Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6677571 Napisano: 27.01.2020 16:10:03 w Smolar
szprotka napisał(a):

Z tego co wiem Smolar wymaga jedynie oryginalnych paragonów, żadne kopie paragonów, czy faktury nie wchodzą w rachubę tym bardziej przy kosztowniejszych nagrodach.

i to nienaruszonych. potrafi tez te oryginały sprawdzic. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6676300 Napisano: 22.01.2020 22:25:37 w Smolar
Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Trafil ktos glowna w tymbarku? emotka

Może będą główne powiadamiać w poniedziałek, bardzo na to liczę emotka

no i...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6676299 Napisano: 22.01.2020 22:24:14 w Smolar
loteryjny napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

santi333 napisał(a):

Rzuciło mi się w oczy podobieństwo wygranych paragonów emotka czyli  Chyba ciężko będzie coś ugrać...ktoś grubo zainwestował, ale swoje trafił emotka

luki28 napisał(a):

Wiem, że to loteria i szczęściarz wygra nawet jednym zgłoszeniem. Ale jednak widząc, że inni wysyłają po setki zgłoszeń i inwestują grube tysiące, to mój zapał do loterii i wiara w wygraną drastycznie spada... emotka  

A ja myślę że to ktoś, kto ma dostęp do paragonów np. Na kasie...bez wiekszej inwestycji.
Ale oczywiście bardzo gratuluję !!!!

Albo ktoś poleciał sobie automatem  emotka  W każdym razie mam nadzieję, że Smolar sprawdzi w sklepie paragon na samochód  emotka


 tylko sprawdzać za samochód paragon? od czego jest organizator? za co bierze kase? 
najlepiej to wysłać takim "oszustom" nagrode. wcześniej sprawdzając paragon. i kurier odwiedza "laureata" z policją. 
odechce się produkcji paragonów i automatów Wyświetl w wątku >>

darog

#6676294 Napisano: 22.01.2020 22:15:56 w Smolar
loteryjny napisał(a):

kortyzol napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Albo ktoś poleciał sobie automatem  emotka  W każdym razie mam nadzieję, że Smolar sprawdzi w sklepie paragon na samochód  emotka

Dokładnie, niech Smolar sprawdzi paragon w sklepie, jeżeli wszystko ok i na legalu to super, gratuluje komuś wygranej! Nikt bogatemu nie zabroni wysyłać wielu zgłoszeń.

Nie jestem zawistny ale nie jestem też naiwny..  Powinna być tez re-captcha i tyle w temacie emotka  


O tym była mowa w loteriach Groszka - brak captcha
...i brak rezerwy. Wyświetl w wątku >>
1 FBtom2 0

darog

#6674122 Napisano: 16.01.2020 09:49:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
geps4 napisał(a):

Silan Biedronka 2x100zł, niestety jeden paragon zgubiony - mogę zrobić komuś prezent, jeśli ktoś nie wygrał emotka


Ten prezent to 30 zł na konto szanowny geps4 stawiaj sprawy jasno
- gra bez paragonów
- nagrodę sprzedajesz
- a wcześniej korespondencja i zajmowanie czasu na priv by w końcu padła ta "propozycja prezentu"
I nie baw się w posty typu "mogę zrobić komuś PREZENT"...(za który trzeba zapłacić) 

w temacie bilet na poniedziałkowy koncert z lokalnego radia Wyświetl w wątku >>

darog

#6673016 Napisano: 13.01.2020 10:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Odnośnie konkursu Colgate, Palmolive z Lidla i braku potwierdzenia zgłoszenia
Zespól Colgate odpisał mi na maila, że moje zgłoszenie jest w bazie. Smsy nie wyszły, ponieważ było bardzo duże zainteresowanie konkursem i serwery były przeciążone.



Mnie też tak odpisali, mimo że nie podałam im nr telefonu emotka Nie jestem pewna tego, że moje zgłoszenie dotarło.

