Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6703797 Napisano: 18.05.2020 23:05:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"aromat wiosny" w C4

z którego etapu dziś informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6703694 Napisano: 18.05.2020 15:57:16 w SZUKAM....
Czy do kogoś dzwonili z takiego nr 221852157 może to konkurs jakiś?
Oddzwaniam i nikt nie odbiera.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6702122 Napisano: 10.05.2020 14:53:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SMOLAR. czy w wynikach na www podają też rezerwe która wygrała? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#6701465 Napisano: 06.05.2020 23:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gizoon napisał(a):

halliday napisał(a):

kermit napisał(a):

magalan83 napisał(a):

patyk napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Działa Wam strona kaktus? 

Nie... Zaczyna to być już irytujące 

Mi od wczoraj nie działa  emotka  zaraz to zgłoszę 


Oni doskonale wiedzą, że strona nie działa. Ciągle tylko przepraszają i proszą o cierpliwość. Niestety ale poza tym innych efektów brak

a oni nie prowadzili loterii crunchips oraz tyskiego? To tam też często były awarie, a w jednym konkursie nie wydali połowy nagród, a w drugi wygrywały jakieś dzieci, przynajmniej tak wyglądało ze zamiast imienia normalnego to zdrobniałe.

Loterie Kaktus prowadzi z tego co pamiętam czytając regulamin, który obecnie jest nieaktywny - agencja KROPKA BORDO SP. Z O.O. Pewnie będą cyrki i awarie przez cały czas trwania loterii.

KROPKA BORDO zawsze odpowiada że u nich wszystko gra i żeby sprawdzić u siebie i skorzystać z innej przeglądarki lub sprzętu ORAZ ŻE NIKT WCZEŚNIEJ NIE ZGŁASZAŁ PROBLEMU...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6701386 Napisano: 06.05.2020 17:24:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Hebe smsy o jednej porze czy na raty wysylaja?

o jednej porze (15:30) z nagrodami 2 stopnia

a z walizkami?

Halooo walizki były? A może jutro powiadomią? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6701270 Napisano: 06.05.2020 11:39:05 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

anaesth napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy z Rossmanna Remington ktoś miała @ o wygranej? Komisja miała być do 30 kwietnia
https://www.e-kon...nn.html#.XrFa05ngrYA

Też mnie to ciekawi, czy były wyniki, czy już po ptokach...

Mogę Wam powiedzieć, jak było w poprzedniej edycji. Zgłoszenie wysłałam w ostatnim dniu (albo przedostatnim) i zwrotkę mam z 14 września. Informacja o wygranej przyszła 28 września, a o wysyłce kart 2 października.

Czyli obstawiam, że już zwycięzcy zostali poinformowani zarówno o wygranej, jak i wysyłce. Bo też termin zgłoszeń mijał 14 :)

3 dzien roboczy mija dopiero jutro więc malutka nadzieja jest. Dlatego właśnie szukam czy jest jakiś zwycięzca  emotka

oni mieli ten formularz czynny jeszcze długo po zakończeniu 14.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6699149 Napisano: 25.04.2020 18:46:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ogłaszam konkurs na najbardziej upierdliwą agencję - zgłaszam Unique One, która wysyła mnie w okresie pandemii do Kauflandu po pieczątkę na paragonie z napisem KARMA MK GOURMET bo brakuje im tam napisu "gold". Już się rozpędzam. Nie lubię ich tez za to, ze potrafią parę miesięcy przetrzymać wygrane przelewy i wysłać je dokładniusieńko ostatniego dnia wg regulaminu. Wsadźcie sobie pod ogon ten zestaw SPA dla kota. 

Chyba sobie jaja robią... ja bym napisała im co o tym myślę

No właśnie chyba uprzejmie dopytam czy to aby konieczne...

