Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6658718 Napisano: 19.11.2019 22:29:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

kalajf napisał(a):

Chciałam zapytać może ktoś wie,jak jest wygrana  z Milki Biedronki i jest podany jeden dzień roboczy o 11 wiadomość to czy można wysłać rano do nich @.To jest agencja Karlsbad to nie wiem jak oni to potraktują?


Ja w ogóle nie patrzę na info od organizatorów, tylko zawsze szukam info w regulaminie. Czasami zdarza się, że chcą coś na już, a wg regulaminu mam 3 dni robocze emotka

A wg mojej oceny "jeden dzień roboczy" w Twoim przypadku oznacza, że np. gdy dostałaś info dziś, to masz czas do jutra do godziny 23:59:59.

Różnie bywa...kiedyś jakaś agencja interpretowała owy "dzień roboczy" jako równe 24 godziny (po czym znikał formularz do wypełnienia). 

Dokładnie tak. dzień roboczy do końca dnia pn- pt 23:59:59 ale czasami organizator wypisuje w sms, mailach np masz 36 godz od powiadomienia, albo do "czwartku godz. 11:00" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6658651 Napisano: 19.11.2019 19:08:56 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

H&S z C4?

W czwartek byly eski.

? ale wybór 15.11 i 3 dni robocze na powiadomienie...

a już widzę ..wybór do 15.11 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6658649 Napisano: 19.11.2019 19:02:40 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

H&S z C4?

W czwartek byly eski.

? ale wybór 15.11 i 3 dni robocze na powiadomienie... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6658643 Napisano: 19.11.2019 18:49:31 w Czy informują/ informowali?

darog

#6657738 Napisano: 16.11.2019 07:48:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

edzia21 napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

W sumie biedronka na Dworcu Centralnym/Wschodnim w Wawie pewnie była otwarta, więc nie wiem po co afera wybuchła...

"pewnie" - słowo KLUCZ



Rok temu była otwarta choć wtedy dodatkowo była to niedziela niehandlowa, więc uznaje że sytuacja mogła mieć miejsce

Nie plec bzdur, na Centralnym nie była czynna, to na Wschodnim raczej też nie. Jest odpowiedź Biedronki na fb-żadna nie była czynna 11.11.Nie broń kretacza, dzięki któremu zamiast konkursowicz wygrał Organizator.

A która dokładnie agencja obsługuje FB Biedronki???

Wiesz Organizator to moze sobie wygrac kazdego dnia... nie ma listy, a nawet jakby byla to nie znasz ani ich sąsiadów, ani kolegów z podstawówki... Jak ktos chce przekręt zrobic, to go zrobi bez potrzeby zatrzymania dziennej puli 20tys zl. - jasne Japończycy tacy głupi, by tak kase oddać  emotka

na pewno rok temu na Dworcu Centralnym w Wawie Biedronka była zamknięta. poza tym było full policji innych służb - a dot to marszu "narodowców" którzy przyjechali i demolowali.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6657253 Napisano: 14.11.2019 15:17:02 w Czy informują/ informowali?
tytomaszszczescie napisał(a):

darog napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

nickolek napisał(a):

A nagrody dodatkowe z Banderasa? Ktoś coś? Jeśli ktoś już to poruszył to sorki, jestem na forum nowa emotka  

wygląda na to, że jeszcze nie było

Organizator może z góry wiedział które to są 5 główne nagrody oraz laureaci na pewno mają odpowiedni paragon - nawet nie musieli tego sprawdzać także dlatego pierwszego dnia roboczego po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń podali listę zwyciezców.

A reszta laureatów?.....ej no bez przesady...MAJĄ CZAS NA CZYTANIE TYCH GORSZYCH PRAC...dlatego nie ma listy, choć wklepanie tego na www to max godzinka. 
Komyus się wydaje że muszą przeczytać wszystkie zamin wybiorą najlepsze? TU jest odwrotnie.. Pamięta ktoś choćby Avanti i ich konkursy Lays? NAJPIERW LISTA Z CAŁEGO TYGODNIA Z POSZCZEGÓLNYCH DNI LAURACI  A NA KONIEC PODAJĄ LAUREATA GŁÓWNEGO. Taka jest norma. Konkurs nie był tani a nerwy organizator szarpie.

Nigdy więcej Banderasa nie kupię - ze względu na tak prowadzony ko kurs. I konkursy organizowane przez MEA GROUP  olewam. 

Nagrody główne są na forum. Perfum raczej nie informowali.

