Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6550163 Napisano: 23.11.2018 13:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZWROTY ZA ZAKUPY
- za co teraz dają? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549760 Napisano: 22.11.2018 10:18:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

zof83 napisał(a):

katake napisał(a):

darog napisał(a):

Pytam i pytam...

Ktoś został laureatem konkursu AMICA..Warsaw Home? Albo może choć słyszał, że ktoś wygrał?
- 40 blenderów
- 40 bonów do sklepu?
maile powinne być 3 tyg temu.

Może być PW

Też chętnie się dowiem:-)

 I ja emotka na Fb też kilka osób miało wątpliwości co do rzekomego powiadomienia zwycięzców....


ja tez raczej w to nie wierzę.

REGULAMIN? pkt 5"Organizator nabywa prawo do korzystania z Odpowiedzi na zasadzie niewyłącznej, nieodpłatnej licencji, z chwilą jej przesłania przez Uczestnika na wszelkich polach eksploatacji określonych w art. 50 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, bez ograniczenia: czasu, terytorium, nakładu, liczby emisji oraz zastrzega sobie prawo do wykorzystania Odpowiedzi dla własnych celów reklamowych i promocyjnych, jak również na potrzeby prowadzenia Konkursu, na wszelkiego rodzaju nośnikach"= MOŻNA WIĘC ODPOWIEDZI ZAMIEŚCIĆ...
"Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora i podmioty z nim współpracujące Odpowiedzi w ww. zakresie, w tym również do celów wewnętrznych, archiwalnych oraz szkoleniowych i zgadza się na publikację Odpowiedzi podpisanych imieniem i nazwiskiem Uczestnika"= MOŻNA WIĘC LISTĘ LAUREATÓW ZAMIEŚCIĆ.
oraz...."W skład Komisja Konkursowej wchodzą: Monika Kuźnik, Tomasz Rzeźnik.

myślę, że jak dostaną kilkanaście zgłoszeń o wątpliwie rozwiazanym/nierozwiazanym konkursie to inaczej zareagują

kontakt@amica-hm.pl

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549724 Napisano: 22.11.2018 09:12:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
haima napisał(a):

kreatia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w loterii Tymbark "Daj coś od siebie" nagrody są podwójne, czyli samochód dla laureata, a równowartość samochodu dla wybranej fundacji, bon na 200 zł dla laureata oraz 200 zł dla wybranej kategorii, czy też zrzekam się tego samochodu na rzecz wskazanej organizacji/fundacji i ja nic nie dostaję, ale mam dobru uczynek???

przecież wszystko jest w regulaminie emotka

15.1 Nagrodą główną w loterii jest:- nagroda rzeczowa w postaci samochodu osobowego marki Toyota CHR o wartości
85.138,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy sto trzydzieści osiem złotych 00/100).
Szczegółowy opis nagrody głównej znajduje się w załączniku nr 2 do regulaminu, oraz
- nagroda pieniężna w wysokości 85.138,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt pięć tysięcy sto
trzydzieści osiem złotych 00/100), która zostanie przekazana na rachunek bankowy fundacji
posiadającej status organizacji pożytku publicznego wskazanej przez laureata nagrody
głównej, zgodnie z pkt. 17.4 regulaminu.

O jak ja bym chciała wygrać, pal licho samochód który akurat potrzebuję, ale tyle kasy dla piesków  emotka

ale to nie można wybrać dowolnej organizacji ze statusem Pożytku Publicznego? 
są fundacje, stowarzyszenia dot sztuki, choćby - kluby wędkarskie, emeryci też jakieś swoje mają, niepełnosprawcych, pełno tego, Owsiak ma PP?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549555 Napisano: 21.11.2018 15:34:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

zof83 napisał(a):

katake napisał(a):

darog napisał(a):

Pytam i pytam...

Ktoś został laureatem konkursu AMICA..Warsaw Home? Albo może choć słyszał, że ktoś wygrał?
- 40 blenderów
- 40 bonów do sklepu?
maile powinne być 3 tyg temu.

Może być PW

Też chętnie się dowiem:-)

 I ja emotka na Fb też kilka osób miało wątpliwości co do rzekomego powiadomienia zwycięzców....


ja tez raczej w to nie wierze

kontakt@amica-hm.pl
tel na infolinie 672546100 (wczoraj czas oczekiwania 35 minut, zrezygnowaliśmy, dziś czas oczekiwania 37 minut i wreszcie połączenie.
Rozmowa z Monika Ł (nazwisko zapisaliśmy) tel do marketingu podała  781655665 - chyba uprzedziła? Nikt nie odbiera..

Ale za to okazało się, że nikt więcej w sprawie tego konkursu nie dzwonił, nie pisał, i tylko ja mam podejrzenie o "rozpłynięciu" nagród. SZKODA! 

Organizatora też nijak znaleźć: VMR Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kościerzyńska 25, 60-446 Poznań
Amica potwierdziła- w regulaminowym terminie zostały wysłane maile do zwycięzców..dane laureatów nie będą udostępnione/publikowane gdyż regulamin tego nie przewidywał.

NIE WIERZE. Owszem ani ja, ani nikt ze znajomych nic nie wygrał - możliwe- byli lepsi, ale  80 nagród i nikt z forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549500 Napisano: 21.11.2018 13:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

czy były już wyniki?
https://www.debowekonkurs.pl/

wygrał ktoś?

Nie było wyników emotka

do końca mies jest czas... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549494 Napisano: 21.11.2018 13:48:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytam i pytam...

Ktoś został laureatem konkursu AMICA..Warsaw Home? Albo może choć słyszał, że ktoś wygrał?
- 40 blenderów
- 40 bonów do sklepu?
maile powinne być 3 tyg temu.

