Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6714077 Napisano: 05.07.2020 12:04:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to możliwe, wybór laureatów miał być 30 CZERWCA a tu, że jeszcze nie wytypowano zwyciezców? 
WOJAS.

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713752 Napisano: 03.07.2020 09:04:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Auchan Retail Polska podjęło decyzję o zamknięciu w dniu 30.08 dwóch sklepów sieci w
- Dąbrowie Górniczej
- oraz w Mysłowicach
Ważne jeśli ktoś ma bony do realizacji, etc.. Wyświetl w wątku >>

darog

#6713727 Napisano: 02.07.2020 22:22:44 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

anaesth napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Jakie macie doświadczenia z odsyłaniem paragonu przez agencje, jeśli się dołączy kopertę ze znaczkiem? Chodzi konkretnie o UGMedia. Mam na tym samym paragonie inne konkursy, a do wydania bonu na 50zł życzą sobie wysłania im oryginału paragonu...  emotka  

Ja wcześniej ich spytałam e-mailowo czy odeślą to nawet nie odpisali. któryś rok wstecz odesłałam na jakiś bon a potem wygrałam u innego organizatora rower i rower niestety przepadł emotka

Dzięki za odpowiedź. Staram się jednak rozdzielać rzeczy na różne paragony, ale tu akurat mąż robił zakupy i nie chciałam go zmuszać do kombinowania. No i mam nauczkę emotka Chyba po prostu zrezygnujemy z tego bonu, chociaż szansa, że wygramy na ten paragon samochód jest mikroskopijna.

Jak wygrasz samochod, to chyba osobiscie po ten paragon do agencji pojedziesz emotka

Mikroskopijna , ale jest:  mój mąż wygrał na ten sam paragon najpierw 50 zł, a potem  samochód, na szczęście paragon zdążył wrócić z agencji listem poleconym ; mąż nauczył się od tego czasu,że każdy promocyjny produkt należy kupować na oddzielny paragon.

Paragon jest zawsze własnością osoby która zapłaciła za produkt. Paragon może być do wglądu ale nie "do oddania agencji". Nie ma tłumaczenia-że agencja "musi mieć np w razie kontroli urzędu skarbowego" -bo nie musi (inaczej inne agencje nie żądałyby wysłania mailem/przez formularz. A tak tłumaczył sie smolar/ugmedia.
Ale ...czasami agencje mają wątpliwości co do autentyczności więc nawet jeśłi nagroda 20 zł - to proszą paragon - ale że zwrot powinien być oryginału to jest oczywiste. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

darog

#6713704 Napisano: 02.07.2020 20:39:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

darog napisał(a):

Z jakiego numeru tel dzwoni Fortis od Wawela?



Wawel obsługuje Fortuna a nie Fortis.

OK, z jakiego numeru dzwoni FORTUNA od wawela?
dzięki za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713640 Napisano: 02.07.2020 16:37:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakiego numeru tel dzwoni Fortis od Wawela? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713139 Napisano: 30.06.2020 18:04:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Karlsbad odpisał, że koszulka bez podpisu wysłana jest przez pomyłkę, że mam przygotować koszulkę i w najbliższych dniach kurier dostarczy prawidłowa koszulkę i odbierze tą bez podpisu

I co zrobia z tymi obmacanymi? emotka  

no jasne...i produkcja podpisów na piłkach też w najbliższych dniach ruszy

jeszcze kwestia tych niebieskich z C4.. Wyświetl w wątku >>
1 patyk 0

darog

#6713107 Napisano: 30.06.2020 16:54:21 w Zdjęcia naszych wygranych
jokan napisał(a):

pmww napisał(a):

I pamiętajcie o oficjalnej "papierowej" reklamacji:

no wlasnie, to mailem nie ma sensu nic pisac?

może da się załatwić mailem, pomyśl ilu ludzi wysyłałoby poleconym reklamacjei Karlsbad poleconym musi odp. Do 24.07 jest czas, jak się mailem nie da załatwić. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

darog

#6713076 Napisano: 30.06.2020 15:39:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kod z zawleczki Tiger? Kupione w maszynie na dworcu puszka promocyjna ale zawleczka ma "T" i żadnego kodu..
https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-tiger-2020.html#.Xvs_620zapo Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713073 Napisano: 30.06.2020 15:21:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):


Taką dostałam ja. 

nie no...ze zdjęcia to widac zwykła gruba bawełna, a nie "oddychająca" i innego stylu niż na folderze promującym konkurs..skoro niemożliwe jest z powodu "covid" to skąd ten rodzaj koszulki i ten podpis? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713060 Napisano: 30.06.2020 14:49:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

A ja mam koszulke polo z autografem Lewandowskiego emotka . Wszystko się zgadza.

