Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6794766 Napisano: 13.07.2021 11:10:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Lewiatan Coca Cola.
https://www.e-kon...an.html#.YO1X19Uzapo

czy wysyłali piłki?
do 30 czerwca miały być Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6794612 Napisano: 12.07.2021 15:28:54 w Czy informują/ informowali?
picola napisał(a):

katrin1 napisał(a):

darog napisał(a):

Somat C4?
informowali? Kiedy?

Eski słali 5 lipca emotka

Ja dostałam 23 czerwca i wpisy w mdw z tego konkursu też były 23 czerwca

No i sprawdzam. Żadnego SMS NIE było/ ale na www wyniki - wygrana jest...
- nie kumam-tym bardziej w przypadku zgłoszeń na www gdzie podawany jest mail. - potwierdzają na maila/ ale o nagrodach to ślą smsy? (który znów !! nie doszedł)  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6794595 Napisano: 12.07.2021 13:53:31 w Czy informują/ informowali?
escada napisał(a):

czy ten konkurs z orzechami już został rozstrzygnięty? https://konkurs.bakal.pl/
BułeczkiMleczne  z Dan Cake tez mi jakoś nie rzuciły się w oczy

Nie rzuciły Ci się w oczy wyniki z ostatniego etapu bułeczek na www? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6794592 Napisano: 12.07.2021 13:48:57 w Czy informują/ informowali?
Somat C4?
informowali? Kiedy? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6794199 Napisano: 09.07.2021 18:18:29 w Zdjęcia naszych wygranych
Nasz konkursowicz wszystko wyliczył. wstawiam forto na prośbę.\ DZIĘKI za poświęcony czas i wyjaśnienie pani Klaudii P. Wyświetl w wątku >>

darog

#6793631 Napisano: 07.07.2021 20:59:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

nataliii napisał(a):

I co piszemy e-maile w sprawie Zestawu Z Johny WALker? Nie mam doświadczenie… według Was co warto pisać?Same zażalenia czy od razu prosić o jakąś rekompensatę?
ps. Mąż żartuje że się wszyscy nie znamy bo te łyżki są ze złota i to dlatego emotka

A mi się wydaje ,że to te zasuszone cytrusy tak podbiły wartość ... kurczę tak serio nie spodziewałam się tak ubogiego zestawu ... emotka  

prosić o wycenę: marka i nazwa serii szklanek, marka i nazwa serii łyżki i kieliszka.No szklanka Vileroy Boch może kosztować sztuka i 80zł - ale w oryginalnym opakowaniu a nie kartonie JW
- ja wyceniam ten zestaw na ok 50zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6793542 Napisano: 07.07.2021 14:14:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Dziś z konkursu Tarczyn poinformowali mnie o wygranej nagrodzie. Proszą o numer dowodu osobistego w celu rozliczenia z US. Trochę mi się nie uśmiecha podawać. Czy PESEL nie powinien im wystarczyć?

? przy żadnych rocznych rozliczeniach z US nie ma wymogu podawania numeru dowodu, pesel owszem Wyświetl w wątku >>

darog

#6793429 Napisano: 07.07.2021 11:25:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kama.z napisał(a):

Dotarła do mnie potłuczona Lubelska Granat. Mąż odebrał w Żabce. W domu rozpakował wielkie pudło a w środku była właściwa przesyłka z etykietą itd. Chamy z DHL wrzucili rozmoczoną przesyłkę do wielkiego kartonu, przykleili nową etykietę i przekazali do doręczenia. Teraz nie wiem gdzie składać reklamację - do organizatora czy DHL?

Reklamacje możesz przecież wysłać na 2 adresy-jaki problem?
- inaczej możesz być zbywana to tu to tam - niech sami rozstrzygają.
a najważniejsze udokumentuj zdjęciami i opisz podejrzenia iż została przesyła przepakowana Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6793324 Napisano: 06.07.2021 21:05:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

sks900 napisał(a):

darog napisał(a):

Blokada jest kwestią indywidualnych ustawień konta abonenckiego u operatora GSM i to tam należy szukać wyjaśnienia i przyczyny braku otrzymywania komunikatów SMS ze skróconego numeru bramki SMS Premium rozpoczynającej się od cyfry 7.


