Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6744979 Napisano: 17.11.2020 15:06:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Wczoraj niby do 20:00 mozna było wysłać hasła na WAWEL! Godzina 13:22 i ostatni etap niby rozwiązany. Szacun dla JURY! Nawet ja tak szybko nie czytam!, a tu niby obrady miały być emotka emotka

Ta Agencja to jawna kpina i zero szacunku do tych co grają, od razu zrobiliby z tego loterię emotka byłoby git! Przynajmniej zachowaliby jakiekolwiek pozory konkursu!

Żenada, nie czytali na bank...musieliby nockę zarwać  emotka  


I jeszcze taka ciekawostka że formularz do zgłaszania hulał i przed 22;00 aktywny. Do której? Może do pólnocy? Nie wiem
OCZYWIŚCIE ZERO wygranej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6744961 Napisano: 17.11.2020 14:19:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

darog napisał(a):

agicho napisał(a):

darog napisał(a):


am wrażenie, że oni są nienormalni i dokładnie wiedzą co wyprawiają.

Są tak pewni siebie i tego że dostaną kolejne zgłoszenia na organizacje loterii-konkursów-że mają gdzieś!
Do dziś nie ma odp na rzekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać - skoro agencja nie daje szansy na dokonanie zgłoszenia? 
I nie wierzę w jakieś dziwactwa że na wp.pl akurat potwierdzenia nie przychodziły! Jak już to tylko od "Fortuny"! 


Najgorsza agencja! Przez o,że maile nie docierają ani od nich ani do nich  oczywiście wedle nich to po stronie mego operatora leży problem emotka / straciłam nagrodę w Blacku...na szczęście to tylko rękawice bokserskie. Ile jest takich osób które nawet nie mają pojęcia ,że tam "wygrały" bo maile widmo nie dotarły.

A skąd wiesz-że w BLACK była nagroda i że jest stracona?
Ja i znajomi pełno zgłoszeń posłaliśmy, ale zero. Nie było ani potwierdzeń zgłoszenia do loterii na maila ani maila z info o nagrodzie.

Bo dostałam telefon z agencji. a według nich warunkiem odebrania jest klikniecie na link co wyślą, mimo twierdzeń,że kobieta wysyła kolejny raz nie dotarł żaden mai / poczta na tlenie ale z tego co ktoś pisała mają z innymi portalami też problem z dostarczaniem maili.
Wolałabym chyba nie dostać tel. i mieć świadomość,że po prostu nie wygrałam. Ile osób takich jest?

???
Ale to oni mają w regulaminie: że dzwonią poinformować - że stracona nagroda? 

- to oni mają udowodnić, że powiadomili
- nie TY że nie masz info...
Sprawa prosta. Zgłosić tam gdzie trzeba np policja że podejrzewasz oszustwo. Szybko sprawdzą: czy wysłali i kiedy... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6744615 Napisano: 16.11.2020 15:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

darog napisał(a):


am wrażenie, że oni są nienormalni i dokładnie wiedzą co wyprawiają.

Są tak pewni siebie i tego że dostaną kolejne zgłoszenia na organizacje loterii-konkursów-że mają gdzieś!
Do dziś nie ma odp na rzekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać - skoro agencja nie daje szansy na dokonanie zgłoszenia? 
I nie wierzę w jakieś dziwactwa że na wp.pl akurat potwierdzenia nie przychodziły! Jak już to tylko od "Fortuny"! 


Najgorsza agencja! Przez o,że maile nie docierają ani od nich ani do nich  oczywiście wedle nich to po stronie mego operatora leży problem emotka / straciłam nagrodę w Blacku...na szczęście to tylko rękawice bokserskie. Ile jest takich osób które nawet nie mają pojęcia ,że tam "wygrały" bo maile widmo nie dotarły.

