Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6513935 Napisano: 27.07.2018 21:05:53 w Smolar
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

cherry_coke napisał(a):



REKLAMACJE pisze sie na papierze, wysyła kurierem albo listem poleconym. Reklamacje na email sa lekceważone.

Uszkodzone nagrody to STRATY, do odpisu - też się je rozlicza. 
Nie dziwie się, że Smolar tak podchodzi do ciebie... masz takie podejscie jak kasjerki w Biedronce. Mało w głowie dużo w  "ustach" (delikatnie pisząc)

Tyle na koniec. 

Jestem tego samego zdania, w regulaminie jest jasno: jak ma wyglądać reklamacja. I tak wyglądała. 
Jestem zdania, że szybko można sprawy załatwić (ja wole jednym mailem/ KTOŚ WOLI ROZMOWĄ TEL - ktora nigdy nie będzie dowodem) Zapytanie - to nie reklamacja. 
Numer nadania paczki bym podał mailem..kto jest Sponsorem też, numer nadania listu poleconego z odp na mail - też bym podał. Nawet uznałbym to za obowiązek tej firmy/ czy tez pana "R"
Też bym sie wkurzył, że jest ktoś- kto "darowanemu koniowi w zęby zagląda" i ośmiela się wyjaśniać sprawy..i kilka razy prosić o numer nadania przesyłek, pytać: kto jest Sponsorem? 
-----------------------------
Rzeczywiście mało ktoś tu ma w głowie, by żądać czarno na białym pieniędzy za wysyłkę paczki...to jakby "próba wyłudzenia" ? 
A nawet nie próba....pieniądze za ponowne wysłanie nie poszły do snmolara to i nagroda od pół roku nie wysłana.. taki tam "szantażyk"...
Ciekawe jakby snmolar rozliczył wpływ gotówki ze strony zwycięzcy za przesłanie nagrody...(pewnie pani z kasy biedronki wie?) 
Nigdzie tego w regulaminie nie ma.. -mało trzeba miec w głowie by takie coś pisac..

W kilku mailach pisał o wszystkim..cytował regulamin o tym, że kurier zostawia awizo...i tak wielkie ograniczenie sprawia- że nie moze przyjąc do wiadomosci, że nie zostawia..-co wiecej Smolar dokument od DPD ma.. z treścią iz NIE ZOSTAWIA AWIZO..i kurier nie ma obowiązku dzwonienia.

Tyle  w temacie. Dobrze, że jednak to nie była ustna rozmowa tel z szantażykiem płacenia za przesyłke, a jednak mail..więc może ktoś tu ma wiecej w głowie od kogoś kto takie coś napisał...;-) 

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513829 Napisano: 27.07.2018 16:35:38 w Intermarche
Do formularza na www dot dzisiejszycgh bonów ITM należy wpisac nr paragonu.
KTÓRY?
W sms się nie podawało
Więc na dole - systemowy, czy górny koło daty? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513824 Napisano: 27.07.2018 16:29:21 w Smolar
superloser napisał(a):

cherry_coke napisał(a):



DAROG - Organizator nie ma prawa zatrzymać niewydanych nagród. Zapis "pozostają do dyspozycji Organizatora" oznacza, że Fundator płaci mniej za akcje promocyjne. To, że Agencja zamiast wydania 25 samochodów wyda tylko 5, bo samochód przypisany do kodu a nie do bramki, nie znaczy, że Organizator zatrzymaje 20 samochodów. Fundator dostaje faktury na 5 nagród a UC dostaje podatek od 5 a nie 25 nagród. 
Agencje muszą wyspowiadač się z każdego wydanego grosza.
Ps. Czasami wystarczy zadzwonič (Smolar, i360 czy Albedo odbierają, rozmawiają nawet oddzwaniają) I zapytać, co stało się z nagrodą. Reklamacja nie zawsze jest pierwszym krokiem do "nagrody". 

