Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6765997 Napisano: 21.02.2021 22:32:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

darog napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs kończy się dziś/ zgłoszony wczoraj. Nie wiem ile jeszcze czasu będzie sprawdzany przez administratora?
Ale info o tym że stracę dostęp do wątków -bo  nie dodaje konkursów na PW przysłali.

http://www.bialys...iew&konkurs=6651

I kolejny konkurs dodany, ale od 2 dni nie ukazał się na forum... A dostępu do wątków nie mam....ponieważ "nie dodaje konkursów" Pisze do Admina na PW= i nic......

Weź pod uwagę, że jeden konkurs wrzuciłeś w piątek wieczorem, a drugi w sobotę wieczorem,a pretensje i brak akceptacji wysuwasz w niedzielę. Administrator też człowiek i też chciałby mieć pewnie wolny weekend dla rodziny. 

O! Złośliwiec już atakuje...
Wyobraź sobie: że wbijam konkursy w kilka minut/ godzin po ich pojawieniu się. To są konkursy lokalne i czasami trwają 1 dzień od 10;00-22;00...A te były na te warunki "długie".

Więc uszczyp się zanim znów ocenisz nie mając pojęcia..............i krytykując oraz sprawdzając a jaki to był dzień i która godzina?? 
Jeśli Administrator chce mieć wolny weekend dla rodziny - to dla wszystkich proponuję odmowę zamieszczania konkursów...
Jakoś nie zauważyłaś, że są zamieszczane konkursy - które trwają długo, a nie zamieszczane - które kończą się szybko...Więc który konkurs może sobie "poczekać"?
A kiedy-żer to NIEDZIELA?!  "wysnuwam PRETENSJE" - to moja sprawa - kiedy mam czas/ i kiedy widzę że nie mam dostępu do wątków które mnie interesują - a konkursy w odpowiedniej ilości dodane i problemów nie powinno być - a są - bo nie były konkursy publikowane. 
***To również mój czas zajrzeć tu i tam, dodać  konkurs*** / nie tylko Admina.
Serio nie umiesz jakoś Złośliwcu i wymyślająca bzdury krytyki zablokować widzenie moich postów? 
Zobacz ile jest codziennie "niezadowoleńców"..miseczki napis mają...a miśki od cocolino tez nie takie jak trzeba...Tematów full - idealnie pod twój charakter. 


Poza tym sprawa została wyjaśniona na PW... Wyświetl w wątku >>

darog

#6765927 Napisano: 21.02.2021 10:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Konkurs kończy się dziś/ zgłoszony wczoraj. Nie wiem ile jeszcze czasu będzie sprawdzany przez administratora?
Ale info o tym że stracę dostęp do wątków -bo  nie dodaje konkursów na PW przysłali.

http://www.bialys...iew&konkurs=6651

I kolejny konkurs dodany, ale od 2 dni nie ukazał się na forum... A dostępu do wątków nie mam....ponieważ "nie dodaje konkursów" Pisze do Admina na PW= i nic......

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6764792 Napisano: 14.02.2021 18:31:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs kończy się dziś/ zgłoszony wczoraj. Nie wiem ile jeszcze czasu będzie sprawdzany przez administratora?
Ale info o tym że stracę dostęp do wątków -bo  nie dodaje konkursów na PW przysłali.

http://www.bialys...iew&konkurs=6651

Wyświetl w wątku >>
1 xpac 0

darog

#6764000 Napisano: 09.02.2021 21:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Z ciekawości czy wygral ktoś kartę do Rossmana tekstem? emotka

Ja nie, 2-0 dla nich, ale to Smolar - nie wiem po co w ogóle grałam, nie wygrałabym nawet jakby cała moja rodzina w komisji zasiadła  emotka

 3 zgłoszenia:
2 foto - 2 nagrody
1 tekst - 0 nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#6762518 Napisano: 02.02.2021 10:46:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Kod z Winiar z Biedronki wystarczy podyktować kasjerce?
Chcę zrealizować dwa przy jednych zakupach i nie wiem czy nie mają z nimi problemu emotka

