Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6536505 Napisano: 09.10.2018 22:18:42 w Smolar
elhad napisał(a):

edzia21 napisał(a):

elhad napisał(a):

olunka napisał(a):

elhad napisał(a):

Wkurzyłam się i to porządnie. Nigdy nie sprawdzałam wyników od Smolara, bo wierzyłam, że smsy dochodzą, tylko nie za bardzo przypadł im do gustu mój nr telefonu, więc mnie omijają .  Zupełnie przez przypadek i z czystej babskiej ciekawości sprawdziłam dzisiaj wyniki  loterii  " Wygraj roczne zakupy w Eurosklepie". Po wklepaniu danych cudny komunikat "GRATULUJEMY!JESTESLAUREATEM NAGRODY TYGODNIOWEJ W LOTERII Wygraj roczne zakupy w Euro
Sklepie.WYPELNIJ W CIAGU 7 DNI OSWIADCZENIE LAUREATA DOSTEPNE NA
STRONIE WWW.LOTERIAEURO.PL W ZAKLADCE DLA LAUREATA.
Więc gdzie jest informacja sms, o której pisze w regulaminie?!?!?!?! A ile być może wygranych przepadło!
Wściekła jestem na Smolara!!!!!!!!!!!!!!

ale z tego etapu jeszcze nie było smsów


Wysyłałam smsa 30.09 - więc to jest 1 etap.

Zamiast dywagować na forum i się "wkurzać" radzę zadzwonić do Smolara i wyjaśnić sprawę. Oni na serio są wporzo i idą na rękę. Jestem przekonana, że nagrodę otrzymasz.

Teraz trochę za późno na interwencję, ale jutro będę atakować Organizatora.

Nie dzwoń. Pisz mail.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6536153 Napisano: 08.10.2018 23:59:20 w Smolar
loteryjny napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

haima napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mirai napisał(a):

 Loteria "Święto Piwa - Żywiec 2018" Żabka /Freshmarket - losowanie 01.10 - czy Smolar już informował emotka .

Nie ma co się nastawiać na wygraną skoro pewnie automaty poszły w ruch bo Smolar z niewiadomych przyczyn, może celowo nie zabezpieczył tej loterii recaptchą, podobnie jak smolarowy underground media z mk cafe i fortem  emotka emotka . Trochę szkoda tymbardziej, że Smolar od jakiegoś czerwca zrobił przestój z fajnymi loteriami.

Ja ugrałam dzienną w loterii Fort, więc chyba nie jest tak źle;)

A to nie Underground? 

Undengrund = Smolar

Prawnie to 2 oddzielne firmy. A, że się zabezpieczają to inna bajka.

No własnie napisałem, że Smolar/Underground ich nie pozabezpieczali.

jak to rozumieć? nagrody nie będa wydane? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6536143 Napisano: 08.10.2018 22:44:56 w Smolar
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

haima napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mirai napisał(a):

 Loteria "Święto Piwa - Żywiec 2018" Żabka /Freshmarket - losowanie 01.10 - czy Smolar już informował emotka .

Nie ma co się nastawiać na wygraną skoro pewnie automaty poszły w ruch bo Smolar z niewiadomych przyczyn, może celowo nie zabezpieczył tej loterii recaptchą, podobnie jak smolarowy underground media z mk cafe i fortem  emotka emotka . Trochę szkoda tymbardziej, że Smolar od jakiegoś czerwca zrobił przestój z fajnymi loteriami.

Ja ugrałam dzienną w loterii Fort, więc chyba nie jest tak źle;)

A to nie Underground? 

Undengrund = Smolar

Prawnie to 2 oddzielne firmy. A, że się zabezpieczają to inna bajka.

"zabezpieczanie się" kojarzy mi się tylko z ...wpadką. skoro jest wszystko jak trzeba- 'zabezpieczanie" nie jest potrzebne.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6536120 Napisano: 08.10.2018 21:37:22 w Smolar
superloser napisał(a):

haima napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mirai napisał(a):

 Loteria "Święto Piwa - Żywiec 2018" Żabka /Freshmarket - losowanie 01.10 - czy Smolar już informował emotka .

Nie ma co się nastawiać na wygraną skoro pewnie automaty poszły w ruch bo Smolar z niewiadomych przyczyn, może celowo nie zabezpieczył tej loterii recaptchą, podobnie jak smolarowy underground media z mk cafe i fortem  emotka emotka . Trochę szkoda tymbardziej, że Smolar od jakiegoś czerwca zrobił przestój z fajnymi loteriami.

Ja ugrałam dzienną w loterii Fort, więc chyba nie jest tak źle;)

A to nie Underground? 

Undengrund = Smolar Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

darog

#6536119 Napisano: 08.10.2018 21:36:09 w Smolar
rogaliczek napisał(a):

freyja88 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

osoby które jadą na mecz do Chorzowa Polska - Portugalia 11.10 
jakie macie sektory? 
Ja mam 18 i 19

Chyba rzędy 18 i 19? emotka
Ja mam sektor 14G

sektor 14 g - rząd 18 i 19 emotka


Najgorzej, że miejsca nie obok siebie... 14g, 19 rząd, miejsca 22 i 4...
Nie dość, że wyci....ali nas na kasie to jeszcze porozrzucali.

