Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6502871 Napisano: 27.06.2018 09:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

cb656 napisał(a):

próbowałem Desperadosa i to zupełnie nie jest moja bajka smakowa. emotka

albo w pubie piwo... z sokiem?? nie no... profanacja

Fakt. Tylko wódka z wodą i lodem. emotka

emotka   i whiskey 

ps. ja im te 200 kapsli wysle na koniec promocji do sponsora i zapytam-czy jest zadowolony, że organizator nabił klientów w butelkę i w zwiazku z tym stracił setki fanów Desperadosa..
Codziennie:
2x 1000 PLN
3x 500 PLN
10x 100 PLN
50x 50 PLN

dopiero po przeczytaniu regulaminu zorientowałem się, że to nie losowanie, a "szcześliwy kapselek" jeden z wielu tysięcy.. i nikt ani jednej nagrody dziennie nie wygrywa. podzieliliśmy je, wstukaliśmy, zero.....

a sam namawiałem: teraz pijecie Desperadosa, Reeds w odstawkę..  mam wyrzuty sumienia.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502866 Napisano: 27.06.2018 09:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

mczarna napisał(a):

darog napisał(a):

DESPERADOS dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych..

Dziwię się,że aż tyle wklepałeś i ci się chciało w przypadku "tego czegoś"...

siostra chodziła na wieczory panieńskie chyba 4 z rzędu... to przynosiła..

Z jednej imprezy 50 kapsli. Niezły przerób. emotka Podobno to właśnie dziewczynom smakuje, ja próbowałem Desperadosa i to zupełnie nie jest moja bajka smakowa. emotka

cb656 dokładnie..albo w pubie piwo...z sokiem?? nie no...profanacja Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

darog

#6502853 Napisano: 27.06.2018 08:38:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

darog napisał(a):

DESPERADOS
https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

to bardzo dziwna loteria...nikt nie wygrywa.. choć niby dziennie tyle nagród..

w zasadzie nikt może nie wygrać..- wygrywa "szczęsliwy kapsel" a nie czasówka, losowanko, etc..
dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych..

Tam trzeba trafić w kod nie w czas. Ja na wakacjach każdy znaleziony kapsel wklepuję z nadzieją

AHA..tam nie ma żadnego powiadomienia "kod nieprawidłowy" / "kod wykorzystany"/

ps. nieporawidłowy nieraz wklepany, kiedy nie widze, ktoś mi pomaga "rozszyfrować" i ..sam się jednak myli,,kod wpisany na 2 sposoby i żaden błedny..i żaden..wygrywający Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6502811 Napisano: 27.06.2018 00:42:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

[quote=

mietowa]

bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Pewnie ona nawet nie wie,że jest jakiś konkurs..., a wcisnąć musi coś z promocji jak to ostatnio w tych drogeriach bywa...

Odczytałam jej z moich notatek, jakich past potrzebuję, przepraszając serdecznie, że jednak z tej okazyjnej wyprzedaży nie skorzystam. Mina pani kasjerki - bezcenna.  emotka emotka

Mój Mąż ostatnio też ruszył "z listą". Wyglądało to tak:
- Czy jest sos sałatkowy Knorr?
- Tak. 
- A ketchup Tortex?
- Niestety, nie.
- To wtedy jednak sosu nie będę brał.
 
Ponoć trudno było ekspedientce ukryć zdumienie tym zaiste dziwnym klientem  emotka emotka

Mina ekspedientki pewnie bezcenna. No właśnie a ta loteria rozwiązana do końca?
jeden paragon mam Ok..
Kupowane..ale coś mi się zmyliło, że to ma byc w komplecie z byle czym aby Kamis...czyli pare paragonów zmarnowane.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502802 Napisano: 26.06.2018 23:47:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

darog napisał(a):

DESPERADOS
https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

to bardzo dziwna loteria...nikt nie wygrywa.. choć niby dziennie tyle nagród..

w zasadzie nikt może nie wygrać..- wygrywa "szczęsliwy kapsel" a nie czasówka, losowanko, etc..
dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych..

