Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6785100 Napisano: 01.06.2021 01:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z Nivea Lidl macie potwierdzenie na email? Na wp brak

nie ma na o2, na gmail też nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6785099 Napisano: 01.06.2021 01:14:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

mi mocniej pikawa pyknęła jak zobaczyłem,że przygotowaną odpowiedź na Metaxę w innym oknie nie da się wkleić w okienko na konkursową odpowiedź. Macie ten sam problem... ? jest jakby zablokowana możliwość wklejania tekstu. Kurde co to robić. 

Tak samo. Zostaje wklepać ręcznie. Dobrze, że człowiek teraz się za to wziął, a nie za pięć minut do końca  emotka


To fakt. Przygotowany tekst na 2 tys znaków a tu zonk-nie da się wkleić. I tym samym poszło zgłoszenie na ok500-600 znaków max.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6785038 Napisano: 31.05.2021 20:51:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Kawa ASTRA kosze piknikowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6784818 Napisano: 31.05.2021 00:07:41 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

rene napisał(a):

A Lindt się do kogoś odezwał z Wycieczką emotka ?

Nikt się nie chwalił.

Ale już chyba po termin ie i po..ptokach/ pewnie już powiadomienia poszły i ..lipa ;-( Wyświetl w wątku >>

darog

#6782806 Napisano: 20.05.2021 22:53:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KUCHENKA MIKROFALOWA
pilnie potrzebna
czy jest jakiś konkurs co by ją zakupić/wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6782526 Napisano: 19.05.2021 23:57:29 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

agni5h napisał(a):

Czy Lindt informował?

Tez czekam, ale maja jeszcze prawie tydzien na poinformowanie emotka  

..wielu czeka emotka Wyświetl w wątku >>

darog

#6781239 Napisano: 13.05.2021 21:40:26 w Czy informują/ informowali?
Z eksperckim składem ciesz się ładem w Rossmann

czy były smsy? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6780722 Napisano: 12.05.2021 11:38:39 w Czy informują/ informowali?
katake napisał(a):

mountain napisał(a):

darog napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Cassilero del Diablo chyba też pokpiło sprawę

No właśnie, te główne nagrody powiadomione??

też się zastanawiam?

W wątku wygrane ktoś się chwalił.

ale tam chyba z 70 nagród, główne, piłkarzyki, z 60 koszulek Menchester personalizowanych..?
wszystkie maile poszły??? Wyświetl w wątku >>

darog

#6780721 Napisano: 12.05.2021 11:37:22 w Czy informują/ informowali?
Wycieczki do muzeum czekolady Lindt?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6780687 Napisano: 12.05.2021 10:35:26 w Czy informują/ informowali?
sasaaabp napisał(a):

Cassilero del Diablo chyba też pokpiło sprawę

No właśnie, te główne nagrody powiadomione?? Wyświetl w wątku >>

darog

#6780403 Napisano: 11.05.2021 11:20:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy DEWARS informował o głównej>  emotka
- lub chociaż rezerwa była?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6780398 Napisano: 11.05.2021 10:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

mia napisał(a):

rufus napisał(a):

mia napisał(a):

darog napisał(a):

https://www.e-kon...ge.html#.YJo0wNUzapo

Orange.
Kiedyś podawali odzielnie: nagrody główne i reszta.
Teraz wszystko w jednym worku.

No ale chyba z głównymi dzwonili (było info na forum), więc raczej wiadomo czego sie spodziewać?
Dla mnie bardziej interesujące jest pytanie, czy ten mail, to mój mail, czy nie? emotka

A gdzie jest lista?

Pod konkursem jest link oraz w topie Wyniki.
https://oc.blue.p...ShH89McAGM#pdfviewer

Mogli chociaż podać początek numeru telefonu, bo z samym mailem wiadomo tyle, że nic nie wiadomo.

Owszem z głównymi dzwonili, ale w wynikach też zawsze było KTO jaką z tych głównych nagród wygrał. 
Poza tym jest tyle identycznie zaczynających się maili o tej samej domenie. 
Czy jest 506 nagród? Nie chce mi się liczyć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6780395 Napisano: 11.05.2021 10:43:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

Dostaliscie info z Astry podejdż łagodnie do wiosny? wygrałam kosz piknikowy wysłałam formularz i ani widu ani slychu ?

NIC nie ma.
Poza tym miała być rezerwa. Też NIC nie słychać... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6780374 Napisano: 11.05.2021 09:47:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...ge.html#.YJo0wNUzapo

Orange.
Kiedyś podawali odzielnie: nagrody główne i reszta.
Teraz wszystko w jednym worku. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6779635 Napisano: 07.05.2021 09:23:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

asper01 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

olabas napisał(a):

asper01 napisał(a):

Pewnie, że bym się irytował, ale że mnie gry nie "jarają", to zażądałbym ekwiwalentu pieniężnego.


Dawno im to sugerowałem, to oni ciągle odpisują, że "już za chwilę, już za momencik" ;/.

