Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6554464 Napisano: 07.12.2018 12:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Poradźcie co zrobić w sytuacji, jeśli wygrałam nagrodę w postaci vouchera na wyjazd o wartości 15.000 zł (tak jest dokładnie zapisane w regulaminie). Organizator przysłał ofertę wyjazdu, gdzie za całość wychodzi ok 5.000 zł i twierdzi, że zgodnie z regulaminem mam ją zaakceptować, bo jeśli nie to nagroda przepadnie. Nie odpowiedział również na moja prośbę mailową o wyjaśnienie dlaczego jest tak duża rozbieżność między wartością regulaminową a wartością oferty. Dla mnie to zwykłe kanciarstwo, czuję się jakbym trafiła wielka bombonierę z 1 czekoladką w środku emotka Co o tym myślicie? W jaki sposób wyegzekwować od organizatora spełnienie zapisów regulaminu?

Musialabym widziec regulamin ale jeśli jest zapis do 15 tys to mogą ci nawet za 500 zl oferowac wyjazd.  W moim przypadku organizator stwierdził że wyjazd byl warty 1/5 nagrody a reszta to koszty organizacyjne.  Jak chcesz wiecej wiadomosci to napisz pw. I najwazniejsze nie dzwon!!! Wszystko musisz mieć na pismie lub @

Zapis w regulaminie jest taki "Nagroda ma w każdym przypadku postać vouchera o wartości do 15 000 złotych"

W takim razie owe 15 tys oznacza górną granicę nagrody...a nie "pewniaka", którego każdy otrzymuje. Zapewne chodzi o konkurs Kinder 50 urodziny. Reasumując - nagroda NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ 15 tys, ale może wynieść np.: 1, 2, 3 ... 5 ... max 15 tys.

Zadzwonic w sensie zapytania dlaczego nie odpisują na maile,ale wszystko tylko na piśmie,działa tez metoda reklamacji z kopią do rzecznika konsumentów .Dodam, że często agencje zawyżają wartość nagród bo pojawiają się dodatkowe koszty.Trzeba skrupulatnie przeczytać regulamin,dołączyć do reklamacji.Czasami tez mogą pojawić się kwestie interpretacji pewnych sformułowań.Walcz, Walcz, walcz,powodzenia!

Rzecznik konsumenta nie ma tu nic do powiedzenia. Wycieczka/towar musiałby być zakupiony przez laureata. Musi być kupno-sprzedaż by zainterweniował. Moim zdaniem dopóki nie bedą informowani Sponsorzy o działalności agencji nic się nie zmieni.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6554350 Napisano: 07.12.2018 00:18:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakiś czas temu były rezerwy z Nivea dla domu, 

dostaliście bony do sklepów: Natura, Hebe, c4?
W reg jest, że w ciągu 7 dni od dnia otrzymania danych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6554349 Napisano: 07.12.2018 00:16:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Poradźcie co zrobić w sytuacji, jeśli wygrałam nagrodę w postaci vouchera na wyjazd o wartości 15.000 zł (tak jest dokładnie zapisane w regulaminie). Organizator przysłał ofertę wyjazdu, gdzie za całość wychodzi ok 5.000 zł i twierdzi, że zgodnie z regulaminem mam ją zaakceptować, bo jeśli nie to nagroda przepadnie. Nie odpowiedział również na moja prośbę mailową o wyjaśnienie dlaczego jest tak duża rozbieżność między wartością regulaminową a wartością oferty. Dla mnie to zwykłe kanciarstwo, czuję się jakbym trafiła wielka bombonierę z 1 czekoladką w środku emotka Co o tym myślicie? W jaki sposób wyegzekwować od organizatora spełnienie zapisów regulaminu?

Zadzwoń,nie wysyłaj maili.No i z czego wynika rozbieżność?

Absolutnie nie dzwoń. Nie udowodnisz kto co mówił. 
Nie rozumiem dlaczego jest porada "nie wysyłania maili" to jest na reke tylko organizatorowi.  Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

darog

#6553248 Napisano: 03.12.2018 20:29:04 w SZUKAM....
glena napisał(a):

darog napisał(a):

Hej, czy kojarzycie czyj to autograf? Chce przekazać wygraną kiedyś koszulke na szczytny cel na aukcje, ale nie pamiętam..coś mi się kojarzy że to chyba jakiś siatkarz??

