Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6543425 Napisano: 31.10.2018 21:45:31 w Czy informują/ informowali?
katake napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

asandraa napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy informowali z konkursu "Amica na Warsaw Home"?

podbijam


nie (przynajmniej tak myślę emotka )

Też jestem ciekawa...myślicie,że wyniki wrzucą też na stronę,czy tylko mail?

WG REGULAMINU ma być mail do dziś...to jeszcze ciut ponad 2 godziny mają czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6542950 Napisano: 30.10.2018 12:08:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karlsbad.

Kto mnie uświadomi?
Oni wybierają te główne nagrody po otrzymaniu paragonu/dokumentów?

Gratulowali przez tel "pięknej nagrody" - przyjechał... młynek. (C4 kawy ziarniste) 
czy powodem są odesłane dane i adres -podawany zwykle do pracy (nie tylko ja podaje u nas adres do pracy w zw z nagrodami)
- czyli istniejący zapewne u ich w bazie?

dodam, że nigdy żadna główna się nie trafiła.
dziwne też, że trzeba podawać w zgłoszeniu miasto.
Czyli jak najlepsze zgłoszenia do 3 głównych nagród są np z Gdańska, to i tak rozdzielą na: Gdańsk, Wawe, Częstochowe??

Nie podoba mi się że nagroda do czasu przyjścia jest nieznana.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6542747 Napisano: 29.10.2018 15:34:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te dzisiejsze wpisy-wygrane Wawel =- C4 to z jakich dni? rezerwa z całego konkursu, czy z początku? 
Ktoś wygrał karte RTV AGD? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6542744 Napisano: 29.10.2018 15:28:41 w Udane wymiany - polecane nicki:)
kasiul,
kasiul jak to kasiul kinowa "wariatka" konkretna i ponownie rozliczyła się OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6542669 Napisano: 29.10.2018 11:08:42 w Paragony na trwające konkursy
Szukam zamiany paragonowej.

Ja dam (jutro) C4 - Pudliszki (paragon min 15 zł) 
na
Ty mi loterie muszkieterów ITM DZIŚ (2 produkty za 15 zł) 

Najlepiej na 2-3 paragony (numery nie po kolei)  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541345 Napisano: 23.10.2018 19:06:52 w Czy informują/ informowali?
WAWEL C4 były dziś smsy? (czy do końca poinformowane?) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541344 Napisano: 23.10.2018 19:04:23 w Czy informują/ informowali?
TEFAL C4 - ostatni etap poinformowany? Wyświetl w wątku >>

darog

#6541190 Napisano: 23.10.2018 11:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Karlsbad C4 kawy ziarniste.
nagrody: młynki i ekspresy.
na czym to polega?
nadal nie wiadomo: kto co wygrał?

Wczesniej jak były pralki i produkty - to było wiadome...chyba natychmiast: pralka czy zestaw.

Niestety, ale musimy czekać na kuriera emotka  wówczas się dowiemy co wygraliśmy. 

i jeszcze pytanie: Karlsbad czym wysyła? jak DPD to problemik. Nigdy wcześniej nie dzwonią i awizo nie zostawiają Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541141 Napisano: 23.10.2018 08:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karlsbad C4 kawy ziarniste.
nagrody: młynki i ekspresy.
na czym to polega?
nadal nie wiadomo: kto co wygrał?

Wczesniej jak były pralki i produkty - to było wiadome...chyba natychmiast: pralka czy zestaw. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541117 Napisano: 22.10.2018 23:48:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Develey.
Nic nie rozumiem..
https://www.e-kon...ie.html#.W85DcWgzZPY

wgrywam paragon i co?
nie chcą danych, tel/ mail?

strona nagle biała. 

Wchodze z innej przeglądarki, wgrywam paragon i odp że taki już u nich jest??

jak sie oni ze mną skontaktują skoro mają paragon a danych nie..???????????????????? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541116 Napisano: 22.10.2018 23:35:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

działa Wam formularz? dziś koniec konkursu

https://www.e-kon...ot.html#.W847w2gzZPa

konkurs zakończył się dzisiaj o 10:00, sprawdź sobie w regulaminie

tak, właśnie to zrobiłem,, ech...kurde!

