Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6595911 Napisano: 06.05.2019 10:15:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

faworek napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy wysyłał Ktoś sms dzisiaj na Kamis C4 ?  przychodzi zwrotka?

nie doszła mi a właśnie  o to chciałam zapytać teraz, bo wysłałam jakieś 30 minut temu

ja wysyłałam dzisiaj ok. 16 i nie dostałam zwrotki...

Wysyłał ktoś jeszcze raz? Wiadomo czy wczorajsze smsy doszly? Moze ktoś pytał organizatora?

nie mamy zwrotek- 3 osoby/. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6594753 Napisano: 30.04.2019 18:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doo napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Dzisiejsza data na zalodowani.pl to 30.11 emotka

czy ja mam jakieś zwidy, że widziałam tu datę 21.06?

na 100% było w nocy 21.06 - info koleżance z tego dnia nawet posłane. Wyświetl w wątku >>
1 doo 0

darog

#6593674 Napisano: 26.04.2019 22:03:32 w Czy informują/ informowali?
Lech tesco?
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-wygraj-rower-i-poczuj-sie-free-tesco.html#.XMNjwGgzZPY

Kropka Bordo trzyma wyniki do ostatniej chwili, czy szybko rozwiązuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6592526 Napisano: 24.04.2019 09:55:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy czapki z MILKI C4 wszyscy dostali?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6591872 Napisano: 21.04.2019 00:41:16 w Zdjęcia naszych wygranych

darog

#6591856 Napisano: 20.04.2019 23:13:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

androm napisał(a):

atanerka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Farmio po 24-tej wysłane... Macie zwrotki?
Niestety zwrotka jest, że konkurs zakończył się 20-go i zapraszają do innych konkursów... emotka

Ostatnio odnoszę wrażenie, że coraz bardziej ograniczeni ludzie pracują w tych agencjach reklamowych. Mamy kwiecień, a to już nie pierwsza akcja z bramkami... emotka  nie ma to jak ustawić zegar na 00:00 jako "końcówkę" danego dnia - deb**izm.
JET

Jak miło, ja właśnie dojrzałam do wysłania sms emotka

a w reg. jak wół pisze... "Zgłoszenia SMS w konkursie należy dokonać na numer 3474 w terminie od dnia 01.04.2019roku od godz. 00.00.00 do dnia 20.04.2019 roku, do godz. 23:59:59. Rejestracja zgłoszeń odbywa
się w systemie informatycznym. "...

No to jak nic trzeba będzie pisac reklamacje! 
Zła jestem na siebie, bo też zostawiłam to na ostatni dzień.

od razu piszcie im maila żeby wiedzieli ze z tego dnia tez maja brac pod uwage

ło matko, ja nawet nie zdążyłam pomyśleć nad zgłoszeniem emotka

....a ilosc znaków? nic w reg nie widac.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6590413 Napisano: 15.04.2019 23:18:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Czy ktoś kiedyś w Kaufland budżet wysyłał paragon szczegółowy?
Właśnie robię porządki w paragonach, patrzę A paragon sprzed 2 tyg wyblakl i ledwo co widać...Kurczę A gdzie tam ogłoszenie wyników?
Wkurza się jak wygram A tu lipa bo paragon blady,dlatego w razie w... chciałam wziąć szczegółowy ale nie wiem czy przejdzie u nich

A po co masz czekać na wyniki, wystarczy odrobinkę pomyśleć i zrobić zdjęcie/skan dzisiaj, a nie czekać aż wyblaknie. Najwyżej się nie przyda. W programie graficznym można ewentualnie potem trochę wyostrzyć i gotowe.

a jeśli np paragon żle opisany>? tj np
zamiast Pudliszki to sos...
zamiast Palmolive to płyn...
i zdjęcie paragonu przed wyblaknięciem nie uchroni..a w POK powiedzą: my dopisków nie robimy, pieczątek nie stawiamy, tak jest opisany paragon i już.