Ja przesyłałam im zdjęcie zgłoszenia, więc był tam nr paragonu. Ale czy odpowiedzieli szczerze, czy na odczep się to na to już wpływu nie mamy.

Napisali wszystkim to samo- tak myśle.. Już rano o godz. 8;39 wszystko zweryfikowali? 
Nie wierze. Teraz pytam kolegi z pracy- wysłał również mail (dziś) nie podał im nr tel ani terminu kiedy wysyłał zgłoszenie. Odp po 5 min tej samej treści. 
-----------------------------------------------------------------------------------
Dzień dobry,
 
Mamy w bazie Pana zgłoszenie i zostanie ono wzięte pod uwagę przy wyłanianiu Laureatów Konkursu.
Po weryfikacji wiemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszym konkursem, nasze serwery były przeciążone stąd sms zwrotny nie wyszedł. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
 
Pozwolę sobie przesłać tutaj informację, która przesyłana jest w odpowiedzi na zgłoszenie:
„Administratorem danych w Konkursie jest Colgate-Palmolive (Poland) sp. z.o.o. z siedziba w Warszawie. Obowiazek informacyjny jest w par. 7 Regulaminu - www.lidl.pl/informacje-dla-klienta/loterie-konkursy-i-promocje
Masz prawo do dostepu, sprostowania, usuniecia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, skargi do Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych.”
 
Pozdrawiam,
Zespół Colgate
----------------------------------------------------------------------------------- Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6673003 Napisano: 13.01.2020 10:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Odnośnie konkursu Colgate, Palmolive z Lidla i braku potwierdzenia zgłoszenia
Zespól Colgate odpisał mi na maila, że moje zgłoszenie jest w bazie. Smsy nie wyszły, ponieważ było bardzo duże zainteresowanie konkursem i serwery były przeciążone.



Mnie też tak odpisali, mimo że nie podałam im nr telefonu emotka Nie jestem pewna tego, że moje zgłoszenie dotarło.

Na odczep się odpisali-moim zdaniem. Zwrotki przychodzą- choćby opóźnione. W takim razie trzeba poprosić w celu weryfikacji o termin przyjęcia zgłoszenia do bazy oraz treść zgłoszenia- skoro to mają żaden problem -wyślą. Ale podejrzewam że nie mają... Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

darog

#6672945 Napisano: 12.01.2020 23:49:10 w Paragony na trwające konkursy
szukam 1 KOD CAPTAIN JACK
oddam jutro Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672779 Napisano: 12.01.2020 00:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

fryteczka napisał(a):

colgate@nairobia.com

emeil poszedł mi normalnie,nie wrócił z powrotem. Zobaczymy czy coś odpiszą.

Na ten też mi poszedl ale zobacz,ze w reg na temat reklamacji jest @ z literowka.. ten znalazlam nizej w regulaminie. Taki @ poszedł,ze hoho

Nie rozumiem też zapisu w regulaminie  Nairobii że nie odpowiadają za niedostarczone smsy, za siedzi komórkowe, internet, operatora, ustawienia, etc..
Kurde mac ...to nie wina operatorów -  Orange, NJu, Plus, Play, czy inne duże, smsy wysłane i pobrana kwota.
To coś nie tak ze "skrzynką" która je przyjmuje. 
czyli jak to? Organizator Nairobia kupuje na czas trwania usługę przyjmowania zgłoszeń i wysyłanie potwierdzeń ich otrzymania I NIE JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNA?? Jeszcze gorzej jeśli sami tak "fachowo" ustawili urządzenia..  Wyświetl w wątku >>

darog

#6672773 Napisano: 12.01.2020 00:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

benasia napisał(a):

U mnie z Orange tez nie ma zwrotki na Lidl   emotka


czyli maile muszą lecieć do nairobia i do sponsora  

UWAGA mail podany w regulaminie wrócił jako niemożliwe do dostarczenia- pewnie celowo zrobili literówke