Dziwię się,że aż tyle wklepałeś i ci się chciało w przypadku "tego czegoś"...

siostra chodziła na wieczory panieńskie chyba 4 z rzędu...to przynosiła.. Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0

darog

#6502794 Napisano: 26.06.2018 23:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
DESPERADOS
https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

to bardzo dziwna loteria...nikt nie wygrywa.. choć niby dziennie tyle nagród..

w zasadzie nikt może nie wygrać..- wygrywa "szczęsliwy kapsel" a nie czasówka, losowanko, etc..
dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502431 Napisano: 26.06.2018 09:01:13 w Smolar
-Violka- napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Pomocy! Wyblakł mi paragon z Leclerca z produktem Develey - widać nr paragonu ale strona z datą i produktami jest całkiem nieczytelna - chyba że pod kątem ledwo. Jak się Smolar na to zaopatruje? Czy da mi coś wzięcie duplikatu? Miał ktoś kiedyś taką sytuację? W końcu to nie moja wina, że mają takie tusze w drukarce emotka

jeżeli ledwo, ale widać, to nie powinno być problemu 

U mnie było identycznie, więc dodatkowo z mało widocznym paragonem  był dokument " paragon zastepczy/kopia paragonu" na takiej dużej kartce wydrukowany w POK. 
Odmowa wydania nagrody, odp była wg regulaminu musi być czytelny, na tej dużej kartce  ie ma numeru wydruku-czyli ten na wysokości daty. 

Dlatego może warto b pisać TU: komu zaakceptowali i co, komu nie i powoływać się że raz robią tak/raz inaczej- w zależności od tego "kto ile wcześniej słusznych reklamacji napisał i niestety musieli wysłać nagrody, łącznie z odp na reklamacje i wydać na list polecony.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502063 Napisano: 25.06.2018 13:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

 Gdzie się poskarżyć, że Organizator nie chce usunąć na mój wniosek ( 8 dni temu pisemne żądanie o usunięciu wraz z linkami) wizerunku oraz danych i w uzasadnieniu motywuje tym, iż


"zdjęcia oraz materiał wideo zostały wykonane podczas imprez publicznych, na które zostały zaproszone również media. Nie ma podstaw do ich usunięcia."

BiuroGeneralnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Departament Orzecznictwa Legislacji i Skarg

ul. Stawki 2


00-193 Warszawa



na pewno pomoże

OK, poszedł mail.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502043 Napisano: 25.06.2018 12:49:16 w Czy informują/ informowali?
https://www.e-kon...im.html#.WzDIgaczZPY

konkurs knorr+ helmans  rozwiząny ostatni etap?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502039 Napisano: 25.06.2018 12:37:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie się poskarżyć, że Organizator nie chce usunąć na mój wniosek ( 8 dni temu pisemne żądanie o usunięciu wraz z linkami) wizerunku oraz danych i w uzasadnieniu motywuje tym, iż

"zdjęcia oraz materiał wideo zostały wykonane podczas imprez publicznych, na które zostały zaproszone również media. Nie ma podstaw do ich usunięcia." Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501847 Napisano: 24.06.2018 22:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mahuska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Czy dobrze rozumuję że w Winiarach lepiej nie odbierać tel gdy będą dzwonili z layzy bagami?. Jeden uczestnik = 1 nagroda ??

1 nagroda, ale każdego stopnia.


nie ma to jak czytać ze zrozumieniem, dzięki emotka   uff emotka

Mnie zastanawia inna kwestia...osoba, wysyłając zgłoszenie, wygrywa nagrodę 3 stopnia - wypada z puli...później wybierają huśtawki i rozumiem, że nagrodę 2 stopnia wygra osoba, która nie wygrała nagrody 3 stopnia?  emotka  Natomiast osoba, która wygrała już nagrodę 3 stopnia musi wygrać kolejne zgłoszenie, żeby powalczyć o nagrodę 2 stopnia? emotka

tak i ja rozumiem Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501509 Napisano: 23.06.2018 15:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...No i dokument wraz z paczką. Sprzedawcą i nabywcą jest Olimp Labs...  hahah... Niezła "logistyka"...

