Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6730112 Napisano: 18.09.2020 17:58:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

pikawka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

macie jakiekolwiek dokumenty gwarancyjne do słuchawek od Fortisa z BIC? 

U mnie nic nie było  emotka

Będziesz pisać do Fortisa o "dowód przekazania nagrody"??  emotka

W sumie nie wiem.

Jakie słuchawki dostaliście? Wg regulaminu miały być JBL E45BT, a dostałam LIVE 400BT emotka

To chyba raczej zamiana na niekorzyść?!
JBL Live 400BT

JBL E45 BT 

I znów ten sam błąd, przekazuje bratankowi info-jakie dostanie słuchawki. Ale przyszły inne... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6729781 Napisano: 17.09.2020 14:47:52 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

gregory napisał(a):

maślanka mrągowska informowała już ostatni etap i główną nagrodę?

ostatni etap - zwycięzcy na stronie

Ale głównej nagrody nie widzę? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6729681 Napisano: 17.09.2020 09:04:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te 20 zł z Kaktusa - do kiedy można odbierać??
dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6728001 Napisano: 09.09.2020 16:12:25 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

darog napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Albedo Selgros dzwonili może dziś do kogoś? 


Albedo Selgros do piątku 4 września mieli termin

Na wyłonienie laureatów + 3 dni robocze na poinformowanie 

No i wszystko poinformowali? 59 laureatów obdzwonili?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6727999 Napisano: 09.09.2020 16:08:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Aktywna niezależnie od dnia to jakaś rezerwa?

Rezerwy jest tylko 3 szt,  dziwne 

No dziwne, bo w zasadzie do wczoraj to jeszcze list polecony był termin by wysłać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6727875 Napisano: 09.09.2020 10:25:53 w Czy informują/ informowali?
Danio/ C4
powiadomili wszystko?

na ich stronie nie ma zakładki Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6727765 Napisano: 08.09.2020 20:11:44 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Albedo Selgros dzwonili może dziś do kogoś? 


Albedo Selgros do piątku 4 września mieli termin Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6726509 Napisano: 03.09.2020 10:02:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

Widzę po nagrodach, że Chiny mają się już dobrze, ponieważ nagrody z loterii i konkursów to ponownie Chińszczyzna i mam na tu myśli te obecne nagrody czyli bluzy Pepsi, Lays, TicTac, trampki Heinz, plecaki i worki i inne tego typu nagrody. Co prawda były już wcześniej podkoszulki i bluzy z Oreo, skarpetki i gacie z Actimela bodajże, ale teraz to konkursowicze będą żywymi reklamami, ubranymi od stóp do głów. Dlaczego nie są one bez żadnego logo? Wiadomo, reklama dźwignią handlu.

I na takie akcje trzeba nałożyć 2x większy podatek. Skoro tak szukają na łatanie dziury budżetowej. Za wspieranie chińszczyzny i nie wspieranie narodowej gospodarki.  Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

darog

#6726507 Napisano: 03.09.2020 09:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 
xpac napisał(a):

Ktoś wie jak wygląda sprawa gwarancji u Columbita ? Nie dają żadnego protokołu? Pisać do nich na maila?

U nas było tak, że oni nic nawet po upomnieniu nie wydali, tłumacząc iż posiadają fakturę zbiorcżą i zadeklarowali iż w ramach reklaamacji oni coś tam poświadczą. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6725570 Napisano: 30.08.2020 16:33:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Uroki grania w ostatnim dniu, zwlaszcza w weekendy  emotka


Raczej cudza niekompetencja. Przecież mogę grać do ósmej wieczorem - tako rzecze regulamin emotka

KAKTUS...ależ co to mnie obchodzi...Wg regulaminu mogę loda zakupić choćby o 22;55 (np w żabce) albo i o 23:58 na stacji paliwa...
Organizator MUSI dać mi szansę zgłoszenia do loterii- skoro daje prawo zakupu w dniu 30.08.2020

"Sprzedaż towarów objętych loterią promocyjną (tj. Produktów promocyjnych zdefiniowanych w pkt 9.1.1 Regulaminu)trwa od dnia 04.05.2020 r. do dnia 30.08.2020 r"

Strona już działa. Można wysłać zgłoszenie. 