Piotr Gruszka

dzięki Glena, najgorzej że te koszulki były chyba bez żadnej metki że to nowa koszulka,, bez certyfikatu, etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6553238 Napisano: 03.12.2018 19:52:39 w SZUKAM....
Pitach napisał(a):

UniqueOne

a ja szukam z jakiego nr tel dzwonią? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6553237 Napisano: 03.12.2018 19:51:38 w SZUKAM....
Hej, czy kojarzycie czyj to autograf? Chce przekazać wygraną kiedyś koszulke na szczytny cel na aukcje, ale nie pamiętam..coś mi się kojarzy że to chyba jakiś siatkarz?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6552904 Napisano: 02.12.2018 19:36:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

kermit napisał(a):

anula18 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czytam i nie wierze, firma dała Wam praktycznie za darmo bilety a Wy marudzicie, że dali? Kiedyś takie akcje były w topie teraz, na zasadzie bierzcie bo zaraz nie będzie i wszyscy byli happy a teraz jeden zgrywa uczciwszego id drugiego a na mailach po 50 kodów  emotka

Nie przejmuj się isiulka, sfrustrowani są ci, którzy po prostu nie zdążyli nachapać biletów bo nie weszli w odpowiednim czasie na forum emotka
Dawajcie łapki w dół - ulży wam może...

Ból d** py to akurat Ty masz od pewnego czasu zważywszy na Twoje komentarze dotyczące osób, które wygrywają więcej (jak Edzia czy Natalia). Różnica jest tylko taka, że one grają uczciwie (z paragonami), po prostu intensywniej niż inni i wygrywają. Ładnie to określiłaś "nachapać się Biletów". Przeciętny użytkownik jest na forum kilka razy dziennie. Ale nie każdy chciał się "nachapać". Może wczoraj trochę Ci ulżyło...


A ja mam nadzieje, że LOTERYJNI JANUSZE, którzy wykombinowali jak się "nachapać" bez paragonów się jeszcze zdziwią! Bo mam nadzieję, że jutro Albedo dostanie po łbie i kody z wydanej puli biletów zostanie po prostu anulowana, dezaktywowana i zaczną wydawać nowe - aktywne - dopiero po weryfikacji emotka Więc macie jeszcze dziś czas na maraton filmowy w Heliosie emotka hahaha,

PS A ja nie wierzyłem, że ludzie potrafią na inne loterie posyłać 100 razy ten sam numer paragonu. Teraz we wszystko uwierzę!

Ale ty jestes zabawny  emotka
Nestle chciało ROZDAĆ bilety bez wgrania paragonu to IMPREZA sie skończyła w 24godziny.

Widać, że bieda w kraju. Ludzie tu juz sprzedają te bilety 2 za 15zl.

Jeśli Albedo ANULUJE kody to dostanie karę od UOKIK za oszukanie konsumentów, tak jak LIDL dostał. (BY później rozdawać BONY 25zl, trzodzie co do KORYTA dopadła).

Po co mają się stresować? Sami się podkładać, że niby źle, że ludzie do kina sobie pójdą?

Lidl TEŻ powinien anulować bony po 25zl, i kazać je z Dowodem Osobistym w wybranym przez Uczestnika sklepie odebrać. A nie listownie.

Biedne społeczeństwo leci z termosami do MACA po darmową kawę albo z reklamówką po kiełbaski na otwarcie sklepu.
Koszty stałe produkcji poszły w górę, zamiast w Promocje to firmy inwestują we własne przetrwanie. 2019 rok zapowiada się jeszcze gorzej.

Więc,daj się TYM co nie mają matury z polskiego ani dobrej kamery, cieszyć GŁUPIMI Biletami.  emotka   Może WINIARY przyniosą uśmiech TYM, którzy do kina jadą raz na rok. 

Odebranie biletów, to publiczne przyznanie się do braku profesjonalizmu ze strony ALBEDO.

