Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6642945 Napisano: 25.09.2019 12:46:48 w Czy informują/ informowali?
kreatia napisał(a):

do dzisiaj chcą e-maila emotka  i pesel tysz


chyba tak..coś się przypomina że natychmiast chcieli takie dane, dzwonili do mamy w słusznym wieku z gębą do laureatki że pesela nie pamięta stojąc przy kasie w hipermarkecie. tak mi się kojarzy że natychmiast chcieli te wszystkie informacje.

tam można na jeden adres 2 nagrody? może ktoś na szybko kojarzy bo nie chce mi się teraz regulaminu czytać Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6642933 Napisano: 25.09.2019 12:29:55 w Czy informują/ informowali?
magisterek napisał(a):

androm napisał(a):

darog napisał(a):

magisterek napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wakacyjny konkurs na kartę orange ?


Ktoś obliczał i podawał że do 10.12 mają czas emotka Może ogarną to wcześniej aczkolwiek mają 60 dni roboczych na to!


i uwaga na nich.
z doświadczenia wiem- że drugi raz nie zawsze oddzwaniają.
reklamacje nic nie dadzą- bo "mają odnotowane 2 połączenia".
nie uznają nawet że bezpośrednio po pierwszym nieodebranym sam człowiek do nich dzwoni.
"zadzwonią jutro" - co nigdy nie nastąpiło i duża nagroda przepadła. 

w regulaminie jest, że mailowo będą informować


Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu drogą telefoniczną i/lub drogą mailową z Uczestnikami, wstępnie wytypowanymi do zdobycia Nagród z podpunktów a) –d) powyższego ustępu,
w celu: weryfikacji i potwierdzenia uczestnictwa Uczestnika w Konkursie;
podania przez Uczestnika danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania lub siedziby, numer PESEL, numer rachunku bankowego) w celu weryfikacji spełnienia warunków uczestnictwa w Konkursie, w tym przedstawienia zgody przedstawiciela ustawowego, w przypadku gdy jest ona wymagana;
wydania Nagrody w przypadku jej zdobycia. („Weryfikacja”)

Więc tradycyjnie będą NA PEWNO DZWONIĆ do tych, którzy zdobyli nagrody rzeczowe.


tak mi się przypomina, że parę lat temu pytali przez tel o adres mail który był podany do zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6642884 Napisano: 25.09.2019 10:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

nswe69 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy ktoś już sprawdzał czy voucher na okulary z Tic Tac mozna wykorzystać na dowolna rzecz z strony? 

Jeszcze czekam na swoj voucher stad pytanie

wg regulaminu nie, a w praktyce trzeba chyba poczekać na 1.śmiałka  emotka

GROSZEK - tam chyba nie ma nic o tym, że alkohol mocny na paragonie ?? tradycyjnie byle co + produkt partnerski ? bo nie brałem dotychczas wódki, a nie chciałbym spalić paragonu

Wyglada, ze mozna miec paragon "piwo Żywiec + fajki",  "połówka 40% + coca cola"


? serio? Smolar zawsze pisał, ze nie mogą być : płatności za leki, alkohol oprócz marki piwa z regulaminu, papierosów..
coś się zmieniło?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6642883 Napisano: 25.09.2019 10:50:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Jeeeez 

Regulamin Smolara na loterie Lewiatana to kosmos. Ktoś chyba bezsensownie zrobił wielokrotnie copy-paste z innych regulaminów ... I powstało szambo.

Ten cały Eurocash ma zbyt wiele do ogarniecia. ABC mu sie sypie - sklepy znikaja z ulic a tylko na stronie Internetowej dużo punkcików. 

Teraz zaproszenie do Lewiatana po torby za 1,53zl  emotka  I wielokrotności zakupu to jedno zgloszenie a jednak wiecej niz jedna zdrapka do odebrania przy kasie... Czyli łoś, który zgubi sie w regulaminowych zapisach traci losy na samochód  emotka
I kolejna loteria- ZERO daty, bez numeru kasy fiskalnej oraz innych parametrów przy zgłoszeniu !!!
Wiec jak chcesz mieć szanse na finał to GRAJ w pierwszych dniach ... potem to już tylko zwiekszasz szanse na dubla. 

No i nie musisz mieć zdrapek by grać ... wystarczy jedna  emotka  jak zbiera ktoś paragony to może grać, ze hoodoo. 

 
brawo smolar..takie doświadczenie?...taka firma? emotka  
panie w kasach już zacierają rączki na paragony i kupony
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6642881 Napisano: 25.09.2019 10:44:50 w Czy informują/ informowali?
magisterek napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wakacyjny konkurs na kartę orange ?