No ale...GDZIE TA KUMULACJA OD RANA? Skoro nikt nie wygrywał...te 20 zł miały być w "następnej najszybciej możliwości). 7 kodów teraz wpisanych = ZERO wygranych Wyświetl w wątku >>

darog

#6725563 Napisano: 30.08.2020 15:57:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Uroki grania w ostatnim dniu, zwlaszcza w weekendy  emotka


Raczej cudza niekompetencja. Przecież mogę grać do ósmej wieczorem - tako rzecze regulamin emotka

KAKTUS...ależ co to mnie obchodzi...Wg regulaminu mogę loda zakupić choćby o 22;55 (np w żabce) albo i o 23:58 na stacji paliwa...
Organizator MUSI dać mi szansę zgłoszenia do loterii- skoro daje prawo zakupu w dniu 30.08.2020

"Sprzedaż towarów objętych loterią promocyjną (tj. Produktów promocyjnych zdefiniowanych w pkt 9.1.1 Regulaminu)trwa od dnia 04.05.2020 r. do dnia 30.08.2020 r" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6725551 Napisano: 30.08.2020 15:02:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Uroki grania w ostatnim dniu, zwlaszcza w weekendy  emotka


Raczej cudza niekompetencja. Przecież mogę grać do ósmej wieczorem - tako rzecze regulamin emotka

Owszem,
1. poza tym formularz działa,
2. wszystko można wpisać,
3. baaa...nawet captcha żąda potwierdzenia że nie jestem robotem i prosi o zaznaczenie a to roweru, a to przejścia dla pieszych..

i tak bawię się już...1,5 godz. KONIEC-reklamacja leci do Organizatora. 1,5 godz stracone + trochę kodów które odebrały szanse na nagrody. 

Po prostu zażądam zwrotu kasy za patyczki- czyli ile patyczków nie można zgłosić = ilość paragonów i kwota. Lody były kupowane tylko na loterie. Wole z pudełka Grycana lub Zieloną Budkę. Takich Kaktusów i innych "rożków" nie kupuje. Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0

darog

#6725527 Napisano: 30.08.2020 12:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Miła26]
aniolka2310 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

rene napisał(a):

KAKTUS DALEJ NIEAKTYWNY 

 dziwne bo do końca dnia powinna strona działać.

Dokładnie. Ciekawe czy to awaria, czy wyłączyli sami...

być może wyłączyli emotka strona nie jest zamknięta. wszystkie emotka ola są aktywne, ba...nawet kwadraciki trzeba zaznaczać...ale FINALNIE formularz  nie przechodzi. "Loteria jest obecnie nieaktywna"
Komunikat w kwestii zakończenia loterii jest inny "Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone" 
Na stronie i w regulaminie jest jasno. Trwa do 30.08.2020 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6725510 Napisano: 30.08.2020 09:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

darog

darog

#6724142 Napisano: 24.08.2020 12:21:37 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

jokan napisał(a):

picola napisał(a):

donia7 napisał(a):

picola napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

assal napisał(a):

Rozwiązali w trakcie trwania etapu? Czy już po zamknięciu, ale wcześniej jak podali w regulaminie? 
Bo się pogubiłam  emotka  

Jeżeli rzeczywiście wtedy (tego 13.08) rozwiązali, to po  tym (drugim) etapie, ale przed datą posiedzenia komisji (wg regulaminu 17.08).

