Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6684018 Napisano: 18.02.2020 15:51:50 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):

Zgodnie z tematem wątku oraz zdaniem większości zamówiłyśmy w lokalnej dobrej kwiaciarni klasyczny wieniec w kolorach e-konków (kwiaty czerwone, białe i zielone). Wieniec zostanie dostarczony do kościoła. Bubba podejdzie jutro, gdy będzie gotowy i zrobi zdjęcie. Poprosiłam też osobę, która będzie na miejscu o zadbanie o to, aby wieniec dotarł z kościoła na cmentarz, obiecała zrobić to własnoręcznie (dziękuję).

Tak jak napisał pionas imalenka89, pieniądze można wpłacać maksymalnie do końca tego dnia tak, abym jutro popołudniu (w dniu pogrzebu Amif) mogła przelać pozostałą sumę na odpowiedni cel. Jutro podam jaka to jest kwota (pieniądze jeszcze wpływają), natomiast po wielu przemyśleniach postanowiłyśmy podzielić ją na 2 części. Pierwsza niech zasili ogólne konto fundacji/stowarzyszenia, drugą przeznaczymy dla konkretnej osoby (dziecka). Zatem już dzisiaj proszę Was o propozycje pod tym wpisem, wybierzemy spośród nich. Propozycja musi zawierać nazwę, link i krótki argument dlaczego. Ogólniki nie będą brane pod uwagę. Proszę też o nie komentowanie propozycji innych, każdy może podać swoją. Wierzę w Waszą pomoc!


KRAKÓW/woj małopolskie 2 warianty:
-fundacja
-i osoba.
Niech to co nazbieraliśmy zostanie tam gdzie było Amif najbliżej 


FUNDACJA
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_Mam_Marzenie ( jest też poniekąd tematycznie związana z naszym forum  bo najbardziej cieszymy się z tego gdy wygramy coś o czym pragniemy, nie zamieniamy fantów, nie sprzedajemy) Fundacja sprawdzona, ma kilka oddziałów ale biuro - tylko Kraków. 
Proponuję z dopiskiem "od lek Renaty Fima - która za krótko cieszyła się życiem w Krakowie"
NR KONTA 26 1050 1445 1000 0022 7647 046

OSOBA
szukanie zajęło mi godzinę, ale np LEKARKA z woj małopolskiego z którego jest Amif 
z dopiskiem "Od przyjaciół lek Renaty Fima z myślami, że ten cel by wybrała..."

https://www.siepomaga.pl/ratujemy-dorote

Wyświetl w wątku >>

darog

#6683996 Napisano: 18.02.2020 14:00:38 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

glade ostatnie wyniki były z 14.02? 

niestety ktoś pisał że poszło wszystko do końca wczoraj..i rezerwy nie ma. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

darog

#6683868 Napisano: 17.02.2020 23:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

darog napisał(a):

GLADE C4
czy tam jest przewidziana rezerwa?
(wiem że wszystko jest w regulaminie, ale może ktoś po prostu ot tak pamięta?)

Nie. U nich nie ma rezerwy w konkursach Glade. Info poszło dziś do końca. 

dzięki za odp..szkoda... Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

darog

#6683865 Napisano: 17.02.2020 23:49:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

konkursjusz napisał(a):

Niestety z tego co widziałem to w tym konkursie Star te 10k zawsze wygrywa osoba, która w danym tygodniu wygrała tysiąc. Dziwne trochę ale tak jest


To akurat jest logiczne - codziennie wybierają najlepsze zgłoszenie (przyjmijmy, że tak właśnie jest). Zatem masz 7 najlepszych zgłoszeń z całego tygodnia, po co mieliby jeszcze raz czytać wszystkie zgłoszenia ze wszystkich dni? Jeśli coś nie zasłużyło na tytuł Miss Dnia, to i Miss Tygodnia nie zostanie emotka

Dokładnie tak. Dlatego tak bardzo dziwił konkurs Banderasa.. i niepublikowanie nagród dodatkowych - skoro opublikowali główne... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683856 Napisano: 17.02.2020 23:25:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GLADE C4
czy tam jest przewidziana rezerwa?
(wiem że wszystko jest w regulaminie, ale może ktoś po prostu ot tak pamięta?) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683831 Napisano: 17.02.2020 21:27:44 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):

delvitto napisał(a):

moja cegiełka poszła, ale na te dane, co otrzymałam na pv, więc nie wiem, czy te xxx by przeszło, przy innej okazji przetestuję.