A czemu mnie pytasz co "jeśli"? emotka  

Ponieważ napisałaś w sensie "przezorny zawsze ubezpieczony" 
czyli cytL "odrobinke pomyśleć  i zrobić foto i nie czekac aż wyblaknie paragon"
 wiec co po tym świeżym na focie zdjęciu paragonu skoro;
- jest źle opisany
- sklep nie wystawia duplikatów/ paragonów zastępczych
- sklep nie robi dopisków z pieczątką. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6590402 Napisano: 15.04.2019 22:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Czy ktoś kiedyś w Kaufland budżet wysyłał paragon szczegółowy?
Właśnie robię porządki w paragonach, patrzę A paragon sprzed 2 tyg wyblakl i ledwo co widać...Kurczę A gdzie tam ogłoszenie wyników?
Wkurza się jak wygram A tu lipa bo paragon blady,dlatego w razie w... chciałam wziąć szczegółowy ale nie wiem czy przejdzie u nich

A po co masz czekać na wyniki, wystarczy odrobinkę pomyśleć i zrobić zdjęcie/skan dzisiaj, a nie czekać aż wyblaknie. Najwyżej się nie przyda. W programie graficznym można ewentualnie potem trochę wyostrzyć i gotowe.

a jeśli np paragon żle opisany>? tj np
zamiast Pudliszki to sos...
zamiast Palmolive to płyn...
i zdjęcie paragonu przed wyblaknięciem nie uchroni..a w POK powiedzą: my dopisków nie robimy, pieczątek nie stawiamy, tak jest opisany paragon i już. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6589780 Napisano: 13.04.2019 16:09:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

lager napisał(a):

estrelitta napisał(a):

monkakk napisał(a):

freyja88 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy wygrał ktoś w Nałęczowiance z dni 23-27.03? Skoro Albedo obdzwania już E z Polo, to wygląda jakby skończyli...

23 byl. Poza tym chyba cos im sie pomieszalo...

A może ostatnie dni były tak obłożone, że nikt z forum nie trafił?

eee tam, chyba sam w to nie wierzysz emotka

Ktoś coś wie czy dzwonili?

Jak już poszły eski na nieodebrane to prawdopodobnie skończyli. przynajmniej zawsze tak było...
APELUJĘĘĘĘ...!!! Niech zgłosi się ten, kto ma wygraną 24.03 wzwyż! Żeby rozwiać wątpliwości emotka

Albedo twierdzi, że poinformowało do końca. Nie chce mi się w to wierzyć... Nikt ze znajomych nie ma nic od 24 wzwyż.

Ja grałam w ostatnie dni i nie mam info 

Niestety nie pierwszy raz ma miejsce identyczna sytuacja. Komuś z agencji wyjątkowo nie chce się czytać zgłoszeń do końca...

Tyle, że tam były nagrody dzienne...
I u mnie brak wygranej z ostatnich dni, a poszło kilka zgłoszeń wtedy.


Coś tu nie gra. U nas około w sumie 10 zgłoszeń, jeszcze śledztwo nie zrobione kto ile ze znajomych w pracy wysyłał - tak 2-3 ostatnie dni. 
Rozumiem, że mogli wybrać coś lepszego,,,ale tam zdaje się było po 5 nagród każdego dnia? 
Dziwnie ucichli.
Kiedyś tez tak dziwnie ucichli przy fa? syoss? było tam ponad myśle 100 nagród w ostatnim etapie i jak wpisów było zawsze sporo- to nikt nie słyszał by powiadamiali ostatni.
listy laureatów nigdy nie ma. losowania nawety głównych niejawne. 

A GŁÓWNE ROZDAJĄ? czy nie wiadomo jak "to" jest...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6589714 Napisano: 13.04.2019 08:57:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TESCO NAŁĘCZOWIANKA.
Powiadomili do końca?
Staneli chyba na 21 i dalej ie wiadomo?
Smsy na ewentualne nieodebrane miały iśc..
Ktoś coś wie?
Dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6588932 Napisano: 10.04.2019 17:54:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Termos z Milki przepadł, nie wyraźny paragon, wszystko czytelne, tylko nr paragonu wyblaknął. Liczyłam się z tym, wysłałam skan na ryzyko emotka Dostałam dziś maila -oczywiście to z rezerwy emotka

U mnie też jeden przepadł, bo numer paragonu zawiera ukośnik - a na stronie loterii numer wchodził bez tego znaku. Napisali, że błędny numer paragonu...