@ superloser, O. dzięki, nie wiedziałem na jakiej zasadzie jest "w dyspozycji organizatora". zatem skoro towar był zakupiony, wysłany do laureata, odesłany z powodu braków oraz śladów użytkowania z powodu min zerwanych metek..znaczy że "gdzieś" ten towar jest...i Organizator go przetrzymuje..choć wydaje mi się że nie ma do tego prawa? 

ps. reklamacja poszła po kilku mailach, kiedy pan Rober w końcu napisał agresywnie "DOŚC!!!" kiedy po raz ufff..chyba czwarty??!! został wysłany mail z PROŚBĄ o podanie Sponsora...
Wiesz..reklamacja to stanie na poczcie, znaczek na polecony,, drukowanie, zbieranie "dowodów" , ze 3 strony korespondencji z DPD, wymiana maili z Smolarem..etc,,, do ostatniej chwili i z wielką niechęcią takie rzeczy się robi..

A gdyby to były tylko telefony? bez maili, bez reklamacji.. to w tej chwili żadnej szansy by nie było na pogrożenie paluszkiem w stronę Smolara "bądź uczciwy...bo jest wszystko czarno na białym i kłopoty się szykują".. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513822 Napisano: 27.07.2018 16:15:13 w Smolar
kawazczekolada napisał(a):

ongis napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

darog napisał(a):

Mi np zależy by sponsor wiedział, że Smolar nagrody  nie wydał i szantażował: że albo zapłaci się za "ponowną"? wysyłke,,albo nagroda przepada,,,
A dlaczego ma się płacić za "ponowną" przesyłkę? Skoro przez pół roku Smolar nie ma zamiaru podać numeru nadania "tej pierwszej" i wyjaśniać w DPD - dlaczego niby nie dotarła..? Ja num nie znam- więc reklamacji nie ma jak do DPD zgłaszac. Smolara tez to nie interesuje, choć niby skoro zapłacić za przesyłke- powinien rozliczyć - dlaczego DPD nie zrealizowało umowy i dołączyć moje materiały pisane do DPD- gdzie oni twierdzili (i słusznie) że bez nr nadania przesyłki nic nie mogą.. 

Nie chcę Cię w żaden sposób oceniać, bo każdy ma prawo załatwiać swoje sprawy po swojemu, ale być może część Twoich problemów wynika ze sposobu w jaki je próbujesz załatwić. Mi nieodebrane przesyłki wysyłali ponownie bez żadnego problemu. Wystarczył mail z prośbą, bez żadnej reklamacji nadawali ponownie przesyłkę. 

Dokładnie to samo a jak ładnie poprosiłem to i nr nadania sms dostałem. 

Do mnie zadzwonili że przesyłka wróciła i czy na pewno adres się zgadza. Powiedzieli samo ze nadadzą przesyłkę jeszcze raz... i nic nie mówili o płaceniu emotka


na szczeście jest wszystko czarno na białym - czyli żądanie w mailu Smolara zapłaty za przesyłke etc...

Skoro  nie chcieli ani w DPD wyjaśniac, ani pisac reklamacji...znaczy było coś nieteges...
Odbiorca tez mógłby napisac reklamacje, ale niemożliwe z powodu braku nr przesyłki..

trudno tez uwierzyć ze 2 krotnie listonosz nie wrzucił awizo - jesli chodzi o Smolara odp na reklamacje..
Strasznie musiało ich to wku..r..wić, że ktos pisze reklamacje i domaga sie towaru pełnowartosciowego z metkami, a jeszcze bardziej musiało wkur..wi..ć, ze przesyłka była otwierana w obecnosci kuriera, dokumentacja zdjeciowa i dokument wystawiony przez kuriera..o nienaruszeniu przesyłki zewnetrznej i stwierdzenie naruszenia towaru wew..Może pierwszy raz widzieli tak dokładnie udokumentowaną sprawe...