U mnie ok było, pokazałam jej na telefonie kod i  wpisała...to działa jak karta podarunkowa, tylko nie kupuj tytoniu i alkoholu emotka

jednorazowo trzeba wykorzystać ten kod z maila na 50zł?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761901 Napisano: 29.01.2021 13:56:21 w Czy informują/ informowali?
elmo napisał(a):

agnike napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

agnike napisał(a):

Czy z Loreala z FB informowali już ? (tam gdzie było 1500 na marzenia) 

Konkurs widmo... jedna osoba z forum napisała, że dostała info w połowie grudnia... i tyle emotka

Ostatnio tylko widziałam jak komuś na FB odpisali że do 31.01 wszyscy będą powiadomieni.

Powiadamiali mailowo 21 stycznia - u mnie wygrana z końca miesiąca emotka  



Powiadomili do końca, na mail było info w kwestii faktury i płatności - termin realizacji marzenia i rozliczenia do kwietnia 2021 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761774 Napisano: 28.01.2021 23:56:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Umiesz czytać? czy tylko lubisz się przypier......-ać?



1. Osoba która odebrała paczkę wysłała mi mms paczki z kartą adresową i info że /"EMKA"?/ przysłała "worek.."
(worek z visa z Żabki już ponad rok nie dotarł/albo dłużej, worka-czy plecaka z whisky Jamensona też z rok nie ma... ) 
- i na te okoliczność jakoś "nie maltretuje"
- ot jak ktoś śmie wyjaśniać Emke -  "nadawce nieznanego??? i / worka jakiegoś z którego i któregoś  z kolei"?
2. Weź podyskutuj trochę z tymi co kilka razy patelnie uszkodzone/zgniecione zamieścili/ mi nie przeszkadzało/ ale że Tobie??
- albo co w piniacie zabrakło batonika- mi to nie przeszkadza/- ale że Tobie nie?
-lub  podyskutuj z tymi co obliczyli czy 30tys czy 35 tys ktoś na "interesie z tymi zegarkami zarobił" - to nie  była moja inicjacja tematu.
3. Odp...l    się w końcu - gdzie jest mowa iż to JA chce ubezpieczenia "worka" ? czytać umiesz? ani o ubezpieczenie zegarka nie było mowy z mojej strony ani o worku! z mojej strony nie było też pytań:
- ile telefonów było w sprawie zegarków a ile w spr worków? 

Jasne?????????????????
4. Owszem, nawet "wymianki na PW" były realizowane przez też inną osobę z tego konta i świetnie zawsze wychodziło. 

Zanim zaczniesz do kogokolwiek się przy...i wdawać w dysputy i obrażać wymyślając czy interpretując nie wiadomo co - najpierw 2x przeczytaj post!  Wyświetl w wątku >>
0 1 onmyown

darog

#6761766 Napisano: 28.01.2021 22:50:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):


