Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6820128 Napisano: 11.11.2021 09:18:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

W Jäger'ze opisywaliście co wchodzi w skład waszego drinka wraz z nazwą? 


Nie. w pytaniu była NAZWA. a że mam sentyment do mojego jedynego psa, który umarł rok temu a miał wyjątkowo fajne i nietuzinkowe imie- często je używam (nawet jako nazwa potrawy w konkursie) 
- i imie mojego husky przynosi szczęscie Wyświetl w wątku >>

darog

#6820065 Napisano: 10.11.2021 20:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach



system się nie myli - to nie jest odręczne wpisywanie wyników, dostałaś mail o wygranej? może to inne dane
ps. bez nazwiska formularz nie przepuszczał - jest kilku laureatów tylko z imieniem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6820061 Napisano: 10.11.2021 20:26:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

Wyświetl w wątku >>
2 rufus, olivkap 0

darog

#6820059 Napisano: 10.11.2021 20:10:02 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Już są wyniki Jagermeistera https://zapolujna.../wyniki-konkursu.pdf - MAM PLAYSTATION emotka  - tekst miałam (według mnie) bardzo dobry emotka  wiec chyba jednak czytali a nie losowali

ależ to super że miałaś świetny tekst i wygrałaś - gratuluje, gorzej jeśli jest losowanie i nagrody za  byle co.owszem nie wierzę by od 14:40 ponad 100 zgłoszeń przeczytali...
Dlatego szybciej im było liste zamieścić a potem zając się wysyłaniem maili.


Bez nazwiska formularz przechodził? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6820053 Napisano: 10.11.2021 19:52:05 w Czy informują/ informowali?
mamadwojga napisał(a):

Już są wyniki Jagermeistera https://zapolujna.../wyniki-konkursu.pdf - MAM PLAYSTATION emotka  - tekst miałam (według mnie) bardzo dobry emotka  wiec chyba jednak czytali a nie losowali

ależ to super że miałaś świetny tekst i wygrałaś - gratuluje, gorzej jeśli jest losowanie i nagrody za  byle co.
owszem nie wierzę by od 14:40 ponad 100 zgłoszeń przeczytali...
Dlatego szybciej im było liste zamieścić a potem zając się wysyłaniem maili. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6820022 Napisano: 10.11.2021 17:50:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Teoretycznie można liczyć na jakieś atrakcje, wszak to specjalny pociąg "Tyskie" i w dodatku są podane konkretne daty "podróży", ale wartość "biletu na pociąg" to 50 zł / osobę, więc słabo emotka

Następnym razem mogliby zaoferować: przelew 400 zł / laureat albo rozdać vouchery PKP, żeby (w teorii) każdy laureat mógł zabrać bliską sobie osobę / osoby do Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i tam "przejść na TY" emotka

monisss i paula9891 -> na YT aktualnie co druga reklama to kasa z Lay's, że tak powiem: granda w biały dzień emotka emotka emotka

nie bardzo też rozumiem "trasę" czyli np z Wawy  do Tych? i z powrotem? nie wysiadając z pociągu? 
Jeśli np ktoś wygra z Gdańska/ Suwałk, Lublina..etc..
to ma dojechać sobie za swoje do Wawy (w te i z powrotem) a potem przenieść się z pociągu do pociągu??
-------------------
To jeśli mam zapłacić ok. 70-80 zł  na podróż do Wawy - by wsiąść do innego pociągu i stracić cały dzień 
- to wolę te 80zł przeznaczyć na paragony konkursowe..

AHA I SĄ TO BILETY IMIENNE WŁAŚNIE PO TO BY ZLOKALIZOWAĆ W RAZIE COVID... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6820015 Napisano: 10.11.2021 17:42:02 w Czy informują/ informowali?
ditomaso napisał(a):

Jägermeister? Do dziś powinno być 


Otóż owszem był tel w tej sprawie dziś (223792551) 
- pani powiedziała, że jeszcze LOSOWANIA nie było, ale zgodnie z terminem laureaci zostaną powiadomieni
-  lista do wysyłki nagród bezzwłocznie po otrzymaniu danych i paragonów będzie przekazana do DRUKARNIA KRIS....(kris coś tam)  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819659 Napisano: 09.11.2021 12:19:28 w Czy informują/ informowali?
Pytanie:
jak informuje Kinder Bueno?
Raz widzę laureaci piszą: tel/ innym razem: mail

Dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819629 Napisano: 09.11.2021 10:43:45 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Skończył mi się Allegro Smart czy jest teraz jakaś promocja na wykupienie kolejnego Smarta ?