;-) nie chodzi o to że są na forum, lecz o sposób prowadzenia i rozwiązania konkursu...
kolejność jest jasna. Najlepsze prace wybiera sie z "gorszych" i tyle.
Skoro Organizator nie ma czasu na 1 godz zamieszczenie pełnej listy laureatów - znaczy ta "40 perfum" jest dopiero ustalana...
I nie ma znaczenia że Organizator ma czas do końca miesiąca.. Skoro jest falstart z głównymi - musi być i lista nagród II stopnia. TEGO SAMEGO DNIA. A nawet zamieszczona choć chwile przed laureatami głównymi.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6657070 Napisano: 13.11.2019 21:44:27 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

nickolek napisał(a):

A nagrody dodatkowe z Banderasa? Ktoś coś? Jeśli ktoś już to poruszył to sorki, jestem na forum nowa emotka  

wygląda na to, że jeszcze nie było

Organizator może z góry wiedział które to są 5 główne nagrody oraz laureaci na pewno mają odpowiedni paragon - nawet nie musieli tego sprawdzać także dlatego pierwszego dnia roboczego po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń podali listę zwyciezców.

A reszta laureatów?.....ej no bez przesady...MAJĄ CZAS NA CZYTANIE TYCH GORSZYCH PRAC...dlatego nie ma listy, choć wklepanie tego na www to max godzinka. 
Komyus się wydaje że muszą przeczytać wszystkie zamin wybiorą najlepsze? TU jest odwrotnie.. Pamięta ktoś choćby Avanti i ich konkursy Lays? NAJPIERW LISTA Z CAŁEGO TYGODNIA Z POSZCZEGÓLNYCH DNI LAURACI  A NA KONIEC PODAJĄ LAUREATA GŁÓWNEGO. Taka jest norma. Konkurs nie był tani a nerwy organizator szarpie.

Nigdy więcej Banderasa nie kupię - ze względu na tak prowadzony ko kurs. I konkursy organizowane przez MEA GROUP  olewam.  Wyświetl w wątku >>

darog

#6656148 Napisano: 11.11.2019 23:33:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

rufus napisał(a):

darog napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

ciekawe co z loterią mokate, niby już po a dane nie są zupełne no i miało być losowanko autka juz dawno a dane nie sa uzupełnione do teraz

o, dzięki za przypomnienie, też czekamy na rozwiązanie, może po prostu zapomnieli wpisać liste laureatów? 

losowanie bylo 4 listopada a na poinformowanie 2 czy 3 dni robocze.

Dawno temu skonczyl sie tez Hortex robiony rowniez przez Grzegrzolke i tam lauretow glownych tez nie widze..

MEA GROUP też nie kwapi się z podaniem laureatów nagród dodatkowych za konkurs z A.Banderasem.

Banderas - przebieg tego konkursu interesuje mnie bardzo. Mam jak najgorsze zdanie. Jak powstają listy zwycięzców? Jak są publikowane? / najpierw lista wyróżnionych i z tego wybrani ci do głównych nagród. 

Zresztą tu gdzieś na forum był zapis że wszyscy laureaci główni są w podobnym wieku- by grupa się dobrze bawiła...
(FAKT w zgłoszeniu trzeba było podać dokładną datę urodzenia)
Wyniki laureatów głównych były opublikowane natychmiast/  nawet bez sprawdzenia paragonu i ich prawa do nagrody. Wyświetl w wątku >>

darog

#6656135 Napisano: 11.11.2019 22:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiak351 napisał(a):

ciekawe co z loterią mokate, niby już po a dane nie są zupełne no i miało być losowanko autka juz dawno a dane nie sa uzupełnione do teraz

o, dzięki za przypomnienie, też czekamy na rozwiązanie, może po prostu zapomnieli wpisać liste laureatów?  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6656074 Napisano: 11.11.2019 17:27:39 w Czy informują/ informowali?
KOZEL Biedronka - już wszystko poinformowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6656052 Napisano: 11.11.2019 15:36:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

darog napisał(a):

ZWROT KASY

czy można założyć taki wątek? są zwroty a to na rexone, a to na mole, a to na ....
ale trzeba solidnie przeszukać forum by znaleźć dyskusje za co można dostać ZWROT KASY
- to ani konkurs, ani loteria.

