Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6505417 Napisano: 03.07.2018 17:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golocia napisał(a):

bzowapani napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Czy ktoś z Was dodawał zgłoszenie do konkursu Puma  ostatniego dnia i miał problemy z otwieraniem linków i głosowaniem? 

Miałam problem i  napisałam nawet w tej sprawie maila i oto odpowiedź jaką otrzymałam 

"Szanowna Pani,

 
Nie odnotowaliśmy wspomnianych problemów na naszych serwerach, strona konkursowa działała poprawnie podczas całego okresu trwania konkursu. Zgodnie z regulaminem nie ponosimy odpowiedzialności za operatora dostarczającego pani Internet.

 
Pozdrawiamy

 
Konkurs Puma

Tak samo mi odpisali! 

dziwne...taką samą odp dostała moja mama jak brała udział w BIC (agencja Truly), przyszła do mnie pokazała odp- identyko.
Były zrobione screeny z 3 przeglądarek, z 2 kompów- stacjonarny i ipad, bo ona nie umie, wysłała dowody i nadal twierdzili, że to wina "jej" internetu..choć wszystkie inne strony chodziły.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6503558 Napisano: 28.06.2018 16:45:49 w Smolar
darog napisał(a):

freyja88 napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

darog napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

z jakich dni wysyłają grille z Kasztelana ?

6,7 czerwiec coś koło tego

oo, kurna to mój z 23  maja zaginał  emotka

może nie zaginął, może był kurier, nie zostawił awizo, pojechał i nawet nie wiedziałeś - że paczka jest. Smolar wyśle (może) ale na Twój koszt,...ponieważ w regulaminie ma zapis, że kurier awizo zostawia, a skoro nie zgłosiłeś się- to Twoja wina. Smolara nie interesuje, że np. awiza nie było- choć samo DPD przyznało (mam na piśmie_ że Smolar nie wykupił takiej opcji i zapis w regulaminie ich ( DPD) nie obowiązuje. 

Mi kiedyś wysłali paczkę po raz drugi, na swój koszt  , nic nie musiałam płacić emotka    

Brak awizo, sms czy telefonu od kuriera emotka  wiec nie moja wina .

SMOLAR rozumie "pracę" kurierów. Zadzwoń do nich. Sprawdzą czy nie wróciła na magazyn. Zlecą wysyłkę raz jeszcze. U mnie kurier napisał: odmowa przyjęcia, choć nikt nie odmawiał. Teraz  męża unika po "wyjaśnieniu sprawy" emotka

Może zależy jaka nagroda? Grille może dla Smolara mało potrzebne, znam przypadek, gdzie nagrody nie ma i Smolar napisał: idź z tym do sądu...nie wysle jeszcze raz (po odesłaniu jako reklamacja na uszkodzone, bez metek - więc używany towar) odmówił tez wskazania: kto był sponsorem w konkursie...niebawem sprawa ruszy administracyjnie- urząd skarbowy, etc..

 A tu było bardzo grzecznie, łącznie z cytowaniem ustawy, iż towar bez znaczenia konkursowy/ czy nie - winien być wydany bez wad i oznak użytkowania. Każdy towar posiada metkę- to jest specyfikacja produktu, jeśli się ją odrywa to...? Chyba celowo? 

Sprawa oparła się o producenta- pisemnie poinformował, iż towar był wydany z metkami i jak należy. Co myślec można? Ktoś w Smolarze chciał troszkę na jakąś okazję poużytkowac? 

ba..do dziś (chyba od lutego?) Smolar nie przesłał numeru dowodu nadania odpowiedzi na reklamację (wysłaną poleconym w regulaminowym terminie) wraz z właściwym towarem-nagrodą ... czyli coś tu było nieteges,, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6503518 Napisano: 28.06.2018 15:12:14 w Smolar
freyja88 napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

darog napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

z jakich dni wysyłają grille z Kasztelana ?

6,7 czerwiec coś koło tego

oo, kurna to mój z 23  maja zaginał  emotka

może nie zaginął, może był kurier, nie zostawił awizo, pojechał i nawet nie wiedziałeś - że paczka jest. Smolar wyśle (może) ale na Twój koszt,...ponieważ w regulaminie ma zapis, że kurier awizo zostawia, a skoro nie zgłosiłeś się- to Twoja wina. Smolara nie interesuje, że np. awiza nie było- choć samo DPD przyznało (mam na piśmie_ że Smolar nie wykupił takiej opcji i zapis w regulaminie ich ( DPD) nie obowiązuje. 