JAGERMAISTER
Tak pisze organizator...

"Nie mamy jeszcze PlayStation 5 – z oficjalnych informacji wiadomo, ze jest problem z produkcją części komponentów w związku z czym dostępność sprzętu jest bardzo ograniczona. Jesteśmy uzależnieni od oficjalnego terminu sprzedaży. Niemniej trzymamy rękę na pulsie i monitorujemy sytuację. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji i mamy nadzieję, że uda nam się ją zdobyć jak najszybciej!" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6779633 Napisano: 07.05.2021 09:15:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

asper01 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

olabas napisał(a):

asper01 napisał(a):

Pewnie, że bym się irytował, ale że mnie gry nie "jarają", to zażądałbym ekwiwalentu pieniężnego.


Dawno im to sugerowałem, to oni ciągle odpisują, że "już za chwilę, już za momencik" ;/.

JAGERMAISTER
Tak pisze organizator...

"Nie mamy jeszcze PlayStation 5 – z oficjalnych informacji wiadomo, ze jest problem z produkcją części komponentów w związku z czym dostępność sprzętu jest bardzo ograniczona. Jesteśmy uzależnieni od oficjalnego terminu sprzedaży. Niemniej trzymamy rękę na pulsie i monitorujemy sytuację. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji i mamy nadzieję, że uda nam się ją zdobyć jak najszybciej!" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6779607 Napisano: 07.05.2021 00:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

asper01 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

olabas napisał(a):

asper01 napisał(a):

Ja dziś świętuję! "Półrocznica", albo modnym, propagandowym określeniem - szósta miesięcznica!;) PS5 od Jagera. Tyle na nią już czekam. Leci trzeci miesiąc po regulaminowym terminie (a co niektórzy narzekają na kilka dni u Smolara;)). Dobrze, że mam jeszcze butelkę Jagera, więc jest czym to opijać;). Kto ze mną?!;)

Ja też nadal czekam na PS5 emotka

Jak ich nie ma, to trzeba czekać. Swoją, od Smolara (wysłaną w terminie) sprzedałem prawie 2x drożej, także spoko.


No właśnie, jak ich nie ma. Jakoś np. Smolar ma emotka . I uwierz, po pół roku też byś się irytował. A w takim tempie to ani nie pogram, ani nie sprzedam, choćby w cenie wyjściowej.

Pewnie, że bym się irytował, ale że mnie gry nie "jarają", to zażądałbym ekwiwalentu pieniężnego.

15 kwietnia odp na pytanie o zamianę- gotówka skoro nie ma PS5:
jagermeister@be7.pl
"Dzięki za kontakt. W regulaminie konkursu nie było przewidzianego takiego rozwiązania.
Na ten moment kompletujemy wszystkie wygrane pierwszego stopnia od naszych dostawców. O wysyłce będziemy informować na bieżąco.
 
Pozdrawiamy,
 

 
Jägermeister team

ps. na odpowiedź:
-regulamin również nie przewidywał wydania nagród w kwietniu/maju
- brak odpowiedzi już 3 tygodnie. 
"kompletują" czyli SKŁADAJĄ?? emotka

- jeszcze wcześniej pisali, że złożyli zamówienie na PS 5 i czekają...

SMOLAR jakoś załatwił sprawe. A Jegermaister czeka na odpowiednią cenę zdaje sie. Może Sponsor ruszyłby ich do działania. 
Nie rozumiem. Skoro DOSTAWCA nie wyrobił się kolejny miesiąc w czasie-zrywa się umowę, żąda odszkodowania i tyle. Wypłaca laureatowi  gotówkę z butelką na przeprosiny i już. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6778409 Napisano: 29.04.2021 20:53:26 w Czy informują/ informowali?
 Konkurs "Spotkanie legend" 18+

Czy oni ostatecznie nie powinni DZIŚ powiadamiać?? Wyświetl w wątku >>
1 megi3323 0

darog

#6777801 Napisano: 26.04.2021 23:35:37 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
doo napisał(a):

do dzisiaj http://vantageren...uNG9SGMgLWjPftlYBqBY

WAŻNE. 
2.aby otrzymać nagrodę, zobligowany jest stawić się osobiście do lokalu siedziby Organizatora, tj. Vantage Development SA, ul. Dąbrowskiego 44, Wrocław, w ustalonym wspólnie z Organizatorem terminie.
3. Niestawiennictwo w terminie i miejscu wskazanym w ust.2. lub stawiennictwo bez spełnienia warunku określonego w ust.2 zdanie ostatnie jest równoznaczne z przepadkiem nagrody na rzecz Fundatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6777088 Napisano: 22.04.2021 18:57:32 w Czy informują/ informowali?
superloser napisał(a):

xpac napisał(a):

hej, z czym może dzwonić Unique ONE? odebrałem i Cisza w słuchawce, ale pewnie jeszcze będą dzwonić

A nie dziela numeru z inna agencja?

Zdaje się pod tym samym szyldem First Line? Wyświetl w wątku >>