W regulaminie nie ma że Organizator ma prawo do weryfikacji paragonu? NIECH SOBIE WERYFIKUJĄ PARAGON I SKORZYSTAJĄ ZE SWOJEGO PRAWA - za co Sponsor mu płaci? Niech wysyła maile do siedziby Kaufland i sprawdza! Klient nie jest niczemu winny że taki jest zapis w kasach na paragonach. Co więcej- w BOK mówią że nie ma żadnego zapisu prawnego by długopisem mazać [po paragonach i stawiać pieczątki... Wyświetl w wątku >>

darog

#6699143 Napisano: 25.04.2020 18:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ogłaszam konkurs na najbardziej upierdliwą agencję - zgłaszam Unique One, która wysyła mnie w okresie pandemii do Kauflandu po pieczątkę na paragonie z napisem KARMA MK GOURMET bo brakuje im tam napisu "gold". Już się rozpędzam. Nie lubię ich tez za to, ze potrafią parę miesięcy przetrzymać wygrane przelewy i wysłać je dokładniusieńko ostatniego dnia wg regulaminu. Wsadźcie sobie pod ogon ten zestaw SPA dla kota. 

Tak, bo kasa na ich koncie "procentuje", zawsze jakieś dodatkowe fundusze z oprocentowania wpadają - nie widzę innej opcji takiego postępowania. I tak nie pobiją zachowania agencji i360, która ostatniego dnia ważności karty przepłaconej wygranej w konkursie ZLECA bankowi cofnięcie doładowania kart...i pieniądze wracają na ich konto - grosz do grosza i będzie kokosza. Chyba się trochę zapędzili w tym cebulactwie.  emotka  Zrobiłam im aferę, bo ostatniego dnia nie miałam już dostępu do środków na kartach prepaid...z wielką łachą stwierdzili, że oddadzą mi już te pieniądze na nowej karcie przepłaconej, ale żeby nie było za łatwo - mam wypełnić to i tamto, przesyłając im poleconym - szaleństwo! Na pytanie, czy taki CAREX (zleceniodawca) zna i pochwala ich praktyki...do dnia dzisiejszego odpowiedzi nie dostałam.

i360 ! była taka sytuacja że kiedyś przysłali karte chyba za 100zł , zarejestrowana, niby można płacić i figa! co było powodem? przesyłkę z kartą odebrała inna osoba choć z tym samym nazwiskiem - więc środki zostały odebrane "do wyjaśnienia" trwało to pół roku? oczywiście listy polecone...
baaardzo "dziwna" agencja i jak pamiętam regulamin: organizator w Krakowie? Paragony słać do Bstoku? A reklamacje do  Warszawy? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6697498 Napisano: 17.04.2020 20:58:57 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala...

No raczej nic...

Dziś chyba ostateczny termin powiadomienia?

Tak, zobaczymy czy ogarną temat do północy. 

kiedyś chyba zdarzyło im się informować ok 22;00 ? emotka Tutaj chyba jest ten Pan z tego NAV na forum, nie pamiętam jaki login ale avatar to taki Cherubinek

case
jak się im przypomni, to poinformują, ale nie chce mi się emotka

Case już miesiąc sie tu nie logował - pewnie po weekendzie poinformują 

Pewnie tak...szkoda tylko, że według niektórych agencji regulaminy dotyczą wyłącznie jednej strony...czyli nas, wszak po terminie zgłoszenia się nie wyśle. 

no a ja mam 2 niezgłoszone paragony - czasu zabrakło Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6697487 Napisano: 17.04.2020 19:56:28 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala...

No raczej nic...

Dziś chyba ostateczny termin powiadomienia?

Tak, zobaczymy czy ogarną temat do północy. 

kiedyś chyba zdarzyło im się informować ok 22;00 ? emotka Tutaj chyba jest ten Pan z tego NAV na forum, nie pamiętam jaki login ale avatar to taki Cherubinek Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6697473 Napisano: 17.04.2020 18:40:43 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Fantasia Groszek? Chyba do dzisiaj ma czas? NAV jak zwykle NAVala...

No raczej nic...

