Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6653665 Napisano: 02.11.2019 19:02:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
DELICJE.
nie rozumiem.
Wpisuję jak należy literki/ liczby kasy fiskalnej i wyskakuje komunikat że musi byc 13?
trzeba zrobić większe spacje czy jak?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653410 Napisano: 01.11.2019 00:19:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Delikatesy centrum. Almette. 
Wysłałzm smsa 5 min temu a potwierdzenia brak  emotka emotka   co zrobilam zle ? emotka emotka  

nic...nikt nie otrzymal zwrotki.....

W reg. napisane, że przyjdzie zwrotka  emotka
Pyt.2 Rozumiem, ze skoro dokonałam zakupu 2 szt na jedna Delikartę, nie moge wysłac drugiego zgłoszenia na męża z tym samym numerem karty?  emotka  

nie możesz, tylko z tego nr tel do którego delikarta jest przypisana

a to do końca życia trzeba miec ten sam telefon do którego delikarta jest powiązana? 
u mnie np nr tel jest zmieniony, a kartą do zakupów okazuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653393 Napisano: 31.10.2019 22:56:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

slomkab napisał(a):

asantesana napisał(a):

slomkab napisał(a):

Z jakiego nr informowali ITM o mlynkach?Mam pytanko może trochę dziwne ale czy jak mam włączoną na tel. Blokadę na sms przychodzace z nr Premium tj. O podwyższonej opłacie to SMS z nr konkursowych mogą nie docierać?

Przecież to chyba oczywiste, ze jak jest blokada na smsy przychodzące to nie przychodzą  emotka  Tutaj niby nr był normalny, ale ten nr jest traktowany jako premium.

Dziękuję.Mam nowy nr i tel i dopiero zauważyłam że mam włączoną blokadę na nr Premium.

To jak udało Ci się wysłać smsa i dostać prawidłową zwrotkę?

to jest możliwe.
są 2 blokady premium
- wychodzące sms
- przychodzące sms
przynajmniej tak jest w orange.
wysłać można/ ale dostać zwrotkę już nie.

Czyli wyjaśniłeś, że nie jest to możliwe emotka

w sensie, że każdą blokadę należy oddzielnie likwidować (nie wiem jak w innych sieciach), są i inne typu : rodzicielska, numery zastrzeżone, etc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653358 Napisano: 31.10.2019 21:30:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

slomkab napisał(a):

asantesana napisał(a):

slomkab napisał(a):

Z jakiego nr informowali ITM o mlynkach?Mam pytanko może trochę dziwne ale czy jak mam włączoną na tel. Blokadę na sms przychodzace z nr Premium tj. O podwyższonej opłacie to SMS z nr konkursowych mogą nie docierać?

Przecież to chyba oczywiste, ze jak jest blokada na smsy przychodzące to nie przychodzą  emotka  Tutaj niby nr był normalny, ale ten nr jest traktowany jako premium.

Dziękuję.Mam nowy nr i tel i dopiero zauważyłam że mam włączoną blokadę na nr Premium.

To jak udało Ci się wysłać smsa i dostać prawidłową zwrotkę?

to jest możliwe.
są 2 blokady premium
- wychodzące sms
- przychodzące sms
przynajmniej tak jest w orange.
wysłać można/ ale dostać zwrotkę już nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6652771 Napisano: 30.10.2019 13:34:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

chicaaa napisał(a):

(...) Nie mam doświadczenia w loteriach, ale lista laureatów wzbudza pewnie wątpliwości, stąd pytanie  emotka


Wrzuć sobie w wyszukiwarkę postów na forum słowo Aleksandrów albo Łódzki albo Aleksandrowa albo Łódzkiego i poczytaj, bo chyba jest o czym...

Jak pisałam wyżej -> nijakość puli nagród + cena PRAWDZIWEGO paragonu wykluczają (w mojej opinii) zaangażowanie wymiataczy tą loterią. I dlatego właśnie lista laureatów jest podejrzana.

poza tym ja np obserwuje że Aleksandrów łódzki nie bierze udziału w loteriach tak gdzie jest np imienna wycieczka. 
Aleksandrów Łódzki zawsze w ogólnopolskich loteriach jest "zauważalny" na liście laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6652530 Napisano: 29.10.2019 17:43:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiajulia napisał(a):

darog napisał(a):

rwas napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

zubi, bandit, nique - podacie godzinę smsa od Wawelu?  emotka

o g13.03 wygrane 50zl wawel z 10.10


i nikt nie wygrał bonów po 100zł???
info tylko po 50zł??
no i auto..

smsy o 13.03 i 13.37   .Ja dostałam smsy na bony po 50zł.Wysłałam 5 zgłoszeń przez cały konkurs.Więc uważam że po 50zł już rozesłali ,teraz zostało Im po 100zł i główna.