Mnie to nie dziwi. Dostawałem nagrody z paragonami, gdzie wystawcą paragonu był organizator. Na przykład na smartfony Nokia X - RMF Maxxx; na walizki Wittchen - Los Mejores i tak dalej. To normalne. Oni jako podmiot gospodarczy widocznie mają uprawnienia wystawiać taki dokument fiskalny, w końcu jak kupili, to mogą sprzedać. emotka


chyba nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. LOGISTYKA ICH ZDANIEM to koszt OSIEMNASTU  tysięcy zł..w stosunku do wszystkich nagród wartych ich zdaniem  niecałe 2 TYSIĄCE zł
Moim zdaniem to przekręt i tyle.

Poza tym uczciwie- to by było, gdyby konkurs rozwiązywała firma z zewnątrz..A tak sami kupują, sami sobie sprzedają, sami piszą regulamin, sami regulamin rozwiązują, sami rozpatrują reklamacje, potem tłumaczą się jednej osobie o pomyłce pisarskiej, drugiej osobie, iż ten koszt to wliczona w nagrode to: "logistyka " na którą nie mieli wpływu"

W sumie. Normalny sponsor/ organizator nie działa na niekorzyść laureata. Skoro ktoś - pracownik napisał suma nagród 10=słownie: dziewiętnaście tys dziewięćset zł - to niech pociągnie go do odpowiedzialności. 
Owszem wielu bierze udział w konkursie ze względu na ICH WARTOŚĆ- przede wszystkim.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501483 Napisano: 23.06.2018 12:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...No i dokument wraz z paczką. Sprzedawcą i nabywcą jest Olimp Labs...  hahah... Niezła "logistyka"...

Mnie to nie dziwi. Dostawałem nagrody z paragonami, gdzie wystawcą paragonu był organizator. Na przykład na smartfony Nokia X - RMF Maxxx; na walizki Wittchen - Los Mejores i tak dalej. To normalne. Oni jako podmiot gospodarczy widocznie mają uprawnienia wystawiać taki dokument fiskalny, w końcu jak kupili, to mogą sprzedać. emotka

a mnie jednak nadal dziwi, że aktualnie oni uważają, że wartość wszystkich 10 nagród to 2 tys ..a "logistyka konkursu" to 18 tys  ..

poza tym jednak to dziwne:
sprzedawca: Olimp Labs
Nabywca: Olimp Labs
ilośc sztuk - 1
data ważności: 1800/12/28
Opis zamówienia:
Produkt wrażliwy, ...
Przechowywać w temp..nie wyższej niż 25 st w oryginalnych opakowaniach
Chronić przed światłem słonecznym i wilgocią
Data minimalnej trwałości podana na opakowaniu
Atest jakości: seria została wyprodukowana i zbadana  zgodnie z wymaganiami specyfikacji i obowiązującymi przepisami'
Poświadcza się, że transport produktów w temp od 5-25 st nie wpływa negatywnie na jakość...
Data wydania: 2018/06/21

I tak wystawiony dokument jest również poświadczeniem że to ...jakies żarty...

Aaaa..ceny towaru na owym zamówieniu brak, brak  również symbolu.."smartfon lenovo" i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501470 Napisano: 23.06.2018 11:00:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

kasjopeja napisał(a):

Czy ktoś wygrał nagrodę z konkursu OLIMP w Superpharm?  Tam,gdzie był zakup za 50 zł. Do mnie przyszła dzisiaj nagroda. Smartfon Lenovo o wartości około 200 zł. Czy tylko ja mam zwidy, że tam był do wygrania tablet za 2000zł? Regulamin  zniknął, na stronie konkursu jest informacja o smartfonie ...

