Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6508399 Napisano: 11.07.2018 16:46:14 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

darog napisał(a):

-Violka- napisał(a):

greg801 napisał(a):

Czy ktoś dostał informację na SMSa od Smolar o wygranej z konkursu  https://www.konkurscarlsberg.pl/ ?

Niby trzeba mieć włączoną usługę SMS Premium.

Wczoraj poszły sms . 
Jeżeli bierzesz udział w konkursach nie możesz mieć blokady premium. 
Sprawdź w wynikach 
Www.wyniki.smolar.pl

? no ale skoro wysyłasz na SMS premium= to znaczy że usługa działa

Możliwe, że ktoś wysłał zgłoszenie przez stronę. 

racja, a i zdarza sie, ze choc zadnej blokady nie ma- smsy jakos Smolar nie wysyla, lub wysyla na numery, ktore nie brały udziału w konkursie/ Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6508268 Napisano: 11.07.2018 11:33:29 w Smolar
-Violka- napisał(a):

greg801 napisał(a):

Czy ktoś dostał informację na SMSa od Smolar o wygranej z konkursu  https://www.konkurscarlsberg.pl/ ?

Niby trzeba mieć włączoną usługę SMS Premium.

Wczoraj poszły sms . 
Jeżeli bierzesz udział w konkursach nie możesz mieć blokady premium. 
Sprawdź w wynikach 
Www.wyniki.smolar.pl

? no ale skoro wysyłasz na SMS premium= to znaczy że usługa działa Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6508096 Napisano: 10.07.2018 20:55:11 w Smolar
SENSODYNE- dziś było powiadomienie, a to punkt z regulaminu:\

8.6 Przesyłki z wymaganymi danymi i oświadczeniami od laureatów nagród, laureaci mogązgłaszać do organizatora w terminach wynikających z postanowień regulaminu, najpóźniej do
dnia 11.07.2018 r. (data nadania przesyłki pocztowej lub kurierskiej lub doręczenia
osobistego).
https://www.smola...amin_konkursu_12.pdf

tam chyba nie ma listy rezerwowej??  Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

darog

#6507812 Napisano: 10.07.2018 11:22:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem już stara  emotka Jeszcze 15 lat temu na konkurs, w którym jest do wygrania spotkanie z Papa Roach, wykupiłabym wszystkie Monstery świata, żeby tylko wziąć udział i wygrać. A potem na ich koncercie skakałabym pod sceną, machała łbem i rzucała stanikami emotka A dziś? Dziś zamiast na koncert, pojadę co najwyżej z Juniorem wózkiem do warzywniaka, zamiast rzucać stanikami - porzucam z najstarszym synkiem piłką, a skakać - owszem, będę, ale z córką, do hitów typu "Jagódki" albo "Dziadek farmę miał"... emotka


Wczoraj miałam podobne myśli, oto etapy mojego życia:
1) Chodzę na koncerty. Pal licho, że śmierdzi piwskiem, cygaretami, potem i brudem, a nagłośnienie wyrywa mi płuca.
2) Na koncerty nie chodzę, gdyż mi śmierdzą i uszęta swe szanuję, ale położyć się na kocu w parku mogę i muzyki posłuchać, bo akurat poziom głośności poza stadionem jest całkiem przyjemny.
3) Wydzieram się przez okno kuchenne na WI-eśniaka, który właśnie parkuje auto na mojej ulicy, istny armageddon na zewnątrz, po obu stronach jednokierunkówki samochody, nie ma już chodników, nie mogę dojechać do domu i zostawiłam auto na Lidlu, a WI-eśniak (niczym wróżbita) twierdzi, że przejazd wozu strażackiego tą ulicą nie będzie potrzebny. On to po prostu wie, złamas jeden. I żałuję, że nie mam pod ręką karnych wacków, bo się wszystkich tym burakom po naklejce na szybę należało. I uj mnie obchodzi, że ktoś przyjechał na koncert... ot starość.