zazwyczaj najpierw powiadamiają od najlepszych nagród, poza tym już grubo po terminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6652496 Napisano: 29.10.2019 15:29:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rwas napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

zubi, bandit, nique - podacie godzinę smsa od Wawelu?  emotka

o g13.03 wygrane 50zl wawel z 10.10


i nikt nie wygrał bonów po 100zł???
info tylko po 50zł??
no i auto.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6652268 Napisano: 28.10.2019 21:52:16 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Wawel Auchan, loreal C4?

no właśnie dziwne. Ostatnie wybory jury były 21.10 i tego dnia ostatnie miały być owiadomienia, a tu nic..
a bony informowali?
czy tylko na auto czekamy? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6652266 Napisano: 28.10.2019 21:29:48 w Czy informują/ informowali?
0 0

darog

#6651499 Napisano: 25.10.2019 12:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

asper01 napisał(a):

asantesana napisał(a):

izkak napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Konkursowicze. Plaga, czy błogosławieństwo?https://veneo.pl/...y-blogoslawienstwo  emotka

"Jak zatem traktować konkursowiczów? Nagradzać, ale tylko w ostateczności! emotka
No tak. Przecież nagradzamy osoby, a nie najlepsze odpowiedzi/hasła reklamowe/zdjęcia/grafiki/filmy itd.  emotka
Ciekawe czy jak w Veneo dają podwyżki to też tylko nowym pracownikom, no bo wiadomo... "Przemo, ty już kiedyś dostałeś".  emotka

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.
A tu Pan przyznaje, ze jego firma ma w nosie RODO emotka


Nawet ciężko uwierzyć, że oni to naprawdę napisali...

bo tak jest. 

a dlaczego niektóre agencje jak dzwonią informować że jest się laureatom za Chiny Ludowe nie chcą powiedzieć jaka nagroda? czekają na odesłanie danych i wtedy odpowiednio "podpasują" nagrode. 

Albo już w zgłoszeniu chcą imie, nazwisko, nawet adres domowy? PO CO? Np czekolady Lindt=agencja JET skoro nikt od nas (6 osób z pracy) NIC nie wygrał? 

inne agencje też chcą już przy zgłoszeniu konkursowym imie i nazwisko- PO CO? By nagrodzić Gienka Kapsla z Dubciwody a  nie np Mariolke z tego forum... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6651494 Napisano: 25.10.2019 12:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Konkursowicze. Plaga, czy błogosławieństwo?https://veneo.pl/...y-blogoslawienstwo  emotka


Myślę, że najlepiej byłoby dla Veneo, gdyby ten artykuł nigdy nie został opublikowany, bo przynosi wstyd tej firmie.

"Następnie skrupulatnie wyszukiwane i odfiltrowywane są zgłoszenia nadesłane przez bohaterów tego artykułu. Wbrew pozorom, doświadczony administrator nie ma z tym większego problemu. Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów. Jednak gdy tych jest kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy, proces staje się żmudny, a - z pozoru łatwa i przyjemna funkcja osoby zasiadającej w jury konkursu - staje się istną udręką. (...) W Veneo tworzymy systemy tego typu od podstaw (...)" -> chyba tylko %#@&* może chełpić się publicznie tym, że DYSKRYMINUJE tych uczestników konkursu, którzy mu nie odpowiadają i usuwa ich (zgodne z prawem!) zgłoszenia, chociaż podlegają pod umowę, jaką stanowi regulamin konkursu.

Szkoda słów. Panu Przemysławowi warto chyba życzyć bycia pomijanym przy każdej premii itp. Bo się ludziom od bogactwa w d* przewraca emotka

niech ktoś zarchiwizuje to odpowiednio..
Zasady nieuczciwej praktyki..solidna kara się należy...a pan-autor  do przesłuchania w prokuraturze...
-udręka? bo mają prace i sponsor zapłacił? 
- doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem: skoro ktoś celowo kupuje pod konkurs  towar, a zgłoszenie jest "odfiltrowane" i w rzeczywistości odwalone!

bardzo dobrze że ten artykuł ujrzał światło dzienne. 
pan Przemek i ta firma może mieć problemy. Wyświetl w wątku >>

darog

#6651484 Napisano: 25.10.2019 11:59:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

asper01 napisał(a):

asantesana napisał(a):

izkak napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Konkursowicze. Plaga, czy błogosławieństwo?https://veneo.pl/...y-blogoslawienstwo  emotka

"Jak zatem traktować konkursowiczów? Nagradzać, ale tylko w ostateczności! emotka
No tak. Przecież nagradzamy osoby, a nie najlepsze odpowiedzi/hasła reklamowe/zdjęcia/grafiki/filmy itd.  emotka
Ciekawe czy jak w Veneo dają podwyżki to też tylko nowym pracownikom, no bo wiadomo... "Przemo, ty już kiedyś dostałeś".  emotka