Nikt nie kwestionuje tego, że wysłali złe zegarki i powinni to naprawić. Dochodzenie się swoich praw w tej sytuacji nie jest szukaniem dziury w całym. Jednak robienie z tego histerii, wydzwanianie po nadawcach, organizatorach, sponsorach, pisanie maili i spamowanie fb to gruba przesada, jak na ten etap. Wystarczy na początek mail do organizatora z prośbą o wyjaśnienie sytuacji, organizator odpisał już wielokrotnie, że sytuacja jest wyjaśniana, będą się kontaktować ze wszystkimi i problem zostanie rozwiązany. Więc na razie wystarczy dać im chwilę i poczekać na rozwiązanie, które zaproponują. Potem można myśleć, czy rozwiązanie jest satysfakcjonujące czy dochodzimy się dalej.
Worki nie wiadomego pochodzenia, ucięta metka i sznurek, który się pruje (kwestia zapalniczki i 2 sekund roboty;) i robienie o to afery (w tym wydzwanianie do kogokolwiek w tej sprawie  emotka  to tak, szukanie dziury w całym. Czego Ty się spodziewałeś po tym worku? Nie zastanawia Cię to, że na 150 zegarków mieli już 20 telefonów, ale na 500 worków z reklamacją zadzwoniłeś tylko Ty?  emotka   Zareklamuj swój worek z zepsutym sznurkiem, chętnie wyślą Ci nowy. Niestety pewnie też bez metki.
Otóż dzięki wyjaśnieniu sprawy, wiadomo że nadawca nie ma nic wspólnego z nagrodami? A to była jakaś tajemnica?  emotka   Przecież chyba widzisz kto jest organizatorem konkursu i jaka jest droga reklamacji? Masz to czarno na białym w regulaminie. Ale nie, trzeba wydzwaniać po firmie, która świadczy usługi kurierskie i rypać bogu ducha winnych ludzi 
Emka świadczy usługi wysyłkowe. Zgodziłeś się na przetwarzanie danych w celu realizacji i przeprowadzenia konkursu, a tym jest między innymi wysyłka nagród. Jak masz z tym problem, to możesz zażądać zakończenia przetwarzania Twoich danych i usunięcia ich z bazy. 

Generalnie jak widzę Twój nick to pojawia mi się w głowie hasło "człowiek problem". Widzę, że nie tylko mi. Walczenie o swoje prawa w słusznej sprawie to rzecz godna pochwały. Robienie afery o najmniejsze bzdury to szukanie dziury w całym.


Zaraz zaraz....

Telefon był w celu ustalenia: skąd TEN beznadziejny WOREK? NADAWCA nieznany...? Żadnej adnotacji w przesyłce...

O jaką reklamację worka chodzi?? Wymyślasz dziwne rzeczy. A ostatnio innych zdjęcia z pogiętymi patelniami też krytykowałaś i komentowałaś?
Przy okazji mam info że z workiem mieli jeden telefon a w sprawie zegarków 20...
I że w zasadzie to NADAWCA - który nie nazywa się ani Fedex ani In Cubi... czuje się "wmanewrowany". 
Co więcej tłumaczyli, że w sprawie zegarków ubezpieczenie 800zł.. a w sprawie worków ZERO.
- Choć moje pytanie było jedno: co za worek i skąd moje dane ma nadawca "Emka" a przesyłkę doręczył Fedex? To są dwa różne podmioty.  

Mój telefon i mój temat  rozmowy trwał 30 sek - reszta to nawijka "sami z siebie tłumaczyli się z "zegarków"? Może myśleli, że skończyły się telefony z zegarkami/ zaczną z workami?? 
Może nie wszystkie są w wersji tańszej? W poniedziałek będę wiedzieć jaki jest przysłany do osoby o której wiem.

Usługi kurierskie to świadczył FEDEX - żadnego telefonu do Fedexa nie było "i rypania? bogu ducha ludzi"...Więc nie wiem skąd te e-motikonki śmieszki. Obrażasz mnie. 
Zwykle nadawcą jest Organizator. Jeśli daje moje dane do wysyłki innej firmie ..to nie wiem gdzie jeszcze...

ps. a nie możesz jakoś zablokować odczytywania tych moich treści/mojego profilu?> nie musiałabyś pisać bzdur na temat rozmowy- której nie słyszałaś/ lub wypisywać: że Emka=Fedex/ lub że Emka = In Cubi // więc co w zasadzie obchodził mnie "nadawca paczki"?
----------------- która była odebrana przez innego domownika i telefonicznie mms od osoby odbierającej ze zdjęciem przesyłki...Owszem nawet w pierwszej chwili wydawało mi się że to jakaś ściema i zaraz przyjdzie rachunek...(jak kiedyś za jakieś foldery "działkowca" 

I jeszcze. Myślę że ok. 1/4 komentarzy tutaj nie jest moja. Moim znajomym konto nie jest potrzebne-jak chcą się udzielić to mogą. Na pewno nie padły żadne wulgaryzmy, obrazy ani nic takiego.
No są i tacy TUTAJ co jedna osoba ma 3 konta. Mi i nam to nie jest potrzebne. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761757 Napisano: 28.01.2021 22:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy informowali z tego konkursu? E Biedra

https://www.e-kon...ka.html#.YBMoD3ZKipo Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761727 Napisano: 28.01.2021 20:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

