Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6693991 Napisano: 01.04.2020 11:38:08 w Paragony na trwające konkursy
DINO Jacobs/Prima kupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6693764 Napisano: 31.03.2020 16:13:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

mountain napisał(a):

możecie się zarejestrowac w konkursie pringels? ja nie mogę

ja też nie mogę, po wypełnieniu pól i zaakceptowaniu, wraca mi do adresu

a co to za promo pringels? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6693550 Napisano: 30.03.2020 20:59:32 w Paragony na trwające konkursy
kameleon1982 napisał(a):

Kupię paragon na kończący się dzis konkurs:

  • Nagrody za oszczędzanie wody - Makro


paragon netto kwota 50zł pamiętajcie Wyświetl w wątku >>

darog

#6693205 Napisano: 28.03.2020 22:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

Ving - to kiedyś było duże biuro, zniknęło zanim nadeszła realizacja pomysłu na voucher - 5 tys zł
Triada - to kiedyś też duże biuro sytuacja jak wyżej zmarnowało się 3 tys zł
Wiem że są wygrane vouchery po 10 czy 20 tys zł,, ale mi szkoda było i tych w sumie 8 tys,.,.(i jeszcze trzeba było z własnej kasy zapłacić podatek 10%) myśle że to było ok 15 lat temu lub więcej Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6692756 Napisano: 26.03.2020 16:38:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BIEDRONKA PERSIL. 
Tylko ja nie mam zwrotek? czekam na 3, na żadnym mailu nie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6692716 Napisano: 26.03.2020 15:38:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BIC i Fortis ogólnie, ale również ten rozwiązany dziś w C4.
Nigdy w żadnej edycji nie udało się wygrać.
Rozumiem-że należy wybrać 1 opcje: film, foto lub tekst? Nie można np tekst + foto.

Czy oni wybierają proporcjonalnie: trochę filmów, trochę tekstowych, trochę fotograficznych zgłoszeń?
A może należy zgłoszenie wysłać w konkretnym terminie trwania konkursu? czyli np nie w ostatnim dniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6692531 Napisano: 26.03.2020 00:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Persil disc Biedronka
cyt" 1.4. W odpowiedzi na prawidłowe zgłoszenie Uczestnik otrzyma wiadomość zwrotną (w formie wiadomości email) potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia do Konkursu. Wiadomość zwrotna
zostanie przesłana do Uczestnika nie później niż w ciągu 24 godzin od chwili wysłania
zgłoszenia."
CZYLI czekam od 3 dni na 3 potwierdzenia mail. Nie ma. W spam też nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6692299 Napisano: 24.03.2020 19:47:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy to już koniec Milki Tesco?

mam nadzieję że nie, ale nie wiem czy Karlsbad na raty informuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6692030 Napisano: 24.03.2020 00:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy w kończącym się dzisiaj konkursie Jordan jest ograniczenie znaków? Sprawdzałam w regulaminie i nic takiego nie widzę, ale może ktoś ma "dodatkową wiedzę", bo dopytywał u źródła???

na pewno nie ma emotka

Bardzo dziękuję, ja jak zawsze piszę w ostatniej chwili. Pozdrawiam  emotka

Czy oni powinni wysłać sms zwrotny o przyjęciu zgłoszenia? Dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6686600 Napisano: 28.02.2020 20:58:13 w Auchan
Czytam o tych waszych "koordynatorach" i przyszło mi na myśl- może organizator sobie dodatkowe koszty policzył za to że jego człowiek się zjawi?
Tak mi się przypomniało że z 15 lat temu do odbioru była nagroda jakieś 70 km poza miastem, z wylosowanego losu na targach turystycznych. I przedstawiciel handlowy - jako reprezentacja firmy za osobiste stawiennictwo i przekazanie formularza chyba 300zł zakosił za te robote. Nagroda nie była cenna urządzenie do robienia gofrów za ok 200zł, swobodnie bez kłopotu taki "gabaryt" można przesłać. I usługa droższa samej nagrody.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6686574 Napisano: 28.02.2020 18:13:40 w Auchan
Bardzo mi zależało akurat na tej pralko suszarce, ale jak czytam o tym cyrku - to od samego czytania mam dość. W taki sposób to powinniście auta odbierać a nie pralki na pake!
Ta organizacja jest tak durna że nie wiem co. A koordynator nie umie zamówić firme kurierską i wysłać? Nawet jakby mieli obciążyć laureata. Nie rozumiem-chcieli laureatowi spojrzeć osobiście w oczy??  emotka Wyświetl w wątku >>

darog

#6685373 Napisano: 24.02.2020 13:39:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

darog napisał(a):

yonex napisał(a):

darog napisał(a):

yonex napisał(a):

darog napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

W ogóle co z tym captain Jack, strona dziś nadal aktywna z tym samym pytaniem

Screny aktywnej strony po zakonczeniu konkursu nawet zamieszczone. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do kompetencji tej Agencji? Odp dot pytania: dlaczego nie ma zwrotek. 