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.
A tu Pan przyznaje, ze jego firma ma w nosie RODO emotka


Nawet ciężko uwierzyć, że oni to naprawdę napisali...

bo tak jest. 

a dlaczego niektóre agencje jak dzwonią informować że jest się laureatom za Chiny Ludowe nie chcą powiedzieć jaka nagroda? czekają na odesłanie danych i wtedy odpowiednio "podpasują" nagrode.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6651482 Napisano: 25.10.2019 11:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

asantesana napisał(a):

izkak napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Konkursowicze. Plaga, czy błogosławieństwo?https://veneo.pl/...y-blogoslawienstwo  emotka

"Jak zatem traktować konkursowiczów? Nagradzać, ale tylko w ostateczności! emotka
No tak. Przecież nagradzamy osoby, a nie najlepsze odpowiedzi/hasła reklamowe/zdjęcia/grafiki/filmy itd.  emotka
Ciekawe czy jak w Veneo dają podwyżki to też tylko nowym pracownikom, no bo wiadomo... "Przemo, ty już kiedyś dostałeś".  emotka

Konta, nazwiska, adresy e-mail, a nawet awatary krążą po profilach marek, powtarzając się w bazach zgłoszeń kolejnych konkursów.
A tu Pan przyznaje, ze jego firma ma w nosie RODO emotka


Nawet ciężko uwierzyć, że oni to naprawdę napisali...

bo tak jest.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6651106 Napisano: 24.10.2019 09:22:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PMI Combera dzwoni? czy wysyła smsy?

chyba Wedel organizowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6650590 Napisano: 22.10.2019 16:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

zazdrosnica napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś zna datę powiadamiania z Wawelu (Auchan)? W regulaminie widzę datę wyboru codziennie + główna 21.10, ale kiedy planują powiadomić laureatów?

Napisałam do nich na FB, odpisali "Dzień dobry, gdy nasze Jury przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i wytypuje zwycięzcę nagrody głównej, skontaktuje się z nim telefonicznie." 

Nie podali żadnej daty, chociaż właśnie o to pytałam emotka

Wg regulaminu wybór laureata głównego powinien być 21.10, więc ktoś taką odpowiedzią przyznaje się do łamania regulaminu, bo dopiero zamierzają wybierać  emotka

Przeciez strona FB nie łączy sie zawsze z organizatorem konkursów  emotka  I odpowiadaja regułkami na odczepnego jak pani w Biedronce zapytana o konkretny produkt - "nie dotarł" albo "wyprzedany...". 
Ktoś siedzi na kompie dzien cały, ma płacone za "kontakt", dodanie kilku fotek -  odpowiada za kilkadziesiąt stron FB nie mając nic wspólnego z organizowanymi promocjami emotka  

Tyle to ja też wiem. Ale na fb ktoś wypowiada się w imieniu organizatora, więc słowa powinny być wiążące. A organizator powinien dbać o swoje imię.

dokładnie, co więcej-skoro odpowiada to znaczy że ma zezwolenie organizatora na wygłaszanie takich/innych kwestii. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6650589 Napisano: 22.10.2019 16:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria CAREX (oczywiście ja i znajomi w to nie gramy) mamy info że trzeba memory w 5 sekund ułożyć by 50zł do sklepu dostać..no i matematyczne prawdopodobieństwo wylosowania przy tej stałej grupie- żadne- widac po num paragonów/faktur.
totalna beznadzieja.
Mieciu i 99% reszty laureatów się powtarzają- bo widocznie bez ograniczeń można wygrywać-mają prawo.

Poza tym kto mi wyjaśni?

Podmiotem urządzającym Loterię jest i360 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź
Organem administracji publicznej wydającym zezwolenie na prowadzenie Loterii jest Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

ale...??

 Regulamin udostępniany jest nieodpłatnie w biurze Organizatora, tj. pod adresem i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5, 15-084 Białystok Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6649101 Napisano: 16.10.2019 15:14:44 w Smolar
[quote=

ameryka napisał(a):

krseta napisał(a):

krseta] Wygrana na numer tel XXX, paczka otrzymana wczoraj. Nr podany na liście oraz powiadomienie SMS o dostawie  przyszlo na numer YYY (od jakiegoś czasu w konkursach smolar nieuzywany)... zgadzaly się tylko podane dane adresowe, w konkursie użyty nr byl inny


żeby tylko...imię i nazwisko do konkretnego nr tel też trzymają. 
- o takie było zdziwienie jak jakiś czas temu pani zadzwoniła wyjaśniać: CZYJ TO NR TEL? Bo w innym konkursie na ten numer były podane w formularzu inne dane?!