Dziewczyny, jesteście rewelacyjne! Przyznałbym Wam za te teksty po dobrym TV  Wyświetl w wątku >>

darog

#6507780 Napisano: 10.07.2018 10:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

helcia85 napisał(a):

darog napisał(a):

anusia2018 napisał(a):

mia napisał(a):

mia napisał(a):

Czy w konkursie "Słodki smak lata" Intermarche, jest ograniczenie znaków przez formularz, i ile? emotka
Nic mi z tego regulaminu nie wynika, choć wychodziłoby, że powinno być do jakichś 140-150 znaków... emotka

Podbijam.
Nikt nie wie, nikt nie wysyłał? emotka

Ja też jestem ciekawa... Nie wiem, czy jest ograniczenie odnośnie długości SMS lub odpowiedzi poprzez formularz.

Ten formularz przyjmuje wszystko..regulamin=dziwo. Nie ma mowy ile znaków w SMS - no jednak można się domyśleć- 160 znaków, bo nie napisali, że zostaną pobierane opłaty w większej kwocie niż 1,23..w przypadku wysłania dłuższego SMSa..Ile znaków wq formularzu też nie wiadomo, Zero info w regulaminie o prawach autorskich..coś tam jest-że "własna twórczość".

Jak napisałam powyżej 400 znaków to nie przyszła mi zwrotka. Pózniej wysłałam ok 350 i zwrotka była, że dziekujemy za zgłoszenie. Więc nie wiem jak rozumieć ten regulamin. 

Powyżej jakiejś liczby znaków wysyła się już jako MMS. I może stąd brak zwrotki. 

Dzisiaj wyszło u mnie w pracy, że dziewczyny ten sam paragon/numer  zgłosiły do konkursu. Otóż każda myślała- że to "jej" Tymczasem 3 inne paragony leża czyste nie ruszone i nie wbite. 
Ten formularz przyjmował ten sam numer paragonu wielokrotnie, nie blokował, iż "numer został już użyty" 3x ten sam paragon wklepany do formularza i 1 x w smsie
REGULAMIN/AKCJA BEZNADZIEJAAAA..

ps. ale jak to sms 350 znaków?? wysłałaś? przyjęty? przecież w regulaminie jest zapis- iż KOSZT ZGŁOSZENIA SMS wynosi 1,23..nie ma słowa, że zostanie pobrana opłata za każdy następny sms..czyli dłuższych nie można-logiczne.

Nie wiem po co przynajesz sie do takich rzeczy publicznie emotka  zaraz jakas "uprzejma" osoba wysmaruje maila do agencji, przesieją zgloszenia z dubli i niczego nie wygracie...

To wysyłanie świadome "dubli" to norma??
Nigdy mi się chyba nie zdarzyło, chyba że to samo zgłoszenie z ta samą treścią 2x wysłane, bo zwrotki nie było,  a koleżankom pierwszy raz. Już są rozmowy-czyja byłaby nagroda i czyj był ten paragon i a czyje pozostałe 3 nie wykorzystane.
Chyba nic fajnego z tego, że ktoś kto uczciwie wpisał 1x paragon nie wygra-bo wygra ktoś kto wpisał 4x..
Ja jestem za tym, by już przy zgłoszeniu formularz nie był przyjmowany z info"paragon został już wcześniej zgłoszony" - a jest tak w innych konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6507776 Napisano: 10.07.2018 10:33:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

darog napisał(a):

zapalniczki
ten konkurs jest przedłużony?
https://www.zapal...okrotka_wiecej_ognia

formularz działa, 
czy powiadamiali? kiedy? jak?

Ten konkurs od początku ma tak po...ny regulamin, że w ogóle zastanawiałam się, czy brać udział.

Z regulaminu:
Czas konkursu 01.06 - 30.06.2018.
Paragraf 3, punkt 4:
Co tydzień (począwszyod poniedziałku 11 lipca 2018) 25 najlepszych rozwiązań zadania konkursowego otrzyma nagrodę w postaci koszulki…

Trzeba by pewnie zadzwonić do nich i zapytać się, o co chodzi. emotka

PONIEDZIAŁEK!! 11 lipca 2018r??  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6507758 Napisano: 10.07.2018 09:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

helcia85 napisał(a):

darog napisał(a):

anusia2018 napisał(a):

mia napisał(a):

mia napisał(a):

Czy w konkursie "Słodki smak lata" Intermarche, jest ograniczenie znaków przez formularz, i ile? emotka
Nic mi z tego regulaminu nie wynika, choć wychodziłoby, że powinno być do jakichś 140-150 znaków... emotka

Podbijam.
Nikt nie wie, nikt nie wysyłał? emotka

Ja też jestem ciekawa... Nie wiem, czy jest ograniczenie odnośnie długości SMS lub odpowiedzi poprzez formularz.

