Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6750478 Napisano: 08.12.2020 00:51:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

domika napisał(a):

kalinea napisał(a):

Mówicie ze underground to Smolar?

Na 120 % somolar emotka

potwierdzam rodzinne powiązania emotka  aczkolwiek składu komisji nie znam w tych agencjach emotka   



nawet Undergrund przyśle paczkę oklejoną taśmami Smolara... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6750471 Napisano: 08.12.2020 00:00:51 w Czy informują/ informowali?
happybee napisał(a):

rufus napisał(a):

jagermeister?

Ktoś coś wie?  emotka

jutro. Wyświetl w wątku >>

darog

#6750299 Napisano: 07.12.2020 13:16:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

A ten regulamin Glissa to skąd, jak na www. Biedry nie działa? Czy tylko mi nie działa?;/


nie działa! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6750296 Napisano: 07.12.2020 13:14:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

bethan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dzięki, ale to nie albedo tylko jakaś inna agencja organizowala

Tak jak Underground to nie Smolar. Lol  emotka

A to spoko, bo nie wiedziałam, że albedo ma klona. A dzwonią jeszcze? 

tak

"Albedo" potrafi dzwonić i 3 dni, ale martwi mnie, że jak dali wcześniej 50 zł nagrode na dany nr tel..to teraz "stracone" 500zł.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6750017 Napisano: 05.12.2020 22:13:21 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Jak wygląda kwestia Jagermeister? Stanęło na którymś tygodniu, czy już całość poinformowana?


w regulaminie jest, że wybór 2x pierwszy etap-miesiąc i II etap- miesiąc
nagród dużo, więc zapewne ktoś wpisze. 
w poprzedniej edycji informowali chyba po tygodniu od zakończenia tury miesięcznej.

ale co z niewydanymi nagrodami?! to mnie najbardziej interesuje: nie ma nic ani o rezerwie ani o przejściu na rzecz organizatora... Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

darog

#6749980 Napisano: 05.12.2020 16:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Czy dają gdzieś KODY ZNIŻKOWE DO EMPIK?
gdzieś coś chyba było przy zakupie za 50zł kod -10zł??

A potrzebuję 3 płyty - to już coś


@samuraj
@ikropka
@monkakk
Dzięki za zniżki kod Empik! Na takie pytanie mam na PW kody. 
W sumie 3-4 mi trzeba/ więcej nie potrzebuje. DZIĘKI 

A czy ktoś ma wiedzę jak to jest z Jägermeister? Chyba nie ma w regulaminie: CO z niewydanymi nagrodami?
1. Na rzecz Organizatora?
2. Dodatkowo rozdadzą?? Wyświetl w wątku >>

darog

#6749946 Napisano: 05.12.2020 12:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dają gdzieś KODY ZNIŻKOWE DO EMPIK?
gdzieś coś chyba było przy zakupie za 50zł kod -10zł??

A potrzebuję 3 płyty - to już coś Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6749468 Napisano: 03.12.2020 11:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jägermeister
Tam w regulaminie nic nie ma o rezerwie? 
Szkoda.
Właśnie wiem o 3 przypadkach straconych nagrodach. Odesłania danych z paragonem/ gdyż zwycięzcom się pomyliło.. Nie do 7 dni a do 2 trzeba było odesłać..

Nagród było sporo, może i więcej jest takich przypadków a nagrody dla rezerwy nie robią  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748986 Napisano: 01.12.2020 17:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

W konku Kiwi nie podawało się numeru paragonu, więc według mnie zgłoszeń jest 1300 a nie poniżej 300... To wysyłanie na raty informacji też jest dziwne, gdy nie ma podanych głównych. Może ma to związek z tym punktem regulaminu:  W  razie  niewydania  jakiejkolwiek  nagrodynp.w razie braku zgłoszeń Uczestników Konkursu spośród, których można byłoby wyłonić Laureatów lub z  przyczyn wynikających z Regulaminu, dana nagroda pozostaje  do  wyłącznej  dyspozycji Organizatoraktóry  może  w  szczególności  dokonać  ponownego wyłonienia Laureata danej nagrody na zasadach wynikających z Regulaminu."

Może ale nie musi.


ale skarpety były dla 300 pierwszych...
a jest tu na forum wpis o zgłoszeniu przed północą Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748972 Napisano: 01.12.2020 17:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy z Kiwi poszły główne i tylko ślą skarpety? Czy wpierw skarpety, a na główne czekamy?

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przed nami... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...


Skarpety informowali w piątek- jest wpis w "informują".  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748968 Napisano: 01.12.2020 17:21:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Skarpetki KIWI powiadamiają?? 300 sztuk dla pierwszych zgłoszeń? A to nie było tydzień temu wyników?
Dziś powinni powiadamiać z kasą i aparatami...

Ma ktoś doświadczenie z tą jednoosobową działalnością gospodarczą-która ten konkurs robi? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748963 Napisano: 01.12.2020 17:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maniemani napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

No tragedia. 6 zgłoszeń ZERO nagrody...

Ja 3 zgłoszenia i też 0. Było do przewidzenia, ze u nich nie wygram. 