13.08. były wyniki z "Okocimskich wariantów" z I etapu.
Losowanie było 06.08.2020 i zgodnie z regulaminem wyniki były podane 13.08 (7 dni od losowania nagród z I etapu).
Nie było wyników z II etapu i dzisiaj mija termin, kiedy powinny być podane.
Może poczekajmy do popołudnia i dopiero potem ciskajmy gromy. emotka

Tylko właśnie sęk w tym, że już chyba ze trzy osoby potwierdziły, że dostały eski z 2 etapu, bo w pierwszym nawet nie grali emotka  Więc pierwszy etap poszedł od razu z drugim.

Ok, poczekamy, zobaczymy. Ja i znajomi dostaliśmy 13.08 eski tylko za I etap. Wtedy też były pretensje, że nie ma info o wygranych, a potem okazało się, że wszystko było w terminie.

czyli za III etap powinny byc w ten czwartek?

Wg regulaminu: wybór 28.08 + 7 dni na informację czyli do 4.09.... 

A jak będzie, zobaczymy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6724135 Napisano: 24.08.2020 12:07:43 w Czy informują/ informowali?
superloser napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mnie osobiście bardziej zabolało określenie nie lubią konkursowiczów bo są roszczeniowi to chyba powinno być zamiast słowa na p źle użytego.A kto utrzymuje Smolara? Przypadkiem nie my kupujący coraz droższe wymagane produkty kup za 20,30,40 zł.To już nie jest kupno batonu za złotówkę.To my kupując napędzamy ten interes.Zwykły Kowalski nie wyda 40 zł na promocję czy loterię.A i tak nie weźmie paragonu albo nie wyśle zgłoszenia.I nic nie kupi specjalnie pod promocję.

Skoro jest zawsze zapis ograniczajacy do adresu zamieszkania, zameldowania lub korespondencji - to wiesz, ze nie lubia grajacych na wiecej niz jeden  paragon.
Jak kupisz 10 zdrapek to masz 10 szans.
Jak zagrasz 10 zakladow Lotto to masz 10 szans.
Jak zarejestrujesz 10 paragonow u Smolara to masz 1 albo 3 szanse na nagrode, jesli sa roznego stopnia. I jak Ty wygrasz to juz ktos z kim dzielisz adres, nie ma prawa wygrac. I to w loteriach!!! - gdzie wyznacznikiem jest podobno przypadek a nie znajomosci i ustawki.

11.5 Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin„gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania,
korespondencyjny lub zameldowania uczestników loterii) może w ramach całej loterii
otrzymać maksymalnie ...

Cały czas podtrzymuję że te regulaminy są niezgodne z prawem polskim. Np loteria. Jak to można wygrać JEDEN raz i to TYLKO JEDEN człowiek z danego adresu...
Są domy typu willa gdzie są 3 piętra i 3 różne rodziny  mieszkają!
I jak to? Dlaczego mam kupować 30 batonów, skoro nie wiem: czy przypadkiem ten zgłoszony 2-go dnia loterii nie wygral?> A regulamin zabrania mi wygrać więcej? 

Oni kiedyś zweryfikowali te sklepiki i prywatne kasy / gdzie loteria jest ogólnopolska?

Smolar kiedyś chciał prawidłowe dane z paragonu: data, nr paragonu (nie wydruku) NIP, NR KASY? Nie przypominam sobie..

Ale za to w jednych ,loteriach robi zabezpieczenie captcha a w innych  nie...
I jakoś nie za bardzo lista rezerwowa....Nie ma warunków spełnionych laureat= nagroda na rzecz organizatora.

Chyba NAV stara się rzeczywiście nagrody wydać i szuka rezerwowych.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6724094 Napisano: 24.08.2020 10:54:33 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

darog napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

violka88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Czy informowali za OKOCIMSKIe warianty za 2gi etap? 

nikt się nie chwalił

Nie wiem czy nikt, wszak już 2 osoby pisały, że info było tydzień temu emotka
/udziału nie brałam, ale wpadło mi w oko/ emotka  

13.08 w czwartek był SMS z info o wygranej i to na 100% z II etapu. 


