Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6682578 Napisano: 13.02.2020 19:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

darog napisał(a):

AUCHAN PRALKI.
"5.1 Zwycięzcy są informowani o wygranej niezwłocznie, za pośrednictwem bezpłatnego SMSwysłanego na numer telefonu, z którego Uczestnik dokonał zgłoszenia do Konkursu."

niezwłocznie czyli co? losowania? automatyczna zwrotka o wygranej/lub nie? czyli kiedy te posiedzenie jury? Czytam regulamin i nie widzę

3.6. Wyboru najlepszych Prac Konkursowych, spośród wszystkich przesłanych i spełniających wymagania opisane Regulaminem, dokonywać będzie powołane przez Organizatora jury ("Jury") podczas obrad przeprowadzonych w dniu 14 lutego 2020 r.

@roksana2802 dzięki, umknęło mi to w regulaminie. czyli skoro niezwłocznie to JUTRO wygrywamy pralko-suszarki emotka Wyświetl w wątku >>

darog

#6682259 Napisano: 13.02.2020 08:07:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
AUCHAN PRALKI.
"5.1 Zwycięzcy są informowani o wygranej niezwłocznie, za pośrednictwem bezpłatnego SMSwysłanego na numer telefonu, z którego Uczestnik dokonał zgłoszenia do Konkursu."

niezwłocznie czyli co? losowania? automatyczna zwrotka o wygranej/lub nie? czyli kiedy te posiedzenie jury? Czytam regulamin i nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6681576 Napisano: 10.02.2020 22:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

darog napisał(a):

case napisał(a):

Taka moja odezwa... zdaje mi się, że mam deja vu i coś podobnego pisałem ze 2 lata temu; tak czy inaczej, być może adresaci posta są na tym forum i być może przeczytają.

Fałszowanie paragonów w celu uzyskania korzyści majątkowej jest formą oszustwa. Oszustwo to przestępstwo niezależnie od kwoty, zgodnie z art 286 k.k. Może Was bawi zabawa w kotka i myszkę i udowadnianie, kto lepiej zmanipuluje paragon i czy może tym razem się uda.
Otóż informuję - nie uda się.

A ja ze swojej strony zapewniam i przysięgam na wszystkie świętości - robię wszystko, aby klienci poszli z tym wreszcie do prokuratury. I obiecuję, że pewnego dnia na dwuznacznych mailach się nie skończy.

Warto sobie nasrać w papiery dla np. 50 zł? Zastanówcie się.

Tak, Starachowice, to do Was mówię w tej chwili. I nie tylko.

Zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa może zgłosić KAŻDY.
A już na pewno powinien to zrobić Organizator- gdyż to on jest zobligowany do przyjmowania zgłoszeń, reklamacji, dokumentów zwrotnych, oraz weryfikacji np paragonów. 

Zgadzam się co do artykułu: oszustwa, jeszcze gorzej jeśli zostałaby wysłana nagroda i zostałaby odebrana  i doszedłby następny artykuł kk 
Z tego co mam na PW to norma że można drukować paragony które wysyła się mailem o niskiej wartości (np do 300zł?) propozycji było kilkanaście od różnych osób. 
Skoro wydawane są nagrody wartości np  50zł bez sprawdzania paragonów nic dziwnego że proceder się rozszerzył..

Tak, teraz już jestem pewien, że to nie deja vu, że pisałem coś podobnego i że chyba podobnie odpisałeś emotka

W naszym pięknym kraju, jakby sprawa koncern vs biedna madka z Łysobyków poszła na FB, idę o zakład, że znalazłaby się duuuża grupa obrońców madki, że jak się kradnie dużemu to nie kradzież, że zostawcie ją w spokoju, że dobrze Wam tak bo dajecie cukier do produktów i sprzedajecie go w plastiku i inne debilizmy.
Chodzi mi o to, że potencjalny syf PR-owy niekoniecznie jest warty satysfakcji, że się komuś dosrało.
Zwłaszcza, że też jesteśmy ludźmi. Też się możemy pomylić i pozwać kogoś niewinnego. Oj, nie chciałbym być wtedy w swojej skórze emotka

Dlatego najpierw się zaprasza do podesłania paragonu fizycznie celem weryfikacji.
Na około 200 takich "zaproszeń" w ciągu ostatniego miesiąca - zgaduj trzy razy, ilu uczestników przysłało paragon.

