Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6487297 Napisano: 07.05.2018 20:07:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Vegeta/Podravka całą poinformowana?
Wygrał ktoś smsem
(tam nie podawało się num paragonu_ a podobno okazuje się, że należało.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6486971 Napisano: 06.05.2018 22:09:10 w Czy informują/ informowali?
Biedronka. BLACK 
czy wszystko już poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6486421 Napisano: 03.05.2018 13:45:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

barcza napisał(a):

czy działa wam strona Hochland , o wpisaniu kodu i zatwierdzeniu na czerwonym tle komunikat pole wymagane , kod dobry . 

u mnie jest tak samo emotka

nie działa, taki sam komunikat, na wszystkich przeglądarkach,
ale u niektórych chyba działa, bo wygrane są na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6486305 Napisano: 02.05.2018 16:09:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
VEGETA/PODRAVKA

czy ktoś wygrał za sms? wydaje mi się, że nagradzali tylko przez www-gdzie trzeba było nr paragonu podawać i pełne dane osobowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6485636 Napisano: 28.04.2018 00:23:41 w Auchan
mia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ide do auchana moge zrobic zakupy 

Odbiór nagrody osobiście w sklepie zakupu... emotka
Lepiej napisz od razu, gdzie trzeba będzie podjechać. emotka


Nie ma czegoś takiego, jak osobiście...Po to jest instytucja "przedstawiciela ustawowego" - by Ciebie reprezentował...
Regulamin musi być sporządzony zgodnie z prawem. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6485501 Napisano: 27.04.2018 15:44:18 w Visa Konkursy
keraz123 napisał(a):

Do Visy wysyłacie wszystkie potwierdzenia transakcji z danego dnia czy tylko jedno, bo ja mam kilka i nie wiem co zrobić?


W regulaminie jest napisane co robić..
Ja pytam na forum tylko wtedy-kiedy rzeczywiście czegoś nie rozumiem Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6485346 Napisano: 26.04.2018 22:47:19 w Visa Konkursy
tomaszq napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

xpac napisał(a):

violka88 napisał(a):

Ja w sumie wysłałam ponad 100 zgłoszeń gram od początku loterii - i ZUPEŁNIE NIC nie wygrałam

witamy w klubie emotka

a ja byłam rezerwowa na wyjazd... kilka godzin i rezerwowa być przestałam bo zgłosił się główny odbiorca...

To chyba gorzej niż wcale nie wygrać, współczuję.

Przynajmniej wiesz, że Twoje zgłoszenia mają jakiś skutek. emotka  Człowiek dzieli zakupy w kasie samoobsługowej, zgłasza dziesiątki transakcji i cisza, jakby były "pomijane". emotka

Może mają taki system, że losują tych, którzy zgłaszają mało..bo wtedy mają mało do sprawdzania potwierdzeń, etc.. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6485343 Napisano: 26.04.2018 22:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

tomaszq napisał(a):

atanerka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Świętojańska 13, 15-219 Białystok nadawca listu poleconego. Ktoś coś wie? 

Urzad Skarbowy

emotka

Białystok to karty z ITM Twoja chwila..

Urząd Skarbowy w Białymstoku wysyła nagrody z ITM?? Wyświetl w wątku >>
1 ania1 0

darog

#6484782 Napisano: 25.04.2018 11:40:15 w Visa Konkursy
stokrotka238 napisał(a):

czy można do tej loterii zgłaszać karty przedpłacone visa? 


a jak jest w regulaminie?

na karcie musi być Twoje imie i nazwisko - masz przesłać w razie wygranej dowód- że karta jest Twoja - imienna Wyświetl w wątku >>

darog

#6484649 Napisano: 24.04.2018 21:50:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

darog napisał(a):

Czy KAMIS loteria juz poinformowany? Auta i po 100zl?

Tak-widziałam filmik z losowania na Kamisowym fb, a na stronie loterii listę laureatów stówek.


defed, dzięki za odp...choć dla mnie nie wesoło.. przypraw na 2 lata.. i nic.. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6484648 Napisano: 24.04.2018 21:49:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
NERVOMIX - dziś były wyniki, - jakie dane się podawało do zgłoszenia na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6484493 Napisano: 24.04.2018 14:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy KAMIS loteria juz poinformowany? Auta i po 100zl? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480952 Napisano: 10.04.2018 19:50:41 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jeśli nie pomieszałam np. dwóch różnych konkursów to rzeczywiście wpisy o głównych były jakiś miesiąc później od wpisów o deskach (...)


