Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6518517 Napisano: 12.08.2018 20:35:17 w Czy informują/ informowali?
Palmolive Tesco? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6517206 Napisano: 07.08.2018 18:33:48 w Czy informują/ informowali?
anusia2018 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy maile z Astry ITM już były?


no też jestem ciekawa! w poprzednim konkursie brali maile pod uwagę bo udało mi się wygrać głośnik czyli nagrode Igo stopnia a teraz coś mało wpisów jak na tyle nagród bo tylko 2 i same SMS

Ja wysłałam zdjęcie mailem i tez cisza...

125 nagród w ASTRA ITM...
najpierw nie przyjmują zgłoszeń mail,
potem informują pare osób SMS...
ZERO wygranych zgłoszeń mailowych

"świetna" organizacja konkursu Wyświetl w wątku >>

darog

#6517201 Napisano: 07.08.2018 18:28:11 w Czy informują/ informowali?
wesola napisał(a):

monkakk napisał(a):

wesola napisał(a):

darog napisał(a):

Halszka napisał(a):

czemuszka napisał(a):

anus napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Zotarella C4 za ostatni etap?

ktoś się chwalił wygraną z ostatniego dnia

a thermomixem ktoś się chwalił? z tego, lub któregokolwiek wcześniej etapu? emotka

Przyłączam się do pytania o Thermimix  emotka

termoimix i mnie ciekawi..w jakimkolwiek etapie rozdali te nagrody??

Jeden Thermomix z maja już dawno jest u mnie emotka

Miałaś wcześniej sztućce? 

 tak emotka

a poinformowali mailem- że wygrałaś termomix, czy jako niespodzianka kurier przyniósł? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516917 Napisano: 06.08.2018 22:17:23 w Czy informują/ informowali?
Halszka napisał(a):

czemuszka napisał(a):

anus napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Zotarella C4 za ostatni etap?

ktoś się chwalił wygraną z ostatniego dnia

a thermomixem ktoś się chwalił? z tego, lub któregokolwiek wcześniej etapu? emotka

Przyłączam się do pytania o Thermimix  emotka

termoimix i mnie ciekawi..w jakimkolwiek etapie rozdali te nagrody?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516899 Napisano: 06.08.2018 21:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

warcik napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

Czyżby tylko jedna wygrana w Astrze Intermarche

Czy ktoś wygrał wysyłając maila?  Mieli przepełnioną skrzynkę i przychodziły zwrotki, że nie można dostarczyć wiadomośći.


No ja też dostałam zwrotkę na maila że nie dotarło. na drugi dzień Wysłałam im jeszcze raz z informacją że nie dotarło i Otrzymałam wiadomość zwrotną Dziękujemy za przesłanie jeszcze raz zdjęcia i info że zdjecie będzie brało udział w konkursie.

u nas to samo, poszły maile, były przyjęte..ale jakoś nikt sie nie pochwalił, że wygrał z maila.. same MMS nagrodzili? bo za kare- bo ci co słali maile mieli odwage  zareagować??? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516895 Napisano: 06.08.2018 21:03:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

elka01 napisał(a):

Szanowna Pani,

W odpowiedzi na maila wysłanego za pośrednictwem strony bricomarche.pl 
informujemy, że ze względu na przepisy RODO i bezpieczeństwo danych 
naszych Klientów wyniki konkursu mundialowego zostały zamieszczone na 
plakatach w poszczególnych sklepach stacjonarnych
, a do każdego 
Laureata, zgodnie z regulaminem, wykonany został telefon z informacją o 
wygranej.