Może być PW Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549133 Napisano: 20.11.2018 13:41:01 w SZUKAM....
https://www.e-kon...ur.html#.W_P-ZuhKhPY

KIEDY powiadamiali z tego konkursu?

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549122 Napisano: 20.11.2018 13:25:25 w SZUKAM....
isiulka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mail z królewskiego cukru,że źle opisany ich produkt.I jak chcę puszkę to mam pieczątkę z podpisem i potwierdzeniem produktu ze sklepu mieć.Masakra niech se puszkę zapuszkują już widzę miny w markecie wrrrrrrrrrrrrrr.Odsyłaliście z pieczątką czy olaliście?

Też dostałam tego maila, na moim jest cukier i kod kreskowy a nadal jest źle opisany, więc olewam. Nie będę robić z siebie głupka z powodu puszki za 3 zł.

moga sami sobie w sklepie sprawdzić, dostali kase za przeprowadzenie akcji - niech pracują. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6549011 Napisano: 20.11.2018 09:49:21 w SZUKAM....
https://www.e-kon...me.html#.W_PJG-hKhPY

regulaminu już nie ma
80 nagród
ani jednego wpisu na forum?
konkurs jakieś 2 tyg temu miał być rozwiazany Wyświetl w wątku >>

darog

#6549004 Napisano: 20.11.2018 09:38:55 w SZUKAM....
czy są jakieś zwroty? lenor, sensodyne, "jakieś"etc??  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6547855 Napisano: 16.11.2018 00:38:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej, 
był taki konkurs "olej konwenanse" 
jest gdzies lista zwycięzców? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6547162 Napisano: 14.11.2018 12:09:35 w Czy informują/ informowali?
xena napisał(a):

a wiadomo coś co z konkursem Amica na Warsaw Home??? wygrał ktoś z forum? w kulki lecą czy co??? ja nadal czekam żeby nie było emotka

napisali, że laureaci powiadomieni (więcej niż tydzień temu info)..
ja w to nie wierze..
80 nagród? i nikt na forum się nie pochwalił.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6546561 Napisano: 12.11.2018 20:03:19 w Czy informują/ informowali?
Co to za konkurs? Informowali z tel. 616492112 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6546494 Napisano: 12.11.2018 16:29:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
mam info-że zdobyłem 80% certyfikat = czyli bonu nie dadzą? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6546484 Napisano: 12.11.2018 16:11:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

kreatia napisał(a):

wakacje z orange czy dzwonili drugi raz do nieodebranych? emotka  /mam jedno z piątku, po czym rozladował mi się telefon. 

Może być pw. Dajcie znać, bo smutno... 

Do mnie nie oddzwaniali.

do mnie nie oddzwaniali, sam oddzwoniłem - powiedzieli że wykonali 2 połączenia ?! kłamczuchy...
i finito.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6545075 Napisano: 07.11.2018 17:12:27 w Czy informują/ informowali?
FERRERO?

Bony po 5 tys, główna?   Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6544823 Napisano: 06.11.2018 23:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noska81 napisał(a):

pytanko mam odnośnie Pudliszek?
czy komuś wywaliło stronę przy rejestracji?


??? ktoś tam ma? chodzi o to, że formularz był niezgodny z RODO? Chcieli adres z imieniem/nazwiskiem każdego uczestnika-nawet jeśli nie zostanie laureatem - zmieniają stronę - o to chodzi?>? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6544810 Napisano: 06.11.2018 22:28:00 w Czy informują/ informowali?
Amica - blendery/ bony
https://www.amica...oja-amica/warsawhome

SERIO były wysłane maile? tak mi odpisali na mail.
ktoś coś wygrał?> Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6543738 Napisano: 02.11.2018 15:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WAWEL - C4
myślicie, że wszystkie rezerwy już poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6543599 Napisano: 02.11.2018 00:27:59 w Pomocy!!!!
@gnieszk@ napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Potrzebuję pomocy w następującym temacie:
Znajoma starsza pani ma telefon na kartę w T-Mobile. Nie wiem jaka taryfa, ale żeby konto było aktywne musi je co miesiąc doładować i w związku z tym ma na koncie prawie 200 zł, a i tak musi je za kilka dni ponownie doładować żeby móc wykonywać połączenia.
- Może ktoś się orientuje czy w tej sieci jest opcja "rok ważności konta" a jeśli tak to jak ją aktywować i czy nie spowoduje to utraty środków?
- Lub (wersja B) czy można te środki jakoś wykorzystać (przekazać innemu użytkownikowi, gdzieś nimi zapłacić itp.) Mogłaby przenieść numer np. do Play gdzie jest rok ważności konta, ale szkoda tych środków.

Może nie ma taryfy tylko po prostu na kartę?! W moim przypadku u rodzeństwa też mieli taki problem i nie doładowali telefonu więc gdzieś po tygodniu (jak telefon nie był aktywny) dostali sms, że T-mobile im przedłuży o rok jeśli doładują za 10 zl. Może warto się wstrzymać? Bo pieniądze (chyba do 30 dni jeśli się nie doładuje) nie znikną na stałe z konta emotka

Może niejasno się wyraziłam - telefon jest na kartę, tylko nie wiem jaka opcja/pakiet bo pewnie tak jak np. w Play są różne. To starsza kobitka, więc pewnie na takie "ryzyko" ją nie namówię no i nieaktywny telefon nie wchodzi w grę, bo musi mieć możliwość zadzwonienia. Ale dzięki za odpowiedź. emotka

przenieś numer do Orange - dalej będzie na karte, wysyłasz sms START na 8002 (sprardź) i masz na 365 dni spokój. wystarczy że 1x doładujesz wcześniej za 10 zł.. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0