Nie zgadłeś, nie zero. Jeden. Niesłusznie posądzony. Wiesz, co by było, jakby zamiast uprzejmego wezwania do weryfikacji, poszło od razu zawiadomienie do prokuratury?

Nic by nie było. Ponieważ zawiadomienie dotyczy ZAWSZE PODEJRZENIA o popełnieniu przestępstwa. To żer w każdym konkursie /loterii znajdzie się "drukarz paragonowy" czy też 'przedsiębiorca specjalizujący się w programie point to pewne. szkoda że nagrody przepadają i uczciwy konkursowicz z 'towarem" na pół piwnicy i 2 szufladami paragonów wygra 2x w roku.  Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

darog

#6681563 Napisano: 10.02.2020 22:18:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

Taka moja odezwa... zdaje mi się, że mam deja vu i coś podobnego pisałem ze 2 lata temu; tak czy inaczej, być może adresaci posta są na tym forum i być może przeczytają.

Fałszowanie paragonów w celu uzyskania korzyści majątkowej jest formą oszustwa. Oszustwo to przestępstwo niezależnie od kwoty, zgodnie z art 286 k.k. Może Was bawi zabawa w kotka i myszkę i udowadnianie, kto lepiej zmanipuluje paragon i czy może tym razem się uda.
Otóż informuję - nie uda się.

A ja ze swojej strony zapewniam i przysięgam na wszystkie świętości - robię wszystko, aby klienci poszli z tym wreszcie do prokuratury. I obiecuję, że pewnego dnia na dwuznacznych mailach się nie skończy.

Warto sobie nasrać w papiery dla np. 50 zł? Zastanówcie się.

Tak, Starachowice, to do Was mówię w tej chwili. I nie tylko.

Zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa może zgłosić KAŻDY.
A już na pewno powinien to zrobić Organizator- gdyż to on jest zobligowany do przyjmowania zgłoszeń, reklamacji, dokumentów zwrotnych, oraz weryfikacji np paragonów. 

Zgadzam się co do artykułu: oszustwa, jeszcze gorzej jeśli zostałaby wysłana nagroda i zostałaby odebrana  i doszedłby następny artykuł kk 
Z tego co mam na PW to norma że można drukować paragony które wysyła się mailem o niskiej wartości (np do 300zł?) propozycji było kilkanaście od różnych osób. 
Skoro wydawane są nagrody wartości np  50zł bez sprawdzania paragonów nic dziwnego że proceder się rozszerzył.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6679941 Napisano: 05.02.2020 00:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

asantesana napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Z ciekawości zapytam- czy zdarzyło Wam się kiedyś, że mieliście już nagrodę z jakiegoś konkursu w domu, a organizator dopiero Was wezwał do przesłania oryginału dowodu zakupu? Bo jak tak się zagłębiam w te regulaminy, to wynika z nich, że trzeba długo te paragony trzymać, a ja je notorycznie wyrzucam po wynikach/przesłaniu skanu;p

To nie wyrzucaj, bo jest coś takiego jak rezerwa i możesz stracić nagrodę. Paragony nie zajmują dużo miejsca.

O rezerwie jeśli jest mowa w regulaminie to trzymam paragony. Ale bardziej zastanawia mnie czy jak już odbiorę nagrode( bo wysłałam im skan potwierdzający zakup)To czy za jakiś czas mogą chcieć oryginał, bo tak wynika z regulaminu emotka  nigdy mi się to nie zdarzyło i nie wiem czy na to uważać czy nie

Nie znam takiego przypadku. Ale nie chciałoby mi się wybierać które paragony wyrzucać, które nie  emotka  Standardowo trzymam wszystkie w małym pudełku pół roku, co jakiś czas robię porządki i wyrzucam wszystkie starsze.

