Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6742656 Napisano: 08.11.2020 21:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

u mnie też potwierdzenie z COLGATE z niedziałającego formularza

Moje pytanie:
czy dostał ktoś potwierdzenie kto nie wysłał maila z zaistniałym problemem?   Chcę sprawdzić tylko czy nie wysłali potwierdzeń tylko tym którzy zgłosili problem....

tylko co co zgłosili problem- nie mamy potwierdzeń Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742554 Napisano: 08.11.2020 11:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Moje zgloszenie przeszlo wlasnie. I przyszla zwrotka.
..ale wyslalem tez maila. emotka
ehh i tym samym chyba trzeba obejsc sie smakiem jakiejkolwiek wygranej. emotka

Dlaczego bez wygranej?
Organizator ma zapewnić przyjęcie zgłoszeń w regulaminowym czasie. 
- przy czym musi wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce... niestety jakoś wygląda to na celowe ingerowanie i manipulacje.. na krótki czas 2 godz? nie ma możliwości wysłania zgłoszenia-i kiedy formularz powinien zniknąć całkowicie-pojawia się na nowo a nawet prawidłowo przyjmuje zgłoszenia z wyświetleniem komunikatu na stronie i wysłaniem mail z potwierdzeniem..

Podejrzewam że złośliwie nie przyzna tym zgłoszeniom głównej 15 tys zł.. a dla zachowania twarzy da pare 500zł ...

O której zamknęli przyjmowanie zgłoszeń?? Normalnie jak zabawianie się..czytanie przez organizatora/pracowników? naszych postów TUTAJ  i ingerowanie na www.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742503 Napisano: 08.11.2020 00:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

szansa jest taka ze... maja konkursowiczow na widelcu, ktorzy sami sie wystawili. emotka


niekoniecznie konkursowiczów, po 20;00 dziś znajoma z osiedla została przeze mnie namówiona, pierwszy raz wzięła udział - napisała że jej marzenie to nauczyć się pływać, nie sądzę by taką wypowiedzią i tak górnolotnym marzeniem wygrała nawet najniższą nagrodę gdyby było 10 zł...ale mi głupio, bo tuż po 22;00 zadzwoniła i powiedziała że jej wszystko na pulpicie zniknęło...
wtedy wydawało mi się - że tak jest jak powinno, zgłoszenie leci i jest jakiś komunikat i nic poza tym, ale wygląda na to-że chodzi o totalnie białą stronę www której screen tu dany wyżej i u mnie tak było. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742496 Napisano: 08.11.2020 00:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

Ja też wysłałam maila i screeny... Dajcie znać jak ktoś Was/Nas wygra z tych zgłoszeń słanych mailem... 


nic nie wysyłam, żadnych screenów - choć 2 na 4 zrobione w ramach dokumentacji /. poproszę o przesłanie mojego zgłoszenia- treści.

zapytam o co chodzi z tą pustą stroną i poczekam na odpowiedź.

. Wyświetl w wątku >>
2 kuleczkar, mia 0

darog

#6742476 Napisano: 07.11.2020 23:46:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi?? Colgate Biedronka....Po wysłaniu zgłoszenia biała strona, na mailu brak powiadomienia ... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742384 Napisano: 07.11.2020 17:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

mrmax napisał(a):

soulfly napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY????

Przy kamerkach też miało być @ a po dłuższym czasie i tak chcieli paragon pocztą

Kamerki.....po 2 miesiące weryfikują.

ta agencja to dramat, i lubią utrudniać weryfikacje dokumentów, właśnie takim ganianiem na pocztę o byle g...

w Berlinkach Selgrosie poproszono mnie o odesłanie paragonu i oświadczenia emailem. 

skoro w regulaminie jest mailem-to nic nikogo nie obchodzi co tam  gadają w czasie rozmowy tel.
oczywiście , że mają prawo weryfikować: w regulaminie jest o ksero dowodu osobistego. oni chcą paragon pocztą-list polecony. NIE. będzie tak jak w regulaminie- mailem! a jak nie przyślą nagrody - reklamcja mailem i żądanie dodatkowo odszkodowania za kase-list polecony i stracony czas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742146 Napisano: 06.11.2020 13:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

domika napisał(a):

Jagermeister wycenił maszynę chłodzącą z bluzą i flaszką 0,7 na 1500 zł przy czym taką samą maszynę można znaleźć w sieci za ... 19 dolarów .
Chyba z leksza przesadzają z tym zawyżaniem cen nagród emotka

https://tech.wp.p...ow-6034812822021249a

Nie pierwszy raz emotka  i zapewne nie ostatni.
Kiedyś wygrałam Xboxa, który był wyceniony w regulaminie na ponad 2k (byłam przekonana, że będzie to wypasiona wersja z full dodatkami). Przyjechał biedak w najsłabszej wersji...o wartości 700 zł w RTV euro.