Dziś chyba ostateczny termin powiadomienia? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6696106 Napisano: 10.04.2020 13:55:45 w Czy informują/ informowali?
zaczytana-pola napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Velvet z C4 informowali może?

Nie


Dziś termin. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6696104 Napisano: 10.04.2020 13:54:20 w Czy informują/ informowali?
ejulek59 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czy jeszcze dzwonią Albedo Makro?

Niby obdzwonili ale na Fb pełno poszukiwaczy paragonów z Makro (nawet do głównych nagród) więc warto poczekać na rezerwę emotka Mam nadzieje, że nikt głupi nie sprzeda paragonu wartego 70 zł za grosze emotka

ALBEDO MARKETING konkurs na mop i deski z żelazkiem??
? przecież numer karty ma być taki sam jak na paragonie.
Numer karty/ lub ksero karty też trzeba wysłać. 
Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

darog

#6695786 Napisano: 08.04.2020 21:09:16 w Czy informują/ informowali?
Fantazja Groszek.
Tam były etapy?
Już konkurs rozwiązany?
dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6695557 Napisano: 07.04.2020 23:54:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i u mnie się zdarzyło, wtedy kiedy mr sms był taki "normalny" jak komórkowy
w odp było:
"znowu? spier da laj  za.jobie"
 (wnioskuję, że więcej wtedy osób się pomyliło.....) Wyświetl w wątku >>

darog

#6694684 Napisano: 03.04.2020 15:05:31 w Paragony na trwające konkursy
Ktoś chce zamiana: wygrany Somat zestaw za 100zł (przyjdzie do Ciebie-dane nie odesłane)
- na paragony Dino Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6694225 Napisano: 01.04.2020 21:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

lubiejesien napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka emotka Persil biedronka emotka  Może ktoś wygrał więcej zgłoszeń niż ma paragonów i chce oddać jedną wygraną? Bo mam paragon A nie wygrałam emotka emotka  A co...Tak się mnie dziś dowcip trzyma  emotka emotka emotka  

Podpinam się  emotka

ale w regulaminie chyba coś o rezerwach wspominają....?

chyba jednak Albedo czyta dalej!
0 19:58 mail - oczyszczacz, o godz. 20:12 bonik 2 seteczki,
wysyłanie maili to tak samo jak u nich dzwonienie- kilka dni?!
oba zgłoszenia z 20.03

Obstawialabym raczej opoznienia serwerow Twojej poczty emotka

No nie wiem, bo u męża też @ o bonie chwila po 20stej, poczta o2, no chyba że Białystok zostawili na koniec

To jest myśl gryszelm, u nas poczta WP ale może wg IP wysyłają? U nas 5 zgłoszeń - 2 wygrane i nic więcej po 20:12 nie ma...Ale super i to! Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

darog

#6694213 Napisano: 01.04.2020 20:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

lubiejesien napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka emotka Persil biedronka emotka  Może ktoś wygrał więcej zgłoszeń niż ma paragonów i chce oddać jedną wygraną? Bo mam paragon A nie wygrałam emotka emotka  A co...Tak się mnie dziś dowcip trzyma  emotka emotka emotka  

Podpinam się  emotka

ale w regulaminie chyba coś o rezerwach wspominają....?

chyba jednak Albedo czyta dalej!
0 19:58 mail - oczyszczacz, o godz. 20:12 bonik 2 seteczki,
wysyłanie maili to tak samo jak u nich dzwonienie- kilka dni?!
oba zgłoszenia z 20.03 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6694209 Napisano: 01.04.2020 20:05:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lubiejesien napisał(a):

pikawka napisał(a):

emotka emotka Persil biedronka emotka  Może ktoś wygrał więcej zgłoszeń niż ma paragonów i chce oddać jedną wygraną? Bo mam paragon A nie wygrałam emotka emotka  A co...Tak się mnie dziś dowcip trzyma  emotka emotka emotka  

Podpinam się  emotka

Moge oddac...co mi tam  emotka

to i mi z 5 może być emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0