Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6612195 Napisano: 21.06.2019 22:24:25 w Wygraj mi / Wygram za...
Mam kody LECHa.
Propozycje na priv - ile na koszulkę?
Pozdr! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6610294 Napisano: 15.06.2019 21:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktos pamięta do kiedy są ważne bilety Helios z Winiar? mam okazje kupić po taniości, ale nie wiadomo do kiedy wykorzystać trzeba Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6610293 Napisano: 15.06.2019 21:20:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy są jakieś zwroty w sensie- kupić produkt- dostać zwrot na konto

dzięki za podpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6610179 Napisano: 15.06.2019 00:57:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Apetina loteria. Bardzo dziwna..Nagrody faktycznie do dyspozycji organizatora. 
Brak jakiejkolwiek rezerwy..
sam organizator może fikcje 100 paragonów dziennie rejestrować- by nagrody nie wydać.

czy to ten sam organizator  z loterii Desperados? z ub roku..?
Tam nie było bramek, ale za to wygrywające kody z kapsli - czyli faktycznie ktoś kto wyrzuca - nagrody przepadły oczywiście na rzecz organizatora z tego coi pamiętam w tamtej loterii zostało wydane marna cząstka coś ok 20 tys  z "miliona gotówki" na loterie

bardzo dziwne..16 czerwca jest za niemal pełne 2 doby... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6610178 Napisano: 15.06.2019 00:46:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Apetina loteria. Bardzo dziwna..Nagrody faktycznie do dyspozycji organizatora. 
Brak jakiejkolwiek rezerwy..
sam organizator może fikcje 100 paragonów dziennie rejestrować- by nagrody nie wydać.

czy to ten sam organizator  z loterii Desperados? z ub roku..?
Tam nie było bramek, ale za to wygrywające kody z kapsli - czyli faktycznie ktoś kto wyrzuca - nagrody przepadły oczywiście na rzecz organizatora z tego coi pamiętam w tamtej loterii zostało wydane marna cząstka coś ok 20 tys  z "miliona gotówki" na loterie Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6608210 Napisano: 10.06.2019 09:05:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Princes tuńczyk wszystko powiadomione? OSTATNI ETAP TEŻ? WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE NA TYLE KODÓW NIC..TYLKO RTEĆ W PUSZCE NA ROK..

sorry caps się włączył Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

darog

#6607097 Napisano: 06.06.2019 00:58:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-urodziny-payback-w-kauflandzie.html#.XPhGtIgzZPY

"Partner techniczny" w innych regulaminach jakoś tego nie ma.

"Partner techniczny zadzwoni (i to 10x)  i i powiadomi o nagrodzie"
Poza tym NIC w regulaminie nie ma by okazać paragony. Mają oni tam u siebie podgląd czy jak?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6605803 Napisano: 03.06.2019 08:52:47 w Smolar
lukass00 napisał(a):

Loteria Kasztelan na 227 zgłoszeń zero wygranych, normalne to czy coś jest nie tak? 


chłopaki z pracy w sumie około tysiąca kodów,
zero,
nawet najmniejszej wygranej,
może smolar BLOKUJE w swoich systemach po prostu 'pewne" numery?>
-wcześniej były zapisy w regulaminach, formułka typu iż uczestnik się zgadza na ujawnienie wszystkich num tel u operatora etc Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6605654 Napisano: 02.06.2019 14:47:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6604707 Napisano: 30.05.2019 11:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szejknaftowy napisał(a):

kate87 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Czy wszyscy którzy wygrali w Captain Jack dostali już swoje kartony piwa?czy tylko ja jestem takim niedobitkiem (niedopitkiem)

Ostatni karton doszedł do mnie 19 lutego FEDEXem... 



ja już też mam z ostatniego etapu

do mnie ostatni karton był wysyłany już rzekomo 3 razy,po poruszeniu na fb Captaina napisał Jack że mysleli że już dawno wszystko wysłane i agencja im teraz pisze że w piatek nadali do mnie paczkę,wczoraj że w poniedziałek a nic nie przyszło,wtf


3 miesiace koleżanka niesie karton capitana do stowarzyszenia- obiecała znajomym. 3 m-ce trwa z nimi mailowanie, było i dzwonienie,,, w odp "przesyłka została wysłana ale wróciła nieodebrana" na pytanie : NUMER PRZESYŁKI- 2 mies cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6601441 Napisano: 20.05.2019 09:49:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula790 napisał(a):

Jaka była data urodzin w piątek w konkursie Koral?

20.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6600270 Napisano: 16.05.2019 01:20:59 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

lid napisał(a):

koleżanka dostała odpowiedź od Toblerone. Wyglada na to, że nie uwzględnili smsów... Chyba, że ktoś dostał info sms?

