Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6817692 Napisano: 28.10.2021 13:32:39 w Czy informują/ informowali?
angel24 napisał(a):

Dzwonili z konkursu Orange? 

Minęło dopiero 42 dni, a mają 60 dni roboczych
Poza tym oni zawsze byli dziwni.
1. dzwonią- ale nie mówią z jaką wygraną
2. Informują że wygrane będą rozdzielane dopiero PO uzyskaniu danych wszystkich "głównych"
3. To że dzwonili i było nieodebrane - nie znaczy że zadzwonią ponownie
- zdarza się że nagroda PRZEPADA- bo wmówią, że dzwonili, że odnotowali...reklamacja nic nie da (wiem z autopsji)
4. Nawet jak wygrasz - może okazać się, że owszem dzwonili, pobrali dane, pesel, adres..a okazuje się że jednak wygrywasz bon za 50-100zł
5. A kiedy już rzeczywiście wygrasz "główną" np telefon (jest to tzw "bon-kupon elektroniczny) 
- nigdy takiego bonu na maila nie dostaniesz- choć regulamin mówi wyraźnie inaczej!
- nie masz żadnego wpływu na np kolor- Organizator- owszem realizuje SAM ten voucher (laureata traktuje jak ubezwłasnowolnionego)  - - ale zero reakcji że wolisz np czerwony czy zielony...
6. A jeśli odbierzesz telefon a nie powiesz natychmiast np nr pesel ? 
- z miejsca spadasz na nagrodę niższego rzędu - zaraz wysnuwają hipotezy: że skoro nie pamiętasz z zaskoczenia nr pesel - znaczy konfabulujesz i grasz na "innych"
Reasumując.
Od zawsze organizacja tych z Gdyni/Gdańska była fatalna/DZIWNA.
Nijak nie można zrozumieć dlaczego nie kupowali np Iphone w salonach firmowych.
- sklep odmawia wydania dokumentów - potwierdza iż realizatorem bonu-kuponu na tel był Organizator.
DE FACTO. Nie wygrywasz bonu-kuponu na sprzęt tak jest w regulaminie- bo nawet tego kuponu-bonu nie widzisz. OD TEGO gdzie i co i w jakim np kolorze dostaniesz- nie ma dyskusji z organizatorem.

Z autopsji. Bardzo mi zależało na Iphone kolor granat. telefony do podanego sklepu realizującego bony-kupony - nic nie dało. Organizator zażyczył czarne i finito. Prośba do organizatora o kolor?> - NIE MA MOWY.  Wyświetl w wątku >>

darog

#6816281 Napisano: 21.10.2021 12:51:03 w Czy informują/ informowali?
Wedel receptura
ostatni etap, już powiadamiali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6815787 Napisano: 19.10.2021 10:04:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KODY KINDER BUENO
- opakowanie promocyjne
- w środku kodu nie ma. 
Mam 2 takie. mam paragony - kupione w Biedronce.  Miał ktoś tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6815305 Napisano: 16.10.2021 10:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
DOUGLAS organizator Smolar.

Czy ktoś tu cokolwiek wygrał?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6813718 Napisano: 07.10.2021 21:31:56 w Czy informują/ informowali?
agawa78 napisał(a):

Hej, czy z perfumerii Douglas informują na bieżąco?

Dziwna sprawa zupełnie nikt nie dał znaku o nagrodzie/ a w sumie sporo ich było dziennych/ na stronie Smolara wszystko podpięte , formularze, etc w tej loterii.
Jutro losowanie auta. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6810802 Napisano: 25.09.2021 14:30:26 w SZUKAM....
BIEDRONKA - konkurs promocyjny wysyłali bony (chyba po 50 zł? ) na mail.
- czy ktoś kojarzy co to było? kiedy było? (dość dawno)

Uprzejmie dziękuję za podpowiedź, a gdyby ktoś jeszcze podpowiedział z jakiego adresu mail wysyłali te bony-byłoby EXTRA.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6809300 Napisano: 20.09.2021 10:25:55 w Czy informują/ informowali?
0 0

darog

#6808972 Napisano: 17.09.2021 17:17:18 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Czy informują/ informowali z wina Sangre de Toro? 

Poprzedni konkurs rozwiązali 2 tygodnie po terminie, a nagrody wysłali 2 miesiące po terminie
- w odp na reklamację odpowiedzieli: PANDEMIA . Serio! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6808971 Napisano: 17.09.2021 17:14:29 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

infatne napisał(a):

edzia21 napisał(a):

laureat napisał(a):

Czy Magnum Żabka były już esemesy?

Tak, wczoraj. Wyniki można też sprawdzić na stronie - są podpięte.

Na stronie smolara ? bo nie widzę nigdzie

https://wyniki.smolar.pl/ --> Konkurs pełen złota!
Ale i tak już po fakcie, bo czas na odsyłanie danych upłynął.

i oczywiście Smolar rezerwy nie robi? Więc co z tym ZŁOTEM? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6808317 Napisano: 15.09.2021 00:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GoldenSubmarine Sp. z o. o. Sp. k. i PMICombera Sp. z o. o
= jedna agencja?> Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806901 Napisano: 08.09.2021 15:08:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Magnum ŻABKA
https://www.e-kon...ka.html#.YTi0Q7Azapo

wygrał ktoś za sms bez słowa "TAK"?

smsy przyszły o przjęciu zgłoszenia/ NIC ŻE BŁĘDNE ZGŁOSZENIE a słowa "Tak" nie było
i zero wygranych dziś..

