Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6655211 Napisano: 07.11.2019 18:11:05 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

encepence napisał(a):

anaesth napisał(a):

Reni napisał(a):

anaesth napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

A Kozel myślicie poszedł już cały? 

ja myślę, że nie

A dzisiaj ktoś się chwalił? Bo czas na informowanie mają właśnie do dziś.

przeczytaj jeszcze raz regulamin emotka  na poinformowanie mają czas do 15 listopada  emotka

Pomyliło mi się z innym konkursem, wybaczcie emotka


Ale i tak jak było 5 voucher ów dziennie to powinno tu być mnóstwo informacji o wygranych a coś podejrzanie mało ich

Podobnie mało osób się pochwalilo nagroda z konkursu Jesień w kuchni Albedo. Na prawie 40 nagród raptem 3 osoby 

38 nagród, ale mi się wydaje że Albedo dzwoni na raty a potem wysyła smsy, pewnie tylko część obdzwonili Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655198 Napisano: 07.11.2019 17:21:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Sprezentuj sobie kartę, za jakie dni macie wygrane?


Też mnie interesuje, wszystkie maile jednocześnie wysłali? czy dniami ślą? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655020 Napisano: 07.11.2019 10:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Darog: Jedna z osób, co wygrała wyjazd, poslala zgłoszenie na sam koniec emotka
Zawsze, gdy wyjazd jest w bliskim terminie, raz dwa informują. To trzeba dograć, potwierdzić, bilety ogarnąć... Nie raz, jak miałam główną, wiedziałam nawet tydzień czy dwa przed puszczeniem reszty smsów emotka
Może przyzna się ktoś stąd, kto jedzie, ale widzę, że nikt nie ma na razie ochoty. 

 w bliskim terminie? Nie każdy może wziąć wolne np za 3 tyg..
Konkurs trwał od września - więc termin byłby znany i zapisany w regulaminie.
po co mi kupować perfumy za 130 zł i brać udział jeśli wiem że do 12 grudnia na pewno ani na 1 dzień nie mogę wyjechać?? 
co innego vouchery do biur podróży a co innego wyjazd planowany. 
też mam znajomych, którzy wygrali a to na tor wyścigowy w Londynie, a to inne podróże celowe/konkretne - ale termin był albo w regulaminie, albo ustalany na 2 mies do przodu.

może po to trzeba było podać date urodzenia ? by grupa w jednym wielu się świetnie bawiła a jakaś 50-latka nie psuła swoją "starością" imprezy u 60-letniego Banderasa?

assal dzięki za wyjaśnienia jak to wygląda przy wycieczkach
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655000 Napisano: 07.11.2019 10:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

co się stało z laureatem głównym z 4 edycji 28.10? jeszcze kilka dni temu był..

Może odkryli jakiś przekręt i go ściągnęli z listy. Pamięta ktoś kto to był?  A jest takie miasto w Polsce jak Varsavia? Na liście ktoś tak napisał, dziwne. I pani która wygrała zestaw Lindt zapewne ze strachu przed komentarzami, że wygrywają wciąż osoby z Aleksandrowa Łódzkiego, podała tylko Aleksandrów a o Łódzkim chyba zapomniała.

to była MAGDALENA G z Poznania (4 etap - główna)

edzia21 najlepsze źródło informacji! dzięki! Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

darog

#6654996 Napisano: 07.11.2019 09:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
encepence napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

bruce napisał(a):

encepence napisał(a):

Czy nikt z nas nie wygrał nic w Banderas ie? Nawet perfumow nikt nie trafił?

Nie, nic i mocno się na nich za to obraziłam emotka , bo już się szykowałam na wywiad z Gwiazdą...  emotka emotka

jadąc avatarem, pewnie mu napisałaś, że takie piękną rolę MIAŁ... Kot w butach emotka
p.s.
ja też się już spakowałem, a tu cienko, a nawet bardzo słabo... 
by brać udział w tym konku, trzeba było być chyba kompletnym DESPERADO emotka
na co były te zakupy chłopaku, na ci to
okazuje się, że do Malagi despacito emotka

A najgorsze w tym jest to, że z braku testerów kupiłam pierwsze lepsze perfumy a ich zapach emotka

Nie wiem, czy mnie się coś nie myli, ale chyba wczoraj widziałam wygrane na insta u ja.dzka i ty.to.masz.szczescie Ręki nie dam uciąć.. 