Ale..w zasadzie na postępowanie sądowe jest chyba 2 lata.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513782 Napisano: 27.07.2018 14:35:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do formularza na www dot dzisiejszycgh bonów ITM należy wpisac nr paragonu.
KTÓRY?
W sms się nie podawało
Więc na dole - systemowy, czy górny koło daty? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513742 Napisano: 27.07.2018 13:18:03 w Informują
monkakk napisał(a):

Smsy ITm wygrywaj z mistrzowskimi ...  (bez rodzaju nagród i przyszły II turami)


Nie wiem- która to tura? ale 12;32 był SMS ITM "Wygrywaj z mistrzowskimi" a Wy macie z której "tury"? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513556 Napisano: 26.07.2018 23:41:13 w Smolar
superloser napisał(a):

DAROG - wszystko, co Smolar organizuje ma PRODUKT PROMOCYJNY. Chyba Mlekpol nie bedzie fundował nagród za zakup Palmolive, ani Henkel nie da ci pralki za zakup Red Bull'a.

Idziesz do sądu w swoim mieście/ rejonie - bo to ty pozywasz a nie oni ciebie.

A to, że masz 1 nagrode na gospodarstwo domowe, zawodowcy dawno obeszli. 

Smolar sam ma "2 twarze" w Undergraund. Ci sami ludzie tylko inna nazwa. 

I bardzo dobry treściwy koment.
ps. To kto był sponsorem Groszek-pomocnik Mikołaja? tam były różne produkty...coca cola, mars, żywiec, kamis......kompania piwowarska..W regulaminie nie było na czyje zlecenie Smolar to robi. Groszek odp-że  nie są sponsorem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513502 Napisano: 26.07.2018 20:37:49 w Smolar


1. Jesli Regulamin mówi o TELEFONIE SAMSUNG wartość 2000zl, bez podania modelu to masz prawo iść do Sądu, że nagroda otrzymana jest warta 1000zl,  na dzień otrzymania nagrody. Jeśli jest model podany to nie wina Organizatora, że cena spadła.

2. Jak mnie wkurza Organizator, tak jak Smolar, to zwyczajnie tam NIE GRAM. 

3. Dziwne, że reklamacja została zlekceważona. I jak możesz NIE WIEDZIEĆ, kto jest Fundatorem nagród?


1. Zgadza sie. Dobry koment.
Jedno "ale" szybsza droga jest chyba taka, żeby Organizator nie dopuszczał sie "oszustewek"? Jeśli w co drugim konkursie jest taka sytuacja- to z sądu można nie wychodzić.. tym bardziej-że nie każdy mieszka w mieście Organizatora.
2. Ludzi raczej interesują nagrody a nie Organizator. Dlatego grają, oczywiście nie we wszystkich konkursach/loteriach- mimo tego, że im Organizator nie odpowiada. 
3. Normalnie. Skoro nie ma wzmianki w regulaminie: kto jest Fundatorem - to nie wiem. Skoro pytam w kilku!!! mailach: kto jest Sponsorem i albo nie ma info, albo w końcu,  odp w stylu "to nie moja sprawa z kim i na czyje zlecenie Smolar robił loterie-bo nie jestem stroną" - to pisze w końcu normaln list polecony- reklamacje z żądaniem wydania przedmiotu z oryginalnymi metkami, nie noszącego śladów użytkowania.  Odp na reklamacje  nigdy do składającego reklamacje nie dociera. na ponowny kontakt mail- jest odp: że nie została odebrana na poczcie. na kolejny mail: proszę podać numer przesyłki, bowiem żadnego listu nie było. Cisza...
Powyższa sprawa - nie moja wygrana, nie moja nagroda. Ale nagroda  obiecana dla mojej chrzesniaczki. 

Oczywiście propozycja Organizatora w mailu padła: by nie brać udziału skoro się nie podoba. I taki wydrukowany mail tez by poszedł do Sponsora..