A ograniczenie umysłowe nie jest w stanie zrozumieć, że można dać do tych celów tel żonie, bratu, lub mieć w biurze "firmowy" i każdy sobie może korzystać... Wyświetl w wątku >>

darog

#6647998 Napisano: 11.10.2019 14:57:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

darog napisał(a):

soulfly napisał(a):

Czy ktoś dostał info o wygranej z Domestosa na 1 numer, różne stopnie nagród? 

u Smolara nigdy nie było  możliwe dostać 2 nagrody na 1 paragon-1 nr tel/ nawet ikt z rodziny/zameldowanych pod jednym adresem nie może dostać innej nagrody.
1 nagroda- 1 gospodarstwo domowe
1 paragon - 1 nagroda
1 nr tel- 1 nagroda 

w tej loterii jedna osoba mogła wygrać wiele nagród

czyli jak ja i mama mieszkamy w jednym domu i wygrałyśmy obie kartę do biedry to jedna nie dostanie?

popatrz regulamin/ może? raz Smolar coś zmienił i nie ma "gospodarstwo domowe, jedna nagroda-1 uczestnik/ etc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6647997 Napisano: 11.10.2019 14:52:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Nigdy nie zrozumiem, skąd organizatorzy konkursów biorą kwoty, które są wartością nagrody.. tak mnie to denerwuje!!
Coty-Mexx w Hebe: w regulaminie zapis "Nagrodą jest zestawów produktów marki COTY o wartości 349,96zł (Mexx Whenever Wherever woda toaletowa dla kobiet 30ml, Mexx Whenever Wherever woda toaletowa dla mężczyzn 30ml, Bruno Banani Daring Woman woda toaletowa dla kobiet 20ml, Bruno Banani Dangerous Man woda toaletowa dla mężczyzn 30ml)". Wartość 350zł, a wchodzisz na sklep Hebe i wychodzi ci 275zł. 

Jakiś czas temu wygrałam na fb kosmetyki Garniera o wartości regulaminowej 150zł. Przyszły o wartości nie przekraczającej 70zł. Napisałam reklamację. Odpisali, że kosmetyki są o wartości 150zł, a to, że sklepy sprzedają je o połowe taniej to nie ich problem...

W jednym sklepie kupujesz mleko za 2zl a w drugim za 2,5zl. Agencja moze je kupic za 1,5zl a w regulaminie poda, ze wartość mleka 3zl - pakowanie, przeslanie tez kosztuje. 

A im droższa nagroda tym wiecej zgloszen  emotka
Najgorsze to jak ludzie odkupuja takie nagrody przed odeslaniem danych... mogą przepłacić.


zaraz zaraz...wartość nagrody = to wartość konkretnej rzeczy: czajnika, kubka, koszulki..I NIC WIĘCEJ

pakowanie, wysyłka - to są koszty wykonania czynności - pracy pracowników agencji - tak jak zbieranie zgłoszeń, odpisywanie na reklamacje, czytanie zgłoszeń, sporządzenie listy laureatów, wysłanie smsów/maili/ dzwonienie z nagrodami.
JEST TO TZW OBSŁUGA KONKURSU- i za to agencje dostają kase od sponsora- dla którego przeprowadzają akcje.

Skoro zajmują się zakupem nagród = powinni optymalnie zadbać o:
- koszty sponsora
- zadowolenie laureata

jeśli kupują "mleko" po 2,50 a obok jest po 1,50 = znaczy celowo agencja doprowadza do niekorzystnego rozporządzania mieniem i marnotrawi kase. Zadowolonym jest tylko sklep z wyższą ceną artykułów (i agencja jeśli na takim zakupie ma jakieś "konszachty".

PYTANIE PODSTAWOWE: dla kogo agencja pracuje? czasami widać że ...dla sklepu gdzie zakupuje nagrody np 30% droższe niż wszędzie indziej..

ale fakt- bardzo rzadko ale się zdarza- że nagroda która dotarła do domu jest ciut lepszej "kategorii/ parametrów" niż przewidywał to regulamin.
czasami też organizator wysyła zdecydowanie korzystniejszą wersje nagrody dla laureata...jakiś czas były wpisy o pieniadzach na konto zamiast biletów, bonie towarowym do chyba decathlonu zamiast roweru.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6647861 Napisano: 11.10.2019 11:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Czy ktoś dostał info o wygranej z Domestosa na 1 numer, różne stopnie nagród? 

u Smolara nigdy nie było  możliwe dostać 2 nagrody na 1 paragon-1 nr tel/ nawet ikt z rodziny/zameldowanych pod jednym adresem nie może dostać innej nagrody.
1 nagroda- 1 gospodarstwo domowe
1 paragon - 1 nagroda
1 nr tel- 1 nagroda  Wyświetl w wątku >>
0 0