Ale perfum to chyba jeszcze nie powiadamiali. 


Nie wiem czy nie powinniśmy podjąć jakiś kroków w związku z tym Konkursem bo w końcu trzeba było tu wydać sporo kasy a dziwnie to wszysto wygląda, jakby nawet kilka osób z nas napisało żeby chociaż wiedzieli że czuwa y, trzymamy rękę na pulsie

a czytałeś regulamin? napisali że udział jest bezpłatny. więc kto chciał to wpisał sobie nr paragonu 1111 i nikt mu nic nie zrobi.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654995 Napisano: 07.11.2019 09:56:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

bruce napisał(a):

encepence napisał(a):

Czy nikt z nas nie wygrał nic w Banderas ie? Nawet perfumow nikt nie trafił?

Nie, nic i mocno się na nich za to obraziłam emotka , bo już się szykowałam na wywiad z Gwiazdą...  emotka emotka

jadąc avatarem, pewnie mu napisałaś, że takie piękną rolę MIAŁ... Kot w butach emotka
p.s.
ja też się już spakowałem, a tu cienko, a nawet bardzo słabo... 
by brać udział w tym konku, trzeba było być chyba kompletnym DESPERADO emotka
na co były te zakupy chłopaku, na ci to
okazuje się, że do Malagi despacito emotka

A najgorsze w tym jest to, że z braku testerów kupiłam pierwsze lepsze perfumy a ich zapach emotka

Nie wiem, czy mnie się coś nie myli, ale chyba wczoraj widziałam wygrane na insta u ja.dzka i ty.to.masz.szczescie Ręki nie dam uciąć.. 

Ale perfum to chyba jeszcze nie powiadamiali. 

dziwne...wybrali najlepsze - WIĘC WSZYSTKIE przeczytali...więc dlaczego nie ma publikacji?
mam takie info że Organizator przesłał jakiś czas temu zgłoszenia z połowy okresu przyjmowania zgłoszeń i Sponsor Sirova myslac że to wszystko i nie zastanawiając się że jeszcze miesiąc trwa konkurs wybrali wszystko z tego pierwszego miesiąca...
teraz może się boją że to info wyciekło (jeśli jest prawdziwe) i te nagrody pocieszenia rzucą na drugi miesiąc zgłoszeń) 

nienormalne to jest że głównych laureatów zdążyli liste zamieścić w pierwszy dzień roboczy po zakończonym konkursie.
pewnie czytają teraz  zgłoszenia z drugiego miesiąca???  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654887 Napisano: 06.11.2019 17:56:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co się stało z laureatem głównym z 4 edycji 28.10? jeszcze kilka dni temu był.. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

darog

#6654377 Napisano: 05.11.2019 12:28:58 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

renasyrena napisał(a):

kreatia napisał(a):

renasyrena napisał(a):

edzia21 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy Orange już skończyło informować?

eeee nie, no co Ty. Wg mnie dopiero rozpoczęło  emotka


Ile razy oni dzwonią?

2x max, jest w reg

A informowali dziś? Kogokolwiek?

Raczej nie, na nieodebrane z wczoraj tez nie dzwonili.

edzia21 ale z doładowaniem 30zł chyba nie dzwonią, więc 40 nagród mogli obdzwonić. No i czemu nie mówią CO wygrane? 
Tam się podawało dane? czy tylko mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654374 Napisano: 05.11.2019 12:25:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ASPE oprócz Almette i błędnie wysłanych nagród niedawno (minionki?)jakie miała jeszcze "wpadki"? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654251 Napisano: 05.11.2019 08:29:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Banders obradował ekspresem.
Wybór, wyniki do 30.11 //
ale już wczoraj po świątecznym weekendzie jest?!

I ten dziwny regulamin

"4. Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne i dobrowolne."

- To po co paragon? za ponad 100zł 

--------------------------
i...
"W skład Komisji Konkursowej wchodzić będą: 3 przedstawicieli Sirowa Poland sp. z o.o. – wyłącznego
dystrybutora marki Antonio Banderas Fragrances na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej"
- czyli sponsor dokonuje wyboru na podstawie zgłoszeń - które przekaże  Organizator. 
- a organizator nie musi wszystkiego przekazywać- w szczególności zgłoszeń tak dobrych - które mogą zagrozić "znajomym" przed ew. nagrodzeniem?? 


coś tu nie tak....................................zawsze mnie wkurza ekspresowe obradowanie. I jeszcze to że faktycznie organizator musiał przekazać wszystkie zgłoszenia
1.11 - święto/
2.11 - sob - Zaduszki,
3.11 - niedziela i 
W PONIEDZIAŁEK organizator leci z materiałem zgłoszeniami do sponsora  i natychmiast 4.11 WYNIKI??

listy 40 nagród z perfumami nie opublikowali. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6654240 Napisano: 05.11.2019 07:01:18 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

A nie takie babranie się z odsyłaniem paragonu na wysyłkę szkła, no eloł. 