Ten formularz przyjmuje wszystko..regulamin=dziwo. Nie ma mowy ile znaków w SMS - no jednak można się domyśleć- 160 znaków, bo nie napisali, że zostaną pobierane opłaty w większej kwocie niż 1,23..w przypadku wysłania dłuższego SMSa..Ile znaków wq formularzu też nie wiadomo, Zero info w regulaminie o prawach autorskich..coś tam jest-że "własna twórczość".

Jak napisałam powyżej 400 znaków to nie przyszła mi zwrotka. Pózniej wysłałam ok 350 i zwrotka była, że dziekujemy za zgłoszenie. Więc nie wiem jak rozumieć ten regulamin. 

Powyżej jakiejś liczby znaków wysyła się już jako MMS. I może stąd brak zwrotki. 

Dzisiaj wyszło u mnie w pracy, że dziewczyny ten sam paragon/numer  zgłosiły do konkursu. Otóż każda myślała- że to "jej" Tymczasem 3 inne paragony leża czyste nie ruszone i nie wbite. 
Ten formularz przyjmował ten sam numer paragonu wielokrotnie, nie blokował, iż "numer został już użyty" 3x ten sam paragon wklepany do formularza i 1 x w smsie
REGULAMIN/AKCJA BEZNADZIEJAAAA..

ps. ale jak to sms 350 znaków?? wysłałaś? przyjęty? przecież w regulaminie jest zapis- iż KOSZT ZGŁOSZENIA SMS wynosi 1,23..nie ma słowa, że zostanie pobrana opłata za każdy następny sms..czyli dłuższych nie można-logiczne. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6507755 Napisano: 10.07.2018 09:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zapalniczki
ten konkurs jest przedłużony?
https://www.zapal...okrotka_wiecej_ognia

formularz działa, 
czy powiadamiali? kiedy? jak? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6507747 Napisano: 10.07.2018 09:27:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anusia2018 napisał(a):

mia napisał(a):

mia napisał(a):

Czy w konkursie "Słodki smak lata" Intermarche, jest ograniczenie znaków przez formularz, i ile? emotka
Nic mi z tego regulaminu nie wynika, choć wychodziłoby, że powinno być do jakichś 140-150 znaków... emotka

Podbijam.
Nikt nie wie, nikt nie wysyłał? emotka

Ja też jestem ciekawa... Nie wiem, czy jest ograniczenie odnośnie długości SMS lub odpowiedzi poprzez formularz.

Ten formularz przyjmuje wszystko..regulamin=dziwo. Nie ma mowy ile znaków w SMS - no jednak można się domyśleć- 160 znaków, bo nie napisali, że zostaną pobierane opłaty w większej kwocie niż 1,23..w przypadku wysłania dłuższego SMSa..Ile znaków wq formularzu też nie wiadomo, Zero info w regulaminie o prawach autorskich..coś tam jest-że "własna twórczość". Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

darog

#6507555 Napisano: 09.07.2018 17:46:21 w Smolar
termitek99 napisał(a):

Co z Groszkiem, przelewy po 100 zł od Smolara?


Najpierw miała być pozytywna weryfikacja paragonów...podobno "wyrywkowo" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6507150 Napisano: 08.07.2018 12:57:14 w Pomocy!!!!
No nie pamiętam nicków z kim pisałem- więc kiedy wiadomości PW wrócą? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6506998 Napisano: 07.07.2018 18:51:09 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

kermit napisał(a):

mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

Szykuje się rezerwa?  emotka

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie  emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka .

Kolejność odwrotna - pytanie o weryfikację paragonów jest z 8 maja, a wpis o wygranej z dziś.

W takim razie cofam swoje slowa, to zmienia postac rzeczy emotka

Być moze 8 maja akurat przygotowywał się do "ataku na Ibizę" emotka  bądź inne konkursy emotka

ale Burn Ibiza trwała chyba od ...kwietnia?? hahahaha "atak na Ibize" hahaha edzia21 the best , może są tacy , którzy brali udział i są zainteresowani czy wszystko tam prawilne...I będzie......................................................................................... 
"I cenzura" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6506965 Napisano: 07.07.2018 15:53:56 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy są w stanie wykryć wszelkiego rodzaju przeróbki paragonów emotka emotka

No i zgłaszają to specjalnej jednostce policji — paragonowym predatorom! A ci to są dopiero bezlitośni... 