Masz racje! Zgadzam sie z Toba w 100% ale kody ktorych laureatem sa te wszystkie i asdfg i inne litery krzaki z automatu bym anulował, uoik bym sie w tym przypadku nie bal a na przyszlosc oszustow tez zglaszal tam gdzie trzeba. Albo wszyscy graja fair albo zmyslają i psuja cala zabawe.


a to nie jest tak, że również z tych 5 tys nagród gwarantowanych ktoś może przy okazji wygrać i inną nagrodę - wyższego stopnia?
- co wtedy kiedy po kolei 5 os "widmo" nie odbierze nagrody bo nazywa się anzdef i paragonu oczywiście nie ma?
-nie wygra ani ten który jest uczciwy i nagrody przepadają..właśnie za marny bilecik. 

Mam wrażenie że obrońcami "nachapanych biletów" są osoby broniące tej praktyki i same uczestniczyły w tej akcji.
Poza tym w regulaminie jest zapis: komisja weryfikuje. 
-na jakiej podstawie weryfikuje-skoro dane imię nazwisko należało podać i oczywiste jest że taki ktoś typu: znsbdf nie istnieje?
1. Albedo publikuje te wyniki!
2. Ba..bez żadnej weryfikacji wysyła na maile kody!


Sedno sprawy.
Ps. Koleżanka z biura wygrała 17 zł w ostatniej loterii Winiary, bo myślała że wystarczy ponad 10 zł i dostanie 100zł.
Wysłała polecony priorytet - ma możliwość za free z pracy. Następnego dnia list doszedł, mija tydzień dzwoni Albedo - żeby przesłać paragon. List zagubiony! Odnalazł się, okazało się że nie ma ksero dowodu osobistego. Pytała czy może mailem: odp-NIE. Zrezygnowała więc z tych 17 zł. 
17 zł nie dali, mimo wysłania oryginału paragonu, wypełnionego oświadczenia. A bilety po 25 zł byle jak..

Parenaście osób napisze tu, tam i będzie inna rozmowa. Takie coś się nie powtórzy. Napisze 5 os. - oleją i będzie cały czas z Albedo Marketing lipa. 
ps a jak rozwiązanie tego konkursu były etapy z FA/ lub  Schwarzkopf - kiedy wmawiali że poszły mailem  i ani jedna osoba z forum się nie pochwaliła na 200 nagród?? latem coś takiego było. Wyświetl w wątku >>

darog

#6552843 Napisano: 02.12.2018 13:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Proponuję zgłosić sprawę do działu marketingu nestle...być może bardziej kompetentna agencja dostanie zlecenie na "loterie swiateczna Winiary 2019".

Pomysł @edzia21 OK,,tyle, że Nestle Winiary mają na www tylko formularz już kiedyś kontaktowałem się, do dziś nie ma odp.
To loteria, Izba Skarbowa musiała wyrazić zgode, podesłać liste "laureatów" 
IS jeden mail z pretensjami oleje, ale jak wpadnie im do skrzynki 20...To się za to wezmą.
 kancelaria.ias.poznan@mf.gov.pl
centralna.rejestracja@mf.gov.pl

i poprosić o odp na pytania zgodnie z regulaminem https://www.winia...niary_2018_11_30.pdf
- pkt 2.17 zostanie odebrana nagroda- (ale kody do kina przychodziły na maila bez żadnej weryfikacji)
- pkt 2.20 "wewnętrzna komisja nadzoru czuwa nad procesem weryfikacji zgłoszeń"
- 3.2. Nagrody zostaną wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego w Polsce.
- 4.3. Dla pierwszych 5000 poprawnych zgłoszeń 
(wkleić literki- zwycięzców widmo)  Wyświetl w wątku >>
0 1 pikantny

darog

#6552838 Napisano: 02.12.2018 13:21:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula18 napisał(a):

darog - zaraz ci podeślemy kilka biletów, bo od 6 rano nic nie robisz tylko wklejasz jakieś screeny, straszny ból d#py masz emotka

? nie wiem w jakim kraju jesteś, ale z pewnością jest tam inna różnica czasowa.
poza tym piszesz w liczbie mnogiej- a nikt z 'was" nie przesłał mi na PW ani jednego biletu- piszesz o kilku..."zaraz" to ile u was trwa? z pewnością zdam relacje na forum jak zostały wykorzystane kody i na jakim filmie dzięki :"wam" byliśmy (jest nas czwórka) 