Ee, no właśnie. Nie wiem, może chodzi o to, żeby ludzie zaczęli używać zielonych worków na szkło. Bez sensu, to już lepiej nie tworzyć śladu węglowego i nie robić nic. W sensie dać temu kuflu spokój emotka  

tak też czynimy.
kufel wygrany tydzień temu, kufel wygrany wczoraj i nie odsyłamy 2x 6 zł poleconych.
też 2x o kuflu przypominali. Szkoda że nie są tak gorliwi kiedy w konkretnej nagrodzie człowiek nie zdąży tel odebrać, albo dzień się spóźni z odesłaniem/poczta nie doręczy na czas...i przepada. Kufle to od czasu do czasu rozdają do 8 paków/ 6 paków w marketach.


Bardziej niepokoi mnie to, że cisza o wycieczkach...7 x 5 = 35 wyjazdów i cisza?? niewiarygodne! myślicie że nie powiadomili? czy powiadomią może dziś?>? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654239 Napisano: 05.11.2019 06:58:42 w Czy informują/ informowali?
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

A nie takie babranie się z odsyłaniem paragonu na wysyłkę szkła, no eloł. 

Ee, no właśnie. Nie wiem, może chodzi o to, żeby ludzie zaczęli używać zielonych worków na szkło. Bez sensu, to już lepiej nie tworzyć śladu węglowego i nie robić nic. W sensie dać temu kuflu spokój emotka  

tak też czynimy.
kufel wygrany tydzień temu, kufel wygrany wczoraj i nie odsyłamy 2x 6 zł poleconych.
też 2x o kuflu przypominali. Szkoda że nie są tak gorliwi kiedy w konkretnej nagrodzie człowiek nie zdąży tel odebrać, albo dzień się spóźni z odesłaniem/poczta nie doręczy na czas...i przepada. Kufle to od czasu do czasu rozdają do 8 paków/ 6 paków w marketach. Wyświetl w wątku >>

darog

#6654195 Napisano: 04.11.2019 21:58:51 w Czy informują/ informowali?
joan napisał(a):

darog napisał(a):

codziennie 5 x wyjazd? a chwalimy sie tylko kuflami? 
jesli jest rezerwa- to będzie sporo kufli. mi nie chciało się odsyłać poprzednio i dziś też nie odsyłam.
12 zł za 2 listy polecone zaoszczędzone.


Dziwne, że ani jedna osoba nie napisała o voucherze. Jeśli naprawdę nikt z forum go nie wygrał wycieczki, to albo puścili tylko kufle, albo przez pomyłkę do wszystkich laureatów poszło to samo info -> że wygrali kufel...

I w przypadku kiedy ktoś na 'kufla-wycieczke" nie odeśle paragonu - to rezerwy nie ma i Organizator się cieszy?
Nie wierzę że nie wpadło na tym forum choć 5 wycieczek stałym utalentowanym szczęśliwcom Wyświetl w wątku >>
1 smalltrol 0

darog

#6654187 Napisano: 04.11.2019 21:31:25 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Monika11 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ashanti napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy UGMedia / Smolar informował z 2 etapu konkursu kawowo-urodzinowego w ITM? Zgodnie z regulaminem czas na info już minął...

W dniu kiedy informowali I etap, był też wpis o wygranej od osoby, która grała tylko w II etapie...

To byłam ja... SMS w dniu 23.10, a grałam tylko raz - 21.10  emotka

ja 23 miałam sms-y z dwoma bonami z drugiego etapu , może jakaś rezerwa była …..

Do pracy przyjdą kawy. Tak 23.10 RANO PRZED GODZ. 10;00 powiadomienie z 2 etapu.