Jest wątek 
co można dostać gratis...
po co kolejne... jak tam większość jest zrzeczy ze zwrotem gotówki 

aaaa OK nigdy tam nie zaglądał "gratis" kojarzy mi się z plakatem z filmu albo jakimś balonikiem do zakupów.
OK już wiem gdzie szukać zwrotów Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

darog

#6656039 Napisano: 11.11.2019 14:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZWROT KASY

czy można założyć taki wątek? są zwroty a to na rexone, a to na mole, a to na ....
ale trzeba solidnie przeszukać forum by znaleźć dyskusje za co można dostać ZWROT KASY
- to ani konkurs, ani loteria. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6656018 Napisano: 11.11.2019 12:11:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilona162 napisał(a):

Czy potwierdzenie odbioru nagrody działa jak paragon przy gwarancji?

Tak, protokół odbioru b. często działa jak gwarancja. Ale kurier musi taki dokument zostawić (czasami jest przy paczce w folii a nie w środku zapakowany) 
zdarza się że kurier zabiera "2 papierki" a potem Agencja się tłumaczy: kurier był mają protokół odbioru, a że nie zostawił drugiego egzemplarza- to ich  je obchodzi. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

darog

#6655975 Napisano: 11.11.2019 09:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

luki28 napisał(a):

Czyli sugerujesz, że było to zrobione z premedytacją? Tak samo u Smolara (jak dla mnie najlepiej ogarnięta agencja) z loterią Surf, gdzie też ustawili datę rozpoczęcia na 11.11? W każdej agencji pracują ludzie i nikt nie jest nieomylny. Śmieszą mnie te "teorie spiskowe", gdzie ludzie uważają, że organizator specjalnie ustawił datę konkursu na 11.11, żeby nagrody automatycznie przeszły na konto agencji...


Nie sugeruję, że to oznaka premedytacji, natomiast dla mnie jest to nieprofesjonalne, gdy się wymyśla od zera regulamin z nagrodami dziennymi, a pierwszy dzień zgłoszeń = dzień zamkniętych sklepów. Chyba to nie jest jakaś niespodzianka, że 11.11. przypada w Polsce święto narodowe? emotka

Jak ktos zatrudnia ludzi a nie jest jednoosobowa agencja, to MUSI mieć plan, terminy, kontrole nad pracownikami na cały rok a nie na "next week".

Nie ma chyba problemu wpisać w roczny planer firmy, dni urzędowo wolne od pracy.
Albo kupić KALENDARZ ścienny za 5zl - tam są odgórnie "wole" na czerwono.

I słabe, ze po uroczystościach na 100 lat WOLNEJ POLSKI, zaledwie rok temu, ludzie DZIŚ NIE pamiętają daty 11 listopada... emotka

a) 11.11 nie jest dniem wolnym od...roku.
b) ktoś ten regulamin zaakceptował
c) "KOMISJA" losuje/ wybiera hasła w zależności czy to loteria czy konkurs.
d) NIKT w Agencji się nie zorientował że sklepy 11.11 są nieczynne (oprócz małych osiedlowych prywaciarzy) 
e) więc świadczy to o mega głupocie i braku szacunku do państwa w którym Agencja funkcjonuje.

ps. jeśli to Karlsbad to kilka lat temu była mała zadymka. Pani w Karlsbad zajmująca się konkursem nie wiedziała jak reklamacje złożyć do firmy kurierskiej. 
Pralka wygrana krążyła..krążyła...Kurier z dostawą nie dzwonił. W końcu wtargnął na posesje wjechał z paletą zobaczył 9 letniego chłopca i kazał mu podpisać odbiór oraz pilnować pralki (od rana godz. ok 10;00 do powrotu rodziców po godz. 17;00) babcia w domu gotowała kisielek. Wyszła kiedy zobaczyła że Tymek cały roztrzęsiony i płaczący. Trauma ogromna na długo. Kurier żadnych dokumentów do pralki nie zostawił.

CO NA TO KARLSBAD po opisaniu sytuacji i przesłaniu protokołu odbioru pralki z podpisem 9-latka?
- "my nie będziemy wnikać, nagroda dotarła, jest protokół odbioru"
(Skargę firma przewozowa uznała, lecz pisemna informacja: do odszkodowania, zwrotu za wadliwą usługę może ubiegać się jedynie ta strona która przesyłkę opłaciła.

Pralka po 6 mies przestała działać, żadnych dokumentów dot reklamacji nie ma. 
Wg mnie Karlsbad powinien  napisać reklamacje za niewłaściwe świadczenie usług przewozowych, przesłać ponownie dokument uprawniający do gwarancji, za traumę jaką przeżyło dziecko wysłać z tych swoich gratisów te krowe Milke, czy coś innego ze swoich akcji promo.