Pozdrawiamy
Zespół Bricomarché

Ha ha ha. Chyba bardzo poszczególnych, bo ja w żadnym z "moich" trzech nie widziałam.
To się nazywa ukręcić łeb sprawie. emotka

? to wywieszeni listy w sklepie -NIE jest RODO,
a wywieszenie na www - to JEST RODO? 
a to zależy od tego ile osób te dane zobaczy? dziwnie interpretowany przepis ochrony danych osobowych..

przeciez moga przesłać liste zwyciężców pełną na maila...skoro nie moga na www, a moga na sklepie.. Wyświetl w wątku >>
2 kropka-82, mia 0

darog

#6516827 Napisano: 06.08.2018 18:02:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

darog napisał(a):

Czy były wyniki? na jakiej stronie? Bricomarche- 

https://www.brico...nowy-bricomarche,149

Powinny być na stronie Brico, w Aktualnościach.
Coś sobie agencja olała temat wyników w tym roku... emotka

dzięki za info mia, ale wyników nie widze Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6516805 Napisano: 06.08.2018 17:04:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violetta napisał(a):

czy z Astry zestawy też już poszły emotka

Astra ITM
czy dostał ktoś maila z info o nagrodach, czy tylko SMSY? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516727 Napisano: 06.08.2018 14:28:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy były wyniki? na jakiej stronie? Bricomarche- 

https://www.brico...nowy-bricomarche,149 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516724 Napisano: 06.08.2018 14:26:32 w Czy informują/ informowali?
ITM
ten konkurs ze słodyczami rozwiązany?
https://www.e-kon...he.html#.W2g-RdIzZPY

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516406 Napisano: 05.08.2018 18:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

nique napisał(a):

edzia21 napisał(a):

konkurs z łapami pupila, działa Wam strona?

właśnie przestała, ale 5 minut temu dodałam jeszcze zgłoszenie i poszło

świetnie  emotka  brawo SMOLAR 

nie działa, z żadnej przeglądarki. ani z tel. ani ze stacjonarnego kompa Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516134 Napisano: 03.08.2018 21:36:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

darog napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Ciekawe czy jak Was za tydzień wybiorą, też będziecie tak krytykować i obstawiać losowanie!


ale..to nie miało być losowanie ;-(

Z całego serca życzę zatem aby tym razem los uśmiechnął się do Ciebie i Ciebie wylosowali!

magie1982 wzajemnie, niech losują..rowerki! Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

darog

#6516082 Napisano: 03.08.2018 16:41:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Ciekawe czy jak Was za tydzień wybiorą, też będziecie tak krytykować i obstawiać losowanie!


ale..to nie miało być losowanie ;-( Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6516079 Napisano: 03.08.2018 16:36:10 w Czy informują/ informowali?
A Cydr Lubelski, do końca powiadomiony?
dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6515576 Napisano: 02.08.2018 10:37:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

luckymen napisał(a):

grandprix napisał(a):

darog napisał(a):

Red Bull Biedra.
Nie ma żadnej nagrody z 23 lipca? Czy ja dobrze widze?

Pominęli w losowaniu.

Te wylosowane to jakieś dno totalne, niektóre takie badziewne a ma rower

to to losowanie?

w tym pierwszym były jakies pozory, z każdego dnia tygodnia jakaś nagroda różnego stopnia, .
w tym ZERO z 23 lipca i hasła niektóre poniżej wszystkiego..

wygląda na to że pomineli ten dzień..? Wyświetl w wątku >>

darog

#6515557 Napisano: 02.08.2018 09:13:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Red Bull Biedra.
Nie ma żadnej nagrody z 23 lipca? Czy ja dobrze widze? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6515272 Napisano: 01.08.2018 13:06:02 w NA CO CZEKAMY?

darog

#6514859 Napisano: 31.07.2018 13:58:34 w Albedo Marketing
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

pionas napisał(a):

belca napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

miketyson napisał(a):

Frama napisał(a):


Carrefour, już dawno trwa, ale nie znalazłam w bazie.