Pewnie numer spoza Orange, Plus, T-Mobile i Play. Dlatego jeśli nie chcemy mieć kłopotów z SMS, należy unikać tzw. wirtualnych operatorów.

Ja nie mam nagrody na numer w Orange, numer który mam od 16 lat.

oczywiście, ani ja ani znajomi z pracy, etc nie mamy tel w "dziwnych sieciach" i żadnych blokad na numery specjalne nie mamy = skoro w różnych konkursach/loteriach gramy... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6793166 Napisano: 06.07.2021 11:25:51 w Czy informują/ informowali?
Tchibo ostatni dzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6793135 Napisano: 06.07.2021 08:37:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

nikos napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy Tchibo słało  sms z kodami na odbiór 100 do ostatnich dni?

Ja nie mam za 25.06 nadal

Organizator wmawia że jeśli nie ma kodu- znaczy jest blokada na sms premium przychodzący i że zrobiła to sieć komórkowa -gdzie nr tel posiadam..
Serio taką głupote napisali na piśmie w mailu.
Na nic tłumaczenia że to niemożliwe, bo sms wychodzące i przychodzące "premium" mam na 100% aktywne..i nic beze mnie sama z siebie sieć komórkowa nie może blokować..
- za jakieś 2 dni wysłali kod do odbioru 100zł mailem i z 'prywatnego tel"( 690...553)  gdyż wciąż wmawiali mi blokade na sms premium i że to Bank bezpośrednio wysyła te kody do odbioru kasy a oni grzecznościowo dodatkowo. 

Organizator tłumaczy, że blokada jest na marketing bankowy a nie na smsy premium. I to się u mnie zgadza, bo mam poblokawane bankowe oferty a smsy premium nie

..no raczej wiem co mam napisane w mailu
- organizator napisał:  blokada na numery premium nałożoną przez sieć komórkową...



pan Michał B z Tchibo w mailu cyt;
"Dzień dobry,
problemy są spowodowane operatorem sieci bankomatów Euronet. Wielu laureatów loterii posiada domyślnie włączony filtr na telefonie, który blokuje wszelkie wiadomości nadawane z numerów premium."

pani Natalia B z Tchibo cyt
"nie mamy skarg na niedocieranie wiadomości. Skargi do nas nie docierają"
( 3 osoby z mojego otoczenia napisało skargę że 3 tyg czekają na kontakt i kod) 
Spółka Gratifica jako Organizator loterii promocyjnej pn. „Ekstra Wypłata przez 2 lata” dokłada wszelkich starań, aby proces informowania Laureatów oraz wydawania nagród przebiegał możliwie jak najsprawniej a dobro i zadowolenie Uczestników i Laureatów obsługiwanych przez Spółkę promocji jest zawsze dla nas na pierwszym planie.
Blokada jest kwestią indywidualnych ustawień konta abonenckiego u operatora GSM i to tam należy szukać wyjaśnienia i przyczyny braku otrzymywania komunikatów SMS ze skróconego numeru bramki SMS Premium rozpoczynającej się od cyfry 7.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6793132 Napisano: 06.07.2021 08:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

nikos napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy Tchibo słało  sms z kodami na odbiór 100 do ostatnich dni?

Ja nie mam za 25.06 nadal

Organizator wmawia że jeśli nie ma kodu- znaczy jest blokada na sms premium przychodzący i że zrobiła to sieć komórkowa -gdzie nr tel posiadam..
Serio taką głupote napisali na piśmie w mailu.
Na nic tłumaczenia że to niemożliwe, bo sms wychodzące i przychodzące "premium" mam na 100% aktywne..i nic beze mnie sama z siebie sieć komórkowa nie może blokować..
- za jakieś 2 dni wysłali kod do odbioru 100zł mailem i z 'prywatnego tel"( 690...553)  gdyż wciąż wmawiali mi blokade na sms premium i że to Bank bezpośrednio wysyła te kody do odbioru kasy a oni grzecznościowo dodatkowo. 

Organizator tłumaczy, że blokada jest na marketing bankowy a nie na smsy premium. I to się u mnie zgadza, bo mam poblokawane bankowe oferty a smsy premium nie

..no raczej wiem co mam napisane w mailu
- organizator napisał:  blokada na numery premium nałożoną przez sieć komórkową... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6793077 Napisano: 05.07.2021 20:01:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy Tchibo słało  sms z kodami na odbiór 100 do ostatnich dni?