No to może mają jakiś problem z komunikacją wewnętrzną i jeden pracownik mówi, że to pomyłka, bo rzeczywiście to była pomyłka, a drugi mówi, że ich nie ma i nie będzie, bo próbuje ratować sytuację? emotka  A teraz jeszcze tygrysek pisze, że wycofali te paczki, które jeszcze nie zostały dostarczone, więc wygląda to jakby rzeczywiście wysłali pomylone koszulki i mieli zamiar wysłać właściwe emotka  W każdym razie ktoś w Karlsbad ma dzisiaj dużo roboty emotka

1. POLO? Z kołnierzykiem? Z podpisem?
2. Przecież "covid i podpisów nie będzie" przepraszają i proponują rekompensate...
3. Sami zaczęli podpisywać? Z "upoważnienia" Lewandowskiego?
- upoważnienie w tym temacie niemożliwe
- jeśli podpisane- to podrobione ??  emotka  
4. "część" pomylili/ "część" nie?
5. To te z podpisami które dojdą możliwe że będą trzęsącą się ręką podpisywane i jeszcze gorzej "wypadną" niż te od Banderasa??

Nie no...certyfikat autentyczności chcemy tak jak dawali chyba do Dudka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713023 Napisano: 30.06.2020 13:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

gosia5 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

melissa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oburzenia w tej sprawie, że wyślą właściwe koszulki każdemu, nawet temu, kto reklamacji nie napisał. Easy.

Nie wyślą, bo ich nie mają. Z powodu COVID nie udało im się załatwić autografów. Bardzo miła Pani (chyba od Zleceniodawcy, nie z Karlsbadu) dzwoniła, przepraszała  i proponowała jakąś inną, dodatkową rekompensatę (piłki, kosmetyki). Koszulek z autografem niestety nie da się załatwić:(

Ooo to pechowo, zwłaszcza dla tych, którzy koszulki już komuś obiecali emotka  Ktoś wcześniej pisał, że ma od nich informacje, że pomylili się przy wysyłce. Załatwienie autografu nie wydaje się niemożliwe, zwłaszcza że teraz obostrzenia są poluzowane. No cóż. Ja bym się bardziej ucieszyła z kosmetyków czy piłki niż autografu, no ale to ja emotka

No dla mnie taka koszulka bez podpisu jest ekstra, ale moi synowie są oburzeni  emotka

No ich raczej kosmetyki nie ucieszą. Może piłka by im trochę poprawiła nastrój?

Też chciałam podarować koszulkę chrześniakowi, na szczęście na razie nic nie wie o wygranej, ale najważniejsza wartością miał być właśnie ten podpis, tak koszulka u mnie traci znacznie na wartości

Ja o koszulki nie gram, ale rozumiem Wasze rozgoryczenie. Jednakże nie rozumiem jak można komuś obiecać, że wygrało się coś, czego fizycznie nie ma się jeszcze w domu, a jedynie w formie przyrzeczenia publicznego otrzymania nagrody? Ja np. mam zasadę, że przed rodziną lub/i znajomymi chwalę się nagrodą tylko wtedy jak do mnie dotrze. Bo wiadomo, różnie bywa- sponsor może się wycofać,dać w zamian inną nagrodę albo może się okazać, że mój paragon konkursowy był niewłaściwy, bo kupiłam nie ten produkt co trzeba albo kwota na paragonie była za mała.Gdy mam nagrodę, że tak się wyrażę w garści, to co innego.

Deklaracja że dołaczam się do akcji charytatywnej i jaki przedmiot przekazuje - to nic złego. Nic złego że deklaruję za czerwony pasek siostrzeńcowi piłke z autografem. Skoro mam pewność że paragon jak trzeba i list polecony wysłany jak trzeba i dla bezpieczeństwa foto oświadczenia z paragonem zrobione jakby pojawił się kłopot. 
Czasami robi się coś dla mobilizacji, dla lepszej organizacji - tak było w moim przypadku dot tych rzeczy z autografami.