Mi kiedyś wysłali paczkę po raz drugi, na swój koszt  , nic nie musiałam płacić emotka    

Brak awizo, sms czy telefonu od kuriera emotka  wiec nie moja wina .

SMOLAR rozumie "pracę" kurierów. Zadzwoń do nich. Sprawdzą czy nie wróciła na magazyn. Zlecą wysyłkę raz jeszcze. U mnie kurier napisał: odmowa przyjęcia, choć nikt nie odmawiał. Teraz  męża unika po "wyjaśnieniu sprawy" emotka

Może zależy jaka nagroda? Grille może dla Smolara mało potrzebne, znam przypadek, gdzie nagrody nie ma i Smolar napisał: idź z tym do sądu...nie wysle jeszcze raz (po odesłaniu jako reklamacja na uszkodzone, bez metek - więc używany towar) odmówił tez wskazania: kto był sponsorem w konkursie...niebawem sprawa ruszy administracyjnie- urząd skarbowy, etc.. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

darog

#6503487 Napisano: 28.06.2018 14:22:20 w Smolar
alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

z jakich dni wysyłają grille z Kasztelana ?

6,7 czerwiec coś koło tego

oo, kurna to mój z 23  maja zaginał  emotka

może nie zaginął, może był kurier, nie zostawił awizo, pojechał i nawet nie wiedziałeś - że paczka jest. Smolar wyśle (może) ale na Twój koszt,...ponieważ w regulaminie ma zapis, że kurier awizo zostawia, a skoro nie zgłosiłeś się- to Twoja wina. Smolara nie interesuje, że np. awiza nie było- choć samo DPD przyznało (mam na piśmie_ że Smolar nie wykupił takiej opcji i zapis w regulaminie ich ( DPD) nie obowiązuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6503484 Napisano: 28.06.2018 14:15:41 w SZUKAM....
czy dzwonili do kogoś z takiego nr tel? ( w jakiej sprawie?) 
224835539

google nic nie podaje Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6503466 Napisano: 28.06.2018 13:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Tyskie Biedronka - auta wszystkie rozdane?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6503317 Napisano: 28.06.2018 00:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elsa001 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy może ktoś wrzucić aktualną listę sklepów poinformowanych z Bricomarche? z góry dziękuję emotka

Chyba już wszystko poinformowane.
Edit. Patrzę, ze 10 dni roboczych, więc w sumie dzisiaj jeszcze mogą dzwonić.

Na facebook'u Brico na pytanie czy wszyscy zostali zostali poinformowani odpisało tak: ", weryfikacja odbywa się do 2 lipca. - obecnie jest w trakcie informowania laureatów"

To bardzo dobra wiadomość... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502874 Napisano: 27.06.2018 09:32:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

dopiero po przeczytaniu regulaminu zorientowałem się, że to nie losowanie, a "szcześliwy kapselek" jeden z wielu tysięcy.

No widzisz, to był błąd emotka Błąd polegający na tym, że rzuciłeś się na ślepe wbijanie kodów bez wiedzy o mechanizmie loterii. A wystarczyłoby PRZECZYTAĆ PRZED tymi działaniami. O ileż życie byłoby prostsze. I mniej zgryzot, żalu, wyrzutów sumienia i takich tam... no wiesz emotka

ZGADZA SIĘ. co inego przeczytać regulamin, ale czegoś nie zrozumiec i ew pytać o interpretacje innych, a co innego czytać tylko opis konkursu w bazie.

A czasami jak tak dłużej strona po wbiciu kodu się ładowałą, to aż nie mrugałem,,
żeby nie przeoczyć ew komunikatu o wygranej-bo jeszcze nikt nie pokazał screen jak to wygląda.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502871 Napisano: 27.06.2018 09:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

cb656 napisał(a):

próbowałem Desperadosa i to zupełnie nie jest moja bajka smakowa. emotka

albo w pubie piwo... z sokiem?? nie no... profanacja

Fakt. Tylko wódka z wodą i lodem. emotka

emotka   i whiskey 

ps. ja im te 200 kapsli wysle na koniec promocji do sponsora i zapytam-czy jest zadowolony, że organizator nabił klientów w butelkę i w zwiazku z tym stracił setki fanów Desperadosa..
Codziennie:
2x 1000 PLN
3x 500 PLN
10x 100 PLN
50x 50 PLN

dopiero po przeczytaniu regulaminu zorientowałem się, że to nie losowanie, a "szcześliwy kapselek" jeden z wielu tysięcy.. i nikt ani jednej nagrody dziennie nie wygrywa. podzieliliśmy je, wstukaliśmy, zero.....

a sam namawiałem: teraz pijecie Desperadosa, Reeds w odstawkę..  mam wyrzuty sumienia.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502866 Napisano: 27.06.2018 09:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

mczarna napisał(a):

darog napisał(a):

DESPERADOS dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych..