A zapis w regulaminach dot iż Smolar może sobie sprawdzić u Operatorów  telefonicznych WSZYSTKIE numery należace do laureata też jest OK? Wątpię- że to się komukolwiek podoba, ale jednak udział ludzie biorą.

Problem taki, że Organizator MUSI regulamin pisac pod kątem prawa i wiedzieć, że taki jego regulamin jest mniej "ważny" od ustawy, kodeksów, Konstytucji, etc..

Każdy ma równe prawa? NIE. Wg np Smolarowych regulaminów np. 1 nagroda na 1 gospodarstwo domowe. 
A to się nazywa DYSKRYMINACJA, gdzie tu RÓWNOŚĆ TRAKTOWANIA? ja wygram, to już bratowa mieszkająca na 2 piętrze domu nie może wygrać? 

I ktoś mi napisze: kombinuj: wysyłaj na inne adresy babci, cioci, brata.../ albo nie graj skoro nie pasuje.

Zakaz dyskryminacji - Konstytucja. Równe prawa- konstytucja. To co ważniejsze? regulaminek Smolarowy? 

Zbyt łagodnie uszło Smolarowi za wysyłanie sms o nagrodach w konkursach gdzie nie brało się udziału np w żadnym od jakies poł roku u nich..a dane przechowywane..

Nikt tu nie chce wrogów robić, kłócić się na siłe, obrażać się "na konkurs"?  Smolar nagrody nie funduje. Smolar ma zapłacone za należycie przeprowadzoną akcje, ale są sytuacje, gdzie Smolarek za dużo sobie pozwala i po prostu przegina. 

Trudno uwierzyć, że ktoś traci kase na znaczek drukuje reklamacje i traci czas- ot tak sobie. Smolar powinien lepiej pracować i karać swoich pracowników- jeśli okazuje się-że reklamacja była zasadna. Wtedy lepiej pracuje Smolarowy pracownik, reklamacje kolejne nie wpływają, to i czas zaoszczędzony i kasa jednej i drugiej strony. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513473 Napisano: 26.07.2018 19:05:03 w Smolar
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

a przypadkiem smolar nie płaci podatku od wygranej? chyba nie od ceny w regulaminie, a od tej - ile faktycznie zapłacił- i ma na to fakture..
watpie, że do tego konkursu smolar kupił towar w...styczniu..(jesli i wtedy to coś kosztowało 250zł i jeśli już wiedział dla kogo bedzie ten konkurs robił) 

podatek od wygranej - czyli udokumentowanej kwoty to sprawa istotna..po co być aż tak ograniczonym by tego nie zauważyć..

Lubisz bić pianę, co? emotka

Darog - masz dziwny tryb myslenia. Nagrodą jest GRA a nie kasa. Smolar nie musi kupić tanio.
Wszystkie nagrody sa zawyżane, bo Organizator dorzuca p&p.
Myślisz trochę jak ktoś na forum z 2 biletami do Cinema City na film 2D, które w Regulaminie były wycenione na ponad 60zl. Dla mnie bilet to 20zl (6 dni w tygodniu) ulgowy albo środowy za 16,50zl.
Żadne 60zl za 2 bilety, tylko dlatego, ze Regulamin tak mówi.

I jesli chodzi o promocje to Loteria/ Konkurs są przygotowywane min. 6 miesiecy przed rozpoczęciem akcji. Zwłaszcza, gdy są kody na opakowaniach, czas na reklamy i plakaty. Dodaj zatwierdzenie z UC. W tym czasie wartość nagród - gry czy też sprzęty spada. Organizator NIE wie ile Gra Fifa 18 będzie w lipcu kosztowała. A nie rozlicza się z cyferek z regulaminu tylko z paragonów, faktur. I to po zakończeniu akcji.

WARTOŚĆ- to wartość.
Skoro jest napisane, że wpłaca do US 10% wartości nagrody- np 200zł- tzn że zakupił towar za 2 tys.. wiec po co ukrywać te faktury?
Smolar nie wystawia gwarancji, daje na ksero "list gratulacyjny" który najczęściej nie wiadomo jakiego towaru dotyczy..