W reg jest jeden uczestnik - jedna nagroda danego rodzaju. rozumiem w domu/w rodzinie kilka os jest.

tyle że...to auto i jakaś ilośc nagród pośrednich może zupełnie nie zostać wydana. 
co innego nie miec szczęścia i nie zostać wylosowanym
co innego mieć 10 paragonów i nic nie wygrać bo "ktoś" "nachapał się biletów" bez paragonu..wygrał droższe nagrody, rezerwowy z taki samymi "Nn" danymi i nagrody przepadły.

Poza tym konsekwencja. Jak to jest że przy wydaniu biletów Albedo Marketing nie chce nic, nie sprawdza nic, a przy tosterze za 100zł : imie, nazwisko, paragon, ksero dowodu, list polecony, etc.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6552821 Napisano: 02.12.2018 12:17:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WINIARY loteria nagrody gwarantowane o takie egzotyczne mamy w Polsce dane (nie wszystko dokładnie sprawdzone, jest wiecej):
adsdasd.
UjjjkY.
marekś (2x)
vxccs.
gfdgfda.
fadfsdf.
vcxcvxv.
ggfdgfdg.
gfvxcd.
fdafca.
jfghgffhgh.
fdfsdfsdf.
fdfsdf.
fsgsdfs.
fsdfsd.
fsdfsdfs.
gfgfdgfdg.
ElonM.
MandarP.
olaq.
eewf.
IhjhgghF.
JSNK.
ELOL.
LOLL.
KOLP.
NMJM.
TyuD.
asda.
ymaky.
fadafsdasd.
dassadsadd.
dasadsasda.
dsaadsadsd.
HghG.
NvjK.
JghB.
tomik.
HdkkddkJ.
DafneM.
besia. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6552819 Napisano: 02.12.2018 12:16:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

mczarna napisał(a):

madllen napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sailor napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour

Już wiem, dzięki emotka  Widac po zwyciezcach, że ktoś wpisuje fikcyjne dane lub same literki.

no tak wpisujesz cokolwiek tylko mail prawdziwy i masz ful biletów

no ale jak auto wpadnie to bedzie placz i zgrzytanie zebami xd 

nie będzie bo paragonu nie ma

emotka   aż brak mi słów na właściwy komentarz...

No cóż,błąd organizatorów...


No to lekki przypał loteryjny z tego wyszedł. 
Jak będą losowali samochód,  to zanim obdzwonią te wszystkie rezerwowe rezerwy rezerw (osób które nie mają paragonu) to gwarancja na auto się skończy  emotka

Szkoda loterii...

Proponuje masowy protest do Sponsora. Albedo nigdy niczego się nie nauczy. 
ma prawo: kod wydany na mail - niech zarząda: skanu dowodu zakupu, w przypadku takich danych (pełno ich) odebranie nagrody za wprowadzenie w błąd organizatora, etc..Wystarczył de gacto TYLKO MAIL, telefon można było wpisac byle jaki i byle jakie imike i nazwisko. 
Albedo naraziło uczciwych uczestników na niezadowolenie - strate nagrody gwarantowanej mimo spełnienia warunków oraz markę Winiary na kiepskie postrzeganie tej marki- nagradzanie oszustów brak szacunku do uczciwych klientów. ktoś ten regulamin zatwierdził- można wysłać skany do Izby Skarbowej.. niech rozliczą podatek indywidualnie za:
fdfsdf.
fsgsdfs.
fsdfsd.
fsdfsdfs.
Nie chce mi się wszystkich literek szukać..
Pare przykładów

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6552807 Napisano: 02.12.2018 11:52:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

mczarna napisał(a):

madllen napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sailor napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour

Już wiem, dzięki emotka  Widac po zwyciezcach, że ktoś wpisuje fikcyjne dane lub same literki.

no tak wpisujesz cokolwiek tylko mail prawdziwy i masz ful biletów

no ale jak auto wpadnie to bedzie placz i zgrzytanie zebami xd 

nie będzie bo paragonu nie ma

emotka   aż brak mi słów na właściwy komentarz...