A po co zadawać takie pytanie: skoro paragon jest autentyczny z autentycznego sklepu? Niech sobie organizator sprawdza. Wcale nie interesowałoby mnie to: jakimi metodami....
A sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...

Smolar i TQG po otrzymaniu paragonu od zwycięzcy kontaktują się bezpośrednio ze sklepem, w którym został zakupiony produkt. Dopiero po potwierdzeniu sklepu wysyłają nagrody.

Streamline/LosMejores również weryfikują

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz? Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

darog

#6506957 Napisano: 07.07.2018 15:25:03 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...

Czyli dwa w jednym. Wash & Go. Wyrok w zawiasach. emotka Oczywiście kwadratowych*, stosownie do "dwa do potęgi, czyli kwadrat". emotka
*) kwadratowych, czyli w celi 2x2 m. emotka (zawiasy to te w drzwiach od celi) emotka

no...ale recydywa raczej nie w zawiasach...poza tym może być np grzywienka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6506919 Napisano: 07.07.2018 12:49:37 w WC - rozmowy o wszystkim
79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy są w stanie wykryć wszelkiego rodzaju przeróbki paragonów emotka emotka

No i zgłaszają to specjalnej jednostce policji — paragonowym predatorom! A ci to są dopiero bezlitośni... 

A po co zadawać takie pytanie: skoro paragon jest autentyczny z autentycznego sklepu? Niech sobie organizator sprawdza. Wcale nie interesowałoby mnie to: jakimi metodami....
A sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6506477 Napisano: 05.07.2018 21:17:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tymbark Słowa dają moc-były wyniki Smolar dał z 2 ostatnich etapów razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6506389 Napisano: 05.07.2018 17:47:38 w Połączenia nieodebrane
taki tel 616571133 - google nic nie mówi Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6506020 Napisano: 04.07.2018 21:51:17 w Intermarche
defed napisał(a):

Odebraliśmy, bo przejeżdżaliśmy akurat obok, telewizor Toshiba 48L3663DG i telefon Motorola XT1723 Moto C Plus 2+16GB Dual SIM.
Pytałam o sposób nagradzania, podobno było tak, że sklep wybrał 50 zgłoszeń, a centrala wybrała zwycięzców i to w centrali decydowali kto co wygrał. Gotowa lista trafiła do sklepu i wg niej rozdają nagrody. U mnie w sklepie dopiero 3 osoby poinformowali, bo widziałam odhaczone 3 nazwiska - kolejność dowolna, losowa, nie wiem czemu tak emotka  Moja siostra nadal czeka na telefon, ale podejrzałam, że ma tylko dzbanek  emotka

? sklep nie wysłał calej skrzynki do centrali-tylko "wyjął/ wybrał" ileś tam zgłoszeń i z tych zgłoszeń "wydzielonych przez sklep" centrala wybierała? 

No..to niektóry sklep nie wysłał może najlepszych zgłoszeń-żeby znajomym konkurencji nie robić.. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mia 0

darog

#6505976 Napisano: 04.07.2018 19:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kamikaze z Łodzi- to jakaś firma "córka" SMOLARa? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6505568 Napisano: 03.07.2018 21:45:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

krseta napisał(a):

bruce napisał(a):

krseta napisał(a):

Czy ktoś wie czy bilety na Męskie Granie są imienne? Mam nie to miasto co chciałem, wiec najprosciej bym go sprzedał, tylko podając swoje dane ta osoba nie wejdzie jeśli imienny;/  drugiej strony podałbym jej dane, ale ten zapis w regulaminie o wgląd do wlasciciela numeru tel... 

Pisano na forum, że są imienne tym razem:
https://www.e-kon...strona/243/#p6505438

Teraz pytanie czy ryzykować na dosyc wykorzystany już nr telefonu inne dane..

U mnie szczęśliwie wygrana na numer,który nie wygrał u nich wcześniej,więc podejmuję ryzyko:D

? a jaka to ustawa/ kodeks, inne akty prawne zabraniają użyczenia swojego telefonu innej osobie? Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0