Ja nie mam za 25.06 nadal

Organizator wmawia że jeśli nie ma kodu- znaczy jest blokada na sms premium przychodzący i że zrobiła to sieć komórkowa -gdzie nr tel posiadam..
Serio taką głupote napisali na piśmie w mailu.
Na nic tłumaczenia że to niemożliwe, bo sms wychodzące i przychodzące "premium" mam na 100% aktywne..i nic beze mnie sama z siebie sieć komórkowa nie może blokować..
- za jakieś 2 dni wysłali kod do odbioru 100zł mailem i z 'prywatnego tel"( 690...553)  gdyż wciąż wmawiali mi blokade na sms premium i że to Bank bezpośrednio wysyła te kody do odbioru kasy a oni grzecznościowo dodatkowo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6792930 Napisano: 05.07.2021 10:42:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kwadracik napisał(a):

domika napisał(a):

Czy Singleton/Tallisker wysyłali już nagrody ?

Wydaje mi się,że nie.Też czekam.Mają chyba jeszcze czas wg regulaminu .

do któregoś sierpnia mają czas. Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

darog

#6792898 Napisano: 05.07.2021 09:00:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Czy w tym roku był jakikolwiek konkurs z kosmetykami do opalania albo antykomarowymi?

no właśnie nie...
cyklicznie co roku był np off/ były do opalania Nivea/ Lirene.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6792542 Napisano: 02.07.2021 13:36:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agawa78 napisał(a):

Mulinka napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na koszulkę z Casillero?

Ja też czekam.... 

tak tak.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6792541 Napisano: 02.07.2021 13:33:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
fineessa napisał(a):

Niestety z rodziną to tylko na zdjęciach…chciałam sprzedać zmywarkę z Somat, niby warta jest 1500 (choć może i troszke mniej) a oni mi proponują 500zł No bo przecież wygrałaś to masz za darmo  emotka  niedługo zostanę instytucją charytatywną

...znany temat...ja to czasami słysze "DAJ" i nie chodzi tu o zaproszenia do kina/ dezodorant...
- a za drobną przysługę np zawiezienie czegoś - wymagania jakby tydzień za taxi zapłacić..
(oprócz kilku członków rodziny to i niektórzy znajomi też potrafią..
- potrafią też przynieść paragon- powiedzieć zrób -chce telewizor-czytam regulamin i "robie" wysyłam im gotowe np sms/zgłoszenia na ww mailem a kiedy...nie ma wygranej= awantura! toć oni 30 zł zainwestowali na paragon!!!
- nic nie rozumieją że wygrać rower raz w roku to 20 paragonów w różnych konkursach...
- a propozycje typu "może masz jakieś roweRY nam DAĆ (liczba mnoga) "nie muszą być drogie- takie po 600-800 zł = bo to na działke nad jezioro nam trzeba..."
Wiele, bardzo wiele daje na cele charytatywne-wszystko co jest z autografem-nie żałuje/ ale większości to rzeczywiście w głowie się przewraca myślą że co paragon za 10 zł to nagroda za 1 tys zł...Wydaje im się że ten stos kosmetyków/ proszków/chemii to wygrane? a nie inwestycja =bo paragony potrzebne.
dziwolągi. Nie ma co się wkurzać. Wyświetl w wątku >>

darog

#6791916 Napisano: 30.06.2021 14:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fineessa napisał(a):

darog napisał(a):

Kujawski.
o co chodzi..nie ma jak wysłać zgłoszenia, klik w ten baner nie działa..

U mnie na smartfonie tez nie działało 

na stacjonarnym chce i nic nie "łapie" myszka na klik tego banera Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6791898 Napisano: 30.06.2021 14:04:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kujawski.
o co chodzi..nie ma jak wysłać zgłoszenia, klik w ten baner nie działa.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6791864 Napisano: 30.06.2021 11:40:03 w Czy informują/ informowali?
Pyszny orzech do zgryzienia
Zottarella
OSTATNI ETAP? Wyświetl w wątku >>
0 0