Typowe dla Albedo - najpierw konkurs owiany tajemnicą a potem nagle się go ujawnia. Nie widziałem regulaminu ale podejrzewam że już parę etapów zdążyło się skończyć

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podają, że regulamin dostępny u Organizatora - Albedo. Mam taki pomysł - może się skrzykniemy na któryś dzień w Poznaniu pod siedzibą Albedo? Każdy z nas po kolei będzie wchodzić do ich siedziby i prosić o wydruk regulaminu danego konkursu. Nazbieramy więcej takich konkurów z info w plakacie, że regulamin dostępny u Organizatora - niech nam drukują. Jeśli dadzą do wglądu i nie będą chcieli drukować, to każdy po kolei będzie robić fotki regulaminów - spędzimy tam pół dnia, a potem pozwiedzamy stolicę Pyrlandii. Kto jest za?

Czy to nie jest czasem konkurs ogólnopolski? W gazetce drogerii natura też jest info...

Napisałem do nich maila aby podali więcej informacji tak aby można było wrzucić konkurs do bazy...

A można do nich napisać i zażądać, (prośby nic nie dały) aby regulaminy wbijali na swoją www, żeby za każdym razem nie było afery, że konkurs trwa od 2 mies- o którym nikt nic nie wie? W zasadzie zawsze jest poszukiwanie regulaminów i akcji Albedowych..

Ale ten konkurs już jest w bazie od tygodnia i to raczej obowiązuje we wszystkich sklepach:
https://www.e-kon...me.html#.W2BAl7gyXYA


Ale chodzi o to, że trwa OD 1 CZERWCA.. a nie od tygodnia, i bez znaczenia czy są etapy czy nie, trzeba się nieźle naszukać-aby wiedzieć..Trwa "wszędzie" i ani w drogeriach, ani w marketach nie było info..Pracownik Albedo - Konrad K.....czko- sam nic nie wiedział, połączył do innego kolesia, który też nie wiedział - ale w 10 min poszukał..
I wyrzuty Albedo w mailu! Przeciez na podstawie regulaminu wiadomo na jakiej stronie konkurs.,..
Tłumaczenie- że regulamin dostepny  u organizatora w siedzibie,, a wcześniej to trzeba ulotke znakeźć.. by wiedziec-że w ogóle cokolwiek takiego jest.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6514787 Napisano: 31.07.2018 12:39:44 w Albedo Marketing
pionas napisał(a):

belca napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

miketyson napisał(a):

Frama napisał(a):


Carrefour, już dawno trwa, ale nie znalazłam w bazie.


Typowe dla Albedo - najpierw konkurs owiany tajemnicą a potem nagle się go ujawnia. Nie widziałem regulaminu ale podejrzewam że już parę etapów zdążyło się skończyć

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podają, że regulamin dostępny u Organizatora - Albedo. Mam taki pomysł - może się skrzykniemy na któryś dzień w Poznaniu pod siedzibą Albedo? Każdy z nas po kolei będzie wchodzić do ich siedziby i prosić o wydruk regulaminu danego konkursu. Nazbieramy więcej takich konkurów z info w plakacie, że regulamin dostępny u Organizatora - niech nam drukują. Jeśli dadzą do wglądu i nie będą chcieli drukować, to każdy po kolei będzie robić fotki regulaminów - spędzimy tam pół dnia, a potem pozwiedzamy stolicę Pyrlandii. Kto jest za?

Czy to nie jest czasem konkurs ogólnopolski? W gazetce drogerii natura też jest info...

Napisałem do nich maila aby podali więcej informacji tak aby można było wrzucić konkurs do bazy...

A można do nich napisać i zażądać, (prośby nic nie dały) aby regulaminy wbijali na swoją www, żeby za każdym razem nie było afery, że konkurs trwa od 2 mies- o którym nikt nic nie wie? W zasadzie zawsze jest poszukiwanie regulaminów i akcji Albedowych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6514627 Napisano: 30.07.2018 21:48:34 w Czy informują/ informowali?
Cudr lubelski do końca poinformowany?
(dzięki za odp) Wyświetl w wątku >>
0 0