Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6647748 Napisano: 10.10.2019 21:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

darog napisał(a):

Domestos.
Wiem, że wszystko jest w regulaminie, ale może ktoś podpowie: rezerwa jest?

mam 0/5... emotka

Niestety, "niewydana nagroda pozostaje w dyspozycji organizatora"

a w praktyce co to oznacza?
- organizator sobie te karty bierze?
- sponsor to popiera? woli oddać dodatkowe nagrody organizatorowi niż konsumentom posiadającym paragony zakupu? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6647710 Napisano: 10.10.2019 19:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Domestos.
Wiem, że wszystko jest w regulaminie, ale może ktoś podpowie: rezerwa jest?

mam 0/5... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6647312 Napisano: 09.10.2019 23:07:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

soulfly napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

ilona162 napisał(a):

ewa2333 napisał(a):

a dostaliście zwrotke z rimmel?

nie, a powinna być..

i jeszcze...Regulamin
pkt 5 Organizator ma prawo wezwać Uczestnika, który zgłosił się wielokrotnie do Konkursu, do przesłania drogą elektroniczną (email) wszystkichParagonów, których numery Uczestnik umieścił w swoich Zgłoszeniach.

a w kwestii znaków to " jedno zgłoszenie należy rozumieć jako 1 sms- 160 znaków"
taka odp mail teraz czytam od znajomej która pyta o jaki numer paragonu chodzi??

dokładnie, też dostałam odp od agencji, że max 160 znaków emotka

Ale przecież w regulaminie nie jest napisane. 

Dlatego też pytałam mailowo, hellooł. 
Jednakże jest dokładnie tak jak piszesz - wersja zależy od osoby, która akurat odpisuje na maile lub odbiera telefon, trochę to słabe. Nie mam dobrego zdania o agencji Nairobia...i chyba za szybko go nie zmienię.

edzia21 zgoda na 100% 
nie ma też mowy by po prefixe: Rimmel. jakiś nr paragonu wstawiać...
I fakt- zgłoszenie 160 znaków- zwrotka jest
eksperyment: zgłoszenie 200 znaków - zwrotki nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6647288 Napisano: 09.10.2019 21:45:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilona162 napisał(a):

ewa2333 napisał(a):

a dostaliście zwrotke z rimmel?

nie, a powinna być..

i jeszcze...Regulamin
pkt 5 Organizator ma prawo wezwać Uczestnika, który zgłosił się wielokrotnie do Konkursu, do przesłania drogą elektroniczną (email) wszystkichParagonów, których numery Uczestnik umieścił w swoich Zgłoszeniach.

a w kwestii znaków to " jedno zgłoszenie należy rozumieć jako 1 sms- 160 znaków"
taka odp mail teraz czytam od znajomej która pyta o jaki numer paragonu chodzi?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6647280 Napisano: 09.10.2019 21:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):

FBjustyna19 napisał(a):

Czy miał ktoś problem z przesłaniem formularza śliwki/wiśni Solidarność? Już drugi raz po poprawnym wypełnieniu i kliknięciu wyślij, nic dalej się nie zadziało, a ponowna próba "wyślij" skończyła się komunikatem..ten paragon został już wykorzystany. Pisałam do organizatora, ale odpowiedzi brak.

też tak miałam

u mnie też komunikat "wykorzystany" choć paragon zgłoszony w sklepie, zaraz po odejściu z kasy w czasie pakowania zakupów na ławce do torby. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6646971 Napisano: 09.10.2019 10:24:54 w Smolar
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

darog - mnie zastanawia, czy im taki gniot wyszedł przypadkiem, czy też może z premedytacją stworzyli regulamin tak, żeby nagród nie wydać... 


uważam że celowo z premedytacją.
regulamin nie tworzyła pani kucharka z przedszkola...
no i...Smolar-taka "doświadczona" agencja-która co prawda co jakiś czas wysyła smsy o nagrodzie w konkursie w którym nie brało się udziału/ lub wypisuje w regulaminie, że kurier "zostawi awizo": też nic "dziwnego? nie zauważył? 
Wygląda na to że Smolar jest podwykonawcą/ czy na jakiej zasadzie to działa?

Ja np chce rozliczenia publicznego tej loteryjki...
A przede wszystkim stanowiska SPONSORA- który uszczęśliwił "organizatorów" i NIC ? nie dał "zwycięzcom" mimo woli- którzy nie zamierzali brać udziału w loterii/
lub zwycięzcom- którzy nagrodę by przyjeli, ale np to dziadek i babcia-którzy karte posiadają i nic więcej poza telefonem stacjonarnym i radia w domu..