Owszem, masz zwidy. Na stronie naszej bazy (a chyba nie sądzisz, że ktoś manipulował danymi w opisie? emotka ) jest czarno na białym - 10 smartfonów. A w regulaminie uściślenie ich wartości: Łączna wartość puli Nagród w Konkursie wynosi 1990,00
Napaliłaś się na kwotę, nie doczytawszy. Jak zwykle... emotka


§ 3. Nagrody
1. W Konkursie zostanie przyznanych łącznie 10 nagród (zwane dalej „Nagrody”)
2. W Konkursie zostaną przyznane następujące Nagrody: Smartfon Lenovo A czarny
3. Łączna wartość puli Nagród w Konkursie wynosi 1990,00 zł brutto (słownie: dziewiętnaście tysięcy
dziewięćset złotych zero groszy).

Nie sprawdzam modelu w necie, dla mnie ważna jest wartość nagrody. Szkoda mi kasy min 50 zł na towar którego nie potrzebuje, na mała ilość nagród.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501469 Napisano: 23.06.2018 10:55:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

monia0706 napisał(a):

cb656 napisał(a):

kasjopeja napisał(a):

Czy ktoś wygrał nagrodę z konkursu OLIMP w Superpharm?  Tam,gdzie był zakup za 50 zł. Do mnie przyszła dzisiaj nagroda. Smartfon Lenovo o wartości około 200 zł. Czy tylko ja mam zwidy, że tam był do wygrania tablet za 2000zł? Regulamin  zniknął, na stronie konkursu jest informacja o smartfonie ...

Owszem, masz zwidy. Na stronie naszej bazy (a chyba nie sądzisz, że ktoś manipulował danymi w opisie? emotka ) jest czarno na białym - 10 smartfonów. A w regulaminie uściślenie ich wartości: Łączna wartość puli Nagród w Konkursie wynosi 1990,00
Napaliłaś się na kwotę, nie doczytawszy. Jak zwykle... emotka

Chyba to nie były zwidy, oni na początku mieli w regulaminie tak:
3. Łączna wartość puli Nagród w Konkursie wynosi 19900,00 zł brutto (słownie: dziewiętnaście tysięcy dziewięćset złotych zero groszy)
a potem w magiczny sposób zniknęło zero, ale "słownie"  już nie poprawili.

Dokładnie tak. Organizator przyznał, że "WKRADŁ SIĘ BŁĄD" i dodali 1 zero za dużo. W ten sposób tablet nieco stracił na wartości, szkoda, że regulamin zmienili po zakończeniu konkursu.  emotka


Informuję, że regulamin posiadam, 10 smartfonów o łącznej wartości :słownie: dzięwietnaście tysięcy dziewięćset złotych,
posiadam też mail od organizatora, że kwota dziewiętnaście tysięcy dziewięcset złotych to jest nagroda łacznie z..LOGISTYKĄ- na która organizator nie miął...wopływu ?! emotka
.
.na pytanie: dlaczego nie ma listy laureatów która miała być na www do dnia 8 czerwca- odp: BO WSZYSCY PISEMNIE ODMÓWILI ZGODNIE Z RODO ZAMIESZCZENIA DANYCH. 
reklamacja nie ma sensu (termin minął 31 maja emotka   ) na pytanie: dlaczego termin zgłoszenia reklamacji mija PRZED dostarczeniem nagród- odp organizatora: biorący udział w konkursie zaakceptował regulamin więc go czytał.

Moim zdaniem oficjalna skarga do dyrektora, etc.. jakoś nie pomylili zero pisząc o zakupach za min 50 zł.. a mogło być min 5 zł..

Poza tym babka oświadczyła, że nagrody zostały wysłane przed 19 czerwca...