"Dzień dobry,informujemy,że z powodu rekordowej liczby zgłoszeń do obydwu konkursów termin ogłoszenia zwycięzców uległ zmianie. Od dnia wczorajszego informujemy wyłonionych Toblerone'owiczów. Listę zwycięzców konkursu Toblerone Auchan ogłosimy w dniu 16.05.2019, natomiast konkursu Toblerone Lidl do dnia 20.05.2019.Jeżeli nie otrzymali Państwo do dzisiaj maila z informacją o wygranej oznacza to,że niestety nie ma Was w gronie nagrodzonych.Przepraszamy za kłopot.Pozdrawiamy,Zespół Toblerone"

niestety, esków brak  emotka  (przynajmniej u mnie)

fakt! nikt nie dostał smsa ze znajomych a konkurs był mega obstawiony.
czyli smsów nie wzieli pod uwage?? 
Toblerone to nie bykle jaka marka by się zajmowała takim konkursem taka bykle jaka agencyjka która nie respektuje swojego regulaminu!
"rekordowa ilość" ich przerosła? a to "profesjonaliści" z góry sobie ustalili, że po 10 zgłoszeń z każdego auchan będzie??

ps. nawet nie mamy potwierdzenia odczytu wiadomosci mail
sms - nagród zero.
ot loteryjka! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6600268 Napisano: 16.05.2019 01:16:43 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

lid napisał(a):

koleżanka dostała odpowiedź od Toblerone. Wyglada na to, że nie uwzględnili smsów... Chyba, że ktoś dostał info sms?

"Dzień dobry,informujemy,że z powodu rekordowej liczby zgłoszeń do obydwu konkursów termin ogłoszenia zwycięzców uległ zmianie. Od dnia wczorajszego informujemy wyłonionych Toblerone'owiczów. Listę zwycięzców konkursu Toblerone Auchan ogłosimy w dniu 16.05.2019, natomiast konkursu Toblerone Lidl do dnia 20.05.2019.Jeżeli nie otrzymali Państwo do dzisiaj maila z informacją o wygranej oznacza to,że niestety nie ma Was w gronie nagrodzonych.Przepraszamy za kłopot.Pozdrawiamy,Zespół Toblerone"

niestety, esków brak  emotka  (przynajmniej u mnie)

fakt! nikt nie dostał smsa ze znajomych a konkurs był mega obstawiony.
czyli smsów nie wzieli pod uwage?? 
Toblerone to nie bykle jaka marka by się zajmowała takim konkursem taka bykle jaka agencyjka która nie respektuje swojego regulaminu!
"rekordowa ilość" ich przerosła? a to "profesjonaliści" z góry sobie ustalili, że po 10 zgłoszeń z każdego auchan będzie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6599706 Napisano: 14.05.2019 21:26:16 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

rengifo napisał(a):

Może zaktualizowali regulamin bo w tym na stronie jest teraz "VIII. WYDANIE NAGRÓD W KONKURSIE 1. Najpóźniej w dniu 20.05.2019 roku - Uczestnicy zwycięzcy/laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu Nagrody przez Organizatora".

ale rozstrzygnięcie nadal jest napisane do 15.05.2019


U mnie na wszystkich przeglądarkach w kontekście konkursu w Auchan nadal jest info, które zacytowałam przed chwilą: 13.05.2019. Inna sprawa -> nie można jednostronnie zmieniać postanowień regulaminu, można EWENTUALNIE dodać aneks itp. Co za agencja emotka

Tak, na 100% było do 13-tego
Po cichaczu regulamin zmieniają>>??
A ma ktoś zapisany ? 
Może im podesłać i sponsorowi przede wszystkim. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6599269 Napisano: 14.05.2019 10:52:12 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

darog napisał(a):

TOBLERONE Auchan?
Mieli dość dużo czasu na czytanie odp..
A i tak w ostatniej chwili  losowanko? czy już było?
Termin był do wczoraj

ani LIDL ani Auchan emotka

jesteśmy przekonani, że chodzi o losowanie ..
taka agencyjka to do kitu!  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6599230 Napisano: 14.05.2019 10:10:47 w Czy informują/ informowali?
TOBLERONE Auchan?
Mieli dość dużo czasu na czytanie odp..
A i tak w ostatniej chwili  losowanko? czy już było?
Termin był do wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6596465 Napisano: 07.05.2019 11:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

azaflora napisał(a):

malutka23 napisał(a):

co można dostać najtańszego na Loreala w Rossku?

Szampny Elseve, o ile jeszcze są, bo szybko znikają

kurde u mnie tez polka z szamponami pusta emotka chyba duza popularnosc tej loterii

to nie tylko kwestia loterii, bo już wcześniej praktycznie pustki przez promkę, a że reklamowana, to i zeszły. wczoraj kasjerka mówiła, że dziś ma być dostawa, więc pewnie wszędzie może być

e; Co do Hochlanda, to nie wiem, czy było, ale ponad sto "setek" będzie także losowanych, bo są niewydane dotychczas, więc może chociaż jedna wpadnie na blisko 100 zgłoszonych kodów  emotka

też na to liczymy, nic nie wpadło, i jedna osoba =1 wygrana? czy może być np 2x100zł dla jednej osoby? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6596406 Napisano: 07.05.2019 10:15:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dziś w Hochland losowanie samochodów,,
a czy rezerwa nagród pieniężnych też jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6596401 Napisano: 07.05.2019 10:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Dostaliście już kody eventim z toc tac za 1.04 ?

Eventim powiadomienie 26 marca- nie ma Evenim na mailu jeszcze. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

darog

#6596357 Napisano: 07.05.2019 08:20:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

co z tym Kamis w c4 puścili zwrotki czy jednak nie?

Wczoraj wysyłałam po 23-ej i zwrotka była natychmiast. Sieć Orange.

tak, i jest odp na mail, mimo iż zwrotka w niedziele nie przyszła podali dokładnie godzine wpłynięcia zgłoszenia- zgadza się- potwierdzili że zgłoszenia dotarły, a brak zwrotek to wina systemu.  Wyświetl w wątku >>