Witaj w klubie...  emotka

nie pierwszy raz konkurs do którejś tam godziny...co za sens kończyc o którejś tam godzinie.,.  Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

darog

#6541110 Napisano: 22.10.2018 23:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

działa Wam formularz? dziś koniec konkursu

https://www.e-kon...ot.html#.W847w2gzZPa

konkurs zakończył się dzisiaj o 10:00, sprawdź sobie w regulaminie

tak, właśnie to zrobiłem,, ech...kurde! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541106 Napisano: 22.10.2018 23:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
działa Wam formularz? dziś koniec konkursu

https://www.e-kon...ot.html#.W847w2gzZPa Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6541030 Napisano: 22.10.2018 18:08:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Czy odsyłając oświadczenia na kuferek Wawel konieczne jest podanie nr dowodu os?

tak. i na szczęście mają weryfikowac-czy taki numer dowodu istnieje, czy zwycięzca to "słup-widmo" Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

darog

#6540944 Napisano: 22.10.2018 14:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

la-princessa napisał(a):

pikantny napisał(a):

Dziwię się, że ktoś z agencji reklamowej ujawnia się tu i naprawdę ma czas na prowadzenie zaciekłych konwersacji z konkursowiczami, zarazem ujawnia i zdradza zbyt dużo faktów ze swojej pracy, bo o ile wiele agencji czyta forum, o tyle nikt publicznie tu się nie wpisuje, czy to jest w ogóle etyczne?  emotka

Nie sądzę, żeby ktoś chciał się podszywać pod czyjeś dane emotka  Ale również dziwię się, że powstało takie ujawnienie. I zastanawiam się ile Pan Tomek dostał prywatnych wiadomości z pytaniami "jak wygrać w tej agencji?". Ja na miejscu tego Pana bałabym się też skarg do przełożonych emotka  Zaraz rozgoryczeni konkursowicze będą posądzać o jakieś kolesiostwo na forum, wiadomo jak to z niektórymi... emotka  Dziwne posunięcie jak dla mnie, ale ja nie muszę wszystkiego rozumieć emotka  

A ja nie rozumiem niektórych z nas... 
smolar odpowiada nieładnie na emaila, to SMOLAR jest be... bo albo odpowie albo i nie, oskarżamy ich o to że konkursowiczów tępią albo coś. Tu pan Tomek odpowiada na nasze pytania, informuje, dzieli się spostrzeżenami, i też niby jest be... dziwne posunięcie ludzi z forum... 

Myśle, że każdy woli sposób porozumiewania się NAV (Tomek S) niż Smolara....
i myśle, że Smolarek tez tu buszuje na forum. Wyświetl w wątku >>

darog

#6540906 Napisano: 22.10.2018 13:39:47 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
case napisał(a):

tsubasa napisał(a):

case a kasę też zawsze tak chętnie w rezerwie oddajecie? Obstawiam, że jesteś z najgorszej agencji, czyli Avanti emotka Choć nie najgorsza to G3 emotka


Pudło i pudło emotka

I tak, również emotka chociaż z kasą najczęściej nie ma problemu, po nią się laureaci chętnie zgłaszają emotka

NAV emotka  
a dużo wygrywasz? Grasz tylko tam - gdzie nagrody chcesz zachować do własnych celów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6540818 Napisano: 22.10.2018 10:34:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nav napisał(a):

darog napisał(a):

nav napisał(a):

glena napisał(a):

nav napisał(a):

glena,co do tych graczy grających 1:1 chlipiacych potem w domu...