Była taka sytuacja dwukrotnie może z 2 lata temu. Nagroda była w domu a Organizator pod jakimiś groźbami wręcz nakazał poleconym odesłać oryginał - (skan przesłany mailem) 2 różne konkursy, 2 różne agencje
1. jeden paragon w jednym miejscu był wyblaknięty
2. na drugim paragonie nie było nazwy marki produktu
Myślę że Organizator albo miał kontrole np z US, IAS? Lub np chciał sprawdzić autentyczność w sklepie, albo miał inne swoje powody? Nie były to nagrody główne, ale lepiej odesłać i miec spokój niż potem być na "czarnej liście".  Wyświetl w wątku >>

darog

#6678708 Napisano: 31.01.2020 11:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monnikk napisał(a):

joan napisał(a):


Nie grałam tam, ale powiedzcie mi, co jest dziwnego w tej nagrodzie?
Od początku było wiadomo, co nią jest -> rozumiałabym wątpliwości, gdyby ta karta nazywała się PIWO & PALIWO, a Wy nie mogłybyście z jej użyciem nic kupić w żadnej knajpie ani na stacji benzynowej, ale TRAVEL i SPA... co jest dziwnego w tym, że nie można nią zapłacić w Hebe?

Nie napisałam, że coś dziwnego. W trakcie trwania konkursu była o tym rozmowa na forum. Ktoś pisał, że travel and spa można wykorzystać np. w decathlonie, sklepach sportowych, drogeriach jak Rossmann czy salonach kosmetycznych. Jako, że nie znam się na sodexo, to poszukałam na ich stronie, rzeczywiście, znalazłam te miejsca o których była mowa. Dziś, dopiero po zarejestronaniu karty ukazała się lista miejsc, w których honorują tę kartę. A w zasadzie nie konkretnych miejsc z nazwy, są tylko podane kody branżowe mcc. Więc jest np. Kod 7298-Zdrowie i uroda-sklepy. Stąd pewnie myśl o Hebe. Tyle, że Hebe, czego się dowiedziałam po wyszukaniu w internecie to inny kod. Travel and spa obejmuje jeszcze np. kod na "szpitale", "pielęgniarstwo i opiekę osobistą", oraz "fastfood". Przyznam, że dla mnie to nie pierwsze skojarzenia ze słowami travel and spa, mój błąd. Pisząc nie podoba mi się, miałam na myśli to, że nie ma wykazu konkretnych miejsc, tylko muszę sprawdzać,  jaki dana placówka ma kod, i wtedy dopiero wiem, czy mogę tam tą kartą zapłacić. Jeszcze nie odkryłam jakie dokładnie sklepy kryją się pod: zdrowie i uroda-sklepy, ale się dowiem. 

ciekawe jaki CEL ma organizator by tak ograniczać możliwość wykorzystania karty? Człowiek ma siedzieć pół dnia szukać kody, gdzie co i jak. Na miejscu okazuje się że nikt nic nie wie...
Organizator to du.pa  najpierw był problem bo nie przyjmowali zgłoszeń, ktoś tam mailował i wpisywał recznie do maila maila...wysłali karte bez instrukcji gdzie ją użyć.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6678556 Napisano: 30.01.2020 16:50:24 w Czy informują/ informowali?
gizoon napisał(a):

Pringles, Smolar ?

Wczoraj najpóźniej wg regulaminu mieli być powiadomieni laureaci. Dziwna cisza...Główna do Brazylii na pewno do wczoraj miało być powiadomienie. Ale jak "reczne z urny" to różnie może być...;-( Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6678046 Napisano: 29.01.2020 10:44:48 w Czy informują/ informowali?
Pringles loteria? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6677571 Napisano: 27.01.2020 16:10:03 w Smolar
szprotka napisał(a):

Z tego co wiem Smolar wymaga jedynie oryginalnych paragonów, żadne kopie paragonów, czy faktury nie wchodzą w rachubę tym bardziej przy kosztowniejszych nagrodach.

i to nienaruszonych. potrafi tez te oryginały sprawdzic. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6676300 Napisano: 22.01.2020 22:25:37 w Smolar
Cytrusek77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Trafil ktos glowna w tymbarku? emotka

Może będą główne powiadamiać w poniedziałek, bardzo na to liczę emotka

no i...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6676299 Napisano: 22.01.2020 22:24:14 w Smolar
loteryjny napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

santi333 napisał(a):

Rzuciło mi się w oczy podobieństwo wygranych paragonów emotka czyli  Chyba ciężko będzie coś ugrać...ktoś grubo zainwestował, ale swoje trafił emotka

luki28 napisał(a):

Wiem, że to loteria i szczęściarz wygra nawet jednym zgłoszeniem. Ale jednak widząc, że inni wysyłają po setki zgłoszeń i inwestują grube tysiące, to mój zapał do loterii i wiara w wygraną drastycznie spada... emotka  

A ja myślę że to ktoś, kto ma dostęp do paragonów np. Na kasie...bez wiekszej inwestycji.
Ale oczywiście bardzo gratuluję !!!!