No właśnie chodzi o ten konk. tam się podawało
-dane osobowe?
-nr tel?
chce wysłać ten termos do siostrzeńca bezpośrednio Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6588113 Napisano: 08.04.2019 16:46:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co to za konkurs z Johnny Walker?
W bazie po tym hasłem nie umiem znaleźc a paragony w domu 2 mam-na konkurs nie kupowane Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6587659 Napisano: 06.04.2019 15:20:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy TIC TAC jest cały powiadomiony?
mam zamiar pudełka wywalać

dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6587593 Napisano: 06.04.2019 09:37:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie Albedo ma regulaminy/oświadczenia? Tesco- Nałęczowianka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6585986 Napisano: 01.04.2019 20:37:39 w Smolar
Jak tam Groszek bez Catpcha? Loteria w której nikt nie wygra " hehehe Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6585273 Napisano: 30.03.2019 08:30:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
UWAGA loteria Auchan

5.2 Nagrody w Loterii są wydawane przez Organizatora Laureatom Loterii osobiście w dniu 27.04.2019 r. w godzinach od 11.00 do 13.00 w wybranym przez Laureata Centrum Handlowym 

5.4 Nagrody, które nie zostaną odebrane w terminie do 27.04.2019 r. przechodzą do dyspozycji Organizatora Loterii. Wyświetl w wątku >>

darog

#6585261 Napisano: 30.03.2019 00:18:03 w Czy informują/ informowali?
marengo napisał(a):

Czy i z którego dnia informowali z "Wielkanocny koszyk nagród" Groszek ?


a tam ktoś wygra? Captcha przeciez nie ma..celowo po raz kolejny Groszek-niezabezpieczona strona loterii.. Wyświetl w wątku >>
1 stamp2 0

darog

#6584940 Napisano: 29.03.2019 09:38:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zwyciezczyni napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

bony Itaka 6 tys. zł - Silan - sprzedam




ktoś tu jest małym kłamczuszkiem emotka  

//w temacie: oreo koszulka

"krystyna-aneta" obciach jak cholera! takich "podglądaczy" tu nie trzeba.

Dotarło z nestle gra Uno - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6584209 Napisano: 27.03.2019 08:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ktoś mi powie co to jest za aparat z Frugo? W regulaminie 700 zł, w internetach badziew jednorazowy za 70 zł. 

to jakąś drożyznę znalazłaś emotka  są po 49 zł i pewnie można znaleźć taniej emotka

to prawda
a zapas Frugo według moich obliczeń  jest wart ok. 270 zł więc już lepiej soki wygrać

? czyli jesli Frugo po 2 zł to 136 szt..na 270 zł? Więc jaki ro "roczny zestaw" skoro rok ma 365 dni a pić należy min 2 litry dziennie?

wg regulaminu 
) Nagroda II stopnia Roczny zapas Frugo o wartość 13680 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na
refundację podatku od nagrody w wysokości 2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

Maksymalna wartość nagród wynosi 17280 zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.
Organizator przewidział w Konkursie 50 (słownie: pięćdziesiąt) odrębnych Nagród II Stopnia
To jest tak skonstruowane- że nagroda-roczny zapas jest warty ponad 13 tys zł..

Podziel na 50 nagród. 

13680÷50= 273.60zl 

Frugo to nie woda. A picie tej chemii w ilości 2 litrów dziennie  emotka  
Z umiarem - butelka na 2 dni. Później ich pozwiesz, że masz nadwage, cukrzyce bo przez rok tylko Frugo z konkursu piłaś/eś i Prince Polo chrupałaś/eś w przerwie między Milka a Oreo.

Powinni podać, że to 12 zgrzewk po 12 butelek w środku - zamiast "roczny". 


hahaha! dobre! 
ale szkoda, że Polska to nie USA...odszkodowanie byłoby super.
Z drugiej strony roczny zapas- to minimum 365 butelek- pojemnośc podali - 0,5 litra.
Sa też podane 2 możliwości
- minimalna wartośc nagrody:  13680 netto + podatek  2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

- maksymalna wartośc nagrody: 17280 zł netto + podatek 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.