Ktoś obliczał i podawał że do 10.12 mają czas emotka Może ogarną to wcześniej aczkolwiek mają 60 dni roboczych na to!


i uwaga na nich.
z doświadczenia wiem- że drugi raz nie zawsze oddzwaniają.
reklamacje nic nie dadzą- bo "mają odnotowane 2 połączenia".
nie uznają nawet że bezpośrednio po pierwszym nieodebranym sam człowiek do nich dzwoni.
"zadzwonią jutro" - co nigdy nie nastąpiło i duża nagroda przepadła.  Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

darog

#6642214 Napisano: 23.09.2019 09:26:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

pikawka napisał(a):

www.sklepyabc.pl;

Ja kiedyś pytałam u źródła i odpisali, że sklepy na stronie są sklepami abc. Bardzo dziwne, bo właściciel sklepu twierdził, że nie jest to sklep abc.


oczywiście,oni powinni uaktualnić te adresy na www.
mi niejedna sprzedawczyni w niejednym "ABC" powiedziała że to NIE ABC - tylko szyld wisi, a za strone www nie sa odpowiedzialni. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6642146 Napisano: 22.09.2019 19:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

moskala22 napisał(a):

bethan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

U mnie Mini opisany jako... Ser żółty  emotka

A u mnie jako ... nabiał emotka

To jeszcze nic. Dzisiaj kupione Tic Tac to... jogurt  emotka

u mnie w jednym sklepie Tiger to śmietana

Co potwierdza, ze OGÓLNOPOLSKI loterie to ściema. Ty kupujesz produkt by zagrać uczciwie - wiadomo, ze nie zgłosisz "śmietany" ale obrotny właściciel moze wszystkir paragony z napisem "napój" - opieczątkować z dopiskiem "Tiger" ... I smolar uzna  emotka

ta agencja (ta sama? czy dwie różne?) które organizowały
-tuńczyk Princes
-Glade 
uznały wszystko- byle był podpis....
Smolar też uznaje wszystko byle by podpis był? 
Ano właśnie.....jak to ukrócić..
Jakiś czas temu agencja w loterii tuńczyka napisała mail: główna nagroda - zawsze chcą oryginał!!
A ja na to- tak? a te 1000 nagród to wystarczy odręczna parafka i pieczątka? TAK! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6642061 Napisano: 22.09.2019 00:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Pytanie odnośnie konkursu Almette w Lewiatanie.
Zobaczcie jaki jest serek na plakacie - taki normalny.
I taki kupiłam na konkurs. W moich Lewiatanach nie było serka Mini.
Czy to znaczy, że Almette z plakatu nie bierze udziału w konkursie?
http://www.almette-konkurs.pl/lewiatan/
PS. Nigdy w życiu nie widziałam serków Mini emotka

No niestety, w Lewiatanie jest mini i jest to nawet napisane na plakacie. U mnie w jednym też nie było mini, musiałam udać się do większego Lewiatana. Na paragonie mam napisane Serek Almette Mini z ziołami. Natomiast już w Auchanie jest dowolny Almette. Plakat może sugerować coś innego, ale wiadomo, że regulamin jest najważniejszy


Chyba dopiero w siódmym?! Lewiatanie dostaliśmy Almette MINI.
ponoć sprzedaż się nie opłaca i "mini kanapkowy Hochland jest tańszy o 1 zł) 

Podobno ktoś zamówił specjalnie opakowanie zbiorcze i 2 dni nie przychodził - więc te 8 szt (tyle ile w opakowaniu zbiorczym) dali do sprzedaży na sklepie. Chcieliśmy więcej kupić - taką historie usłyszeliśmy. Mini były bez kodów promo które można zgłaszać na domek. 
Na paragonie Almette MINI cena 3,99  Wyświetl w wątku >>

darog

#6641906 Napisano: 20.09.2019 22:27:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

asper01 napisał(a):

donia7 napisał(a):

asper01 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

asper01 napisał(a):

Papuga z loterii Nestle nagrała mi się dziś na pocztę. Czy to możliwe, że dzwonili już z jakąś rezerwą, jak udział brałem 9.09 dopiero? Miał ktoś dziś kontakt od nich?

dziś dzwonili z tygodniowymi za 6 etap  więc gratuluję Instaxa emotka


Nie brałem udziału. Chodzi o loterię w Kauflandzie...

może to znów autko?  emotka


Nie sądzę, bo losowanie było 16 i 3 dni to do wczoraj. UO raczej nie zawala terminów. Ale jak już, to 60k emotka .