Eee
Tyle gracie a nie wiecie, ze ZAWSZE WYGRANYM JEST POŚREDNIK  emotka  - bez wzgledu czy wyda 300 razy Kubus-okulary czy tez połowe obiecanych nagród.
Smolar sztucznie podbija statystyki zainteresowania bo ma zapis "na 1 gospodarstwo"  emotka  ... a kazdy wie jak to obejeść  emotka

ten zapis o "gospodarstwie" jest sprzeczny z prawem! 
moja siostra 15 lat w MOPR pracuje. 
W jednym domu pod jednym adresem są 4 gospodarstwa: babci, oddzielne zięcia, oddzielne wnuczki i komuś tam pokój wynajmują obcemu. JEDEN ADRES. I wszyscy oddzielnie składają wnioski o dofinansowania, prowadzą ODDZIELNE gospodarstwa.
Poza tym KONSTYTUCJA gwarantuje równość!
To że wygrała moja mama-to mój ojciec już nie może?
a paragony 2 - 2 różne zgłoszenia..
ale ....JEDEN ADRES??

Dziwne-że to jeszcze funkcjonuje  w Smolarowych regulaminach.
Dziwne że funkcjonuje zapis "kurier zostawi awizo" a kuriera zatrudnia Smolar?? że gwarantuje pozostawienie awizo (którego nigdy w naszym przypadku nie zostawia/ a nawet nie dzwoni że jedzie) co więcej np DPD ma w regulaminie: kurier nie ma obowiązku/ nie musi ani dzwonić przed dostarczeniem paczki/ ani pozostawiać awizo - obowiązkiem nadawcy jest podać nr przesyłki... Wyświetl w wątku >>

darog

#6646951 Napisano: 09.10.2019 09:55:29 w Smolar
joan napisał(a):

darog - mnie zastanawia, czy im taki gniot wyszedł przypadkiem, czy też może z premedytacją stworzyli regulamin tak, żeby nagród nie wydać... 


uważam że celowo z premedytacją.
regulamin nie tworzyła pani kucharka z przedszkola...
no i...Smolar-taka "doświadczona" agencja-która co prawda co jakiś czas wysyła smsy o nagrodzie w konkursie w którym nie brało się udziału/ lub wypisuje w regulaminie, że kurier "zostawi awizo": też nic "dziwnego? nie zauważył? 
Wygląda na to że Smolar jest podwykonawcą/ czy na jakiej zasadzie to działa?

Ja np chce rozliczenia publicznego tej loteryjki...
A przede wszystkim stanowiska SPONSORA- który uszczęśliwił "organizatorów" i NIC ? nie dał "zwycięzcom" mimo woli- którzy nie zamierzali brać udziału w loterii/
lub zwycięzcom- którzy nagrodę by przyjeli, ale np to dziadek i babcia-którzy karte posiadają i nic więcej poza telefonem stacjonarnym i radia w domu.. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

darog

#6646924 Napisano: 09.10.2019 09:24:21 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Sądziłam, że jeśli ktoś wygra to Mu doładują "z urzędu" konto na paybacku tym milionem punktów... Być może jednak trzeba jakoś potwierdzić wygraną /przyznam bez bicia, że Regulaminu, jak zwykle nie czytałam.../  emotka

Trzeba zaznaczyć zgody, kliknąć w linka z formularzem laureata, odesłać czego chcą i dopiero wtedy dostaniesz nagrodę... 

Znaczy się wysyłają ten formularz do zwycięzcy e-mailem czy jak ??? Sporo ludzi, jak już wspomniałaś, nie posiada komputera... 


Tu trzeba sprawdzać
https://www.payback.pl/loteria-wyniki

no ale trzeba się zalogować? nie ma listy z nr kart?
BEZNADZIEJA. kto to zatwierdził??? już widze-brak wygranej. ciekawe czy Ryszard/ Witold/ Mikołaj się zgłoszą...

Mój M. dostał takiego e-maila: M... 1 000 000 °P może Ci uciec!

Co prawda jakiś M jest na liście i faktycznie dzień wcześnie robiliśmy zakupy w Kauflandzie ale karty M. (a ma 3 z reala, kauflandu i bp) nie mają takich cyfr. Nikt inny z naszej rodziny nie dostał e-maila o tej treści choć inne o tym konkursie mieliśmy. Tak więc niby informują ale co z tego skoro nie wiemy czemu dostał taką wiadomość ?! Może ktoś z was też taką dostał?


