Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6668751 Napisano: 25.12.2019 16:08:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Glade / Tuńczyk princes.
Organizator ten sam: Loyalty Point Sp. z o.o.

Coś dziwnego? znów główne nagrody z tego samego dnia?!

Glade obie nagrody główne z dnia 25.11
Princes obie nagrody główne zdaje się z 2.05 (nie chce mi się szukać ale na pewno z tego samego dnia)

choć loterie trwały 30-60 dni.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6668596 Napisano: 23.12.2019 21:37:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

bibeck napisał(a):

Regulamin - Kozel w Biedronce
"70 Nagród I stopnia, po 5 na każdy dzień, w postaci vouchera wakacyjnego o wartości jednostkowej 5000PLN,"

po pierwsze ani słowa o tym że tylko Czechy
po drugie voucher wakacyjny, a nie turystyczny, a Rainbow ma tylko oferty turystyczne na Czechy (wycieczki)

Pytam bardziej doświadczonych konkursowiczów czy to otwiera nam  drogę do walki o dowolność wyboru lub reklamację?


Moim zdaniem nie. Obiecali Ci w materiałach reklamowych i regulaminie możliwość wyjazdu do Czech o wartości 5000 zł. Czy dostałeś voucher, który umożliwia Ci realizację takiego wyjazdu?

Regulamin jest podobno wiążący. Rzecz w tym, co jest w umowie zakupu voucherów. 

A kłótnie to jedynie doprowadzą do kolejnego konkursu Kozel - wygraj 3000 kufelków oraz 1 wyjazd do Czech w terminie sztywno określonym - taki bez Świąt, wakacji.

też  myślę, że wycieczki do Czech podyktowane były partnerem-sponsorem piwo Kozel. Promocja kraju z którego jest piwo.

ps. czy ma ktoś zapisany regulamin LOYD? zniknął..

może ktoś wkleić wartość poszczególnych nagród i co dokładnie zawierają?>? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6668402 Napisano: 23.12.2019 00:22:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

LOYD tyle razy dziś próbowaliśmy i formularz nie przechodził. Zgody zaznaczone a tu komunikat na czerwono": zgody wymagane.
O co chodzi?


Normalnie działał, coś u Was nie-halo. Zgody wystarczyły dwie pierwsze od góry.

zaznaczone wszystko, tekst wpisany, foto załączone i wciąż komunikat :zaznacz zgody. W końcu zaznaczyliśmy wszystkie i znów na czerwono komunikat : zaznacz zgody?! screen zrobiony. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6668400 Napisano: 23.12.2019 00:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LOYD tyle razy dziś próbowaliśmy i formularz nie przechodził. Zgody zaznaczone a tu komunikat na czerwono": zgody wymagane.
O co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6665874 Napisano: 12.12.2019 14:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

darog napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ten bon do kafla co dzis dotarł to z którego konkursu?


no właśnie- karta przyszła od Albedo - GLS ale skąd i jaka kwota? jakoś nie kojarzy mi się kaufland.

Wysylali też Leclerc 100 zl.

o to prawdopodobne. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

darog

#6665866 Napisano: 12.12.2019 14:23:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ten bon do kafla co dzis dotarł to z którego konkursu?


no właśnie- karta przyszła od Albedo - GLS ale skąd i jaka kwota? jakoś nie kojarzy mi się kaufland.

50 zl

nic nie pamiętam o mailowym konkursie...a to tam bylo na ten konkurs do kupienia? kiedy rozwiazali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6665861 Napisano: 12.12.2019 14:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ten bon do kafla co dzis dotarł to z którego konkursu?


no właśnie- karta przyszła od Albedo - GLS ale skąd i jaka kwota? jakoś nie kojarzy mi się kaufland. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6664062 Napisano: 05.12.2019 15:32:55 w Zdjęcia naszych wygranych
I jakim trzeba być idiotą by jeśli jednak podrabiać to podpis czytelny!
Ku...mać! Artysta który siada i pięknie kaligrafem 50 perfum podpisuje..


Macie podobne zdanie?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Antonio_Banderas#/media/Soubor:Antonio_Banderas_(signature).jpg

Są ewidentne różnice które grafolog podważy. Zamykanie liter, wysokość i ukrzyżowanie
T" , brak kątów ostrych a "falowanie" . 

Fajnie zapytać by było czy dla owej agencji podpisywał 50szt i czy to jego podpis..
Chętnie na licytacje przeznaczymy ale po upewnieniu.  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, pmww 0

darog

#6664061 Napisano: 05.12.2019 15:28:18 w Zdjęcia naszych wygranych
matryczek napisał(a):

darog napisał(a):

Bardzo mocno damski podpis ma Antonio...zupełnie niepodobny do autografów jakie można znaleść w internecie. Możecie wstawić swoje? Czy tylko ja przypuszczam ze ktoś sobie w agencji moze fałszuje podpisy?

Dzięki, czekam na inne zdjęcia.

Mam taki sam. To już poniżej poziomu..50 nagród tych perfum było tak?? Chociaz nie próbujcie sprzedawać to w necie jako oryginał podpisu.. Ani nie dodali certyfikatu autentyczności ani nie jest ten podpis choć ciut podobny do autografu Banderasa jaki można znaleźć w necie.
My chcieliśmy dać na licytacje, ale za takie coś to sobie można jeszcze sprawę karną załatwić.. Więc na razie lepiej poczekać na wyjaśnienie sprawy.  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, pmww 0

darog

#6664057 Napisano: 05.12.2019 15:20:17 w Zdjęcia naszych wygranych
Bardzo mocno damski podpis ma Antonio...zupełnie niepodobny do autografów jakie można znaleść w internecie. Możecie wstawić swoje? Czy tylko ja przypuszczam ze ktoś sobie w agencji moze fałszuje podpisy? Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

darog

#6664050 Napisano: 05.12.2019 14:50:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ANTONIO Bandres. Porównał ktoś autografy??
dziś dotarła woda toaletowa
hahha.. fałszowanie podpisów jest karalne.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6663335 Napisano: 03.12.2019 01:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Pudliszki to kiedy powiadomią?

