego---wszyscy mają takie samo prawo - bez ograniczeń. Może ew. 1 nagroda na osobe..ale nie na gospodarstwo domowe..gdzie mogą mieszkac w jednym domu 3 piętrowym jednorodzinnym 4 rodziny o różnym nazwisku...etc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6456866 Napisano: 27.01.2018 10:18:21 w Smolar
andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

emotka  Może lepiej zadzwoń do nich i zapytaj? Coś mi tu śmierdzi emotka


...no i może to wyglądać np na to- że Smolar np miał zapłacić podatek..i go nie zapłacił i mają np kontrole jakąś z jakiegoś urzędu???

Ja np co tydzięń przez 5 tyg pytałem ich o to na czyje zlecenie działają i kto jest sponsorem konkretnego konkursu - bo tego w regulaminie nie ma,,a chciałbym poskarżyć się do zleceniodawcy-więc prosze o dane adresowe..

W końcu odp cos w stylu "DOŚĆ!!! regulamin jest sporządzony zgodnie z prawem...reklamacja pisemna listem poleconym...ble ble ble.." I kto jest sponsorem zleceniodawcą nie odp..na mail..trzeba list polecony słac by się dowiedziec gdzie wysłać skarge na Smolara.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6456831 Napisano: 26.01.2018 23:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lowmacp napisał(a):

bajdeq napisał(a):

Mysia napisał(a):

opryszek95 napisał(a):

Właśnie zaczynam przygodę z konkursami. Kupiłam kilka produktów promocyjnych na jeden paragon i udalo się wygrac z tigerem. Musze wyslac oryginal paragonu a co jesli uda sie tez wygrac z innym produktem? Ktoś ma jakies rady?

Wyślij znaczek i poproś o odesłanie paragonu po weryfikacji, może się uda.

Smolar nie odsyła paragonów, chyba że rezygnujesz z nagrody emotka

Mi Smolar odesłał paragon bez problemu. Zadzwoniłam do nich wcześniej i upewniłam się, że jest to możliwe. Kazali tylko napisać na oświadczeniu laureata, żeby po weryfikacji odesłali oryginał.

Przy loteriach nie odsylaja. Inaczej jest w przypadku konkursow kreatywnych.

nie rozumiem różnicy: przy kreatywnych odsyłają, przy loterii nie..? mi nigdy żadnego nie odesłali. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6456830 Napisano: 26.01.2018 23:08:41 w Smolar
renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

zamierzchłe konkursy? 
po co podawać numer z dowodu os. .
Smolar żadnej reklamacji nigdy ie rozpatrzył wysłanej 1 dzień PO TERMINIE ('postępowanie w związku z loterią/ konkursem zakończone") 

czyli coś nie teges..skoro jednak dane przechowuje i sms wysłyła mimo tego że z końcem loterii./konkursu powinien  miec wszystko wykasowane z zw. z ochroną dannych os... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6455384 Napisano: 23.01.2018 00:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBanna28 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

darog napisał(a):

ivanotta napisał(a):

U mnie teraz właśnie dotarły pozostałe doładowania na konta główne z orange wakacje. Po tym jak uznali reklamacje, posypaly sie kolejne i o to efekt  emotka


Czyli musowe są pisemne reklamacje? Dla tych co nie pisali, doładowań nie będzie?

Podbijam... Namówiłam koleżankę-mugolkę na ten konk, Jej numer wygrał, a doładowania ponoć nie dostała... 

Może ktoś podzielić się treścią reklamacji do Orange, którą uznali? U mnie kont głównych nie doładowali.

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6455375 Napisano: 23.01.2018 00:00:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

U mnie teraz właśnie dotarły pozostałe doładowania na konta główne z orange wakacje. Po tym jak uznali reklamacje, posypaly sie kolejne i o to efekt  emotka


Czyli musowe są pisemne reklamacje? Dla tych co nie pisali, doładowań nie będzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6455373 Napisano: 22.01.2018 23:59:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

W loterii Kauflanda wpisuję w formularzu kwotę po odliczeniu np.piwa,tak?
Już w tym wszystkim pogubiłam się emotka

Tak.


A co będzie jak nie odliczyłem? Ale i tak kwota jest powyżej 50 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6454809 Napisano: 20.01.2018 17:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z tego wyniki juz były? BURN... https://www.burnpromocje.pl/
Ktoś wygrał konsole? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6454803 Napisano: 20.01.2018 17:22:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiora Disney Biedronka

Wczoraj były wyniki.
Czy po wysłaniu zgłoszenia było potwierdzenia na maila, że przyjęte zgłoszenie?
Podawało się dane do wysyłki? Wyświetl w wątku >>
0 0