Bardzo fajna agencja. Nie wysłali zwrotek, bo może coś im się zepsuło. Trzeba to zrozumieć i uszanować

raczej nie ma czego szanować. chodziło o to że dotarło potwierdzenia. Agencja napisała że nie są wysyłane, nastepny post dot-że chyba nie znają swojego regulaminu, CJ odpowiedział że w takim razie sprawdzi. Odpowiedział że faktycznie potwierdzenia powinne być wysyłane na mail i sprawdzą czy moje dotarło: należało podać mail/ kod oraz treść zgłoszenia i przybliżoną godzinę wysłania....a te informacje są z niedzieli rano po godz. 9;00.........

A skąd wiesz, że profil CJ na FB prowadzi agencja. Może to być ktoś inny. Chyba lepiej do KB napisać, a nie od razu awanturę wszczynać

Hej mecenasie obrońco
1. Najpierw była wysłana wiadomośc przez formularz https://www.captainjackbeer.pl 
- jednak nie można było się doczekać odpowiedzi.
2. Następnie FB
- najpierw napisali że wszystkie zgłoszenia docierają i moje też (nie musieli sprawdzać - bo powiadomienia na mail nie są wysyłane)
- po wykazaniu co i jak w regulaminie jednak okazało się że powiadomienia na mail powinne być
- w celu sprawdzenia zgłoszenia należało podać: mail/ kod kapsel/ treść/ godzinę

Od razu "awantura" wszczęta? A to ciekawe...Poza tym skoro ktoś mi odp i to pisemnie ( a nie przez rozmowe tel której może się wyprzeć) - tzn że jest upoważniony. Na formularz z www nie ma odpowiedzi do dziś.

Poza tym o tym że jest kłopot i zgłoszenia nie dochodzą agencja wiedziała już po 9:00 rano w niedziele. Już kiedyś było długie oczekiwanie na odp z tej agencji (lays). Okazało się że inny mail do kontaktu podali w regulaminie a inny na stronie. Zresztą ktoś to na e-konkach wyjaśniał i podawał prawidłowy.
Agencja zapewnia też że potwierdzenia maili sa tylko opóźnione...(info z CJ ok godz. 10;00 rano w niedziele) kiedy już udało się przekonać że się mylą...

Obawiam się, że agencja nie pracuje w niedzielę. Trzeba być człowiekiem i zrozumieć ludzi

Obawiam się, że jeśli ktoś odpowiada w niedziele rano w temacie konkursu - tzn że pracuje. Z treści jasno wynika iż mają wiedzę o ilości zgłoszeń (przypominam niedziela rano) . Trzeba mieć mózg który rozumie że wiele informacji jest sprzecznych emotka a nie doszukiwać się "awanturnictwa, niedzieli, nie bycia człowiekiem"...normalnie jakbyś był przedstawicielem agencji... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6685354 Napisano: 24.02.2020 13:15:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

darog napisał(a):

yonex napisał(a):

darog napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

W ogóle co z tym captain Jack, strona dziś nadal aktywna z tym samym pytaniem

Screny aktywnej strony po zakonczeniu konkursu nawet zamieszczone. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do kompetencji tej Agencji? Odp dot pytania: dlaczego nie ma zwrotek. 

Bardzo fajna agencja. Nie wysłali zwrotek, bo może coś im się zepsuło. Trzeba to zrozumieć i uszanować

raczej nie ma czego szanować. chodziło o to że dotarło potwierdzenia. Agencja napisała że nie są wysyłane, nastepny post dot-że chyba nie znają swojego regulaminu, CJ odpowiedział że w takim razie sprawdzi. Odpowiedział że faktycznie potwierdzenia powinne być wysyłane na mail i sprawdzą czy moje dotarło: należało podać mail/ kod oraz treść zgłoszenia i przybliżoną godzinę wysłania....a te informacje są z niedzieli rano po godz. 9;00.........

A skąd wiesz, że profil CJ na FB prowadzi agencja. Może to być ktoś inny. Chyba lepiej do KB napisać, a nie od razu awanturę wszczynać

Hej mecenasie obrońco
1. Najpierw była wysłana wiadomośc przez formularz https://www.captainjackbeer.pl 
- jednak nie można było się doczekać odpowiedzi.
2. Następnie FB
- najpierw napisali że wszystkie zgłoszenia docierają i moje też (nie musieli sprawdzać - bo powiadomienia na mail nie są wysyłane)
- po wykazaniu co i jak w regulaminie jednak okazało się że powiadomienia na mail powinne być
- w celu sprawdzenia zgłoszenia należało podać: mail/ kod kapsel/ treść/ godzinę

Od razu "awantura" wszczęta? A to ciekawe...Poza tym skoro ktoś mi odp i to pisemnie ( a nie przez rozmowe tel której może się wyprzeć) - tzn że jest upoważniony. Na formularz z www nie ma odpowiedzi do dziś.