A że można kupić i grzebień za 2 tys z plastiku z logo Schauma- który np jest gratis dodawany przy zakupie 10 szt szamponów - oczywiście.. możliwe...
Ale o finanse trzeba dbać.. Sponsora przede wszystkim i NIE PRZEPŁACAĆ.. dużo więcej// owszem różnica 10zł przy 100zł, czy 200zł przy 3 tys to norma..tu promocja/ tam nie..gorzej jak np są "ustawki" i dogadania cenowe 'ze znajomym"?.. wszędzie powiedzmy owy grzebień po 10 zł, A Smolar np kupuje za 22zł.. 
- takie przykłady


Na pytanie o sponsora nagród- choć to była reklamacja pisemna, listem poleconym - brak odp wiele miesięcy... "wewnetrzna umowa i sprawa dwóch stron" ?  To nie jest tajemna wiedza..ściśle tajna..Skoro obawia się kontaktu ze Sponsorem - znaczy czegoś się może obawia>?
Prośba mailem o podesłanie regulaminu - bo zniknął z www a tu sprawa jednak w urzędzie odpowiednim się szykuje-odpwoiedzi brak,, regulaminu nie przesyła..
   Mi np zależy by sponsor wiedział, że Smolar nagrody  nie wydał i szantażował: że albo zapłaci się za "ponowną"? wysyłke,,albo nagroda przepada,,,
A dlaczego ma się płacić za "ponowną" przesyłkę? Skoro przez pół roku Smolar nie ma zamiaru podać numeru nadania "tej pierwszej" i wyjaśniać w DPD - dlaczego niby nie dotarła..? Ja num nie znam- więc reklamacji nie ma jak do DPD zgłaszac. Smolara tez to nie interesuje, choć niby skoro zapłacić za przesyłke- powinien rozliczyć - dlaczego DPD nie zrealizowało umowy i dołączyć moje materiały pisane do DPD- gdzie oni twierdzili (i słusznie) że bez nr nadania przesyłki nic nie mogą.. 

sorry, ale 3x było tez info sms od Smolara o nagrodzie w konkursie w którym nie było mego udziału...

Na mail dot usunięcia oryginalnego opakowania z artykułu - metek towarowych świadczących o jego nie używaniu-Smolar zareagował agresją.. Było zmuszanie do pisemnej reklamacji bo na maile nie będą odp, OK -reklamacja była. Moja doszła. Ale Smolara odp do mnie jakoś nie doszła,, i również nr listu nie ma...choć kilka maili w tej sprawie  było..
Czyli co? zabawa?
znów pisać polecony  z zapytaniem: gdzie odp na reklamacje? od lutego? odp Smolara: "list nie odebrany z poczty" proszę o numer nadania..przecież powino być awizo.. i to dwa...I  cisza!

A jeśli Smolar celowo zawyża np ceny towarów (był temat loteria Groszek i tablety po 650 zł zamiast po 1 tys zł) to jest niekorzystne rozporządzenie mieniem Sponsora, oraz szkoda- oszustwo na rzecz laureata. 

Nie bez znaczenia Smolar nie pisze : jaki to model tableta, TV, etc.. zdarza sie to bardzo często..Skoro jest jasne pół roku wcześniej jaka akcja, etc..- znaczy wiadomo co ma zamiar kupić jako nagrody..Nie jest to trudne napisać symbol przedmiotu.

Ilu z Was nie miało awizo z DPD i poszukiwało paczek? A wg Smolarowych regulaminów "kurier pozostawi awizo w razie nieobecności" . Mam czarno na białym odp z DPD- kurierzy nie mają takiego obowiązku.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513440 Napisano: 26.07.2018 17:06:51 w Smolar
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...Smolar zawyzył cene, moze po kilku uwagach z różnych konkursów, byłoby normalniej...przeciez musi to kupić na rachunek... niech udowodni - laureat ma miec za 250 zł nagrode i już. 

