Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6633537 Napisano: 27.08.2019 10:24:05 w Informują
monia0303 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

dzwoni Nestle (z dziennymi) chyba z soboty

wg mnie z piątku bo wtedy brałam udział

Do mnie dzwonili z dzienna z 19.08. 

Nestle ale z którego konkursu?? Wyświetl w wątku >>

darog

#6633223 Napisano: 26.08.2019 08:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
widze motyw w "sprzedam paragony"
Pringels Stokrotka - to to za loteria?? Wyświetl w wątku >>
1 madzia1-s 0

darog

#6633114 Napisano: 25.08.2019 16:32:38 w Czy informują/ informowali?
Sensodyne C4 informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6633087 Napisano: 25.08.2019 12:07:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Pracownik Albedo powinien dostać część zysku 

O co chodzi z pracownikiem Albedo i "zyskiem"oraz tym foto z rowerem?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6632362 Napisano: 22.08.2019 11:38:43 w Czy informują/ informowali?
Hortex wycieczki? Powiadamiali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6631908 Napisano: 20.08.2019 23:07:37 w Czy informują/ informowali?
pink086 napisał(a):

A z Bobovity tesco informowali?

pink086 raczej nie, siostra czeka na info o nagrodzie emotka  
ps jutro załatwiamy ostatni etap Lecha?  Wyświetl w wątku >>
1 pink086 0

darog

#6631524 Napisano: 19.08.2019 23:46:56 w Czy informują/ informowali?
prosiaczek napisał(a):

Nivea Superpharm,  w ogóle jeszcze mieć nadzieję?

prawidłowo do max do 14 sierpnia mieli powiadomić, nagród sporo-nikt się nie chwalił? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6631213 Napisano: 19.08.2019 10:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 napisał(a):

darog napisał(a):

Taka refleksja po tuńczyku Princes. Dziwny zbieg okoliczności .
Loteria trwała 2 miesiące..
2 główne nagrody- Maurtius wylosowane ze zgłoszeń jednego dnia - 4 maja...z tych numerków paragonów powtarzających się po kolei paredziesiąt krotnie..
Niesamowita maszyna losująca!!

To jedna z loterii organizowanych przez agencję Loyalty Point. 
Moim zdaniem to najgorsza agencja, przypomnę tylko, że organizowali m.in. loterie Glade, Kiwi, Duck czy  Pronto, w której praktycznie nikt na forum nic nie wygrywał. A po przeanalizowaniu wygranych z ich strony okazało się, że wygrywały u nich po kilka razy te same numery paragonów. Oni nie widzieli w tym żadnego problemu, podobne jak firma zlecająca, czyli SC Johnson. Po interwencji w UOKiK i w Izbie Celnej zmienili nieco regulaminy i chyba już nie robią takich wałków, że jeden paragon wygrywa kilka razy. Od  tamtej akcji obserwuję ich loterie i zauważyłam, że na forum co prawda zaczęły pojawiać się wygrane, ale tylko te niższe, typu zestaw produktów czy koszulka, więc domyślałam się, że teraz robią wałki tego typu, że dla ludzi dają te niższe nagrody (że niby u nich da się wygrać), a dla swojej kliki zostawiają te lepsze. No i te dwie główne wygrane w loterii Princes potwierdzałby moją teorię spiskową, że tak robią.
Aha, ostatnio zrobili w końcu  chyba pierwszy raz konkurs (Glade Touch&Fresh) i tu o dziwo sporo osób chwaliło się wygranymi. Tylko podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni...