że losowanie to jasne, mam na mailu zgłoszenie które wygrało, koleżanka z pracy się śmiała że jak takim gniotem bez kropki, przecinka, spacji, wysłane byle jak dostaje kawe na rok, to o tv w przypadku stylistycznie poprawnego zgłoszenia jest pewna. 
Pewne jest to, że regulamin przewiduje wybór laureatów 25.10
" wybór laureatów nagród za II etap tygodniowy odbędzie się dnia 25.10.2019 r., spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu od godz. 00:00:00 dnia 15.10.2019 r. do godz. 23:59:59
dnia 21.10.2019 r."
"Wszyscy laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej, w tym o rodzaju nagrody,najpóźniej w ciągu 7 dni od dnia rozstrzygnięcia danego etapu tygodniowego w konkursie za
pośrednictwem wysłania na koszt organizatora wiadomości SMS, na numer telefonu, który
podano w formularzu zgłoszeniowym, zgodnie z pkt. 4.2 regulaminu"

wg mnie. nie ma rezerwy w tym konkursie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654186 Napisano: 04.11.2019 21:30:32 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ashanti napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy UGMedia / Smolar informował z 2 etapu konkursu kawowo-urodzinowego w ITM? Zgodnie z regulaminem czas na info już minął...

W dniu kiedy informowali I etap, był też wpis o wygranej od osoby, która grała tylko w II etapie...

To byłam ja... SMS w dniu 23.10, a grałam tylko raz - 21.10  emotka

ja 23 miałam sms-y z dwoma bonami z drugiego etapu , może jakaś rezerwa była …..

Do pracy przyjdą kawy. Tak 23.10 RANO PRZED GODZ. 10;00 powiadomienie z 2 etapu.

że losowanie to jasne, mam na mailu zgłoszenie które wygrało, koleżanka z pracy się śmiała że jak takim gniotem bez kropki, przecinka, spacji, wysłane byle jak dostaje kawe na rok, to o tv w przypadku stylistycznie poprawnego zgłoszenia jest pewna. 
Pewne jest to, że regulamin przewiduje wybór laureatów 25.10
" wybór laureatów nagród za II etap tygodniowy odbędzie się dnia 25.10.2019 r., spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu od godz. 00:00:00 dnia 15.10.2019 r. do godz. 23:59:59
dnia 21.10.2019 r."
"Wszyscy laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej, w tym o rodzaju nagrody,najpóźniej w ciągu 7 dni od dnia rozstrzygnięcia danego etapu tygodniowego w konkursie za
pośrednictwem wysłania na koszt organizatora wiadomości SMS, na numer telefonu, który
podano w formularzu zgłoszeniowym, zgodnie z pkt. 4.2 regulaminu" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6654157 Napisano: 04.11.2019 19:56:34 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

rufus napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Do którego dnia poinformował Kozel?

Tez mnie interesuje czy za ostatni dzien byla informacja?

A przedostatni?

codziennie 5 x wyjazd? a chwalimy sie tylko kuflami? 
jesli jest rezerwa- to będzie sporo kufli. mi nie chciało się odsyłać poprzednio i dziś też nie odsyłam.
12 zł za 2 listy polecone zaoszczędzone. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653867 Napisano: 03.11.2019 22:16:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

Wawel Auchan przyślew w końcu te oświadczenia na mail?
Do kiedy czas na wysyłke ?

Oświadczenia są na stronie do pobrania.

? O! A w smsie jest info, że przyśla na maila, 
może przepadła nagroda? dziś nie ma jak drukować i wypełniać

Tak było w pierwszych smsach podobno, tyle że oni nie mieli naszych maili jeśli wysyłało się zgłoszenie via sms, więc nie wiem skąd to info. W kolejnych smsach już pisali, żeby oświadczenia pobrać ze strony.

? o! innego maila poza jednym sms nie było. do kiedy czas? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653860 Napisano: 03.11.2019 21:44:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

darog napisał(a):

Wawel Auchan przyślew w końcu te oświadczenia na mail?
Do kiedy czas na wysyłke ?

Oświadczenia są na stronie do pobrania.

? O! A w smsie jest info, że przyśla na maila, 
może przepadła nagroda? dziś nie ma jak drukować i wypełniać Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653858 Napisano: 03.11.2019 21:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wawel Auchan przyślew w końcu te oświadczenia na mail?
Do kiedy czas na wysyłke ? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6653755 Napisano: 03.11.2019 11:53:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwrot za AXE jeszcze jest? 
wpisuje AXE do bazy poszukiwań i tylko konkursy sie wyświetlają Wyświetl w wątku >>
0 0