A ja mam sektor 14G rząd 19 miejsce 6 i 24

Skoro kupili drogo bilety (nie wierze w taką różnice cen) - czyli dużo wcześniej? - tzn: że mieli wybór miejsc.. Myśli idą ku temu: że kupili bilety cały rząd, lub obszar w 'jednej kupie" lub sensownie skoro to 2 były do wygrania - obok siebie. Reasumując: nasuwa sie myśl, że celowo i z premedytacją "porozrzucali" chyba już nieraz dali do zrozumienia jak bardzo nie lubią "konkursowiczów"?
U nas też porozrzucane. 
złośc na maxa. Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

darog

#6535440 Napisano: 06.10.2018 10:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

gagapn napisał(a):

madllen napisał(a):

gagapn napisał(a):

edzia21 napisał(a):

staszek napisał(a):

Jeśli jest się laureatem rezerwowym w Winiarach to nie można grać dalej? Przecież nie wiadomo czy się rezerwowy doczeka nagrody czy nie.

nie można


A dlaczego nie można? Raczej jest nikła szansa, że nikt się nie zgłosi po nagrodę. A zakupy i tak trzeba robić.

nawet jak się nie doczeka nagrody, to kolejna zgłoszenia nie mają sensu, bo już mianowano go "laureatem" tylko, że rezerwowym ale bez nagrody...

emotka  tego to nie doczytałam. Raczej krzywdzący zapis...

Masz 6100 zwrotôw. 
Masz uczciwych graczy oraz takich innych. 

Zadzwon do pana w Albedo I zapytaj zwyczajnie, kiedy mija ostatni dzień weryfikacji laureata, do którego Ty jesteś rezerwowy.

Bardzo dużo rezerw dostało zwrot, bo laureat może myślał sobie, ze każdy paragon z Winiary moze  rejestrować... dużo ludzi miało paragony na zakupy poniżej 100zl, bo regulaminu nie przeczytało... to nie odbiera nagrody na 30zl.

lub nie przesyłają ksero dowodu tożsamości...bo "Gienia Gienowska" nie istnieje np...a zgłosili do loterii,  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6535175 Napisano: 05.10.2018 11:51:58 w Czy informują/ informowali?
konkurs dobre nawyki?
patrze w tel mam potwierdzenie udziału w konkursie, były wyniki? czy trzeba gdzies sprawdzać? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6535172 Napisano: 05.10.2018 11:50:47 w Czy informują/ informowali?
pani-filifionka napisał(a):

Czy dzwonił ktoś z nr 17 717... 97?

do mnie dzwonili i zapraszali na porady medyczne do miasta które jest jakieś 400 km  Wyświetl w wątku >>

darog

#6535164 Napisano: 05.10.2018 11:43:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonko365 napisał(a):

mia napisał(a):

https://beraw.pl/konkurs/carrefour/
Nie brałam udziału, ale patrząc na wyniki... No bardzo przepraszam, czy my aby na pewno jesteśmy w Polsce? emotka

To samo pomyślałam, chociaż z drugiej strony, o dziwo w konkursie na hasła zostały nagrodzone rzeczywiście hasła  emotka

uU mnie wszystkie dziewczyny w pracy brały udział, batonów jest na pół roku, zero wygrały, kazda monitowała w mailach- że mają wygrać haSŁA A NIE WIERSZE

A co niby jest z tymi hasłami "czy jesteśmy w Polsce" ? bez znaków polskich? czy rażące błędy ortograficzne? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6535148 Napisano: 05.10.2018 11:19:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
NIVEA

https://www.e-kon...mu.html#.W7csFGgzZPY

tam była dodatkowa pula bonów do sklepów: C4, Tesco, Natura, HEBE...

Był jakiś dodatkowy formularz? Nie widze w regulaminie, mają byc losowane dodatkowe nagrody,? oprócz tych po 200zł na karcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6534669 Napisano: 03.10.2018 23:39:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pikantny napisał(a):

donia7 napisał(a):

soulfly napisał(a):

Co raz droższe te konkursy emotka  Henkel w Tesco za zakupy chce już 40 zł.

straszne to emotka

Chyba najlepszym lekarstwem na to jest nie grać, bojkotować... Agencje pewnie testują czy będą mieć nadal tyle zgłoszeń, a jak łykniemy haczyk to odwrotu nie będzie emotka  ale to tylko moje spostrzeżenie

jestem tego samego zdania emotka  ta akcja może być pewnego rodzaju "testem", czy konsumenci rzucą się na konkurs przy tak kosmicznej (jak dla mnie) barierze wejścia. Nagrody bieda. Dziękuję, postoję  emotka

Ja bojkotuję, nie żartuję emotka Niech się ugryzą albo sami kupią, żeby się wykazać przed zleceniodawcą.