ALE TO raczej kosmetyczny zabieg na początek loterii.. przecież żadnego słychu w internetach nie ma- że w Glade ktoś w ostatniej edycji wygrał..mimo usilnych poszukiwań jakiegokolwiek zwyciężcy...przeciez oni tych sms konkursowych nie czytają..nawet losować w loteriach im się nie chciało i sprawdzać numerów paragonów ileś razy tych samych wylosowanych.. Tyle o tej firmie "krzak" Loyalty Point było wałkowane na forum. Wyświetl w wątku >>
0 1 rkvi

darog

#6631075 Napisano: 18.08.2019 17:37:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

xpac napisał(a):

moskala22 napisał(a):

 Czy ktoś wie jakie dziś jest pytanie w tchibo?

wpisz jakiekolwiek dane i zobacz co jest za zdrapką  - nie musisz wysłać odpowiedzi emotka

i w ten sposób robi się niepotrzebnie im syf

no to mogli to przewidzieć i zacząć od prezentacji pytania, a nie dawać go na końcu:)

nic nie rozumiem: po co wiedzieć wcześniej jakie jest pytanie? to trzeba odpowiedzieć na czas?? Wyświetl w wątku >>

darog

#6630831 Napisano: 17.08.2019 00:11:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

luko922 napisał(a):

[quote=

kukuleczka] Czy ktoś mi wytłumaczy 2 rzeczy, nad którymi zastanawiam sie od dłuższego czasu:
1) dlaczego pewnie konkursy organizowane są tylko i wyłącznie w pewnej sieci sklepow? Np. konkurs Persil w Carrefourze, albo Intermarche. Na chłopski rozum, większe dochody są z akcji ogólnopolskiej. Organizatorem jest agencja marketingowa, ale na zlecenie samego producenta, więc chyba bardziej opłaca się robić konkursy na większą skalę.


Pracowałem w agencki social media i mieliśmy w planach dla dwóch różnych klientów konkursy promocyjne (które w końcu nie przeszły) i w obu przypadkach rodzaj sklepu zależał od tego, z kim są w dobrych relacjach, gdzie mają dostęp do standów promocyjnych i ZA ILE, np. w Żabkach było tanio, a w C4 czy Auchan jakieś kosmiczne ceny za samą promocję konkursu na ternie sklepu. 

OGÓLNOPOLSKI - oznacza, brak możliwości weryfikacji paragonów.  kto chce - ten sprawdzi, ale agencjom się nie chce! oni wolą wydruki, ręczne dopiski-w temacie określenia produktu. no..i pole do popisu "drukarzom domowych kas" - tak jak loterie glade, duck, tuńczyk  i inne z loyality.

zresztą kiedyś był jednocześnie konkurs Wawel i Wedel, omyłkowo odesłany paragon dotyczył Wedla a wygrana w Wawelu..gdzie paragon był OK opisany. Nagroda przyszła! chyba bon 100zł.

idealnie mogliby opracować zakup produktów - by zyskać klientów/ mieć zwiększony w akcji obrót to np 3 określone różne produkty. wtedy rzeczywiście prawdziwi konsumenci mieliby paragony a  nie zbierane po śmietnikach, wyproszone od sąsiadki -kasjerki, pana wózkowego w sklepach, etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6630756 Napisano: 16.08.2019 18:08:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Taka refleksja po tuńczyku Princes. Dziwny zbieg okoliczności .
Loteria trwała 2 miesiące..
2 główne nagrody- Maurtius wylosowane ze zgłoszeń jednego dnia - 4 maja...z tych numerków paragonów powtarzających się po kolei paredziesiąt krotnie..
Niesamowita maszyna losująca!! Wyświetl w wątku >>

darog

#6630425 Napisano: 15.08.2019 13:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BACARDI Biedronka.
czy przy zgłoszeniu przychodziło jakieś potwierdzenie na maila?
Nikt z nas nie dostał i żadnej nagrody choćby koszulki też nie. Zero na 6 zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6630405 Napisano: 15.08.2019 11:58:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w KOZEL wygrał ktoś tysiaka?
Kropka Bordo to ok agencja czy ma coś za uszami? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6629992 Napisano: 14.08.2019 10:00:00 w Co to za zawleczka?
zielona zawleczka 12 znaków? odłożone specjalnie z 2 tyg temu i..nie pamiętam na co?
dzięki za pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6629694 Napisano: 13.08.2019 13:18:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy Żywiec odpowiedział komuś na maile wysłane po ich denerwującym mailu z "nagroda" w tytule? emotka