No i dokument wraz z paczką..sprzedawcą i nabywcą jest Olimp Labs...  hahah... Niezła "logistyka"... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6500988 Napisano: 21.06.2018 23:28:20 w Smolar
cb656 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy to był skarkazm emotka ? Jeśli sarkazm, to nie psuj chwili  emotka

Ojtam, ojtam emotka Zawsze doceniam zdolną konkurencję emotka Na tyle mnie jeszcze stać emotka

 I takie dyskusje lubię!  Wyświetl w wątku >>

darog

#6499679 Napisano: 18.06.2018 23:58:28 w Intermarche
Monika11 napisał(a):

darog napisał(a):

Oni mówią jaką nagrodę się wygrało? czy potem sobie jakoś "dopasują" i na miejscu wydają jak im się podoba?


Nie braliśmy nigdy wcześniej udziału, ale osobiście się jedzie np po pralkę? 
Dają odebrać za brata czy kazdy sam się fatyguje? 

Że też oni nie mogą tych nagród wysłać..

Różnie zależy od sklepu, w niektórych mówili w innych nie. Zależy od kierowniczki. Ja jak miałam skuter wygrany -dzwoniła kierowniczka sklepu i pytam się , czy może powiedzieć ,a ona nie .Więc jej mówię że przyjadę samochodem , ale jak będzie główna chcę transport gratis-więc powiedziała -że mam przyczepkę wziąć . To samo było pralką  w innym sklepie (może to była lodówka ) tutaj nie chcieli  powiedzieć - jedziemy po nagrodę autkiem  bez przyczepki - ale na szczęście ktoś zgubił paragon i wskoczyliśmy miejsce wyżej. Tak to była by lipa. emotka   W innych sklepach jak dzwonili od razu mówili co się wygrało .
Jednak najlepiej wspominam kierowniczkę z Sandomierza, co przed wynikami od Organizatora dzwoniła zaraz po zakończeniu konkursu i rozdawała czajniki emotka  Od tej pory Sandomierz omijam wielkim łukiem , choć długo walczyłam i .. szkoda nerwów.


Myśmy myśleli, że to centrala z Wawy dzwoni i informuje, a  ie kierowniczka ze sklepu. W sumie głupota nie mówić: co się wygrało? To na miejscu może być szahen machen i kierowniczka da główną np znajomemu z widzenia a komus kto wygrał główną - czajnik? 

No i transport. jak zabrac np pralke do Yaris. Pralka najbardziej problematyczna nagroda w tym konkursie. 

No a ktoś odbierał za brata/siostre? Jeśli jest pisemne upoważnienie, to nie powinno być problemu.

Aha, Oni chyb anie mają prawa zabierać oryginałów paragonu? Zostawiają sobie ksero? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6499486 Napisano: 18.06.2018 14:46:17 w Czy informują/ informowali?
HOCHLAND. Rezerwy już były? Można wyrzucać paragony i kody? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6499292 Napisano: 18.06.2018 10:04:01 w Auchan
Przebiegła kolezanka z laptopem i pokazuje z Auchan mail sprzed 10min (zniknęła chwilowo-wiec nie mam jak zapytać, kiedy dostała potwierdzenie)

Dzień dobry,

Zapewniamy, że czas otrzymania potwierdzenia, w tym wypadku nie miał wpływu na poprawnie dodanie zgłoszenia. Najwidoczniej z jakiegoś powodu mail dotarł z opóźnieniem. Z naszej strony zapewniamy, że zgłoszenia dodawały się do bazy prawidłowo i były oceniane przez komisję konkursową.

Pozdrawiamy,
Auchan Polska Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6499059 Napisano: 16.06.2018 21:24:08 w Intermarche
Oni mówią jaką nagrodę się wygrało? czy potem sobie jakoś "dopasują" i na miejscu wydają jak im się podoba?


Nie braliśmy nigdy wcześniej udziału, ale osobiście się jedzie np po pralkę? 
Dają odebrać za brata czy kazdy sam się fatyguje? 

Że też oni nie mogą tych nagród wysłać.. Wyświetl w wątku >>
0 0