A skąd wiesz-że w BLACK była nagroda i że jest stracona?
Ja i znajomi pełno zgłoszeń posłaliśmy, ale zero. Nie było ani potwierdzeń zgłoszenia do loterii na maila ani maila z info o nagrodzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6744434 Napisano: 16.11.2020 00:11:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

androm napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Działa Wam strona konkursu "Wawelowego" ? U mnie error permanentny chyba od godziny...ostatni dzień  na zgłoszenie- jak zwykle,brawo ja  emotka

nie "brawo Ty" tylko brawo oni
to jest pełnoprawny dzień na zgłoszenie i to oni nawalili
ja też nie mogę zgłosić co mnie wk..., bo to kolejna taka akcja, co mam jakiś paragon to strona nie działą

w sumie racja...wiedziałam, że ten dzień spokojnie mogę poświecić na klecenie odpowiedzi ,więc jakoś bardzo się nie uwijałam... no a teraz jestem zła - idę zjeść miętową, może na nerw pomoże  emotka


am wrażenie, że oni są nienormalni i dokładnie wiedzą co wyprawiają.

Są tak pewni siebie i tego że dostaną kolejne zgłoszenia na organizacje loterii-konkursów-że mają gdzieś!
Do dziś nie ma odp na rzekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać - skoro agencja nie daje szansy na dokonanie zgłoszenia? 
I nie wierzę w jakieś dziwactwa że na wp.pl akurat potwierdzenia nie przychodziły! Jak już to tylko od "Fortuny"!  Wyświetl w wątku >>

darog

#6743726 Napisano: 12.11.2020 22:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lowmacp napisał(a):

Czy maile z wygranymi z Wawela dochodzą na pocztę wp.pl?
Potwierdzenia wysłania formularza nie dostałam, dlatego pytam.

jeśli napiszesz do nich prośbę o wyjaśnienie: czy zgłoszenie dotarło
- odp. TAK,
Jeśli napiszesz do nich: prosze o podanie treści mojego zgłoszenia oraz kiedy zostało zarejestrowane
- nigdy nie dostaniesz odpowiedzi..

Nie mamy od nich na wp.pl ani potwierdzeń ani info o nagrodach.

Ale ogólnie chyba nie tylko na wp.pl coś nie wysyłają... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6743259 Napisano: 11.11.2020 00:08:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Ferrero jakoś mało laureatów po 500 zl miało byc 500 osób..
A po 5 tys poszło?

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742926 Napisano: 09.11.2020 18:01:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TAK, wyroki w sprawach o kradzież zdjęć/ tekstów zapadają ...prawomocnie.
(warto zwrócić uwagę: internet i gazeta to 2 różne możliwości ekspoatacji/ ten sam powielony a materiał ale kasa x 2)


https://bialystok...praw-autorskich.html Wyświetl w wątku >>

darog

#6742884 Napisano: 09.11.2020 15:40:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BURN / C4

chol...jasna!

Nie rozumiem tego Fortisa?!

jakim cudem oni powiadamiają mailem/ skoro regulamin nawet tego nie wspomina?

"W ciągu 3 dni od daty posiedzenia komisji, Organizator Konkursu zadzwoni do zwycięzcy lub wyśle wiadomość SMS na numer, podany w zgłoszeniu.
b. Uczestnik w rozmowie telefonicznej lub SMS-ie zostanie powiadomiony o wyniku konkursu i
poproszony o potwierdzenie uczestnictwa w konkursie oraz podanie swoich danych osobowych
koniecznych do wydania nagrody.
 
Czy BURN informował mailem o przyjęciu zgłoszenia?
( nie mam żadnego potwierdzenia/ było wyświetlenie było o przyjęciu na www) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742656 Napisano: 08.11.2020 21:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

u mnie też potwierdzenie z COLGATE z niedziałającego formularza

Moje pytanie:
czy dostał ktoś potwierdzenie kto nie wysłał maila z zaistniałym problemem?   Chcę sprawdzić tylko czy nie wysłali potwierdzeń tylko tym którzy zgłosili problem....

tylko co co zgłosili problem- nie mamy potwierdzeń Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742554 Napisano: 08.11.2020 11:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Moje zgloszenie przeszlo wlasnie. I przyszla zwrotka.
..ale wyslalem tez maila. emotka
ehh i tym samym chyba trzeba obejsc sie smakiem jakiejkolwiek wygranej. emotka

Dlaczego bez wygranej?
Organizator ma zapewnić przyjęcie zgłoszeń w regulaminowym czasie. 
- przy czym musi wiedzieć że taka sytuacja miała miejsce... niestety jakoś wygląda to na celowe ingerowanie i manipulacje.. na krótki czas 2 godz? nie ma możliwości wysłania zgłoszenia-i kiedy formularz powinien zniknąć całkowicie-pojawia się na nowo a nawet prawidłowo przyjmuje zgłoszenia z wyświetleniem komunikatu na stronie i wysłaniem mail z potwierdzeniem..