Chyba że głównemu paragon "zniknął" emotka   to z rezerwą kontaktują się w nastepny dzień roboczy emotka


? kurcze..a z jakiego numeru dzwonią Nestle Kaufland?? automat? zwykle wrzeszcze "RODO NIE DZWONIĆ kasować numer!!!"  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6641044 Napisano: 18.09.2019 12:32:28 w Czy informują/ informowali?
Lech C4 zestawy piwa i polonez? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6640953 Napisano: 18.09.2019 10:22:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

darog napisał(a):

darog napisał(a):

czy to normalny pesel na dziś z RMF?? taki mi się wyświetla na www  można się 

00272115600


wczoraj patrzyliśmy cały dzień- nie było nr pesel na www, dziś jakiś "dziwny" może wcale taki nie istnieje?

to jest normalny pesel tylko wg nowego zapisu, nie przesadzaj emotka

Nie mam  do czynienia z peselami w tych rocznikach emotka uprzejmie przepraszam za nieznajomość biurokracji emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

darog

#6640935 Napisano: 18.09.2019 09:39:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

darog napisał(a):

czy to normalny pesel na dziś z RMF?? taki mi się wyświetla na www  można się 

00272115600


Te PESEL osoby urodzonej 21.07.2000

kiedyś był wg: rok-miesiac -dzień urodzenia  w tym numerze mi to nie pasowało Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6640931 Napisano: 18.09.2019 09:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

czy to normalny pesel na dziś z RMF?? taki mi się wyświetla na www  można się 

00272115600


wczoraj patrzyliśmy cały dzień- nie było nr pesel na www, dziś jakiś "dziwny" może wcale taki nie istnieje? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6640922 Napisano: 18.09.2019 09:29:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy to normalny pesel na dziś z RMF?? taki mi się wyświetla na www  można się 

00272115600 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6640904 Napisano: 18.09.2019 08:37:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PESEL z Rmf Fm z wczoraj 17.09 nie było na stronie i nie ma do dziś

Ktoś ma spisane pesele? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6640749 Napisano: 17.09.2019 18:05:36 w Czy informują/ informowali?
maniemani napisał(a):

anaesth napisał(a):

Jak myślicie, czy poinformowali dzisiaj wszystkich laureatów bonów na 50zł z konkursu Nałęczowianki? Mieli ich do rozdania 300, oraz rowery. Tak sobie robię nadzieję, że może jednak nie zdążyli obdzwonić tylu osób w ciągu jednego dnia... emotka

do mnie dzwonili jakieś 15 minut temu emotka
Zgłoszenie z 22.08

Tam zdaje się nie było "dziennych/ tygodniowych", myśle że i tydzień moga 300 osób obdzwaniać.
To ta agencja która wysyła smsy/ jeśli ktoś nie odbierze?
Nie rozumiem tego fenomenu myślowego. Po co wydzwaniać skoro i tak moga sms wysłać? Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

darog

#6639951 Napisano: 15.09.2019 14:38:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
jokan napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

Gdzie najtaniej można kupić czekolady lindt? 

wg Blixa 5,99 zl od 10.09. do 16.09 w INTERMARCHE ale tylko wybrane rodzaje (trzeba w sklepie sprawdzac)
Stokrotka 8,49 zł
Makro 6,14 zł
Odido 6,99 zł wybrane rodzaje


TYLKO czekolady rodzaj Excellence bierze udział Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6639931 Napisano: 15.09.2019 12:40:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
z ALMETTE losowanie po 1 tys zł 
Oni nie wysyłają powiadomienia mail/sms?
Trzeba samemu na www sprawdzać? emotka

czyli jak rozumieć komunikat po wysłaniu kodu: "lista zwycięzców dostępna na stronie sprawdź czy wygrałeś"? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6639775 Napisano: 14.09.2019 12:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
C4 Lech tam było piwo i polonez.
czy rozwiązany??

Czy był rozwiązywany co tydzień, czy cały konkurs na koniec? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6639025 Napisano: 12.09.2019 09:50:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

No to mnie dziwi, bo często za kwoty podane w regulaminach to można wybrać dużo lepszy towar za podaną kwotę: czy to pralka czy lodówka/ etc.

Ciekawi mnie Nestle Kaufland-
- wybór auto lub 60 tys.

A może jest możliwe że agencja sobie ustawiła losowanie na z tych z sms kod zgłoszenia S- jak samochód?


Przecież wartość przedmiotu z regulaminu rzadko kiedy odpowiada cenie w sklepie emotka I o to im chodzi. Dlatego najlepiej wygrywać bony: kupujesz co chcesz + transport następuje w dogodnym dla Ciebie terminie + wniesienie masz gratis + pełna dokumentacja sprzedażowa / gwarancyjna pozostaje do Twojej dyspozycji.

Co do Nestle -> nie ma sensu tworzyć teorii spiskowych, każdy ma takie same szanse na wygraną.

Mi bardziej chodziło, że można wybrać lepszy model danego sprzętu, czy lepszą markę
I skoro mniej zachodu np z bonem do euro agd czy media markt / czy zestawy kosmetyków zamiasdt bon superpharm/rossman to czemu nie wysyłać kart podarunkowych zamiast pałić za logistyke
- kurier
- pakowanie

przepraszam za styl pisma- najczesniej bardzo się spiesze Wyświetl w wątku >>
1 joan 0