a przypadkiem Smolar nie dawał do zrozumienia- że ma "dość" etatowych konkursowiczów? nagrody coraz gorsze, paragony coraz droższe, - wątek forumowy  "smolar"
strzał w kolano sam sobie organizator zrobił, udział to wezmą- w większej ilości ci, co mają dostęp do paragnów - kasjerki 'wtajemniczone", panowie ustawiający wózki, etc.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6534296 Napisano: 03.10.2018 11:23:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

darog napisał(a):

no..normalnie..potrzebują adres / nazwisko i ten kto u nich wygrywał dostanie młynek- ten kto nie wygrywał ekspresik.. odpowiedzi konkursowe? phi! socjalizm w pełni

a to ciekawe. A tak lubiłam Karlsbad emotka  

I mi Karlsbad pasuje, przynajmniej wiadome, że sprawdza paragony, opisuje gdzie numer systemowy, etc
Nie pasuje mi jedynie dziwne wydawanie nagród głównych. Przeciez powinno byc wiadome przy powiadamianiu teraz - telefonicznym.

Kiedyś wyjeżdżaliśmy i nie wiedzieliśmy: bon czy pralka? żeby ew. sąsiada fatygować.
dzwonimy, a Karlsbad odpowiada, w stylu, że główne nagrody zostaną przyznane po otrzymaniu przez nich wszystkich dokumentów/paragonów od wszystkich laureatów..????
Dokładnie w tym stylu odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6534284 Napisano: 03.10.2018 11:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

adrian napisał(a):

Telefon od Karlsbad z Letnia Promocja Kaw Ziarnistych w Carrefour (bez podania rodzaju nagrody). Do kogoś też już dzwonili?

tak, dzwonili

proszą o przesłanie oświadczenia i paragonu na ich @
telefon od nich oznacza nominacje do nagrody
potem mam być losowanie komu jaka nagroda przypadnie - tak wytłumaczyła Pani przez telefon

Jakie losowanie jak to był konkurs ...do wygrania mlynki dziennie i ekspresy główna , to co tu losować  emotka

no..normalnie..potrzebują adres / nazwisko i ten kto u nich wygrywał dostanie młynek- ten kto nie wygrywał ekspresik.. odpowiedzi konkursowe? phi! socjalizm w pełni Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6534061 Napisano: 02.10.2018 16:21:46 w SZUKAM....
czy to jakiś nr konkursowy? 
z czego mogli dziś dzwonić?>

tel. 616...525 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6533977 Napisano: 02.10.2018 12:34:01 w Czy informują/ informowali?
kawa ziarnista w C4 Karlsbad? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6531937 Napisano: 26.09.2018 11:26:27 w Czy informują/ informowali?
viviean napisał(a):

magie1982 napisał(a):

viviean napisał(a):

Wiejskie Ziemniaczki-z Lewiatana? 

Ten konkurs chyba umarł śmiercią naturalna. Nikt nic nie wie. Agencja nie odpisuje. Terminów brak...

No wlasmie, a tak sie naprodukowalam.. Wrr mi tez na maile nie odpisali

Dziwne, tam było chyba z 50 nagród? kilkadziesiąt chyba zestawów chipsów poza gotówką - co oni zrobią z tyloma chipsami? dziwna agencja, a regulamin w punktach toczka w toczke ...smolarowy.. tylko oni mają zapis: "w przypadku nie odebrania przesyłki zostanie pozostawione awizo...ble ble ble.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6530278 Napisano: 20.09.2018 14:38:20 w Czy informują/ informowali?
Lewiatan Wiejskie ziemniaczkami ciosane. Informowali? Czy maja jeszcze czas? Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0

darog

#6529612 Napisano: 18.09.2018 16:15:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland bony wszystkie kody poszły razem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6528761 Napisano: 15.09.2018 22:18:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Payback kaufland. Trzeba trzymac paragony do wysłania?
dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6528311 Napisano: 14.09.2018 10:44:56 w Czy informują/ informowali?
-Violka- napisał(a):

olunka napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

olunka napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

A co z loterią Lato jest przygodą - Schwarzkopf ? 
Bylo jakies info?

twierdzą,że 4.09 poszły maile

emotka  chyba nikt z forum sie nie chwalil wygrana 

nikt, ale takie jest info z agencji, czyli pozamiatane

Może się obudzą, jak im żadne paragony nie wpłyną 

hahaha...
jasne...
ciekawe co z nagrodą główną...pozamiatana jako pierwsza? a laureat z pewnością skutecznie poinformowany...wszak za chwile już wyjazd na festiwal w Australii...

ps. do nas rzekomo wysłali nagrody-które wróciły...po dwóch mies pytamy: gdzie nagrody? a Albedo na to: wyślemy jeszcze raz.. ja: hola hola: nr przesyłki proszę która wróciła- ZERO ODP...

Skoro nikt nie jest zainteresowany monitowaniem- że z pewnością maile nie poszły i wypisuje TU zamiast do nich a przede wszystkim do sponsora- to czego oczekiwać?? 

Nie dostaną paragonów? I OK- może wyślą maile ALE DO LISTY REZERWOWEJ  skoro twierdzą że laureaci właściwi zostali poinformowani. Wyświetl w wątku >>
0 0