Człowieku, że tobie się tak chce doszukiwać wiecznie dziury w całym, węszyć, spiskować przy co drugim konkursie. Zazdroszczę tyle wolnego czasu :)

"wiecznie"..??
- 300zł na każdym zegarku (150szt) to "dziura w całym?
- worki nie wiadomego pochodzenia z uciętymi metkami/ by nie znać prawdziwego pochodzenia- to "dziura w całym" ?
Otóż dzięki wyjaśnieniu sprawy:
- wiadome, że nadawca dostał towar od Organizatora- i nic do nagród nie ma...
- a Że Organizator powierzył dane osobowe "podwykonawcy" to inna sprawa...
A potem smsy, dzwonienie "trolli" - bo organizator rozdaje dane: kurierom (to oczywiste) ale i firmie magazynowo-wysyłkowej...

Dajesz znać że jesteś stałym moim czytelnikiem! Pozdrawiam! Skąd TY masz tyle czasu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761679 Napisano: 28.01.2021 17:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

kumulacja napisał(a):

veldominik2 napisał(a):

Czyli zamiast drogiego modelu gt2 wysłali wam gt2e? Jak tak to faktycznie fatalna pomyłka 

150 x 200 zł - fatalna pomyłka, na której dostawca zarobił 30 000 zł.

Jak zarobil? To bez faktur kupuja?

NIE, na 1 zegarku zarobek MINIMUM 300zł 

gt2e kosztuje ok 470 zł / a gt2 799zł.. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

darog

#6761677 Napisano: 28.01.2021 17:16:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
JOHNNIE WALKER

Jak to jest?
Organizator MOŻE dać nagrody/ ale może mu się "nie chcieć"? 

9. Jeżeli Organizator nie otrzyma wysłanych zgodnie z procedurą opisaną w § 3 ust.7 danych,oświadczeń i Dowodu Zakupu, nagroda pozostaje własnością Organizatora.Organizator zastrzega, że Nagrody, które pozostaną jego własnością mogą być następnie stosownie do jego decyzji przyznane przez Komisję innym Uczestnikom wyłonionym stosownie do
postanowień Regulaminu.

Patrze na ten Johnnie Walker i jakieś dziwactwa?
Patrzę na NADAWCĘ mojego "worka plecaka" a tam jakaś dziwaczna firma...? "Emka logistyka"
- dzwonię do nich-pytam co za worek z Chin czy z Tajwanu-bo już popruty-choć ani razu nie użyty?
A odpowiedź taka że zapakowali to- co dał im InCubi (Organizator) i że o worek to nikt nie pytał- ale o zegarki to już 20 osób dzwoniło że to "kryminał na dużą skalę takie oszustwo".
A Nadawca powiedział przy okazji-że oni są zobligowani w razie uszkodzenia paczki do 800 zł- bo taka jest wartość "zegarka" i na taką kwotę Organizator zażyczył ubezpieczyć. 

Czyli ludzie dzwonią do NADAWCY https://emka.biz.pl/kontakt/ a  nie Organizatora  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761649 Napisano: 28.01.2021 15:33:51 w Zdjęcia naszych wygranych
JOHNNIE WALKER

Skąd oni to gó...no wzięli? Sznurek już się pruje-ledwo wyjęte z folii.

Co za cyrk? Gdzie jest info, gdzie jakakolwiek metka? Pranie/prasowanie/czyszczenie chemiczne/ skład materiału? 
Kto jest producentem?
Coś takiego nie może być dopuszczone do użytkowania w Polsce! Jasne że flaszka byłaby lepsza. Ale agencja pewnie chciała zarobić i "wymyśliła" sobie coś. 
I....dzwoni do mnie kumpel z pracy - że zegarek wysłali połowe tańszy? Nie ten model? W poniedziałek wszystko się dowiem.