Albo ktoś poleciał sobie automatem  emotka  W każdym razie mam nadzieję, że Smolar sprawdzi w sklepie paragon na samochód  emotka


 tylko sprawdzać za samochód paragon? od czego jest organizator? za co bierze kase? 
najlepiej to wysłać takim "oszustom" nagrode. wcześniej sprawdzając paragon. i kurier odwiedza "laureata" z policją. 
odechce się produkcji paragonów i automatów Wyświetl w wątku >>

darog

#6676294 Napisano: 22.01.2020 22:15:56 w Smolar
loteryjny napisał(a):

kortyzol napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Albo ktoś poleciał sobie automatem  emotka  W każdym razie mam nadzieję, że Smolar sprawdzi w sklepie paragon na samochód  emotka

Dokładnie, niech Smolar sprawdzi paragon w sklepie, jeżeli wszystko ok i na legalu to super, gratuluje komuś wygranej! Nikt bogatemu nie zabroni wysyłać wielu zgłoszeń.

Nie jestem zawistny ale nie jestem też naiwny..  Powinna być tez re-captcha i tyle w temacie emotka  


O tym była mowa w loteriach Groszka - brak captcha
...i brak rezerwy. Wyświetl w wątku >>
1 FBtom2 0

darog

#6674122 Napisano: 16.01.2020 09:49:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
geps4 napisał(a):

Silan Biedronka 2x100zł, niestety jeden paragon zgubiony - mogę zrobić komuś prezent, jeśli ktoś nie wygrał emotka


Ten prezent to 30 zł na konto szanowny geps4 stawiaj sprawy jasno
- gra bez paragonów
- nagrodę sprzedajesz
- a wcześniej korespondencja i zajmowanie czasu na priv by w końcu padła ta "propozycja prezentu"
I nie baw się w posty typu "mogę zrobić komuś PREZENT"...(za który trzeba zapłacić) 

w temacie bilet na poniedziałkowy koncert z lokalnego radia Wyświetl w wątku >>

darog

#6673016 Napisano: 13.01.2020 10:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Odnośnie konkursu Colgate, Palmolive z Lidla i braku potwierdzenia zgłoszenia
Zespól Colgate odpisał mi na maila, że moje zgłoszenie jest w bazie. Smsy nie wyszły, ponieważ było bardzo duże zainteresowanie konkursem i serwery były przeciążone.



Mnie też tak odpisali, mimo że nie podałam im nr telefonu emotka Nie jestem pewna tego, że moje zgłoszenie dotarło.

Ja przesyłałam im zdjęcie zgłoszenia, więc był tam nr paragonu. Ale czy odpowiedzieli szczerze, czy na odczep się to na to już wpływu nie mamy.

Napisali wszystkim to samo- tak myśle.. Już rano o godz. 8;39 wszystko zweryfikowali? 
Nie wierze. Teraz pytam kolegi z pracy- wysłał również mail (dziś) nie podał im nr tel ani terminu kiedy wysyłał zgłoszenie. Odp po 5 min tej samej treści. 
-----------------------------------------------------------------------------------
Dzień dobry,
 
Mamy w bazie Pana zgłoszenie i zostanie ono wzięte pod uwagę przy wyłanianiu Laureatów Konkursu.
Po weryfikacji wiemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszym konkursem, nasze serwery były przeciążone stąd sms zwrotny nie wyszedł. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
 
Pozwolę sobie przesłać tutaj informację, która przesyłana jest w odpowiedzi na zgłoszenie:
„Administratorem danych w Konkursie jest Colgate-Palmolive (Poland) sp. z.o.o. z siedziba w Warszawie. Obowiazek informacyjny jest w par. 7 Regulaminu - www.lidl.pl/informacje-dla-klienta/loterie-konkursy-i-promocje
Masz prawo do dostepu, sprostowania, usuniecia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, skargi do Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych.”
 