Dziwię się,że aż tyle wklepałeś i ci się chciało w przypadku "tego czegoś"...

siostra chodziła na wieczory panieńskie chyba 4 z rzędu... to przynosiła..

Z jednej imprezy 50 kapsli. Niezły przerób. emotka Podobno to właśnie dziewczynom smakuje, ja próbowałem Desperadosa i to zupełnie nie jest moja bajka smakowa. emotka

cb656 dokładnie..albo w pubie piwo...z sokiem?? nie no...profanacja Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

darog

#6502853 Napisano: 27.06.2018 08:38:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

darog napisał(a):

DESPERADOS
https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

to bardzo dziwna loteria...nikt nie wygrywa.. choć niby dziennie tyle nagród..

w zasadzie nikt może nie wygrać..- wygrywa "szczęsliwy kapsel" a nie czasówka, losowanko, etc..
dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych..

Tam trzeba trafić w kod nie w czas. Ja na wakacjach każdy znaleziony kapsel wklepuję z nadzieją

AHA..tam nie ma żadnego powiadomienia "kod nieprawidłowy" / "kod wykorzystany"/

ps. nieporawidłowy nieraz wklepany, kiedy nie widze, ktoś mi pomaga "rozszyfrować" i ..sam się jednak myli,,kod wpisany na 2 sposoby i żaden błedny..i żaden..wygrywający Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6502811 Napisano: 27.06.2018 00:42:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

[quote=

mietowa]

bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Pewnie ona nawet nie wie,że jest jakiś konkurs..., a wcisnąć musi coś z promocji jak to ostatnio w tych drogeriach bywa...

Odczytałam jej z moich notatek, jakich past potrzebuję, przepraszając serdecznie, że jednak z tej okazyjnej wyprzedaży nie skorzystam. Mina pani kasjerki - bezcenna.  emotka emotka

Mój Mąż ostatnio też ruszył "z listą". Wyglądało to tak:
- Czy jest sos sałatkowy Knorr?
- Tak. 
- A ketchup Tortex?
- Niestety, nie.
- To wtedy jednak sosu nie będę brał.
 
Ponoć trudno było ekspedientce ukryć zdumienie tym zaiste dziwnym klientem  emotka emotka

Mina ekspedientki pewnie bezcenna. No właśnie a ta loteria rozwiązana do końca?
jeden paragon mam Ok..
Kupowane..ale coś mi się zmyliło, że to ma byc w komplecie z byle czym aby Kamis...czyli pare paragonów zmarnowane.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502802 Napisano: 26.06.2018 23:47:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

darog napisał(a):

DESPERADOS
https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

to bardzo dziwna loteria...nikt nie wygrywa.. choć niby dziennie tyle nagród..

w zasadzie nikt może nie wygrać..- wygrywa "szczęsliwy kapsel" a nie czasówka, losowanko, etc..
dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych..

Dziwię się,że aż tyle wklepałeś i ci się chciało w przypadku "tego czegoś"...

siostra chodziła na wieczory panieńskie chyba 4 z rzędu...to przynosiła.. Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0

darog

#6502794 Napisano: 26.06.2018 23:06:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
DESPERADOS
https://www.despe...m/pl-pl/loteria-2018

to bardzo dziwna loteria...nikt nie wygrywa.. choć niby dziennie tyle nagród..

w zasadzie nikt może nie wygrać..- wygrywa "szczęsliwy kapsel" a nie czasówka, losowanko, etc..
dziś już spadam po wbiciu ponad 200 kapsli z tej loteryjki. ZERO wygranych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502431 Napisano: 26.06.2018 09:01:13 w Smolar
-Violka- napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Pomocy! Wyblakł mi paragon z Leclerca z produktem Develey - widać nr paragonu ale strona z datą i produktami jest całkiem nieczytelna - chyba że pod kątem ledwo. Jak się Smolar na to zaopatruje? Czy da mi coś wzięcie duplikatu? Miał ktoś kiedyś taką sytuację? W końcu to nie moja wina, że mają takie tusze w drukarce emotka

jeżeli ledwo, ale widać, to nie powinno być problemu 

U mnie było identycznie, więc dodatkowo z mało widocznym paragonem  był dokument " paragon zastepczy/kopia paragonu" na takiej dużej kartce wydrukowany w POK. 
Odmowa wydania nagrody, odp była wg regulaminu musi być czytelny, na tej dużej kartce  ie ma numeru wydruku-czyli ten na wysokości daty. 