też mam taki mail, ba...kiedyś z Żywca na sam koniec loterii też był mail sugerujący że 10 tysia moje..
ciekawi mnie rozliczenie tej loteryjki. ewidentnie było dużoooo zrobione by laureatów nie było.. Wyświetl w wątku >>
2 joan, kreatia 0

darog

#6646920 Napisano: 09.10.2019 09:20:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Edition by Rimmel, o tym: https://www.e-kon...ition-by-rimmel.html wiadomość może się składać z większej liczby znaków niż jeden SMS? Zazwyczaj jest to napisane w regulaminie, tutaj się nie doszukałam żadnej informacji na ten temat i jako względny świeżak w temacie konkursów wolę się upewnić emotka  


"świeżaku" to przekopałaś troche regulaminów by wiedzieć "co w nich jest ZAZWYCZAJ"  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6646861 Napisano: 08.10.2019 23:22:27 w Smolar
@gnieszk@ napisał(a):

mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Sądziłam, że jeśli ktoś wygra to Mu doładują "z urzędu" konto na paybacku tym milionem punktów... Być może jednak trzeba jakoś potwierdzić wygraną /przyznam bez bicia, że Regulaminu, jak zwykle nie czytałam.../  emotka

Trzeba zaznaczyć zgody, kliknąć w linka z formularzem laureata, odesłać czego chcą i dopiero wtedy dostaniesz nagrodę... 

Znaczy się wysyłają ten formularz do zwycięzcy e-mailem czy jak ??? Sporo ludzi, jak już wspomniałaś, nie posiada komputera... 


Tu trzeba sprawdzać
https://www.payback.pl/loteria-wyniki

no ale trzeba się zalogować? nie ma listy z nr kart?
BEZNADZIEJA. kto to zatwierdził??? już widze-brak wygranej. ciekawe czy Ryszard/ Witold/ Mikołaj się zgłoszą... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6646847 Napisano: 08.10.2019 22:59:22 w Smolar
mariolakal napisał(a):

Sądziłam, że jeśli ktoś wygra to Mu doładują "z urzędu" konto na paybacku tym milionem punktów... Być może jednak trzeba jakoś potwierdzić wygraną /przyznam bez bicia, że Regulaminu, jak zwykle nie czytałam.../  emotka

też uważam to za rozsądne- doładowanie karty i już. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

darog

#6646844 Napisano: 08.10.2019 22:57:55 w Smolar
misiamarysia napisał(a):

joan napisał(a):

Właśnie zorientowałam się, że miałam wyrazić swoją opinię na temat najdurniejszej akcji promocyjnej ever, czyli loterii "Urodzinowe punktowanie".

A czymże ta loteria różnic się od innych? Ano tak szatańskiego regulaminu jeszcze nie było. Oto w/w loteria w praktyce, czyli (fikcyjni) Lucyna i Marcin na zakupach.

Lucyna ma 66 lat i od niedawna kartę PayBack - wyrobiła sobie, bo pani kasjerka w Kauflandzie tak zachwalała, że zniżki, że tańsze zakupy, to Lucyna kartę wzięła. Lucyna nie da się zrobić w bambuko na wnuczka i dokładnie wszystko czyta oraz analizuje. Dlatego analizuje również paragony z Kauflanda i wie, że na swojej karcie PayBack ma zebrane 233 punkty. Kasjerka powiedziała, że to na razie mało, ale Lucyna jest cierpliwa i zawsze pokazuje kartę PayBack podczas płacenia za zakupy. Lucyna nie ma w domu internetu, bo nie jest jej do niczego potrzebny. Lubi poczytać gazetę codzienną; nie bierze udziału w żadnych konkursach ani loteriach.
TADAM! Lucyna wygrała 10.000 zł w loterii PayBack, ale nigdy ich nie otrzyma, bo nigdy się nie dowie, że wygrała. Bo przecież Lucyna nawet nie wie, że wzięła udział w jakiejkolwiek loterii.

Marcin zajmuje się instalacjami gazowymi. Od lat posiada kartę PayBack, to ze względu na nią tankuje na stacjach BP. A tankuje często. Nie da się przewidzieć, co u którego klienta się skomplikuje. Teraz ma szczególnie dużo pracy, bo zbliża się zima, a ludzie wymieniają ogrzewanie na gazowe przy dofinansowaniu miasta. Roboty masa. W Castoramie Marcin zna rozkład asortymentu lepiej, niż pracownicy marketu. Marcin nie bierze udziału w loteriach, bo nie ma szczęścia.
TADAM! Marcin wygrał 10.000 zł w loterii PayBack, ale nigdy ich nie otrzyma, bo nigdy się nie dowie, że wygrał. Bo przecież Marcin nawet nie wie, że wziął udział w jakiejkolwiek loterii.