Połóż się na ziemi, wal pięściami w chodnik, strzel focha "i już" emotka
Głupszego Bardziej nieuzasadnionego wpisu dawno nie widziałem. emotka
Nagrodą jest gra FIFA 18 na PS4 i wszystko w temacie.
Możesz reklamować jedynie wtedy, jak będzie to wersja piracka, o zubożonej funkcjonalnosci, podróba czy jeszcze inne tałatajstwo. NIC CI DO TEGO, jaka jest OBECNA cena rynkowa. Towar traci na wartości na łeb na szyję, ale to nie jest absolutnie żadna podstawa by się domagać jakiegoś paragonu na 250 zeta. \
Idź sprawdź, czy wszyscy w domu. emotka

DLATEGO istotna jest wiedza, za ile smolar kupił..
a przypadkiem smolar nie płaci podatku od wygranej? chyba nie od ceny w regulaminie, a od tej - ile faktycznie zapłacił- i ma na to fakture..
watpie, że do tego konkursu smolar kupił towar w...styczniu..(jesli i wtedy to coś kosztowało 250zł i jeśli już wiedział dla kogo bedzie ten konkurs robił) 

podatek od wygranej - czyli udokumentowanej kwoty to sprawa istotna..po co być aż tak ograniczonym by tego nie zauważyć.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513411 Napisano: 26.07.2018 15:30:14 w Smolar
ciotkaklotka napisał(a):

czy fifa 18 na ps4 z konkursu AXE W TESCO WYCENIONA NA 250 ZŁ TO TA CO W NECIE CHODZI ZA 90ZŁ?to piszcie do sponsora, ze 2x ponad Smolar zawyzył cene, moze po kilku uwagach z różnych konkursów, byłoby normalniej...przeciez musi to kupić na rachunek..niech udowodni- laureat ma miec za 250 zł nagrode i już. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513176 Napisano: 26.07.2018 02:21:47 w Smolar
loteryjki napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

scrabble, pytasz kto tego nie odbierał(MDW)? Nie od dziś wiadomo, że nie wszystkie SMS-y do Laureatów docierają, a nie każdy sprawdza na stronie z wynikami.

Jak nie sprawdza na stronie to jego strata emotka Smolar to jedyna agencja gdzie można sobie sprawdzić w każdej innej jak sms nie przyjdzie to wygrana przepada.

? w regulaminach jest zapis o informowaniu laureata smsem/ telefonem..oraz iż DODATKOWO"można sprawdzic na www smolar.pl
znaczy to że Smolar MUSI poinformować i nie rozumiem co znaczy że "smsy nie dochodzą" - znaczy nie są wysyłane..

nie zdarzało się, że Smolar "gubił" paragony  oświadczeniami-szczególnie jak były 2, 3 w jednej kopercie? wiem dokładnie- że to miało miejsce..
aha. zawsze i wszędzie można wysyłaĆ RÓŻNE dokumenty do określonej instytucji, jeśli to poważna normalna firma-to umie rozdzielić, jeśli zatrudnia tłuków po szkole podstawowej - to do rozdzielenia dokumentów może być problem. 

AHA, JEST TU PANI REGINA Z MIEJSCOWOŚCI SUCHODANIEC, KOŃCÓWKA TEL 418? otóż wieczorem dowiedziałem się, że tej pani paczka przyszła do zupełnie innego województwa...Smolar bardzo chroni dane... że aż drukuje imie, nazwisko, tel, pełny adres i wkłada kartkę do paczki innej osoby... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513128 Napisano: 25.07.2018 22:03:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Krówka Wawel
zwycięzcy

8 i 9 i 10 ??? strona 2x są podane te same zdjęcia

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513125 Napisano: 25.07.2018 22:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Krówka Wawel
zwycięzcy