Wyświetl w wątku >>

darog

#6761079 Napisano: 26.01.2021 15:47:41 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kejm napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie czy ozdrowieńcy są bezpieczni dla osób które nie chorowały? Czy mogą przenosić wirusa, sami będąc chronieni?

Znam osobę, która TRZECI raz jest już chora na koronę (każdy kolejne zachorowanie jest coraz gorsze), więc nie wiem czy są aż tak "chronieni". 

czyli jej organizm nie wytworzył przeciwciał? masakra
a w temacie szczepiena osoba zaszczepiona po jakim czasie jest w miarę bezpieczna? oczywiscie po drugiej dawce?

Tydzień PO II dawce Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

darog

#6761072 Napisano: 26.01.2021 15:34:40 w SZUKAM....
Szukam kogoś, kto wie o co chodzi?
Chce wysłać mail zwrotny (odp z paragonem do organizatora) i mam "nie można otworzyć edytora"
Nijak nie mogę ani przesłać wiadomości, ani napisać, ani odpowiedzieć?! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6761049 Napisano: 26.01.2021 13:37:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
darog napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Wczoraj Hankey Bannister ogłosiło zwyciezców konkursu
https://www.e-kon...18.html#.YAh9gehKhPY

dziś z kolei wrzucili część zwycięskich odpowiedzi: 
https://www.hanke...jXEhcTD6EcD2vYsLZTA0

większość z tych prac ma więcej niż 360 znaków, a zgodnie z regulaminem: 
"nie może zawierać żadnych zdjęć, rysunków, filmów czy linków do stron internetowych, ani danych osobowych innych, aniżeli dane
Uczestnika. Odpowiedź nie może być dłuższa niż 360 znaków ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi i znakami specjalnymi."

jak ja tego nie lubię, że ludzie dostosowują się do regulaminu, a sam organizator nie i wybiera zgłoszenia nieregulaminowe, choć dawno nie widziałem, by agencja dopuściła się takiego błędu, niektóre odpowiedzi mają ponad 1100 znaków zamiatregulaminowe 360 ... to jest chyba przesada. 

Przeczytałam z ciekawości pierwsza i kawałek drugiej odpowiedzi. Zakończyłam na zdaniu "Głos był magnezem dla słuchaczy" Nie krytykuję tych odpowiedzi, nie grałam, nie czytałam też regulaminu, więc się nie mądrzę, ale żeby nagradzać błędy? Tego nie rozumiem.

Zrobiłam dokładnie tak samo- przestałam czytać, gdy dotarłam do słowa magnezem... 

??? Kto to wybierał?? MAX 360 znaków? 
A błędów ile...
w szkole podstawowej uczą: jaki, jakie, jaka" - zawsze z MAŁEJ LITERY! "Angielskim akcentem"?
Rozumiem pisać w pośpiechu, dyskutując na forum...ale KONKURS- to konkurs! 

Ta agencja nie powinna robić żadnych konkursów!

CIEKAWOSTKA.  Co tam jest w pkt 4 regulaminu? Organizator powinien wykluczyć zgłoszenia niezgodne z regulaminem. To na "ochłap" którzy zechcieli zarzucić to sponsorowi i organizatorowi dostali dodatkowe nagrody?? JUŻ PO ogłoszeniu wyników. CIEKAWOSTKA. Najgorsze i najtańsze "ochłapy-dodatkowe whisky " dla tych co reklamacje złożyli? A najlepsze nagrody dla zgłoszeń niezgodnych z regulaminem/lub byle jakich stylistycznie, z błędami, etc...? Mnie by flaszka za 70 zł nie zadowoliła w ramach "rekompensaty"/ 
Jesteś niezadowolony? Pisz do sponsora- pewnie też przydzieli "dodatkową" tanią whisky...???