aktualnie 39 zł na rok
darog napisał(a):

Czy działa u was poczta na WP?

tak działa

DZIĘKI ZA ODP. ale czy można wysłać wiadomośc mail? u mnie działa odebrać// ale wysłąć już nie Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819616 Napisano: 09.11.2021 10:05:56 w Pomocy!!!!
Czy działa u was poczta na WP? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819581 Napisano: 08.11.2021 22:23:23 w Czy informują/ informowali?

darog

#6819577 Napisano: 08.11.2021 21:56:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

darog napisał(a):

maverick napisał(a):

Działa Wam strona loterii AIRWICK?? 😏

Nie. Na żadnym urządzeniu: a ni w pracy, ani na telefonie, ani na stacjonarnym w domu, ali na laptopie, ani na Ipadzie. Co odpisze Organizator?- niemożliwe, żadnej awarii nie było, to jedyne zgłoszenie, nikt więcej nie zgłaszał
= zawsze tak jest z Kropką Bordo. 

Typowe podejście informatyka: "no dziwne, bo u mnie działa" emotka

Tiaaa... Sprawdzone na 5 różnych urządzeniach i 3 przeglądarkach

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819574 Napisano: 08.11.2021 21:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

Działa Wam strona loterii AIRWICK?? 😏

Nie. Na żadnym urządzeniu: a ni w pracy, ani na telefonie, ani na stacjonarnym w domu, ali na laptopie, ani na Ipadzie. 
Co odpisze Organizator?
- niemożliwe, żadnej awarii nie było, to jedyne zgłoszenie, nikt więcej nie zgłaszał
= zawsze tak jest z Kropką Bordo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819369 Napisano: 08.11.2021 09:50:09 w Czy informują/ informowali?
Makaron Lubella Auchan?
Danio Lidl?

Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6819349 Napisano: 08.11.2021 08:34:38 w Paragony na trwające konkursy
Alexmusic napisał(a):

Kochani!Potrzebuje paragony z picia kawy na mieście. Jeśli ktoś takie posiada i wywala do kosza to ja z miłą chęcią przygarnę

Pozdrawiam.

Jesteś tu na forum dosłownie CHWILĘ, zachowujesz się jakbyś był/była latami...
3 posty i 3 interesowne na swoją korzyść. Przygarniesz? 
A te paragony z picia kawy na mieście to po co?
- masz z pracy w ramach "wiktu" się rozliczyć?
- jest konkurs/loteria  o którym nie chcesz się podzielić? Wyświetl w wątku >>

darog

#6819241 Napisano: 07.11.2021 00:17:21 w co chcielibyście wygrać?
Ach, już w najbliższy poniedziałek mnie wylosują i domek Almette zasponsorują.
W loterii auto mi dadzą i tymi nagrodami w dobry nastrój sponsorzy wprowadzą.
Gotówka na remont też przyda się, w Air Wick coś czuję - metamorfoza uda się .
Innymi nagrodami też ucieszę się - bo w końcu nagród kumulacja szykuje mi się! Wyświetl w wątku >>

darog

#6819017 Napisano: 05.11.2021 11:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

deva napisał(a):

ciekawe, czy wszystkie bony do żabki poszły, bo bonów było wg. moich obliczeń 294, a wpisów kilka...no i ktoś by się chyba pochwalił robotem...

1. Daj ludziom wrócić z pracy, sprawdzić maile, wpisać się na forum.2. Coraz więcej osób nie wpisuje się w MDW, a wygrało. Dotyczy to i nagród niższego stopnia, i tego wyższego. O ile nie: zwłaszcza wyższego.
3. Za skrótem słowa według nie stawiamy kropki. No sorki, musiałam emotka emotka

W sumie to poszło 16 zgłoszeń - zero nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6818984 Napisano: 05.11.2021 09:50:41 w SZUKAM....
komuś się uda dodać w wątku "coś się wam nie podoba piszcie" to foto screen? edytowany post i widzę nadal nie chce się załącznik załadować wcześniej nie było problemu wstawić obraz 

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6818983 Napisano: 05.11.2021 09:47:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
To bez sensu, tyle opcji przy dodawaniu konkursu jako ZAKOŃCZONE? Co się dzieje? screen nie załaczony?

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6818982 Napisano: 05.11.2021 09:43:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
1. Nie ma daty opublikowania konkursu
2. Nie ma daty rozpoczęcia konkursu

- została tylko jedna opcja: kiedy się kończy?
- poprzednio było lepiej Wyświetl w wątku >>