Podejrzewam że złośliwie nie przyzna tym zgłoszeniom głównej 15 tys zł.. a dla zachowania twarzy da pare 500zł ...

O której zamknęli przyjmowanie zgłoszeń?? Normalnie jak zabawianie się..czytanie przez organizatora/pracowników? naszych postów TUTAJ  i ingerowanie na www.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742503 Napisano: 08.11.2020 00:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

szansa jest taka ze... maja konkursowiczow na widelcu, ktorzy sami sie wystawili. emotka


niekoniecznie konkursowiczów, po 20;00 dziś znajoma z osiedla została przeze mnie namówiona, pierwszy raz wzięła udział - napisała że jej marzenie to nauczyć się pływać, nie sądzę by taką wypowiedzią i tak górnolotnym marzeniem wygrała nawet najniższą nagrodę gdyby było 10 zł...ale mi głupio, bo tuż po 22;00 zadzwoniła i powiedziała że jej wszystko na pulpicie zniknęło...
wtedy wydawało mi się - że tak jest jak powinno, zgłoszenie leci i jest jakiś komunikat i nic poza tym, ale wygląda na to-że chodzi o totalnie białą stronę www której screen tu dany wyżej i u mnie tak było. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742496 Napisano: 08.11.2020 00:02:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

Ja też wysłałam maila i screeny... Dajcie znać jak ktoś Was/Nas wygra z tych zgłoszeń słanych mailem... 


nic nie wysyłam, żadnych screenów - choć 2 na 4 zrobione w ramach dokumentacji /. poproszę o przesłanie mojego zgłoszenia- treści.

zapytam o co chodzi z tą pustą stroną i poczekam na odpowiedź.

. Wyświetl w wątku >>
2 kuleczkar, mia 0

darog

#6742476 Napisano: 07.11.2020 23:46:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi?? Colgate Biedronka....Po wysłaniu zgłoszenia biała strona, na mailu brak powiadomienia ... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742384 Napisano: 07.11.2020 17:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

mrmax napisał(a):

soulfly napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY????

Przy kamerkach też miało być @ a po dłuższym czasie i tak chcieli paragon pocztą

Kamerki.....po 2 miesiące weryfikują.

ta agencja to dramat, i lubią utrudniać weryfikacje dokumentów, właśnie takim ganianiem na pocztę o byle g...

w Berlinkach Selgrosie poproszono mnie o odesłanie paragonu i oświadczenia emailem. 

skoro w regulaminie jest mailem-to nic nikogo nie obchodzi co tam  gadają w czasie rozmowy tel.
oczywiście , że mają prawo weryfikować: w regulaminie jest o ksero dowodu osobistego. oni chcą paragon pocztą-list polecony. NIE. będzie tak jak w regulaminie- mailem! a jak nie przyślą nagrody - reklamcja mailem i żądanie dodatkowo odszkodowania za kase-list polecony i stracony czas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742146 Napisano: 06.11.2020 13:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

domika napisał(a):

Jagermeister wycenił maszynę chłodzącą z bluzą i flaszką 0,7 na 1500 zł przy czym taką samą maszynę można znaleźć w sieci za ... 19 dolarów .
Chyba z leksza przesadzają z tym zawyżaniem cen nagród emotka

https://tech.wp.p...ow-6034812822021249a

Nie pierwszy raz emotka  i zapewne nie ostatni.
Kiedyś wygrałam Xboxa, który był wyceniony w regulaminie na ponad 2k (byłam przekonana, że będzie to wypasiona wersja z full dodatkami). Przyjechał biedak w najsłabszej wersji...o wartości 700 zł w RTV euro.