Ale według regulaminu dopiero 17.08 miał być wybór z II etapu + 7 dni na powiadomienie

szef Smolara na urlopie a ktoś w Smolarze zrobił losowanko nie patrząc na regulamin, daty, etc...?

Smolar tyle obecnie konkursów organizuje, że gdyby chcieli przeczytać wszystkie te nasze wypociny konkursowe, to głowy spuchły by im jak balony. Miejcie trochę wyrozumiałości.


ale dlaczego mam być wyrozumiała? jak się nie ma mocy przerobowych, to albo się rezygnuje ze zleceń, albo się przyjmuje nowych pracowników. dlaczego mam się zgadzać na łamanie regulaminu?

No właśnie, kurcze... przecież oni po to są, żeby własnie to wszystko czytać  emotka  w ramach wolontariatu raczej tego nie robią.


Że co?? Ja biorę tyle roboty- którą dam rade zrobić DOBRZE i sumiennie przyjąć kase za dobrze wykonaną pracę. Wyobraź sobie, że są tacy, którzy lojalnie godzinę nad hasłem siedzą, aby rzeczywiście KOMISJA uznała je za wyjątkowe...Poza tym godzina jazda do sklepu po towar (paragon)
A Ty piszesz o "wyrozumiałości" bo Smolar chce zarobić a ma gdzieś sponsora i uczestników?? 
A jeśli to fakt, że rozwiązali konkurs - nie czytali (losowali) kilka dni przed terminem w regulaminie to nawet POZORÓW nie chcieli zachować...


Wy tak na poważnie. Przecież to tylko konkursy. Jak ktoś ma wygrać to i tak wygra. Czy będą wyniki dziś czy za 5 dni... rozumiem regulamin...ale na co ta spina... i jak się tu nie dziwić Smolarowi, że ponoć nie lubi konkursowiczów jak są tacy pretensjonalni z poczuciem, że wszystko im się należy. . mam do tego luzniejsze podejście i staram się nie żyć tylko konkursami
A odnośnie tego, że jak nie ma czasu to niech nie bierze zleceń...to chyba pisze ktoś kto nie ma swojej działalności. Nie przyjmujesz zlecenia to następnego nie dostaniesz, tylko inna agencja... oni mają reklamodawców, z którymi współpracują od lat i nie odmówiła im przecierz...to kasa kasa kasa A oto w każdym biznesie chodzi
Sory jeśli Kogoś urazilam

Owszem. Uraziłaś. REGULAMIN obowiązuje 2 strony. LOTERIA to nie KONKURS. Biorę więcej zleceń= mam więcej kasy = zatrudniam więcej KOMPETENTNYCH pracowników. 

No właśnie jak ktoś ma wygrać= to wygra!
I mi zdarzyło się wygrać konkurs w Wedlu/ Wawelu- gdzie pomyliły mi się nazwy odwrotnie...Bon za 100 zł przyszedł. TO JEST CZYTANIE? Nawet nie mogą zweryfikować tylko tych nagrodzonych zgłoszeń 1 dziennie? i przeczytać treść?? 

I paragon zdarzyło się wysłać nie ten/ nie z danego konkursu nawet! Nic w tym temacie nie było naprawiane. Nagroda przyszła...

Każdy ma inne życie oprócz konkursów. 

Post dotyczy ogólnie agencji różnych. Wyświetl w wątku >>

darog

#6724092 Napisano: 24.08.2020 10:45:15 w Smolar
fiona25 napisał(a):

delvitto napisał(a):

Bardzo ciekawa jest ta dyskusja na temat Smolara. Żadna inna agencja nie wzbudza tylu emocji.
Powiem tak, skoro Smolar jest na forum, i my o tym wiemy, a On też wie, że my to wiemy, to... może by się ujawnił i wytłumaczył, jak to jest w istocie z tymi teoriami spiskowymi. Może byśmy zawarli jakiś rozejm, i zaczęli współpracę emotka  może jest coś, co możemy zrobić, by Smolar nas pokochał równie mocno, jak większość z nas jego emotka  będziemy żyć w dobrej symbiozie, to wszyscy będą zadowoleni. 