I tak, Podzielam zdanie że zawsze lepiej przekazać coś co już 'w ręku mam" .
Ale to jest tak jak z regulaminem: regulamin jest i trzeba zrobić to tamto siamto 

I na takiej samej zasadzie my obiecaliśmy przekazanie tych nagród tu i tam. Zrobione, zaplanowane wcześniej  i oczekiwanie na fanty= których nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713018 Napisano: 30.06.2020 13:38:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Śmiech na sali takie tłumaczenie z ich strony. Zrobili konkurs jednocześnie w różnych sieciach. Nagród naobiecywali. Nie dali wcześniej ŻADNEJ informacji że nie mają. Ludzie poplanowali gdzie i komu je podarują a tu taka akcja... 
Na co liczyli?! Że wyślą byle co i nikt się nie odezwie? 


Regulamin C4
- koszulka bez podpisu - cena 50zł
- koszulka z autografem 600zł  
autograf wat  550zł 

Regulamin Biedra
- bez podpisu  cena 50zł
- z autografem 290 zł (2x tańsza niż w C4??) 
autograf wart 240zł 

no i odszkodowanie tej wartości wychodzi na to. 

a co do piłek?? 
- no u nas  nie przejdzie. obiecane z autografem, licytacja ma być, akcja zapowiedziana, etc..więc nawet nie porównuje bo żadna rekompensata w gre nie wchodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6713004 Napisano: 30.06.2020 13:20:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

 ;)moskala22 napisał(a):

biuro@karlsbad.pl

A co piszecie w takiej reklamacji? Tez mam koszulkę bez podpisu

Nie grałam tam, ale myślę że to żadna filozofia i wystarczy napisać "Dzień dobry, dzisiaj otrzymałam nagrodę z konkursu XXX. Nagroda miała być koszulka z autografem Lewandowskiego, niestety moja koszulka takiego autografu nie ma. Domyślam się, że zaszła jakaś pomyłka przy wysyłce nagród. Jak mogę otrzymać właściwą nagrodę? emotka  Pozdrawiam, Moskala22". emotka

może doślą autograf pozniej️

No i to byłoby jakieś wyjście. Podpis z certyfikatem na oddzielnej kartce- w ramce i koszulka jako ..zwykła koszulka.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6712999 Napisano: 30.06.2020 13:17:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melissa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

oburzenia w tej sprawie, że wyślą właściwe koszulki każdemu, nawet temu, kto reklamacji nie napisał. Easy.

Nie wyślą, bo ich nie mają. Z powodu COVID nie udało im się załatwić autografów. Bardzo miła Pani (chyba od Zleceniodawcy, nie z Karlsbadu) dzwoniła, przepraszała  i proponowała jakąś inną, dodatkową rekompensatę (piłki, kosmetyki). Koszulek z autografem niestety nie da się załatwić:(

??????????????
No ale...
Jeśli w regulaminie jest zapis z podpisem- tzn że fizycznie to mają.  
Biedronka: Sprzedaż promocyjna produktów objętych Konkursem prowadzona jest od dnia 28.05.2020 r. do dnia 10.06.2020 r.
C4: Sprzedaż promocyjna produktów objętych Konkursem prowadzona jest od dnia 12.05.2020 r. do dnia 06.06.2020 r

Powiadamiając laureatów SMS też nie ma wzmianki iż są to troche "inne" nagrody. 

Covid? Nie no sorry...Nie zwalajmy wszystkiego na covid...
1. Trzeba było na poczte latać i paragony wysyłać.
2. Szef podpisuje umowy,
3. w sklepach, w fabrykach pracują na szczególnych zasadach.
Nie widze serio problemu w temacie Covid i brak podpisu Lewandowskiego.
- zdjęcia z treningów w necie są,
- na spacery chodzi
..........................................................................a nagrody miały być wysłane do 24 lipca..(Biedra) Może nawet nie wie - że miał podpisywać cokolwiek.
Tyle że ... w tego typu artykułach - tak jak mi - główna nagroda to autograf bo obiecane do przekazania fanatykom i na cele dobroczynne. Podkreślam: obiecane. 
KONKURS ODBYWAŁ SIĘ PO zwolnieniu obostrzeń... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

darog

#6712988 Napisano: 30.06.2020 12:52:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Andzik napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

Andzik napisał(a):Dzwoniłam, mam złożyć reklamację, bo pomylili nagrody.