A to nie w tym konkursie nie przechodziły nagrody ostatniego dnia, a potem znowu po zakończeniu jeszcze strona działała kolejnego dnia ????
To chyba w nim (ale mogę się mylić)  ludzie pisali reklamacje???  Ja wygrałam zgłoszeniem z przedostatniego dnia, bo ostatniego mam zapisane, że nic absolutnie nie dało się już wysłać, strona wisiała, więc raczej te zgłoszenia nie ujrzały światła dziennego. Może Wasze nie dotarły? Albo jeszcze będą  informować?

Tak, to ten konkurs. Z ciekawości zapytam, czy udało się komuś wygrać z tych wysyłanych mailem zgłoszeń?

Mi się udało wygrać zgłoszeniem wysłanym zaraz po północy. I była to rymowanka.


aaa.to już jasne, przypominam sobie, faktycznie...a potem zdaje się przedłużyli o 1 dzień na zgłoszenia- a tiaaa czyli wszystkie moje okazały się złe... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748747 Napisano: 01.12.2020 10:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

No tragedia. 6 zgłoszeń ZERO nagrody... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748609 Napisano: 30.11.2020 19:48:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

darog napisał(a):

taki sms z nr 73900 mam...los 10 tys zł trafia do mnie..gratulacje, ospisz..PLN...(3,69zł)

  www.multiloteria.eu

Tyle że na taką loterie nie były słane zgłoszenia...

jawne oszustwo emotka

no i regulamin jest na www   a loteria trwa ..2 lata -by wygrać najwyższą wygraną chyba 10 tys zł Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748593 Napisano: 30.11.2020 18:30:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taki sms z nr 73900 mam...los 10 tys zł trafia do mnie..gratulacje, ospisz..PLN...(3,69zł)

  www.multiloteria.eu

Tyle że na taką loterie nie były słane zgłoszenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748238 Napisano: 29.11.2020 01:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Czy do konkursu Unique One można napisać prośbę o usunięcie zgłoszenia? Reaguja na takie prośby?
Mama pomyliła cyfrę w paragonie...

Podbijam... W piątek zdarzyło mi się wysłać na nałęczowiankę paragon z winiarami...  emotka emotka  Napisałam do Nich e-maila z prośbą o anulowanie zgłoszenia, ale jeszcze nie odpisali... Swoją drogą dziwne, że SMS z prefiksem "Winiary", a podziękowali za udział w nałęczowiance zamiast napisać o błędnym zgłoszeniu...  emotka emotka


Mi się pomyliło z paragonem z artykułem nivea - też jest podziękowanie za sms, prośba o anulowanie napisana we wtorek rano. Do dziś bez odzewu. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748233 Napisano: 29.11.2020 00:27:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

hej, czy na gliss biedronka wysylacie sms z polskimi znakami?? nie ma o tym info w regulaminie 

A możesz zdradzić mi w tajemnicy po co Ci polskie znaki? emotka  Wątpię, że użycie (czy też nieużycie) polskich znaków będzie miało wpływ na ostateczną ocenę hasła, serio.

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie wysyłam.


No właśnie...Czy ten konkurs tak na serio to robi Albedo z Poznania? pod skrzydłami "firmy Krzak"? Obawiam się, że 4 moje paragony każdy po ponad 17 zł gdzieś mogę wsadzić-bo Albedo żadnej nagrody na numery które wcześniej nagrodzili nie da...
No w końcu 4 numery tel mam, bo 2 okazało się jednak za mało...na potrzeby konkursowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6748091 Napisano: 27.11.2020 22:54:07 w SZUKAM....
Nietypowe poszukiwanie.
szukam piosenki!
Teledysk: dziewczyny (3?) tańczą przy krzesłach, ubrane na czarno:  czarne rajstopy, szpilki, body
wokalista-facet,  teledysk był już chyba w 2014, więc to nie jakaś nowośc.
No dziura w pamięci..(na pewno nie disco, disco polo, czy jakiś lekki pop)

Może ktoś kojarzy>? dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6747070 Napisano: 24.11.2020 16:23:25 w Smolar
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ja też miałam czasami telefon załączony , a sms- a brak , sprawdziłam wyniki i była wygrana. Odsyłałam paragon i nagrody w domku. Lepiej sprawdzać 

Jestem w szoku. Byłam przekonana, że eski nie dochodzą tylko w przypadku "wyłączonych starterów" podczas wysyłania info przez organizatora  emotka

edzia21 serio, już nie raz była dyskusja, że Smolar potrafi nie wysłać info o wygranej - a na ich www jest, niejedno u nas przepadło...
Reklamacja nie pomogła, gdyż mają zapis w regulaminie, że "można sobie sprawdzić, a sms nie doszedł z winy naszego telefonu.."-tyle że żadnych blokad nie ma/ i z innych agencji jakoś powiadomienia o wygranej docierają... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

darog

#6746364 Napisano: 21.11.2020 20:44:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
dysia napisał(a):

nkba napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Widzę że pani Elżbieta L. Zgarnela W maślance łącznie 55 tyś zł. Wygrała IV etap i jednocześnie nagrodę główną...

No to gratulowac trzeba  emotka


Gratuluję Pani Eli z całego serca, może się skrywa pośród nas...... emotka

No dociekam, czy to E. Lew...a z Olsztyna - spodziewam się wyłącznie plagiatu... Wyświetl w wątku >>
1 xpac 0