Tak z Zotta kiedyś też wycenili pieprzniczkę i solniczkę na jakieś 500 zł a na allegro po 60 chodziły w sklepach emotka

? I sponsor za to płaci? 
Przecież to jakaś lewizna. Jak można kupić coś drożej skoro pełno ofert jest dużo tańszych. A bywa że tak wysokiej ceny nigdzie nie było..
Czy oni organizują przetarg na nagrody w którym jest zapis najdroższej i najmniej atrakcyjnej oferty??????????? Przecież podatek trzeba zapłacić od tego, etc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742128 Napisano: 06.11.2020 12:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY???? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742066 Napisano: 06.11.2020 09:23:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Stokrotka Berlinki

- na bon 100 zł wysyłać listem poleconym/ czy mailem?
w regulaminie zdaje się mailem/ a przez tel pani powiedziała poleconym...

2 dni czekam na odp mail- nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6741604 Napisano: 04.11.2020 00:14:40 w PLAGIATY
misiamarysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

konkursowyninja napisał(a):

Problem w tym, że w sensie prawnym to nawet nie można powiedzieć, że "inspirowałem" się tamtym przepisem, a co dopiero, że go skopiowałem czy popełniłem plagiat. Więc nie wiem Kochani o co ta cała kłótnia. Nikogo nie straszyłem też paragrafami, bo nie mam tego w zwyczaju, ani nie mam takiej potrzeby. Cieszę się, że mogę z Wami od czasu do czasu porywalizować, bo Was bardzo lubię - mimo, że piszecie tak nieładnie o mnie. I 3mam za Was kciuki. Mamy piękną Jesień, ale wiem, że idzie dla  Was Zima pełna nagród! Buźki emotka  

Twoje wypowiedzi "ryją mi banię", serio. Czuję się jak na oddziale psychiatrycznym, a nie w wątku "PLAGIATY". emotka  Buźka!  emotka

On coś bierze, mówię Wam. I kocha przez to cały świat, a najbardziej siebie, to już chyba nawet samouwielbienie. No i fajnie, że chłop nas tak lubi emotka (i to bardzo, jesteśmy nawet Kochani) mimo faktu, że my plagiatorów/złodziei i tym podobnych krętaczy akurat nie, no serce rośnie. Tylko ta jesień akurat wcale nie taka piękna, no ale może po dobrych ziołach to i świat kolorowy, a nie ponury i deszczowy.

A jak ma na imię ten "konkursowy ninja"? i co tam było do wygrania w ramach tego plagiatu-inspiracji?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6741603 Napisano: 04.11.2020 00:08:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Też gratuluje wszystkim którzy mieli szczęście w losowaniu/ lub zdobyli nagrody dzięki swoim talentom.
Już dziś zapewne na tym forum będzie szczęściara domku z Almette i czarnego Audi z ETI!  Wyświetl w wątku >>

darog

#6741361 Napisano: 02.11.2020 23:40:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

BACARDI. Jeśli nie było wygranej: rumu - tzn że i nie będzie 10 tys? 
Oni wybierają ze wszystkich/ czy z tych co wygrali rum?

Dzięki za odp.

Tak, wybiorą spośród osób, które wygrały rum...taki ostatnio zwyczaj mają - wg mnie bardzo PRAWIDŁOWY!  emotka

Ostatnia moja szansa na wyniki z 30.10...jeśli 1x rum wpadnie.

W sumie na 7 butelek uczciwie kupionych choć na zgrzewe rumu zasługuje emotka Wyświetl w wątku >>

darog

#6741359 Napisano: 02.11.2020 23:01:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BACARDI. Jeśli nie było wygranej: rumu - tzn że i nie będzie 10 tys? 
Oni wybierają ze wszystkich/ czy z tych co wygrali rum?

Dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6741038 Napisano: 01.11.2020 22:24:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

asper01 napisał(a):

UG i Smolar, Unique One i First Line emotka

Los Mejeros i Streamline 
Grzegrzolka i oex cursor
Columbit i Happen House
IQ Marketing i ci co robili Bakalland loterie i ci co robia Kinder teraz

 A Nairobia z kimś połączona?
Albo Graf z Torunia?
I taka agencja Pink Pepper? z kimś? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6740908 Napisano: 31.10.2020 23:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

asper01 napisał(a):

UG i Smolar, Unique One i First Line emotka

Los Mejeros i Streamline 
Grzegrzolka i oex cursor
Columbit i Happen House
IQ Marketing i ci co robili Bakalland loterie i ci co robia Kinder teraz

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! To już wiem dlaczego nie wygrywam. 
Oni rzeczywiście nie nagradzają tego samego nr telefonu w tym samym czasie trwania różnych konkursów...uffff Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

darog

#6740891 Napisano: 31.10.2020 22:42:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FORTIS i FORTUNA to ta sama agencja?

KARLSBAD i KORE - to ta sama agencja?

ile jeszcze jest "takich samych" o kilku nazwach?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6740889 Napisano: 31.10.2020 22:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

W ferrero należy odesłać tylko jeden kod kreskowy z paragonem który wygrał czy wszystkie? 

ile człowiek wysłał zgłoszeń: paragonów- tyle kodów odesłać Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

darog

#6739889 Napisano: 28.10.2020 15:26:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kejm napisał(a):

Słuchajcie jakie można  podjąć kroki jeśli agencja nie odpowiedziała na reklamację w regulaminowym czasie?

pisac do sponsora?

Tym samym organizator przyznał Ci racje - skoro do 30 dni nie zajął stanowiska. Takie są przepisy. Wyświetl w wątku >>
1 kejm 0

darog

#6739701 Napisano: 28.10.2020 08:22:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

darog napisał(a):

WAWEL czekolady- w dniu wyboru czyli 26.10 zwycięzca główny dostaje telefon z informacją, pozostałe 100 osób maile. 
100 OSÓB - czy ktoś dostał mail 26.10.2020? 

Nie no wku...a ta cala agencja Fortuna! 

nikt nie dostal, ale gdzie wyczytales ze w tym samym dniu maile maja pojsc? Ja tam tego nie doczytalam.....

Wyboru najlepszych Prac Konkursowych dokonywać będzie powołane przez Organizatora jury ("Jury") podczas obrad przeprowadzonych w dniach 26 października 2020 r., 2
listopada 2020 r., 9 listopada 2020 r. i 16 listopada 2020 r.
3.6.1. W dniu 26 października 2020 r. Jury dokona wyboru 100 autorów Prac Konkursowych,
którym zostaną przyznane nagrody dodatkowe, o których mowa w pkt 4.1. Regulaminu
oraz jednego autora Pracy Konkursowej któremu zostanie przyznana nagroda główna
, o
której mowa w pkt 4.2. Regulaminu spośród Prac Konkursowych zgłoszonych w okresie od
dnia 19 października 2020 r. do dnia 25 października 2020 r.;

Zwycięzca nagrody głównej zostanie poinformowany o decyzji Jury i wygranej za - 6 -
pośrednictwem połączenia telefonicznego pod warunkiem że Uczestnik ten odbierze
połączenie telefoniczne, inicjowane przez Organizatora wykonane w dniu wyboru pracy
konkursowej,
której autor ma otrzymać nagrodę główną.

Zwycięzcy nagród dodatkowych zostaną poinformowani o decyzji Jury i wygranej za pośrednictwem wiadomości email wysłanej przez Organizatora na adres email wskazany
przez zwycięzcę w formularzu zgłoszeniowym do Konkursu. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

darog

#6739690 Napisano: 28.10.2020 00:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WAWEL czekolady- w dniu wyboru czyli 26.10 zwycięzca główny dostaje telefon z informacją, pozostałe 100 osób maile. 
100 OSÓB - czy ktoś dostał mail 26.10.2020? 

Nie no wku...a ta cala agencja Fortuna!  Wyświetl w wątku >>
0 0