Jakby chodziło o loterie i ilość zgłoszeń jakkolwiek realnie zwiekszala szanse, przyznalbym Ci rację. Ale hej, mowa jest o konkursach - w nich, oprócz szacownego grona tego forum, bierze udział też cała masa "zwykłych" konsumentów, którym jakikolwiek wałek z paragonem nie przyszedlby nawet do głowy i też regularnie wygrywają... Jesli ktos nie wygrywa u NAV, to wyłącznie dlatego, ze nie udaje mu się wstrzelic w gusta komisji, a nie dlatego że zagrał uczciwie emotka  

Tak, tylko mając jeden paragon i wysyłając jedno zgłoszenie muszę wybrać jak Was podejść. A mając jeden paragon, 0 skrupułów i 10 starterów mogę to zrobić na różne sposoby i w ten sposób znacząco zwiększam swoje szanse. Fajnie by było, żebyś po prostu napisał, w czym lepsza jest formuła bez numeru paragonu z Twojego punktu widzenia, bo naprawdę mnie to ciekawi. No i też ciekawi mnie skąd znasz proporcję "zwykłych" konsumentów do "szacownego grona". Nie chcę być napastliwa (i mam nadzieję, że tak tego nie odbierasz), ale skoro się tu na forum pojawiła okazja do pogadania z prawdziwą twarzą agencji, to ja korzystam emotka

A ja wcale nie twierdzę, że ta formuła jest lepsza, twierdzę tylko, że nie demonizowalbym ani jednej ani drugiej emotka  to, dlaczego w ogóle jest stosowana formuła bez paragonu, to jest juz niestety kwestia, o której nie powinienem pisać in public. Ale ok, może PRYWATNIE machne o tym kiedyś artykulik emotka  

A co do pytania o rozróżnienie zwykłych konsumentów od szacownego grona... No jak to skąd wiemy? Z legendarnych tajemnych czarnych list opracowanych przez CIA emotka  a powaznie, to takich statystyk się nie prowadzi, bo i po co, ale po przemieleniu kilkunastu tysięcy rekordów z danymi laureatow juz wiesz, kto jest regularnym graczem, albo jego rodziną, a kto unikalnym ludkiem "z ulicy". 

problem taki, że nie wolno sobie takiej bazy prowadzić i chomikować dane...


Otóż tu jesteś, jak mawiał klasyk, w mylnym błędzie, gdyż dane laureatow mamy nie tylko prawo ale i OBOWIĄZEK przechowywać przez 5 lat, ze względu na przepisy podatkowe i możliwe kontrole skarbowe i znajdziesz ten zapis w każdym naszym regulaminie. 
Oczywiście mowa tylko o laureatach i tylko o takich, ktorych nagrody byly opodatkowane. 

Edit:
Teraz zauważyłem, ze podkresliles pewne zdania. Tu nie chodzi o jakies algorytmy szpiegowskie tylko zwyczajnie o ludzką pamięć... Kiedy jesteś główną osobą ds. Danych osobowych i absolutnie wszystkie nazwiska przechodzą przez Ciebie, zaczynasz zwyczajnie pamiętać wszystkich Iksinskich wraz z ich miejscowosciami i rodziną, na którą regularnie odbierają nagrody. 

PS. Za bardzo się rozgadalem i trafiło mnie, że nie temu mialo służyć to konto. Jutro zrobię coming out z prywatnego i będziemy mogli podyskutować dalej. 

no ciekawe...
- są i  regulaminy i zapisy, że dane są niezwłocznie usuwane po zakończeniu konkursu i postępowania reklamacyjnego.
- u mnie w pracy np pracują dwie Anny K. Imię/nazwisko takie samo. Ale nie są nawet dalekimi kuzynkami..nieraz musiały ksero dowodów osobistych wysyłać że to 2 różne osoby..
ale NAV lepiej wie: kto rodzina/a kto nie?

w NAV ani ja ani nikt z moich znajomych nigdy nie wygrał..a style  odp były różne.. coś mi się wydaje, że może oprócz ok odpowiedzi  trzeba wstrzelić się w odpowiednią godzinkę.

na maile z zapytaniem  też nie za bardzo odpowiadacie Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6540805 Napisano: 22.10.2018 09:45:18 w Smolar
katake napisał(a):

glena napisał(a):

katake napisał(a):

Czy ktoś się orientuje jak Smolar postąpiłby w takiej sytuacji:
Loteria ITM- z zapisów regulaminu wynika, że gracz może wygrać tylko jedną nagrodę-aby zwiększyć swoje szanse wysyłasz kilka zgłoszeń. I potem co?Jest szansa, że wylosują dwa Twoje zgłoszenia?Którą nagrodę wtedy dostajesz? np. losujesz bon za 100 i jak Cię wylosują-to już możesz się pożegnać z czymś lepszym?Czy też u nich losowania zaczynają się od głównych nagród?