Przechodzi, przelewy docierają bez problemu.


nawet asantesanta przechodzi, wszystko OK, a zorganizowanie tej akcji -szacunek. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683765 Napisano: 17.02.2020 17:50:23 w Pożegnanie Amif
basiag napisał(a):

na szarfach nie pisze się elaboratów, moim zdaniem wystarczy:  "z ostatnim pożegnaniem" czy "spoczywaj w pokoju" - przyjaciele z e-konkursy.info


niee..jeszcze z  "www".e-konkursy.info?

" przyjaciele z e-konków" - to ok. nie trzeba być oficjelem na szarfie ani "reklamą". piszemy szarfe tak - było było NASZE od nas. Tam wcześniej już było Ok propozycja i dobrze że jednak wywalona treść dot "wygrane" Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6683597 Napisano: 17.02.2020 11:09:36 w Pożegnanie Amif
apoccalipsa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

A ja nie jestem ani za mszą (mimo, że jestem katoliczką) ani za wieńcem. Owszem jakaś wiązanka z szarfą ale zebrane pieniądze faktycznie przeznaczyłabym na KONKRETNE chore dziecko lub coś konkretnego a nie fundacje gdzie połowę zgarnia organizator emotka Renia (podobnie jak ja) nie chciałaby żeby pieniądze(prawie 300 zł-koszt wieńca) wylądowało na śmietnisku emotka Fajnie jakby się wypowiedziała tu Ania(krewna Reni) ale może nie wchodzi teraz na forum. Ona najlepiej by wiedziała na co przeznaczyć tą kwotę. Dwa lata temu zmarła stasiak50(siostra innej obecnej forumowiczki) i było w sumie cicho na forum emotka

Wieniec na pogrzebie to polska tradycja ( znam inne z innych krajów ) Nieważne, że w końcu trafi na śmietnik.  Pewnie pieniędzy będzie więcej i komuś pomogą w imieniu Amif. 


Myślę, że bardziej elegancko to jednak wiązanka nie wieniec, ale tak wspaniałą iniocjatywe zrobiłyście, że w takiej sytuacji to pocieszenie że jesteśmy takimi fajnymi ludziami Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683591 Napisano: 17.02.2020 11:06:34 w Pożegnanie Amif
malenka89 napisał(a):

"Żegnaj Amif - wygrywaj teraz w niebie! Przyjaciele z e-konków"


"Żegnaj Amif.  Przyjaciele z e-konków"

lepiej nie ruszać słowa "wygrywaj" może  nie chwaliła się wszystkim naokoło że jej hobby to "granie" poza tym to może mieć troche taki wydźwięk jakby "wygrywanie" to był cały jej świat i gdzie by się nie znalazła - tam jej cel to "nagrody" . 
ps nawet 80 letnia staruszka chce żyć dłużej i patrzeć na wnuki niż dostać w "nagrode niebo"

Początek i koniec waszej propozycji "hasła" jest dla mnie bardzo OK.  Wyświetl w wątku >>

darog

#6683572 Napisano: 17.02.2020 10:52:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
purplestreeet napisał(a):

Lindt odpisał , że wszystkie zgłoszenia , którym wyskakiwał błąd , zostały zarejestrowane kilkakrotnie emotka  I biorą udział w konkursie normalnie emotka  


Jasne...a to nie JET organizował Farmio gdzie nie było zwrotek?
[potem na chwilę okazało się że wszystko było...OK?! -Taka była ich odpowiedź!!!!
Tyle że po przesłaniu mailem żądania wyjaśnień okazało się że prosili o ponowne wpisanie tekstu i "dołączą" do zgłoszeń..
Po przesłaniu tekstu zażądali screenu zgłoszenia z tel sms z datą i godziną nadania.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683536 Napisano: 17.02.2020 10:20:31 w Pożegnanie Amif
moninn napisał(a):

Przelew poszedł, , wielkie dzięki za inicjatywę i zaangażowanie. Też myślę, że warto pomóc komuś, może dzieciom, przed nimi jeszcze całe życie, warto by je mogły dobrze wykorzystać. W zależności od zebranych środków, może jednak warto coś przeznaczyć na mszę, u nas to ok. 30-50 zł. 