Ja prawie zawału dostałam, bo myślałam że mam 10 tys.  emotka

to samo, ale nie wszyscy takiego maila dostali, po rozpytaniu u nas 1 os a udział brało z 6 osób niektórzy w sumie kilka kodów  9jak ja i takiego maila mam) a niektórzy więcej jak 10 kodów i takiego maila nie dostali

może wysłali w kierunku "motywacji" ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6629495 Napisano: 12.08.2019 22:31:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaki jest termin na odesłanie danych na koszulke LECH? tydzień czy dwa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6627746 Napisano: 06.08.2019 22:27:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case to Tomek S z Nav Agecji tak?
jako że wygrywam raz na kwartał i mam w zwyczaju potwierdzenie/list gratulacyjny trzymać długo i się nim cieszyć to właśnie przy porządkach znalazło się takie coś: Tomasz S....et pracował w 2010 r w 4frame emotka Mam "aż" 3 nagrody z podpisem case od 2010r...
chyba trzeba intensywniej i z większym zaangażowaniem brać udział w konkach. 
Reasumując: da się wygrać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6627648 Napisano: 06.08.2019 15:53:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
AKON Marketing taka agencja reklamowa kiedyś robiła sporo akcji konkursów. Co się z nią stało? Robi coś teraz? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6627622 Napisano: 06.08.2019 14:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

reniii napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

Agencje to przechodzą już same siebie, bo równie dobrze można byłoby wpisać numer paragonu, albo tak jak było z Fantazją w Delikatesach Centrum, podawało się Delikartę i system już wiedział, że zakupiło się produkt. Dostałam nawet SMS z informacją o konkursie, gdybym nie wiedziała o nim przypadkiem. A tu d.....

Nie dałoby się wpisać samego numeru paragonu, bo:
a) nie jest unikalny
b) nie ma żadnej, fizycznej możliwości integracji silnika strony z systemem kasowym jakiejkolwiek sieci - nawet oni sami dane z kas zbierają z co najmniej dobowym opóźnieniem.

Fantasia w DC to co innego, bo Delikarta jest przypisana do użytkownika, i historia zakupów się na niej zapisuje indywidualnie, więc można proces zautomatyzować.


Po  raz kolejny się zastanawiam - a co agencje mają do jakości/sposobu działania systemów kasowych sieci handlowych?

zupełnie nic.
jedeynym problem jest bieganie po pieczątki i napisy produktów- nie zawsze jest to możliwe i nagroda przepada. Skoro Agencje mają w reg możliwośc weryfikacji dowodu zakupu- za przeprowadzenie loterii/konkursu bierze pieniądze = to niech weryfikuje.
A zdarza się, że nagroda przepada=bo kierowniczka odmawia "adnotacji na paragonie" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6627064 Napisano: 04.08.2019 23:04:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

mariolakal napisał(a):

nikos napisał(a):

bonitta napisał(a):

Czy pudliszki 501 informują po zakończeniu konkursu dopiero? I czy definitywnie skan paragonu i dane w Danio PoloMarket odsyłamy jako wiadomość zwrotną do maila z info o wygranej? Z góry pięknie dziękuję za informacje emotka

Pudliszki nie wiem, nie gram

Danio Polomarket tak na maila, z którego przyszła informacja o wygranej. Ale uwaga, odsyłamy ZDJĘCIE paragonu, nie skan!

emotka  Dlaczego nie skan ? Owszem, w e-mailu była mowa o zdjęciu, ale czy jest jakaś różnica ? Odesłałam skan... 

Jaka jest - dla agencji - różnica między skanem a zdjęciem???

Skan możesz przerobić jakoś w programie żeby wyglądał jak oryginalny
zdjęcia paragonu nie bardzo bo zawsze jakis defekt może być
a z tego co Tomek mówił, już były podrabiane paragony u nich 

Ale jaja... W życiu bym na to nie wpadła... Zaraz strzelę więc fotkę i wyślę Im jeszcze raz...  emotka
PS. Strona z regulaminem nie działa...


kany paragonów podrabiane są na maxa dlatego nie tylko NAV chce foto, choć i specjalista z foto zrobi paragon "taki jaki potrzebny" ale zdecydowanie trudniej. Wyświetl w wątku >>