No cóż,błąd organizatorów...


No to lekki przypał loteryjny z tego wyszedł. 
Jak będą losowali samochód,  to zanim obdzwonią te wszystkie rezerwowe rezerwy rezerw (osób które nie mają paragonu) to gwarancja na auto się skończy  emotka

Szkoda loterii...

Proponuje masowy protest do Sponsora. Albedo nigdy niczego się nie nauczy. 
ma prawo: kod wydany na mail - niech zarząda: skanu dowodu zakupu, w przypadku takich danych (pełno ich) odebranie nagrody za wprowadzenie w błąd organizatora, etc..Wystarczył de gacto TYLKO MAIL, telefon można było wpisac byle jaki i byle jakie imike i nazwisko. 
Albedo naraziło uczciwych uczestników na niezadowolenie - strate nagrody gwarantowanej mimo spełnienia warunków oraz markę Winiary na kiepskie postrzeganie tej marki- nagradzanie oszustów brak szacunku do uczciwych klientów. ktoś ten regulamin zatwierdził- można wysłać skany do Izby Skarbowej.. niech rozliczą podatek indywidualnie za:
fdfsdf.
fsgsdfs.
fsdfsd.
fsdfsdfs.
Nie chce mi się wszystkich literek szukać..
Pare przykładów

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6552806 Napisano: 02.12.2018 11:51:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
UlCiAh napisał(a):

mczarna napisał(a):

madllen napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sailor napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour

Już wiem, dzięki emotka  Widac po zwyciezcach, że ktoś wpisuje fikcyjne dane lub same literki.

no tak wpisujesz cokolwiek tylko mail prawdziwy i masz ful biletów

no ale jak auto wpadnie to bedzie placz i zgrzytanie zebami xd 

nie będzie bo paragonu nie ma

emotka   aż brak mi słów na właściwy komentarz...

No cóż,błąd organizatorów...


No to lekki przypał loteryjny z tego wyszedł. 
Jak będą losowali samochód,  to zanim obdzwonią te wszystkie rezerwowe rezerwy rezerw (osób które nie mają paragonu) to gwarancja na auto się skończy  emotka

Szkoda loterii...

Proponuje masowy protest do Sponsora. Albedo nigdy niczego się nie nauczy. 
ma prawo: kod wydany na mail - niech zarząda: skanu dowodu zakupu, w przypadku takich danych (pełno ich) odebranie nagrody za wprowadzenie w błąd organizatora, etc..Wystarczył de gacto TYLKO MAIL, telefon można było wpisac byle jaki i byle jakie imike i nazwisko. 
Albedo naraziło uczciwych uczestników na niezadowolenie - strate nagrody gwarantowanej mimo spełnienia warunków oraz markę Winiary na kiepskie postrzeganie tej marki- nagradzanie oszustów brak szacunku do uczciwych klientów. ktoś ten regulamin zatwierdził- można wysłać skany do Izby Skarbowej.. niech rozliczą podatek indywidualnie za:
fdfsdf.
fsgsdfs.
fsdfsd.
fsdfsdfs.
Nie chce mi się wszystkich literek szukać..
Pare przykładów
Wyświetl w wątku >>

darog

#6552805 Napisano: 02.12.2018 11:44:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

isiulka napisał(a):

alan84 napisał(a):

Praedopodobnie nageoda glowna w winiarach zostanie u organizatora wg regulaminu jak osoba rezerwowa nie spelni warunkow. Czyli beda losowane dwie osoby glówna i rezerwowa...

Alan poszło 5 tys zgłoszeń, przy takich loteriach to nie jest dużo wiec  samochód na pewno jeszcze wygrasz emotka

źle to zrobili emotka  powinni byli podzielić pulę biletów na 24 dni, to ok. 200 biletów dziennie (a nawet bramki), i koniecznie brać jakieś dodatkowe potwierdzenia, skan. Wszystko by się rozłożyło w czasie, osoby które później się dowiedziały o loterii też miałyby szansę... A tak, to wyszło wielkie bum! i nagrody gwarantowane przestały nimi być;( 5000 słoiczków w bakkaland organizator umiał jakoś podzielić, ostatniego dnia dla spóźnialskich też wystarczyło.

przede wszystkim załączyć skan dowodu zakupu, albo chociaż przesłanie kod biletu w terminie 7 dni po weryfikacji (choćby imienia i nazwiska w postaci np.
fdfsdf.
fsgsdfs.
fsdfsd.
fsdfsdfs.