Więc po co Smolar potwierdza prawidłowość zgłoszenia/zachowanie paragonu- skoro nie jest prawidłowe?
- wtedy można się zorientować "co nie gra" i wysłać jeszcze raz/ a tak du.pa Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806519 Napisano: 07.09.2021 11:05:45 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

darog napisał(a):

assal napisał(a):

Darog: Grałam pierwszy raz, a też mi napisali, że dziękują za ponowne zgłoszenie emotka
Może się okazać, że wyniki były. Gdzie alkohol, tam zawsze tysiące zgłoszeń  emotka

otóż inny był komunikat na ten mail-gdzie rzeczywiście był udział w poprzedniej edycji a inny w po raz pierwszy udział



OTÓŻ WIEM NA PEWNO NA JAKI ADRES MAIL BYŁO ZGŁOSZENIE W UBIEGŁEJ EDYCJI. I jedsy komunikat "dziękujemy za PONOWNY udział. Pierwszy raz udział  (i nigdy wcześniej) komunikat inny: 
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806501 Napisano: 07.09.2021 10:42:36 w Czy informują/ informowali?
assal napisał(a):

Darog: Grałam pierwszy raz, a też mi napisali, że dziękują za ponowne zgłoszenie emotka
Może się okazać, że wyniki były. Gdzie alkohol, tam zawsze tysiące zgłoszeń  emotka

otóż inny był komunikat na ten mail-gdzie rzeczywiście był udział w poprzedniej edycji a inny w po raz pierwszy udział Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806491 Napisano: 07.09.2021 10:31:11 w Czy informują/ informowali?
dante84 napisał(a):

deva napisał(a):

darog napisał(a):

marzenier napisał(a):

dante84 napisał(a):

Nadal nic? Czy ktoś coś wie o konkursie "Jameson/Whiskey"
Informowali?

Raczej nie.

Jameson są 2 dni po terminie...a ja potrzebuję wiedzieć już.

ciekawe, czy dziś się zlitują...na razie cisza...

U mnie też, napisałem rano do nich maila ale też nie odpowiedzieli do tej pory.  Pozostaje czekać.

Może szybko wylosują.
punkt o północy zamkneli formularz i mój gotowiec już nie przeszedł = ale wyniki to 3 dni po terminie?! emotka

ps. zresztą przechowują dane Z POPRZEDNIEJ EDYCJI- bo na mail pisali coś w stylu dziękujemy za zgłoszenie ponowne w nowej edycji... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806381 Napisano: 06.09.2021 19:20:14 w Czy informują/ informowali?
marzenier napisał(a):

dante84 napisał(a):

Nadal nic? Czy ktoś coś wie o konkursie "Jameson/Whiskey"
Informowali?

Raczej nie.

Jameson są 2 dni po terminie...a ja potrzebuję wiedzieć już. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806087 Napisano: 05.09.2021 12:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

brasia napisał(a):

nikos napisał(a):

Mieliście zwrotki z konkursu Fairy C4?

Brak niestety.

NIE! 

No i co teraz? 
patrze a w regulaminie Organizator życzy sobie jedynie scany paragonów (szkoda że dopiero teraz w to wnikam, konkurs byłby olany..)
Do teraz potwierdzenia nie dotarły - czyli już nie dotrą = w bazie ich niet/ pewnie zakończyli wcześniej przyjmowanie zgłoszeń?/
A wcześniej wysyłali potwierdzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6806063 Napisano: 04.09.2021 23:39:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brasia napisał(a):

nikos napisał(a):

Mieliście zwrotki z konkursu Fairy C4?

Brak niestety.

NIE!  Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

darog

#6805920 Napisano: 03.09.2021 19:14:48 w Czy informują/ informowali?
marzenier napisał(a):

deva napisał(a):

dante84 napisał(a):

deva napisał(a):

Jameson/Whiskey informował już? były maile?
Wg. regulaminu miały być w ciągu trzech dni, czyli dziś...

Cześć, u mnie nic. Też czekam i 5 znajomych.

to czekamy emotka

Tez czekam..Ale czy sie doczekam emotka

Nic...
Powiadamiali?
Jeśli do tej pory nie - to już raczej po weekendzie? Wyświetl w wątku >>

darog

#6805140 Napisano: 31.08.2021 23:13:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
??
REGULAMIN OVOLOVO

Wyświetl w wątku >>

darog

#6804648 Napisano: 30.08.2021 12:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

darog napisał(a):

T MOBILE
https://www.e-kon...aj.html#.YSyqtrAzapo

jak długo oni informują/dzwonią? myślicie-że wszystko obdzwonili?

oni telefonicznie informują tylko te duże wygrane.. obstawiam, że doładowania i karty puszczą później smsami. Poprzednio jeszcze wcześniej lista była na stronie. Ale alfabetyczna bez przypisania nagrody. Pewnie jak się lista pojawi to puszczą resztę smsów. Raczej kogo mieli powiadomić to już powiadomili.

Ostatnio o kartach nawet smsów nie było... po prostu przyszły sobie e-mailem....

NO ale tam są i karty po 1 tys zł..
- to powiadamiają jako "główne" 
- czy jako zwykłe na mail nagrody wyślą? Wyświetl w wątku >>
0 0