Tak z Zotta kiedyś też wycenili pieprzniczkę i solniczkę na jakieś 500 zł a na allegro po 60 chodziły w sklepach emotka

? I sponsor za to płaci? 
Przecież to jakaś lewizna. Jak można kupić coś drożej skoro pełno ofert jest dużo tańszych. A bywa że tak wysokiej ceny nigdzie nie było..
Czy oni organizują przetarg na nagrody w którym jest zapis najdroższej i najmniej atrakcyjnej oferty??????????? Przecież podatek trzeba zapłacić od tego, etc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742128 Napisano: 06.11.2020 12:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

kreatia napisał(a):

może im się coś pomyliło z tym poleconym? to wbrew regulaminowi!

u nich regulamin wiążący jest tylko dla jednej strony emotka

Czekam trzeci dzień na odp mail- nie ma....

Z regulaminu

b)             Czytelnego skanu lub zdjęcia oryginału Dowodu Zakupu, z tytułu którego Laureat dokonał nagrodzonego Zgłoszenia, potwierdzającego zakup Produktów Promocyjnych zgodny z §3.
  1. Laureaci,  są zobowiązani do przesłania ww. dokumentów czytelnym skanem lub zdjęciem  na adres Organizatora[email protected]w ciągu 3 dni roboczych od rozmowy telefonicznej, o której mowa w ust. 1 i 2 niniejszego paragrafu. 
FAKT POWIEDZIELI POLECONYM, CHOĆ 2 RAZY BYŁA Z MOJEJ STRONY PROŚBA natychmiast w rozmowie tel o sprawdzernie regulaminu: CZY NA PEWNO?! PANI ODPOWIEDZIAŁA TAK - WYŁACZNIE LIST POLECONY???? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6742066 Napisano: 06.11.2020 09:23:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Stokrotka Berlinki

- na bon 100 zł wysyłać listem poleconym/ czy mailem?
w regulaminie zdaje się mailem/ a przez tel pani powiedziała poleconym...

2 dni czekam na odp mail- nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6741604 Napisano: 04.11.2020 00:14:40 w PLAGIATY
misiamarysia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

konkursowyninja napisał(a):

Problem w tym, że w sensie prawnym to nawet nie można powiedzieć, że "inspirowałem" się tamtym przepisem, a co dopiero, że go skopiowałem czy popełniłem plagiat. Więc nie wiem Kochani o co ta cała kłótnia. Nikogo nie straszyłem też paragrafami, bo nie mam tego w zwyczaju, ani nie mam takiej potrzeby. Cieszę się, że mogę z Wami od czasu do czasu porywalizować, bo Was bardzo lubię - mimo, że piszecie tak nieładnie o mnie. I 3mam za Was kciuki. Mamy piękną Jesień, ale wiem, że idzie dla  Was Zima pełna nagród! Buźki emotka  

Twoje wypowiedzi "ryją mi banię", serio. Czuję się jak na oddziale psychiatrycznym, a nie w wątku "PLAGIATY". emotka  Buźka!  emotka

On coś bierze, mówię Wam. I kocha przez to cały świat, a najbardziej siebie, to już chyba nawet samouwielbienie. No i fajnie, że chłop nas tak lubi emotka (i to bardzo, jesteśmy nawet Kochani) mimo faktu, że my plagiatorów/złodziei i tym podobnych krętaczy akurat nie, no serce rośnie. Tylko ta jesień akurat wcale nie taka piękna, no ale może po dobrych ziołach to i świat kolorowy, a nie ponury i deszczowy.

A jak ma na imię ten "konkursowy ninja"? i co tam było do wygrania w ramach tego plagiatu-inspiracji?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6741603 Napisano: 04.11.2020 00:08:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Też gratuluje wszystkim którzy mieli szczęście w losowaniu/ lub zdobyli nagrody dzięki swoim talentom.
Już dziś zapewne na tym forum będzie szczęściara domku z Almette i czarnego Audi z ETI!  Wyświetl w wątku >>

darog

#6741361 Napisano: 02.11.2020 23:40:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

BACARDI. Jeśli nie było wygranej: rumu - tzn że i nie będzie 10 tys? 
Oni wybierają ze wszystkich/ czy z tych co wygrali rum?

Dzięki za odp.

Tak, wybiorą spośród osób, które wygrały rum...taki ostatnio zwyczaj mają - wg mnie bardzo PRAWIDŁOWY!  emotka

Ostatnia moja szansa na wyniki z 30.10...jeśli 1x rum wpadnie.

W sumie na 7 butelek uczciwie kupionych choć na zgrzewe rumu zasługuje emotka Wyświetl w wątku >>