Dokładnie, polecam wszystko zgłaszać z kopią do Colgate-Palmolive.  emotka

Tam jest u nich w regulaminie nie tylko literówka, ale i dziwna kropka na końcu maila na który trzeba słać reklamacje. 
Mail do Colgate ktoś ma? Bo na stronie jest tylko formularz. Ja wole bezpośrednio na mail.
Coś mi się wydaje że Nairobia to robi tego typu różne cyrki. To Ci co tak dziwnie laureatów wybierają? czy zawsze skracają czas przyjmowania zgłoszeń? Ilość znaków w regulaminie można przyjmować jako 160-tradycyjnie. Ale widzę że niektórzy odczytali to inaczej- jako dowolna ilość,
Ja jestem za tym że nie ilośc a jakość-dlatego wole na wszelki wypadek 160-tradycyjnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672771 Napisano: 12.01.2020 00:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

U mnie z Orange tez nie ma zwrotki na Lidl   emotka

U mnie play i orange tez nic. Wyslalam chwile po 23ej


Dziś na 4 paragony towar kupiony, specjalna jazda do LIDL i .... g..ówno. emotka
Orange, Play - brak zwrotek. Mam info że wczoraj z Orange były zwrotki. 
Oczywiście mowa o Nairobia konkurs Lidl - 2x zakup Palmolive/Colgate - konkurs trwał do 11.01.2020 do godz. 23:59:59..
sms 160 znaków  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672769 Napisano: 12.01.2020 00:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

U mnie z Orange tez nie ma zwrotki na Lidl   emotka


czyli maile muszą lecieć do nairobia i do sponsora  

UWAGA mail podany w regulaminie wrócił jako niemożliwe do dostarczenia- pewnie celowo zrobili literówke Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672761 Napisano: 11.01.2020 23:57:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

nikos napisał(a):

vivi napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

nie wiedziałem, że brak zwrotki oznacza tak naprawdę brak udziału w konkursie, to prawda?

niestety tak...
mi ostatnio nie przyszła z Farmio, napisałam do nich, podałam moją odpowiedź konkursową i poprosiłam aby brali ją pod uwagę przy wyborze zwycięzców, napisali że zgłoszenie weźmie udział jednak nic nie wygrałam...

Też do Farmio pisałam z pytaniem, czy dotarł SMS. Odpisali, że nie i poprosili o odpowiedź konkursową. Wysłałam na maila, wygrałam. 

Dziękuję za inspiracje Farmio przepadło trudno, ale tutaj e-mail wyślę z przyjemnością do Nairobi emotka

z regulaminu...
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za indywidualne ustawienia (konfiguracje) urządzeń Uczestników, a także ustawienia występujące u dostawców Internetu i operatorów
telekomunikacyjnych, z usług których korzystają Uczestnicy.
Oczywiście umyją ręce że to nie ich wina.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672758 Napisano: 11.01.2020 23:49:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

darog napisał(a):

vivi napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

nie wiedziałem, że brak zwrotki oznacza tak naprawdę brak udziału w konkursie, to prawda?

niestety tak...
mi ostatnio nie przyszła z Farmio, napisałam do nich, podałam moją odpowiedź konkursową i poprosiłam aby brali ją pod uwagę przy wyborze zwycięzców, napisali że zgłoszenie weźmie udział jednak nic nie wygrałam...

O! U mnie też mail poszedł-podany nr tel i godzina wysłana. Odpowiedzieli że sprawdzą u operatora i na tym sie zakończyło. To samo było u siostry-napisali by podać nr tel i jeśli to mała sieć to może tego numeru nie obsługiwać, ale...to ORANGE-więc chyba nie taka "mała" - na tym stanęło-sponsor Farmio również miał wyjaśnić. Do dziś zero odzewu. Nikt nie pytał ani o treść ani o nic więcej..