8 i 9 strona 2x są podane te same zdjęcia Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513029 Napisano: 25.07.2018 17:38:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a gdzie są wyniki na bilety Red Bull? Ja widze tylko laureatów rowerowych Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6513023 Napisano: 25.07.2018 17:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

mia napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Może ktoś ma doświadczenie i podpowie co w takiej sytuacji: mam paragon na konkurs Fa w Tesco prowadzony przez Albedo. Czy jednocześnie mogę wysłać go na loterię ogólnopolską Fa, którą też Albedo ogarnia? co w przypadku wygranej w obu konkursach (mało prawdopodobne, ale jednak...), bo trzeba odesłać oryginał paragonu w obu przypadkach. Jak do tego podchodzi ta agencja? wysyłacie na oba konkursy czy w tym przypadku tylko na jeden?

Coś mi świta, że kiedyś było to u nich wykluczone - wtedy chyba chodziło o Syoss - ale nie mogę sobie przypomnieć, czy umieścili to zastrzeżenie w regulaminie, czy konkursowicze się na własną rękę dowiadywali.

z tego co pamietam bylo to w regulaminie

pamietam że wygrałem słabszą nagrode-wysłałem paragon, a potem w innym lepszą nagrode. odp - że paragon jest do jednego konkursu- tam gdzie wysłałem paragon, ta lepsza nagroda przepadła-choć chciałem z tamtej zrezygnowac na rzecz tej lepszej Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6512988 Napisano: 25.07.2018 15:44:35 w Połączenia nieodebrane
616285015? 
godz. 14;50... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6512733 Napisano: 24.07.2018 22:36:40 w Albedo Marketing
miketyson napisał(a):

Frama napisał(a):


Carrefour, już dawno trwa, ale nie znalazłam w bazie.


Typowe dla Albedo - najpierw konkurs owiany tajemnicą a potem nagle się go ujawnia. Nie widziałem regulaminu ale podejrzewam że już parę etapów zdążyło się skończyć

Kiedyś wysłałem do nich zapytanie: dlaczego nie mają na swojej www informacji/ regulaminów. Odp że nie muszą, a informacji należy szukać w 'podmiocie promocyjnym", na pytanie: a skąd można wiedzieć : który to i kiedy "podmiot promocyjny" = brak odp.
Nie rozumiem czegoś takiego.
Co jak co, ale PRZEDE WSZYSTKIM regulaminy musza być na stronie organizatora. Wyświetl w wątku >>

darog

#6512718 Napisano: 24.07.2018 21:48:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

bianco napisał(a):

a ja dzisiaj idę sobie do Alior banku gotowa zalozyc konto żeby wziać udział w konkursie
wyjazd do Wenecji, pytam się grzecznie o konkurs, o kartę którą trzeba wyrobić emotka
pani patrzy na mnie jakoś nieobecnie
nie wie nic o konkursie, klika i klika
i w końcu poważnym głosem mówi, że to jest dla PRIVATE BANKING
myślę sobie - dobra, angielski znam - łapie emotka
i dodaje że muszę mieć konto i MILION w aktywach
- nie mogłam się powstrzymać ze śmiechu  (więcej chyba do Alior nie wstąpię )
bo mnie jeszcze gdzieś odwiazą... i to raczej nie do Wenecji  emotka emotka  

MILION W AKTYWACH...  emotka Alior naprawdę myśli, że milionerzy grywają w konkach?  emotka emotka Alior, you made my evening! emotka emotka

...regulamin pkt 7, 13.."nagroda przechodzi na rzecz organizatora"...tylu milionerów, że nawet rezerwy nie ma co robić, od razu Organizator się pakuje.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6512379 Napisano: 24.07.2018 00:52:50 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

Czy Cydr Lubelski poinformował już do ostatniego dnia? Chyba już tylko ja tak naiwnie czekam (zgłoszenie ostatniego dnia).

też czekamy.. emotka Wyświetl w wątku >>