Może zostawmy sprawy kościołowe w spokoju.
Możemy w dniu jej pogrzebu np o 21.00 spotkać się TU na forum, potwierdzić swoją obecność np lajkiem pod ogólnym postem dot pożegnania Amif
i wirtualnie osobiście przesłać w taki sposób jak kto sam czuje ostanie pożegnanie od nas. Ktoś zmówi  modlitwe, ktoś uczci minutą ciszy, ktoś intensywnie pomyśli i wspomni... Wyświetl w wątku >>

darog

#6683531 Napisano: 17.02.2020 10:12:57 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):

Kochani, nie mam możliwości transportowych zawieźć sama wieniec, więc jeśli nie znajdzie się nikt chętny, mogę jutro sprawdzić poczty kwiatowe w Krakowie i warunki dostawy takiego wieńca. Ewentualnie jutro podam nr konta, pozostałą kwotę wpłacę na jakąś fundację związaną z onkologią. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto będzie mógł dotrzeć na miejsce osobiście z wieńcem. 

Bardzo by było dobrze, żeby jednak znalazły się 2 os by osobiście się pojawić i wysyłka pocztą nie była konieczna. 
Doświadczenie w dostarczaniu akurat na pogrzeb przez pocztę kwiatową moje oczy widziały.
To nie była wiązanka, wieniec, to był "motłoch z odpadów". Kwiaciarnia wykorzystała to że to pogrzeb, dużo kwiatów, "zniknie w tłumie". szkoda kasy i niesmaku i miny żałobników na pogrzebie... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683525 Napisano: 17.02.2020 10:05:50 w Pożegnanie Amif
malenka89 napisał(a):

Osób chętnych będzie sporo, więc ja myślę, że można ustalić, że wpłacamy po 5 zł. Kupujemy wieniec, a jeśli coś zostanie to wpłacamy resztę na jakiś cel charytatywny tak jak pisał Prosiaczek.  Czy ktoś ma jakiś numer konta, który mógłby tutaj podać dla wszystkich chętnych? 

Niech każdy daje tyle ile chce. Ja np 8 bo to znak nieskończoności. Wyświetl w wątku >>

darog

#6683496 Napisano: 17.02.2020 09:59:57 w Pożegnanie Amif
pionas napisał(a):

Właśnie zrobiłem przelew.
Może zamiast nadwyżkę przeznaczyć na cele charytatywne to warto zamówić mszę?

nie. nie msza. osobiście się nie zgadzam.
fundacja/ stowarzyszenie z Jej rodzinnego miasta - moja propozycja. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683495 Napisano: 17.02.2020 09:56:33 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):

Kochani, po pierwsze nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Po zakupie wieńca powiem ile zostało, ale patrząc na Wasze zaangażowanie, to uzbiera się niemało. Po drugie, większość (ja również) jest za celem charytatywnym i takie założenie było od początku. I szczerze myślę, że Amif byłaby z tego powodu zadowolona. Z uwagi na okoliczności jestem za fundacją związaną z onkologią, ale wyborem zajmijmy się, gdy będzie wiadomo ile mamy funduszy, bo pieniądze będą pewnie jeszcze spływać 2-3 dni.  

proponuje aby nadwyżkę przekazać dla instytucji z JEJ RODZIMEGO MIASTA z zaznaczeniem od Renaty Fima- tam gdzie żyła, działała, gdzie Ją znano. Ogólnopolskie wszędzie  znane fundacje mają sporo różnych innych wpływów.
Niech miejsce gdzie żyła ma coś "od Niej".  Wyświetl w wątku >>

darog

#6683491 Napisano: 17.02.2020 09:52:07 w Pożegnanie Amif
pioge7 napisał(a):

"Wieniec dla Amif"

pioge7 napisał(a):

buziolek napisał(a):

Kochani gdzie znajdę numer konta do wpłaty? 