Niestety rozmowy i wymiana korespondencji ujawniła, że zupełnie nic ich nie obchodzi. Wskazali punkt po punkcie z regulaminu że za to i tamto nie odpowiadają a reklamacji do firmy przewozowej nie będą pisac. 

Więc ten 11.11 to nie przypadek. TO ich GŁUPOTA.
Wyświetl w wątku >>

darog

#6655771 Napisano: 10.11.2019 00:01:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

darog napisał(a):

Dostajecie zwrotki z ITM od Los Majores?

Yes.

o...a ja od wczoraj nie, ponowiony sms dziś z 15 min temu i dalej nie ma...(orange) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655767 Napisano: 09.11.2019 23:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostajecie zwrotki z ITM od Los Majores? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655716 Napisano: 09.11.2019 18:27:28 w Czy informują/ informowali?
asantesana napisał(a):

awe napisał(a):

bethan napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Pisałam do organizatora konkursu jesień z Wawelem ITM i niby wszystkie nagrody zostały juz rozdane. 

Przypuszczam, że wątpię.

ja też wątpię

Z Auchan też niby wcześniej poinformowali, to kłamczuszki są i nigdy nie rozwiązują konkursów w terminie emotka

no właśnie Auchan Wawel wszystko powiadomione?  coś mi się kojarzy że nie było wygranych z ostatnich dni?a tam chyba sporo dziennych było? czy te ż ktoś pisał że nie wszystkie bony rozdane? że od 50zł wysłali? a po 100zł nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655715 Napisano: 09.11.2019 18:25:36 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

toka napisał(a):

Co z tym Orange? Nie mają zasięgu żeby do mnie zadzwonić?  emotka

Zaryzykuję stwierdzenie, że "lepsze" (sztuk 39) nagrody już obdzwonione, a info o doladowaniach pójdzie smsami.

Wpis o telefonie był chyba w poniedziałek po 16.00. Ja miałam telefon tego samego dnia (godz. 16.09), nie odebrałam, bo miałam tel rozładowany. Następnego dnia po 16.00 drugie podejście - odebrałam. W środę rano pojawiło się info, że do kogoś zadzwonili pierwszy raz. I tu kolejna teza - że ktoś nie odebrał przez 2 dni z rzędu (pon i wt, a w środę dzwonili już do "awansujących" na miejsce nieodebranych). W regulaminie jest o dwóch próbach połączenia.
Teraz czekam na maila z info co wygrałam, bo Pani nie wiedziała. Podobno może to trwać 2-3 tygodnie ;/

W poniedziałek dzwonili już od 15:00 (minimum).

czyli wszystko poinformowane i nie mam na co czekać.,,.?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655714 Napisano: 09.11.2019 18:24:21 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

Albedo to jeszcze dzwoni z E Kaufland czy juz skonczylo informowac? 

podbijam

to niezła zagadka.
dzwonili niby z Kaufland "E"  tyle że sms był wysłany na konk gdzie były bony po 100 zł z Leclerc..

z drugiej strony w kaufland było chyba 100zestawów? dużo raczej nie obdzwonoli wszystkich, no i czy ktoś wygrał te żelazka? było chyba 6 szt? choć pani po zapytaniu czy główne poinformowane  powiedziała że takich nagród nie było...a wyłacznie 100 zestawów..

i nie wiem komu się pomyliło": im czy mi? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6655713 Napisano: 09.11.2019 18:19:04 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

toka napisał(a):

Co z tym Orange? Nie mają zasięgu żeby do mnie zadzwonić?  emotka

Zaryzykuję stwierdzenie, że "lepsze" (sztuk 39) nagrody już obdzwonione, a info o doladowaniach pójdzie smsami.

Wpis o telefonie był chyba w poniedziałek po 16.00. Ja miałam telefon tego samego dnia (godz. 16.09), nie odebrałam, bo miałam tel rozładowany. Następnego dnia po 16.00 drugie podejście - odebrałam. W środę rano pojawiło się info, że do kogoś zadzwonili pierwszy raz. I tu kolejna teza - że ktoś nie odebrał przez 2 dni z rzędu (pon i wt, a w środę dzwonili już do "awansujących" na miejsce nieodebranych). W regulaminie jest o dwóch próbach połączenia.
Teraz czekam na maila z info co wygrałam, bo Pani nie wiedziała. Podobno może to trwać 2-3 tygodnie ;/

W poniedziałek dzwonili już od 15:00 (minimum).

a z jakiego nr tel? 
dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0