Sponsor:  [email protected]

Skoro wg regulaminu na każdym etapie Organizator może zmienić / wykluczyć- niech EWENTUALNIE daje whisky za 400zł (te z konkursu) prawidłowym zgłoszeniom- a te "dodatkowe-tym nieprawidłowym zgłoszeniom- którym nagrody obiecał-poprzez publikacje wyników.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6760030 Napisano: 21.01.2021 10:43:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
kuleczkar napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Wczoraj Hankey Bannister ogłosiło zwyciezców konkursu
https://www.e-kon...18.html#.YAh9gehKhPY

dziś z kolei wrzucili część zwycięskich odpowiedzi: 
https://www.hanke...jXEhcTD6EcD2vYsLZTA0

większość z tych prac ma więcej niż 360 znaków, a zgodnie z regulaminem: 
"nie może zawierać żadnych zdjęć, rysunków, filmów czy linków do stron internetowych, ani danych osobowych innych, aniżeli dane
Uczestnika. Odpowiedź nie może być dłuższa niż 360 znaków ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi i znakami specjalnymi."

jak ja tego nie lubię, że ludzie dostosowują się do regulaminu, a sam organizator nie i wybiera zgłoszenia nieregulaminowe, choć dawno nie widziałem, by agencja dopuściła się takiego błędu, niektóre odpowiedzi mają ponad 1100 znaków zamiatregulaminowe 360 ... to jest chyba przesada. 

Przeczytałam z ciekawości pierwsza i kawałek drugiej odpowiedzi. Zakończyłam na zdaniu "Głos był magnezem dla słuchaczy" Nie krytykuję tych odpowiedzi, nie grałam, nie czytałam też regulaminu, więc się nie mądrzę, ale żeby nagradzać błędy? Tego nie rozumiem.

Zrobiłam dokładnie tak samo- przestałam czytać, gdy dotarłam do słowa magnezem... 

??? Kto to wybierał?? MAX 360 znaków? 
A błędów ile...
w szkole podstawowej uczą: jaki, jakie, jaka" - zawsze z MAŁEJ LITERY! "Angielskim akcentem"?
Rozumiem pisać w pośpiechu, dyskutując na forum...ale KONKURS- to konkurs! 

Ta agencja nie powinna robić żadnych konkursów! Wyświetl w wątku >>

darog

#6759417 Napisano: 18.01.2021 21:41:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ejulek59 napisał(a):

darog napisał(a):

A co z In Cubi od Johnnie Walkera nie znają swojego regulaminu?
"7. W wiadomości, w celu weryfikacji prawa do nagrody, zwycięzca jest proszony o przesłanie wciągu czterech dni roboczych na adres e-mail Organizatora promocje@incubi.pl wypełnionego i
podpisanego formularza (dalej Formularz) oraz zdjęcia / skanu Dowodu Zakupu, którego
numer został wpisany w zwycięskim Zgłoszeniu. Formularz do pobrania ze strony
www.incubi.pl"


A W MAILU NAPISALI 3 dni od dziś... 

To jakieś losowanko było...skoro można było wygrać - gdzie w tekście wpadła omyłkowo inna nazwa whisky...

Pochwalili się, że do 21 stycznia zamieszczą na stronie zwycięzców więc chcą się wyrobić Ps. żeby na dopracowane, zabawne hasło nie wpadł nawet ten worek?  Porażka emotka Popieram, losowanko emotka


coś mi się wydaje, że ostatecznie mieli kilka dni wcześniej powiadomić?
- dziś tak na łapu-capu szybko?
- no niestety ..moim zdaniem to było losowanie. było kilka konkursów z whisky w tym terminie i wiem na pewno- padła inna nazwa w tekście konkursowym wygranym worku. 
- inne zgłoszenie wydawało mi się super ekstra na tip top pod główną nagrodę- - - - zero wygranej!...
- i zamiast tych worków lepsza by była flaszka Jaśka. Wyświetl w wątku >>

darog

#6759334 Napisano: 18.01.2021 16:56:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
memos napisał(a):

Czy pamięta ktoś czy w formularzu johnnie walker podawało się numer tel?

tak, podawało sie nr tel Wyświetl w wątku >>
1 memos 0