Pieniążki zbiera AsanteSana, prosi o wpłaty z tytułem "Wieniec dla Amif" na konto nr:
53 1600 1462 1822 0015 2002 5903 (Paribas)

na pierwszej stornie jest info w pierwszym poście 

wysłane 8 jak znak nieskończoności, problem z logowaniem, ale znajoma ze swego konta puściła z zaznaczeniem od DAROG Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683162 Napisano: 15.02.2020 23:57:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thomasny napisał(a):

superloser napisał(a):

thomasny napisał(a):

Szukam tych co grali. I niech oni się wypowiadają, czy wygrali czy przegrali, czy cokolwiek innego. Czy  to coś da - tak, bo poznam zdanie innych uczestników. Niech robią loterię, skoro sobie nie radzą z konkursem.

Ty nie radzisz sobie z przegrana... szkoda, ze nie jestes DUMNY z wlasnego hasła, na tyle by je opublikować...

Tak, oczywiście. Idealna diagnoza. 

thomasny czy jesteś też jako yonex ? 2017, 2018r napisałeś po..1 poście na rok..."obudziłeś" się dopiero przy Milce Biedronka kilka mies temu w listopadzie.. Nie pasowały Ci też wyniki z konkursu Bringstone (też zdaje się opony?)  Wyświetl w wątku >>

darog

#6683158 Napisano: 15.02.2020 23:47:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

thomasny napisał(a):

Szukam tych co grali. I niech oni się wypowiadają, czy wygrali czy przegrali, czy cokolwiek innego. Czy  to coś da - tak, bo poznam zdanie innych uczestników. Niech robią loterię, skoro sobie nie radzą z konkursem.

Ty nie radzisz sobie z przegrana... szkoda, ze nie jestes DUMNY z wlasnego hasła, na tyle by je opublikować...

thomasny  jak na staż 4 lata na forum to nie jesteś zbyt aktywny a temat mercedesa wręcz Ci mierzi, jakbyś był pewien że Twoje hasło jest godne tego auta a nagrodzone nie. Wpisz z chęcią porównam pomysłowość. A najlepiej to ze swojego prawdziwego nicka..a nie "pobocznego" - bo takie mam przypuszczenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6683036 Napisano: 15.02.2020 10:39:15 w Żegnamy zmarłych
Ten wątek i słowa tu wpisane świadczą o tym, że mimo iż to "tylko" nick z forum to jednak "nasz" Człowiek. Tak jest i z Amif. Ktoś szuka info czy to nie fejk, ktoś patrzy logowanie-cy nie włam na konto, ktoś spogląda historie korenspondencji priv...
Tu żałoba, współczucie, wspomnienie, słowa otuchy dla forumowicza z powodu śmierci bliskiej osoby..
I wątek "gratulacje" - tak gdzie radocha wpisy że to wygrał ktoś "nasz"...
To jest dobre forum. Dużo tu po prostu ludzkich Ludzi. 
A przy okazji przepraszam jeśli niektóre moje posty były zbyt wredne, niedorzeczne lub np wścibskie. Nikt nie zna dnia ani godziny. Odejście Amif też było raczej nagłe.
Wszystkim życzę dobrego spokojnego długiego życia. Wyświetl w wątku >>

darog

#6682596 Napisano: 13.02.2020 21:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):

darog napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

darog napisał(a):

AUCHAN PRALKI.
"5.1 Zwycięzcy są informowani o wygranej niezwłocznie, za pośrednictwem bezpłatnego SMSwysłanego na numer telefonu, z którego Uczestnik dokonał zgłoszenia do Konkursu."

niezwłocznie czyli co? losowania? automatyczna zwrotka o wygranej/lub nie? czyli kiedy te posiedzenie jury? Czytam regulamin i nie widzę

3.6. Wyboru najlepszych Prac Konkursowych, spośród wszystkich przesłanych i spełniających wymagania opisane Regulaminem, dokonywać będzie powołane przez Organizatora jury ("Jury") podczas obrad przeprowadzonych w dniu 14 lutego 2020 r.

@roksana2802 dzięki, umknęło mi to w regulaminie. czyli skoro niezwłocznie to JUTRO wygrywamy pralko-suszarki  emotka

455 KC terminu „niezwłocznie" nie należy utożsamiać z terminem natychmiastowym, termin „niezwłocznie" oznacza bowiem termin realny, mający na względzie okoliczności miejsca i czasu, a także regulacje zawarte w art. 354 i art

dokładnie tak zabcia0410 Wyświetl w wątku >>
0 0