Dlatego może warto b pisać TU: komu zaakceptowali i co, komu nie i powoływać się że raz robią tak/raz inaczej- w zależności od tego "kto ile wcześniej słusznych reklamacji napisał i niestety musieli wysłać nagrody, łącznie z odp na reklamacje i wydać na list polecony.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502063 Napisano: 25.06.2018 13:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

 Gdzie się poskarżyć, że Organizator nie chce usunąć na mój wniosek ( 8 dni temu pisemne żądanie o usunięciu wraz z linkami) wizerunku oraz danych i w uzasadnieniu motywuje tym, iż


"zdjęcia oraz materiał wideo zostały wykonane podczas imprez publicznych, na które zostały zaproszone również media. Nie ma podstaw do ich usunięcia."

BiuroGeneralnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Departament Orzecznictwa Legislacji i Skarg

ul. Stawki 2


00-193 Warszawa



na pewno pomoże

OK, poszedł mail.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502043 Napisano: 25.06.2018 12:49:16 w Czy informują/ informowali?
https://www.e-kon...im.html#.WzDIgaczZPY

konkurs knorr+ helmans  rozwiząny ostatni etap?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6502039 Napisano: 25.06.2018 12:37:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie się poskarżyć, że Organizator nie chce usunąć na mój wniosek ( 8 dni temu pisemne żądanie o usunięciu wraz z linkami) wizerunku oraz danych i w uzasadnieniu motywuje tym, iż

"zdjęcia oraz materiał wideo zostały wykonane podczas imprez publicznych, na które zostały zaproszone również media. Nie ma podstaw do ich usunięcia." Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501847 Napisano: 24.06.2018 22:52:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mahuska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Czy dobrze rozumuję że w Winiarach lepiej nie odbierać tel gdy będą dzwonili z layzy bagami?. Jeden uczestnik = 1 nagroda ??

1 nagroda, ale każdego stopnia.


nie ma to jak czytać ze zrozumieniem, dzięki emotka   uff emotka

Mnie zastanawia inna kwestia...osoba, wysyłając zgłoszenie, wygrywa nagrodę 3 stopnia - wypada z puli...później wybierają huśtawki i rozumiem, że nagrodę 2 stopnia wygra osoba, która nie wygrała nagrody 3 stopnia?  emotka  Natomiast osoba, która wygrała już nagrodę 3 stopnia musi wygrać kolejne zgłoszenie, żeby powalczyć o nagrodę 2 stopnia? emotka

tak i ja rozumiem Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6501509 Napisano: 23.06.2018 15:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...No i dokument wraz z paczką. Sprzedawcą i nabywcą jest Olimp Labs...  hahah... Niezła "logistyka"...

Mnie to nie dziwi. Dostawałem nagrody z paragonami, gdzie wystawcą paragonu był organizator. Na przykład na smartfony Nokia X - RMF Maxxx; na walizki Wittchen - Los Mejores i tak dalej. To normalne. Oni jako podmiot gospodarczy widocznie mają uprawnienia wystawiać taki dokument fiskalny, w końcu jak kupili, to mogą sprzedać. emotka


chyba nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. LOGISTYKA ICH ZDANIEM to koszt OSIEMNASTU  tysięcy zł..w stosunku do wszystkich nagród wartych ich zdaniem  niecałe 2 TYSIĄCE zł
Moim zdaniem to przekręt i tyle.

Poza tym uczciwie- to by było, gdyby konkurs rozwiązywała firma z zewnątrz..A tak sami kupują, sami sobie sprzedają, sami piszą regulamin, sami regulamin rozwiązują, sami rozpatrują reklamacje, potem tłumaczą się jednej osobie o pomyłce pisarskiej, drugiej osobie, iż ten koszt to wliczona w nagrode to: "logistyka " na którą nie mieli wpływu"

W sumie. Normalny sponsor/ organizator nie działa na niekorzyść laureata. Skoro ktoś - pracownik napisał suma nagród 10=słownie: dziewiętnaście tys dziewięćset zł - to niech pociągnie go do odpowiedzialności. 
Owszem wielu bierze udział w konkursie ze względu na ICH WARTOŚĆ- przede wszystkim.
Wyświetl w wątku >>
0 0