Pozdrawiam,
Zespół Colgate
----------------------------------------------------------------------------------- Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6673003 Napisano: 13.01.2020 10:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Odnośnie konkursu Colgate, Palmolive z Lidla i braku potwierdzenia zgłoszenia
Zespól Colgate odpisał mi na maila, że moje zgłoszenie jest w bazie. Smsy nie wyszły, ponieważ było bardzo duże zainteresowanie konkursem i serwery były przeciążone.



Mnie też tak odpisali, mimo że nie podałam im nr telefonu emotka Nie jestem pewna tego, że moje zgłoszenie dotarło.

Na odczep się odpisali-moim zdaniem. Zwrotki przychodzą- choćby opóźnione. W takim razie trzeba poprosić w celu weryfikacji o termin przyjęcia zgłoszenia do bazy oraz treść zgłoszenia- skoro to mają żaden problem -wyślą. Ale podejrzewam że nie mają... Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

darog

#6672945 Napisano: 12.01.2020 23:49:10 w Paragony na trwające konkursy
szukam 1 KOD CAPTAIN JACK
oddam jutro Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672779 Napisano: 12.01.2020 00:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

fryteczka napisał(a):

colgate@nairobia.com

emeil poszedł mi normalnie,nie wrócił z powrotem. Zobaczymy czy coś odpiszą.

Na ten też mi poszedl ale zobacz,ze w reg na temat reklamacji jest @ z literowka.. ten znalazlam nizej w regulaminie. Taki @ poszedł,ze hoho

Nie rozumiem też zapisu w regulaminie  Nairobii że nie odpowiadają za niedostarczone smsy, za siedzi komórkowe, internet, operatora, ustawienia, etc..
Kurde mac ...to nie wina operatorów -  Orange, NJu, Plus, Play, czy inne duże, smsy wysłane i pobrana kwota.
To coś nie tak ze "skrzynką" która je przyjmuje. 
czyli jak to? Organizator Nairobia kupuje na czas trwania usługę przyjmowania zgłoszeń i wysyłanie potwierdzeń ich otrzymania I NIE JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNA?? Jeszcze gorzej jeśli sami tak "fachowo" ustawili urządzenia..  Wyświetl w wątku >>

darog

#6672773 Napisano: 12.01.2020 00:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

benasia napisał(a):

U mnie z Orange tez nie ma zwrotki na Lidl   emotka


czyli maile muszą lecieć do nairobia i do sponsora  

UWAGA mail podany w regulaminie wrócił jako niemożliwe do dostarczenia- pewnie celowo zrobili literówke

Dokładnie, polecam wszystko zgłaszać z kopią do Colgate-Palmolive.  emotka

Tam jest u nich w regulaminie nie tylko literówka, ale i dziwna kropka na końcu maila na który trzeba słać reklamacje. 
Mail do Colgate ktoś ma? Bo na stronie jest tylko formularz. Ja wole bezpośrednio na mail.
Coś mi się wydaje że Nairobia to robi tego typu różne cyrki. To Ci co tak dziwnie laureatów wybierają? czy zawsze skracają czas przyjmowania zgłoszeń? Ilość znaków w regulaminie można przyjmować jako 160-tradycyjnie. Ale widzę że niektórzy odczytali to inaczej- jako dowolna ilość,
Ja jestem za tym że nie ilośc a jakość-dlatego wole na wszelki wypadek 160-tradycyjnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672771 Napisano: 12.01.2020 00:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryteczka napisał(a):

benasia napisał(a):

U mnie z Orange tez nie ma zwrotki na Lidl   emotka

U mnie play i orange tez nic. Wyslalam chwile po 23ej


Dziś na 4 paragony towar kupiony, specjalna jazda do LIDL i .... g..ówno. emotka
Orange, Play - brak zwrotek. Mam info że wczoraj z Orange były zwrotki. 
Oczywiście mowa o Nairobia konkurs Lidl - 2x zakup Palmolive/Colgate - konkurs trwał do 11.01.2020 do godz. 23:59:59..
sms 160 znaków  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6672769 Napisano: 12.01.2020 00:09:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

U mnie z Orange tez nie ma zwrotki na Lidl   emotka


czyli maile muszą lecieć do nairobia i do sponsora  

UWAGA mail podany w regulaminie wrócił jako niemożliwe do dostarczenia- pewnie celowo zrobili literówke Wyświetl w wątku >>
0 0