Kolejność losowania jest podana w regulaminie. Punkt 12.5.

Dzięki za wyjaśnienie:-)

ja rozumiem to tak: skoro jesteś wylosowany, dostałeś nagrode - to już następnej NIE DOSTANIESZ- bo masz prawo do jednej. skoro podano terminy i kiedy co jest losowane- to chyba jasne i przejrzyste. to tak jakbyś ciągnął na festynie los. o 10:00 dają ksiażkę - wylosowali cie i dostałeś. a o 12;00 losują wycieczkę. nie dostaniesz- bo w reku masz już książkę. owszem - możesz wylosować- ale nie dostaniesz- bo masz książke.
CHYBA ŻE jest tam zapis o tym, że można wygrać po jednej nagrodzie określonego rodzaju. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6540785 Napisano: 22.10.2018 01:22:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nav napisał(a):

glena napisał(a):

nav napisał(a):

glena,co do tych graczy grających 1:1 chlipiacych potem w domu...

Jakby chodziło o loterie i ilość zgłoszeń jakkolwiek realnie zwiekszala szanse, przyznalbym Ci rację. Ale hej, mowa jest o konkursach - w nich, oprócz szacownego grona tego forum, bierze udział też cała masa "zwykłych" konsumentów, którym jakikolwiek wałek z paragonem nie przyszedlby nawet do głowy i też regularnie wygrywają... Jesli ktos nie wygrywa u NAV, to wyłącznie dlatego, ze nie udaje mu się wstrzelic w gusta komisji, a nie dlatego że zagrał uczciwie emotka  

Tak, tylko mając jeden paragon i wysyłając jedno zgłoszenie muszę wybrać jak Was podejść. A mając jeden paragon, 0 skrupułów i 10 starterów mogę to zrobić na różne sposoby i w ten sposób znacząco zwiększam swoje szanse. Fajnie by było, żebyś po prostu napisał, w czym lepsza jest formuła bez numeru paragonu z Twojego punktu widzenia, bo naprawdę mnie to ciekawi. No i też ciekawi mnie skąd znasz proporcję "zwykłych" konsumentów do "szacownego grona". Nie chcę być napastliwa (i mam nadzieję, że tak tego nie odbierasz), ale skoro się tu na forum pojawiła okazja do pogadania z prawdziwą twarzą agencji, to ja korzystam emotka

A ja wcale nie twierdzę, że ta formuła jest lepsza, twierdzę tylko, że nie demonizowalbym ani jednej ani drugiej emotka  to, dlaczego w ogóle jest stosowana formuła bez paragonu, to jest juz niestety kwestia, o której nie powinienem pisać in public. Ale ok, może PRYWATNIE machne o tym kiedyś artykulik emotka  

A co do pytania o rozróżnienie zwykłych konsumentów od szacownego grona... No jak to skąd wiemy? Z legendarnych tajemnych czarnych list opracowanych przez CIA emotka  a powaznie, to takich statystyk się nie prowadzi, bo i po co, ale po przemieleniu kilkunastu tysięcy rekordów z danymi laureatow juz wiesz, kto jest regularnym graczem, albo jego rodziną, a kto unikalnym ludkiem "z ulicy". 

problem taki, że nie wolno sobie takiej bazy prowadzić i chomikować dane... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6540778 Napisano: 22.10.2018 00:07:52 w Czy informują/ informowali?
z Wawel C4 kiedy ostatnie wyniki były? Wyświetl w wątku >>
0 0