Wow, jesteś wielka - nie potrafiłam tego odszukać, zbyt wiele zamieszania dot. promocji Kamis jednocześnie emotka

MIESIĄC później? czyli jak dziś były smsy o bonach ( u nas zero) tzn - że można się spodziewać telefonu z garnkami  po długim majowym weekendzie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480828 Napisano: 10.04.2018 14:14:31 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

Smolar...niemiłosiernie...znikające regulaminy 
np
https://www.smola...-wieczory-z-pringles
https://www.smola...na-stacjach-circle-k
https://www.smola...zmien-futro-na-zimke
I INNE..
Skoro uczestnik może dochodzić praw na drodze sądowej - dobrze mieć regulamin...Powinien wisieć obowiązkowo na www np 6 m-cy

 
Wkurza..szczególnie punkt w regulaminie:

"W przypadku nieobecności laureata w czasie wizyty kuriera zostanie pozostawione awizo, na którym podany zostanie adres i telefon kontaktowy do firmy kurierskiej, gdzie będzie można umówić się na powtórne doręczenie lub na odbiór własny nagrody z magazynu firmy kurierskiej."

Ale...
DPD nie ma obowiązku pozostawienia awizo... Nie ma obowiązku nawet tel kontaktu z odbiorcą...
Co więcej- to nadawca - Smolar ma podać dla odbiorcy nr przesyłki...(pisemna odp DPD) 

Miałem dostać nagrodę w ramach pewnej przysługi od laureata.. ale nie ma..Smolar życzy sobie zapłaty za przesyłke DPD . bo...nie została odebrana?! Nie podaje oczywiście nr przesyłki.
Wartość nagrody jakieś 40zł...a przesyłka coś około ponad 20zł ..bo dokument zwrotny - potwierdzenie odbioru do tego..

DPD ma obowiązek kontaktu albo awizo, JEŚLI NADAWCA WYKUPI TAKIE USŁUGI.  Więc zapis jest słuszny, jesli Smolar ma umowe na extras.


Słuszna uwaga emotka "jeśli ma wykupi usługi"!
Więc Smolar może składać reklamacje na wadliwie wykonana usługę emotka
Ciekawe dlaczego tego nie robi?> a szantażuje laureata; że jak zapłaci za paczkę - to wyśle.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480630 Napisano: 09.04.2018 22:11:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

czy w loterii VISA faktury też się liczą?


? liczy się TYLKO PŁATNOŚĆ KARTĄ - kartą na której sa twoje dane: imie i nazwisko. w razie wygranej - masz udowodnić, że karta jest Twoja i udowodnić wszystkie płacone danego dnia transakcje. 
czyli nie paragony/nie faktury a potwierdzenia bankowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480627 Napisano: 09.04.2018 22:06:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś już kupił coca cola na loterię piłkarską WOAH?
czy butelka / puszka jest jakoś oznakowana? Widziałam dzisiaj w InMedio reklamę na półce, ale żadna butelka nie miała informacji o konkursie.

Bardzo Ci dziękuję

to tylko w określonych sklepach?
nie wszędzie?
trzeba zachować paragon łacznie z etykieta/kapslem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480626 Napisano: 09.04.2018 22:04:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Zresztą jak ktoś widział wyniki losowania Fiata Tipo z Gralla to może odnieść wrażenie, że to te same osoby. Mam nadzieję, że Smolar sprawdzi ich wiarygodność. Chociaż nadzieja matką głupich. emotka

Dziwne jest tez to, że gdy zakupy można zrobić z dowolnym sklepie, czesto wygrywają numery z 737 na początku... W Develey tez wpadło auto na podobny numer.

Niczego dziwnego w tym nie ma emotka  mają własną kasę fiskalną i hejjjaaa! emotka  

o tak sam z siebie sprawdzi? będzie się "chciało"? 
może to zrobi-ale po donosie i może do urzędu jakiegoś a nie smolara? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480430 Napisano: 09.04.2018 12:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

Kaufland loteria.
Już definitywnie wszystkie "rezerwy" poszły?

myślę, o wyrzuceniu paragonów


Za ostatnie etapy chyba rezerw jeszcze nie było. Po co wyrzucać, potrzymaj jeszcze trochę emotka

joan dzięki za słowo nadziei.. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

darog

#6480392 Napisano: 09.04.2018 11:09:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland loteria.
Już definitywnie wszystkie "rezerwy" poszły?

myślę, o wyrzuceniu paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6480390 Napisano: 09.04.2018 11:07:20 w Smolar
magnez20 napisał(a):

Czekam i nie mogę się doczekać na @ nie odpowiadają jakaś masakra.
A terminy to oni mają w ... o tym się przekonałem przy rozmowie z panem z agencji cytuje " musimy coś wpisać żeby regulamin przeszedł przez izbę celną " A i tak na nagrodę czekałem ponad 2 miesiące .


Potrafią odpowiedzieć: nie rozumiem, po co brać udział w konkursie i potem mieć pretensje, jeśli nie odpowiada organizacja, nie należy w tym uczestniczyć"
w temacie podania danych sponsora- trwa to prawie 4 miesiące, maile, reklamacja listem poleconym.
odp nie będzie. "sponsor nie jest stroną którą wiąże uczestnik promocji.." Wyświetl w wątku >>
0 0