TAK TE OSOBY MAJĄ BILETY I MNÓSTWO ICH JEST.
reasumując jestem wkur,,, 3 paragony i zero Heliosa.
To Robi Albedo Marketing więc można takich hopków klocków oczekiwać. Smolar nie dałby ani jednego biletu na lewizne, podobnie i IQ Marketing. Wyświetl w wątku >>

darog

#6552758 Napisano: 02.12.2018 01:34:49 w Winiary
isiulka napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ma ktoś link do loterii winiary?

https://www.winiary.pl/swiatecznaloteria

Dziękuje emotka )

wygląda na to że biletów do Helios już nie ma?! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6551717 Napisano: 28.11.2018 21:59:09 w Numery telefonów i maile do agencji.
czy to jest numer jakiejś agencji? 
735...571 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6550779 Napisano: 26.11.2018 13:46:21 w Paragony na trwające konkursy
kamis polomarket kupie / zamienie

PW

już mam, dzięki za odzew, nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6550615 Napisano: 25.11.2018 23:29:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kurde..ACE nakupione w C4..a zgłoszenia do 20;00 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6550473 Napisano: 24.11.2018 19:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
79magda napisał(a):

darog napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

zof83 napisał(a):

katake napisał(a):

darog napisał(a):

Pytam i pytam...

Ktoś został laureatem konkursu AMICA..Warsaw Home? Albo może choć słyszał, że ktoś wygrał?
- 40 blenderów
- 40 bonów do sklepu?
maile powinne być 3 tyg temu.

Może być PW

Też chętnie się dowiem:-)

 I ja emotka na Fb też kilka osób miało wątpliwości co do rzekomego powiadomienia zwycięzców....


ja tez raczej w to nie wierzę.

REGULAMIN? pkt 5"Organizator nabywa prawo do korzystania z Odpowiedzi na zasadzie niewyłącznej, nieodpłatnej licencji, z chwilą jej przesłania przez Uczestnika na wszelkich polach eksploatacji określonych w art. 50 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, bez ograniczenia: czasu, terytorium, nakładu, liczby emisji oraz zastrzega sobie prawo do wykorzystania Odpowiedzi dla własnych celów reklamowych i promocyjnych, jak również na potrzeby prowadzenia Konkursu, na wszelkiego rodzaju nośnikach"= MOŻNA WIĘC ODPOWIEDZI ZAMIEŚCIĆ...
"Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora i podmioty z nim współpracujące Odpowiedzi w ww. zakresie, w tym również do celów wewnętrznych, archiwalnych oraz szkoleniowych i zgadza się na publikację Odpowiedzi podpisanych imieniem i nazwiskiem Uczestnika"= MOŻNA WIĘC LISTĘ LAUREATÓW ZAMIEŚCIĆ.
oraz...."W skład Komisja Konkursowej wchodzą: Monika Kuźnik, Tomasz Rzeźnik.

myślę, że jak dostaną kilkanaście zgłoszeń o wątpliwie rozwiazanym/nierozwiazanym konkursie to inaczej zareagują

kontakt@amica-hm.pl

Odnośnie konkursu, o którym piszecie - z 22 listopada mam maila o wygranej. No..napisali, że maile po raz drugi wysłali...- do tych osób które nie podały zwrotnie danych..

No..napisali, że maile po raz drugi wysłali...- do tych osób które nie podały zwrotnie danych..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6550173 Napisano: 23.11.2018 14:01:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

darog napisał(a):

ZWROTY ZA ZAKUPY
- za co teraz dają?

Teraz to chyba tylko Coccolino ale to zaraz po północy dziś trzeba rejestrować i pasta sensodyne ale by trzeba juz kupić bo 2 tygodnie trzeba czekać zanim mozna zarejestrować

https://www.przetestuj.sensodyne.pl/
https://www.miscoccolino.pl/

baxter dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0