Co robimy z tymi koszulkami z Biedronki Gillette? Może lepiej zeby kurier wbił odmowę? Czy odbieracie, piszecie reklamację i wysyłka Pocztą Polską? Jaja sobie robią..

Pisać mail i czekać na wymianę. Choć raczej ten szajs niebieski zostawią (nagrody tego typu w Kaufland warte 10 zł) i wyślą to, co należy. Skoro mam zamiar oddać i już to zostało zapowiedziane i pokazane jak wygląda- to przecież nie będę kupować-bo obiecane. 

Może sponsor takie dał?
- bez podpisu Lewandowskiego
- niebieskie zamiast biało-szare

A Karlsbad rozesłał i wcale nie wnikał że to nie to. A wg regulaminu to przecież Organizator - Karlsbad przyjmuje reklamacje..To sporo roboty sobie zrobili.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6712940 Napisano: 30.06.2020 11:17:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

melissa napisał(a):

Na jakiego maila wysyłacie reklamację? U mnie też bez podpisu, a obiecałam już dzieciom z rodziny z autografem:(


A na protokole odbioru nagrody jest z koszulka z podpisem Lewandowskiego?

TAK.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6712934 Napisano: 30.06.2020 10:59:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PIŁKI Biedra i C4 - też pewnie przyjdą bez podpisu...a obiecane z podpisem Lewandowskiego. Jedna na charytatywny cel, druga za świadectwo z czerwonym paskiem. 

Nosz...kurdemol!!! Nie wiem jak ja sie z tego bedę tłumaczyć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6712915 Napisano: 30.06.2020 10:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

DPD przywiozło szarą koszulkę Lewandowskiego z Biedry ale bez podpisu. Będziecie reklamować?

TAK. U mnie obiecana na aukcje charytatywną. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6712892 Napisano: 30.06.2020 10:06:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

Andzik napisał(a):

Dzisiaj dotarła koszulka z konkursu " Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci". Miała być szaro-biała wartości 50 zł, ale przyszła koszulka "reklamowa"  niebieska taka jak w konkursie "Zachowaj sportowego ducha" Kaufland za 10zł, ale lipa!

Nike? Jak z rozmiarem?
ps. Oni chyba Kaufa nie robia, wiec wartosc koszulek tak sie rozni. 

ale powinna być właśnie taka a nie niebieska ...

To tylko obrazek reklamowy, a nie regulamin  emotka
Z Biedry pewnie dziecience przysla to pies bedzie smigał reklamowo  

"tylko" że...
Otóż w regulaminie nie ma mowy o koszulce "niebieskiej". 
I owszem: WIZUALIZACJA NAGRÓD MUSI ODPOWIADAĆ TYM W RZECZYWISTOŚCI. Chyba że w regulaminie jest wzmianka z zaznaczoną *materiał poglądowy nie odpowiada właściwościom realnych nagród.
Jeśli te 30 szt z podpisem przyjdą właściwe- jak na folderze- takie same powinne być pozostałe 100 szt a nie niebieskie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6712887 Napisano: 30.06.2020 10:02:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

superloser napisał(a):

halliday napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

Andzik napisał(a):

Dzisiaj dotarła koszulka z konkursu " Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci". Miała być szaro-biała wartości 50 zł, ale przyszła koszulka "reklamowa"  niebieska taka jak w konkursie "Zachowaj sportowego ducha" Kaufland za 10zł, ale lipa!

Nike? Jak z rozmiarem?
ps. Oni chyba Kaufa nie robia, wiec wartosc koszulek tak sie rozni. 

ale powinna być właśnie taka a nie niebieska ...

To tylko obrazek reklamowy, a nie regulamin  emotka
Z Biedry pewnie dziecience przysla to pies bedzie smigał reklamowo 

rozmiar L, ale to logo head shoulders szpeci koszulkę nawet za darmo bym nie chciał jej nosić.

A te z autografem, to tez blue?

z autografem to takie co miały być czyli białe, z konkursu Biedronki przynajmniej, bo dzisiaj też dochodzą koszulki z tego konkursu biedronki.

BEZ AUTOGRAFU. Choć na protokole odbioru nagrody "z autografem". Doszła. Wyświetl w wątku >>
1 halliday 0