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6663334 Napisano: 03.12.2019 00:56:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pudliszki to kiedy powiadomią? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6663088 Napisano: 02.12.2019 11:25:22 w Czy informują/ informowali?
roksana2802 napisał(a):

Ferrero- rezerwa nagród głównych i specjalnych?

też mnie to ciekawi. nie widze terminu w regulaminie ani na powiadomienie, ani na zakończenie weryfikacji paargonów, widże wydanie nagród 17.01.2020 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6662970 Napisano: 01.12.2019 22:08:47 w TESCO konkursy
misiamarysia napisał(a):

carissma napisał(a):

Na Nivea "Dla niej i dla niego" mam paragon opisany bezpłciowo. Macie ładnie opisane paragony? Jakie macie doświadczenia ze Studio Versus? Trza lecieć po pieczątkę?

Doświadczeń nie mam, może ktoś inny się wypowie, ale paragon mam beznadziejnie opisany, nie ma słowa Nivea w jednym z produktów

lecieć po pieczątkę, kiedyś sprawdzali autentycznośc faktury na produkt nivea, zakupy były w rossman na fakturze też elektryczne szczoteczki do zębów, myśle zaiast paragonu=  ew w razie wygranej trzeba odesłać oryginał, lepiej wezme fakture na wszelki wypadek reklamacji szczoteczek. sprawdzali nivea. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6662963 Napisano: 01.12.2019 21:45:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Velvet, nie mogę kursorem zmazać. Mają jakiś błąd?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6661297 Napisano: 27.11.2019 02:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

garyman napisał(a):

Ciekawe czy żona będzie wyrozumiała, bo zrobiłem dzisiaj zapas piwa w Biedrze na paragony, a tu strona zdechła...Ale jaja.

Wczoraj pewnie tyle tego rozdali, że się opamiętali. Nie powiem nawet, ile wczoraj 500-tek złapałam, bo to niezdrowe emotka

Pewnie budżet w Kropce już zamknięty na tę loterię  emotka

raczej tak. po analizie tego co tu czytam i co wiem od znajomych zadowolonych z dobrej "miesięcznej wypłaty" pierwszego dnia loterii to ta pula już poszła....
ale...u nich zapewne jest wszystko ok i tak miało być. BORDO KROPKA! wiadomo że nie przyzna się do błędu. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6660111 Napisano: 24.11.2019 00:57:46 w Smolar
superloser napisał(a):

Buziolek - to nie konkurs na lubienie  emotka

Wystarczy przeczytać jeden regulamin Smolara, z zapisem

11.7 Jednorazowy zakup promocyjny uprawnia do wysłania tylko jednego zgłoszenia udziału w loterii. Dokonanie kilku takich samych zgłoszeń na podstawie tego samego zakupu promocyjnego nie zwiększa szans uczestnika na wygraną w loterii i każde kolejne takie samo zgłoszenie będzie traktowane jako duplikat. W bazie zgłoszeń pozostanie pierwsze prawidłowe zgłoszenie

Jasne, ze Smolar wie, ze nałogowcy ten sam numer rejestruja z 10-20 innymi numerami telefonu... 

Smolar od lat wypisuje w regulaminach że kurier zostawi awizo z numerem telefonu i adresem oraz numerem przesyłki - do odbioru..
Smolar korzysta z DPD - o problemach z DPD było nie raz oraz iż Smolar doskonale wie iż DPD nie ma obowiązku pozostawianbia awizo ani dzwonienia przed przyjazdem.,,,
W regulaminie to może być wszystko...ALE TEGO NIE PRAKTYKUJE. Wyświetl w wątku >>
0 1 pikawka

darog

#6660110 Napisano: 24.11.2019 00:52:11 w Smolar
zielonaszpilka napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Cy wiecie czy smolar wysyla nagrode jeszcze raz? Wczoraj niby byl kurier z przesylką, ani nie zadzwonił ze przyjechał ani nic...dzis została zmagazynowana w Gliwicach i miała tam czekać 5 dni, pojechałam a tam Pani mówi ze ją dziś o 12 odesłali do Łodzi  emotka

U nas też wysłali nagrodę drugi raz. Napisz do nich

DPD nie mają obowiązku ani dzwonić ani zostawiać awizo - mam to na piśmie z DPD.
Czyli odbiorca może sobie wróżyć z fusów: iść dziś do pracy, na zakupy czy nie? może siedzieć cały dzień w domu bo DPD przyjedzie?
Smolar o tym doskonale wie. Widocznie ma w tym interes skoro niejedna przesyłka wraca. 
Nie każdy się upomni, a kwit o "niemożności doręczenia" jest...

ha! To nie wszystko..DPD potrafi napisać "odmowa przyjęcia paczki"! 
Wczoraj 4 godz "walczyliśmy" z DPD bezskutecznie...znów mail iż nie muszą ani dzwonić, ani zostawiać awizo. Nawet zdążyli odesłać do nadawcy...dowód? a proszę! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6660073 Napisano: 23.11.2019 18:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

czy w loterii coca coli w c4 biorą udział wielopaki? mam na paragonie 1x cola za 8,

kiedyś mieliśmy z tego powodu kłopot i z coca colą - wielopak i z pastami chyba B-med, nagród nie dali bo miały być 2 artykuły, np 1+ 1 za 1 grosz się liczy, ale 2 jednoczesnie w opakowaniu - nie. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0