Dlaczego ma być na szkodę dla laureatów ten niższy wariant? a wogóle dlaczego 2 warianty? i od czego/kogo zależy czy wyśla minimum-czy maximum?

Minimum i maximum to pewnie przewidywany wzrost cen - od momentu napisania regulaminu do chwili zakupu towaru i jego przesłania. 
Nikt chyba nie chce dostać "zapasu" nagrody, którą MUSI zjeść TERAZ!
Tak jak było w Danio, gdzie nagroda do kosza poszła - bo nie dosyć, że smaki ohydne (czekoladowy - wybrał chyba ten kurier) to 1-5 dni terminu przydatnošci.

Agencje powinny mieć lepsze układy z sieciami sklepów, by nagrody były "świeże" i smakowały klientowi ... i zamiast przesyłać towar to wydawać voucher na zakup "nagród", którymi sa produkty promocyjne.

Kiedyś Mlekovita wysyłała zestawy produktów. Koleżanka "zawsze dieta" wygrała kilka. Wszystkie śmietany, mleka cukrowe wyrzuciła. Nie rozdała innym, z dobrym sercem, by ich nie "tuczyć". Jakby wtedy dostała vouchery na produkty fundatora nagród, to by kupiła to co lubi i używa.

Teraz Nav dał szanse na darmowy Danonek przy zakupie innego produktu Danone w Biedronce. Osobiście uważam, że UE powinna zakazać pakowania funkcjonalnego jogurcików w saszetki, bo zaśmieca to bardziej środowisko od patyczka do uszu.
Ale Danone chce dobrze, to daje "darmo". 

superloser dzięki za wyjaśnienia, rzeczywiście racja. najlepiej i przejrzyście by było: podanie ile produktów. np 12 pakietów/ zgrzewek (12 mies) x 30 szt butelek po 0,5 l Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6584200 Napisano: 27.03.2019 01:24:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ktoś mi powie co to jest za aparat z Frugo? W regulaminie 700 zł, w internetach badziew jednorazowy za 70 zł. 

to jakąś drożyznę znalazłaś emotka  są po 49 zł i pewnie można znaleźć taniej emotka

to prawda
a zapas Frugo według moich obliczeń  jest wart ok. 270 zł więc już lepiej soki wygrać

? czyli jesli Frugo po 2 zł to 136 szt..na 270 zł? Więc jaki ro "roczny zestaw" skoro rok ma 365 dni a pić należy min 2 litry dziennie?

wg regulaminu 
) Nagroda II stopnia Roczny zapas Frugo o wartość 13680 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na
refundację podatku od nagrody w wysokości 2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

Maksymalna wartość nagród wynosi 17280 zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.
Organizator przewidział w Konkursie 50 (słownie: pięćdziesiąt) odrębnych Nagród II Stopnia
To jest tak skonstruowane- że nagroda-roczny zapas jest warty ponad 13 tys zł..

Podziel na 50 nagród. 

13680÷50= 273.60zl 

Frugo to nie woda. A picie tej chemii w ilości 2 litrów dziennie  emotka  
Z umiarem - butelka na 2 dni. Później ich pozwiesz, że masz nadwage, cukrzyce bo przez rok tylko Frugo z konkursu piłaś/eś i Prince Polo chrupałaś/eś w przerwie między Milka a Oreo.

Powinni podać, że to 12 zgrzewk po 12 butelek w środku - zamiast "roczny". 


hahaha! dobre! 
ale szkoda, że Polska to nie USA...odszkodowanie byłoby super.
Z drugiej strony roczny zapas- to minimum 365 butelek- pojemnośc podali - 0,5 litra.
Sa też podane 2 możliwości
- minimalna wartośc nagrody:  13680 netto + podatek  2047,26 zł. Łączna minimalna wartość nagród wynosi
15727,26 zł.

- maksymalna wartośc nagrody: 17280 zł netto + podatek 2539,26 zł. Łączna maksymalna wartość nagród wynosi 19819,26 zł.

Dlaczego ma być na szkodę dla laureatów ten niższy wariant? a wogóle dlaczego 2 warianty? i od czego/kogo zależy czy wyśla minimum-czy maximum? Wyświetl w wątku >>
0 0