Podsumowując zasady loterii "Urodzinowe punktowanie":
1) klient nie wie, że jego zakup bierze udział w loterii, nie jest o tym w żaden sposób informowany w momencie dokonywania zakupu.
2) klient nie może nawet zrezygnować z udziału w loterii, a tym samym umożliwić komuś innemu ubieganie się o nagrodę.
3) klient nie zostaje poinformowany o wygranej, powinien sam wejść na stronę loterii (w której nawet świadomie nie bierze udziału!) i sprawdzić, czy czasem Smolar nie raczył go wylosować.
4) regulamin nie przewiduje losowań dodatkowych ani losowania laureatów rezerwowych.

Całkiem możliwe, że ŻADNA nagroda w tej loterii nie zostanie wydana któremukolwiek z laureatów.



Jak to mówią "w punkt". Lepiej nie da się tego podsumować.

NO JAJA. jasne że nie sprawdzam wyników, karte przy zakupach pokazuje i tyle. wydawało mi się, że zakupy trzeba rejestrować? paragony? mi się nie chciało..a tu może była wygrana i przepadła?? 

to za co organizator bierze kasiore-skoro nie raczy się aż tak przepracować i powiadomić laureata? (w sumie jak? ?) DNO DNA kto to wymyślił i zaakceptował? ot Kaufland zadowolił Smolara a nie klientów.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6646764 Napisano: 08.10.2019 18:53:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

benasia napisał(a):

vickichelm napisał(a):

czy Mexx hebe juz po zawodach ? emotka

raczej tak,bo godzinę temu były pierwsze smsy

:( łudziłam się bo z hamakami im trochę zeszło... a było ich też 100

Ale rezerwa prawdopodobnie jeszcze będzie, bo dostaje zapytania na pw o paragony- choć z drugiej strony chcą niestety tylko skan emotka

Niestety w regulaminie nie ma slowa o rezerwie.

a szkoda że nie ma rezerwy, co prawda 1 wygrana jest ale paragonów więcej.
ps co znaczy przesłać paragon zgodny ze zgłoszeniem? przecież tam nie było nr paragonu, nie było też zapisu iż paragon Mexx nie mogę wpisac w sms że wolę Bruno.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6646511 Napisano: 08.10.2019 09:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

czy ta agencja ASPE od Hochland odpisała każdemu, kto coś napisał? mi nic nie odpisali

Mnie również nie odpisali  emotka

strach myśleć jak "wylosują" kuchnie z Lewiatana i Auchan... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

darog

#6646350 Napisano: 07.10.2019 14:31:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BIC Carrefour- hulajnogi rozdane? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6645279 Napisano: 03.10.2019 11:23:14 w Czy informują/ informowali?
ditomaso napisał(a):

Kiedy Lindt ma informować za ostatnie dni? Nie ma dostępu do regulaminu gdyż już jest nowa loteria

dziś Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6643778 Napisano: 28.09.2019 00:02:34 w Udane wymiany - polecane nicki:)
pink086,
koszulki Lech. obiecane=zrealizowane. ok kontakt Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6643777 Napisano: 28.09.2019 00:01:06 w Udane wymiany - polecane nicki:)
bonawentura23,
zdecydowanie, uczciwie, polecam Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6643717 Napisano: 27.09.2019 17:38:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

darog napisał(a):

"świetnie" MAKRO dopiero teraz informuje Henkel odkurzacze do szyb?
Tylko do 4 .10 odesłanie dokumentów?

Praktykował ktoś z Albedo - jeśli mailem wyślemy zapewnienie -że formalności dopełnimy po urlopie - jesteśmy na wyjeździe do 09.10 
czy przepadło?-szkoda 2 odkurzaczy do szyb

W gorszych sytuacjach szli na rękę emotka   Skontaktuj się z nimi najlepiej telefonicznie, na pewno pomogą.


Odpisali w 30 min..Tak szybko Albedo odpisuje?

NIE, nie zgodzili się na wysłanie 5 dni po terminie, pewnie nawet by się nie zgodzili gdybyśmy najpierw zdjęcie wysłali  dowodu zakupu mailem-że na pewno formalności dopełnione będą jak wrócimy. Decyduje data nadania, jest to rezerwa, nagroda przechodzi na rzecz organizatora...
Strata = 2 suszarki do okna ;-( Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6643645 Napisano: 27.09.2019 13:18:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"świetnie" MAKRO dopiero teraz informuje Henkel odkurzacze do szyb?
Tylko do 4 .10 odesłanie dokumentów?

Praktykował ktoś z Albedo - jeśli mailem wyślemy zapewnienie -że formalności dopełnimy po urlopie - jesteśmy na wyjeździe do 09.10 
czy przepadło?-szkoda 2 odkurzaczy do szyb Wyświetl w wątku >>
0 0