Nic mnie to nie obchodzi. Co to kurka jest?! Kupuje towar, wymyślam hasło, kasa za sms pobrana..Tylko u nich jest ten błąd! 
Lidl/colgate-palmolive Wysłane przed chwilą. Zwrotki brak

Nairobia emotka emotka emotka

Farmio robiło JET
coś tu nie tak z nr sms 43..
w tych dwóch przypadkach jakoś ostatniego dnia na kilka godz przed zakończeniem przestali wysyłac potwierdzenia o przyjęcoiu zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672755 Napisano: 11.01.2020 23:38:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vivi napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

nie wiedziałem, że brak zwrotki oznacza tak naprawdę brak udziału w konkursie, to prawda?

niestety tak...
mi ostatnio nie przyszła z Farmio, napisałam do nich, podałam moją odpowiedź konkursową i poprosiłam aby brali ją pod uwagę przy wyborze zwycięzców, napisali że zgłoszenie weźmie udział jednak nic nie wygrałam...

O! U mnie też mail poszedł-podany nr tel i godzina wysłana. Odpowiedzieli że sprawdzą u operatora i na tym sie zakończyło. To samo było u siostry-napisali by podać nr tel i jeśli to mała sieć to może tego numeru nie obsługiwać, ale...to ORANGE-więc chyba nie taka "mała" - na tym stanęło-sponsor Farmio również miał wyjaśnić. Do dziś zero odzewu. Nikt nie pytał ani o treść ani o nic więcej..

Nic mnie to nie obchodzi. Co to kurka jest?! Kupuje towar, wymyślam hasło, kasa za sms pobrana..Tylko u nich jest ten błąd! 
Lidl/colgate-palmolive Wysłane przed chwilą. Zwrotki brak Wyświetl w wątku >>

darog

#6671701 Napisano: 09.01.2020 00:18:10 w Czy informują/ informowali?
malmika napisał(a):

Czy wyniki z losowania nagród głównych w Nivea Men już były? emotka  

tak wg regulaminu  wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6671560 Napisano: 08.01.2020 15:52:56 w Połączenia nieodebrane
drugi dzień taki nr 413...613 

ktoś ma pomysł co to jest?
w internecie  poza tym że to Kielce nie ma info. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6671467 Napisano: 08.01.2020 13:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

reniii napisał(a):

A gdzie wyląduje potem tych 3000 opakowań po zużytym płynie E? Może jeszcze testujących obciążą opłatą recyklingową. To jakaś kpina. Jeszcze takich cudów nie widziałam. emotka

Nie tylko opakowań, w każdym zostanie jeszcze 3/4 płynu, który trzeba wylać.
Ale ja myślę, że to akcja typu "nikt nie odeśle, bo się nie opłaca" - wysyłka płynu o wadze 2 kg to koszt ok. 15 zł minimum, płyn można kupić w promocji za 18-20 zł, a można zużyć tylko 450 ml. Do tego papierologia. Będę bić brawo za głupotę temu, kto to odeśle.

plus jest jeden. organizator swoją pensje niemalutką otrzyma - umowa o przeprowadzenie akcji przecież jest podpisana PRZED akcją nie w trakcie, ani po..Nie narobią się wcale możliwe że nie będzie ani jednego złoszenia.

To nie tylko uciążliwe, to dużo fatygi. Objętość, odmierzenie tych mililitrów/ lepiej zostawić o 10ml więcej bo jeszcze zmierzą i niezaakceptują, kupić taśme coś tam i zabezpieczyć towar (wiadomo jak dostarczane przesyłki tego rodzaju) zapłacić za przesyłkę, Iść ją nadać..+ ta papierologia w/w  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#6670690 Napisano: 04.01.2020 20:26:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

A silan już wszystkich poinformował czy partiami lecą wygrane? 

Jak niby partiami mieliby to zrobić- regulamin nie przewidywał wyłaniania po 10 osób z każdego dnia, a to, że tak w materiałach promocyjnych jest napisane, to jest to tylko średnia na dzień.

no właśnie mi się wydawało że 10 nagród na dzień. ktoś jednak taki folder wyprodukował

Wyświetl w wątku >>
0 0