Poza tym o tym że jest kłopot i zgłoszenia nie dochodzą agencja wiedziała już po 9:00 rano w niedziele. Już kiedyś było długie oczekiwanie na odp z tej agencji (lays). Okazało się że inny mail do kontaktu podali w regulaminie a inny na stronie. Zresztą ktoś to na e-konkach wyjaśniał i podawał prawidłowy.
Agencja zapewnia też że potwierdzenia maili sa tylko opóźnione...(info z CJ ok godz. 10;00 rano w niedziele) kiedy już udało się przekonać że się mylą...
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6685339 Napisano: 24.02.2020 12:58:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

darog napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

W ogóle co z tym captain Jack, strona dziś nadal aktywna z tym samym pytaniem

Screny aktywnej strony po zakonczeniu konkursu nawet zamieszczone. Ma ktoś jeszcze wątpliwości co do kompetencji tej Agencji? Odp dot pytania: dlaczego nie ma zwrotek. 

Bardzo fajna agencja. Nie wysłali zwrotek, bo może coś im się zepsuło. Trzeba to zrozumieć i uszanować

raczej nie ma czego szanować. chodziło o to że dotarło potwierdzenia. Agencja napisała że nie są wysyłane, nastepny post dot-że chyba nie znają swojego regulaminu, CJ odpowiedział że w takim razie sprawdzi. Odpowiedział że faktycznie potwierdzenia powinne być wysyłane na mail i sprawdzą czy moje dotarło: należało podać mail/ kod oraz treść zgłoszenia i przybliżoną godzinę wysłania....a te informacje są z niedzieli rano po godz. 9;00......... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6685225 Napisano: 24.02.2020 00:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Captain Jack im padł, sam tekst a potwierdzenia na mail nie ma...Formularz powinien być o północy zamknięty, a swobodnie można wysyłać zgłoszenia ...jest aktywny... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6685205 Napisano: 23.02.2020 22:51:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

darog napisał(a):

pikawka napisał(a):

atanerka napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pioge7 napisał(a):

właśnie wysłałem 4 zgłoszenia...
na wp i gmaila zwrotki są
na onet i o2 nie ma emotka

ale po ponownej chęci zgłoszenia KOD wykorzystany...

a do mnie na o2 przyszła zwrotka (ale wczoraj)

I u mnie na o2 maila brak :(

Ja nawet na gmail nie dostałam (dzisiaj)

Wysłałam przed chwilą. Na wp przyszło potwierdzenie.

Wysłane 3 zgłoszenia: w nocy, w ciągu dnia i teraz. wszystko wp - nie ma 2x potwierdzeń na 3 zgłoszenia
Nie chciało się wcześniej grać, 15 kapsli tyle czasu przetrzymane, a dziś mi po 3 zgłoszeniach już sie nie chce... ani kumplowi, ani siostrze - wcześniej grali i nic nie wygrali.

Sprawdziła spam? Mi od kapitana zawsze w spanie lądowało

TAK, sprawdzone. Wielokrotnie poczta, spam, inne foldery.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6685202 Napisano: 23.02.2020 22:33:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

atanerka napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pioge7 napisał(a):

właśnie wysłałem 4 zgłoszenia...
na wp i gmaila zwrotki są
na onet i o2 nie ma emotka

ale po ponownej chęci zgłoszenia KOD wykorzystany...

a do mnie na o2 przyszła zwrotka (ale wczoraj)

I u mnie na o2 maila brak :(

Ja nawet na gmail nie dostałam (dzisiaj)

Wysłałam przed chwilą. Na wp przyszło potwierdzenie.

Wysłane 3 zgłoszenia: w nocy, w ciągu dnia i teraz. wszystko wp - nie ma 2x potwierdzeń na 3 zgłoszenia
Nie chciało się wcześniej grać, 15 kapsli tyle czasu przetrzymane, a dziś mi po 3 zgłoszeniach już sie nie chce... ani kumplowi, ani siostrze - wcześniej grali i nic nie wygrali. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6684217 Napisano: 19.02.2020 12:49:52 w Pożegnanie Amif
bubba napisał(a):

BARDZO ŁADNY. dziewczyny organizatorki - na medal. Wszyscy którzy się przyczynili: pomysł, zbiórka, darczyńcy, foto wianka...wszystkim zaangażowanym dzięki za akcje, za to forum, za ten wątek.  Wyświetl w wątku >>

darog

#6684122 Napisano: 18.02.2020 23:29:07 w Auchan
pkt 4.1 regulaminu  Do marek Auchan zaliczają się: Cosmia, Inextenso, Qilive, Actuel, produkty oznaczone logo Auchan, tj. złoty ptak, czerwony ptak oraz zielony ptak. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6684121 Napisano: 18.02.2020 23:24:13 w Auchan
@gnieszk@ napisał(a):

asper01 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

To są te reklamówki, natomiast jak oni podchodzą do tego czy jest to produkt konkursowy to nie wiem.


No tak właśnie myślałem... Rozumiem, że nikt nie ma informacji od organizatora? W sumie to torba ta nie ma loga "marki", tylko logo Auchan...

Ptak jest jakby nie było, tyko on w sumie jest biały na zielonym tle , a nie zielony  emotka

NIE. ma być marka własna Auchan. "ptaszki" są i opisane i pokazane.  Wyświetl w wątku >>
0 0