Jestem za  emotka  Niech nam napisze,co go wkurza w konkursowiczach to postaramy się poprawić i więcej nie grzeszyć emotka

Nie ma czegoś takiego że "konkursowicz wkurza" Niech Agencja zmieni sobie profil działalności i przestanie zajmować się "wkurzającą robotą"

Poza tym jak zaczną spełniać swoje obowiązki - przede wszystkim sprawdzanie autentyczności paragonów i zgłaszaniem do prokuratury to samo wiele kwestii się rozwiąże. 
Nie będzie też skarg jak wyślą nagrody w terminie, które odpowiadają regulaminowi.

Chyba nie wpłynęła do Smolara skarga/ reklamacja na zasadzie "Smolar- czemu taka nazwa i dlaczego nie zarejestrowaliście działalności w Węgorzewie"?? 

Niech piszą regulaminy zgodne z prawem polskim, szanują uczestników, gratulują zwycięzcom - NIECH SIĘ ZACHOWUJĄ JAK AGENCJA - po prostu! 

Skoro są tu wpisy: jednym odsyłają paragon na życzenie / innym żądają zwrotu nagrody=jeśli chcą zwrot paragonu to coś nieteges? 

Pozbierać maile od nich jaka to jest "równość traktowania" i ujawnić to nie byłoby ciekawe. 

Aaaaa w tych obraźliwych mailach do uczestników piszą klauzulę iż grożą prawnymi konsekwencjami na ujawnienie treści maila - uważają to za "tajemnicę korespondencji"?
Jedno. Sąd z każdej tajemnicy może zwolnić, a jak pójdzie w eter co Smolarek potrafi napisać do laureatów/uczestników to może nawet pożegnać się z prowadzeniem tego typu działalności.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6724087 Napisano: 24.08.2020 10:32:02 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

reniii napisał(a):

darog napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

violka88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Czy informowali za OKOCIMSKIe warianty za 2gi etap? 

nikt się nie chwalił

Nie wiem czy nikt, wszak już 2 osoby pisały, że info było tydzień temu emotka
/udziału nie brałam, ale wpadło mi w oko/ emotka  

13.08 w czwartek był SMS z info o wygranej i to na 100% z II etapu. 


Ale według regulaminu dopiero 17.08 miał być wybór z II etapu + 7 dni na powiadomienie

szef Smolara na urlopie a ktoś w Smolarze zrobił losowanko nie patrząc na regulamin, daty, etc...?

Smolar tyle obecnie konkursów organizuje, że gdyby chcieli przeczytać wszystkie te nasze wypociny konkursowe, to głowy spuchły by im jak balony. Miejcie trochę wyrozumiałości.


ale dlaczego mam być wyrozumiała? jak się nie ma mocy przerobowych, to albo się rezygnuje ze zleceń, albo się przyjmuje nowych pracowników. dlaczego mam się zgadzać na łamanie regulaminu?

No właśnie, kurcze... przecież oni po to są, żeby własnie to wszystko czytać  emotka  w ramach wolontariatu raczej tego nie robią.


Że co?? Ja biorę tyle roboty- którą dam rade zrobić DOBRZE i sumiennie przyjąć kase za dobrze wykonaną pracę. Wyobraź sobie, że są tacy, którzy lojalnie godzinę nad hasłem siedzą, aby rzeczywiście KOMISJA uznała je za wyjątkowe...Poza tym godzina jazda do sklepu po towar (paragon)
A Ty piszesz o "wyrozumiałości" bo Smolar chce zarobić a ma gdzieś sponsora i uczestników?? 
A jeśli to fakt, że rozwiązali konkurs - nie czytali (losowali) kilka dni przed terminem w regulaminie to nawet POZORÓW nie chcieli zachować... Wyświetl w wątku >>
2 katake, donia7 0