Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#3154015 Napisano: 27.02.2010 10:37:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
i wkurza mnie, że niektórzy notorycznie szukaja tylko paragonów,,(fakt czasami może się zdarzyć).ale w MDW - cisza jak makiem zasiał emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3154006 Napisano: 27.02.2010 10:34:17 w Dyskusje o wynikach konkursu

ja już kiedyś pisałam też nie ważne że ktoś wysyła 1000 zgłoszen, ważne że stara sie aby radzić sobie jakoś w życiu, rózne są zdarzenia i najważniejsze że każdy coś robi, jeden woli iśc do opieki a inny uciądzie i będzie grał to co wygra zainwestuje dalej aż w końcu zacznie zarabiac
dlatego ja gardze tylko zazdrośnikami emotka
mi też życie dokopało w dupsko kto mnie zna ten wie i gdyby nie konkursy nie wiem co by ze mną i moją rodziną było dlatego nie wstydze się jak wygram ileś nagród w jednym konkursie bo wiem że dzięki temu będe miała co zjeść
a wiekszosc zazdrośników forumowych to ludzie siedzący na garnuszkach u rodziców , którzy nie wiedzą jak parszywe może być życie
popieram i dodam: najbardziej wkurza mnie, że kiedy biorę makaron, czy cos innego konkursowego to zaraz sie sypie..bo jest punkt konkursowy, czy kod wyciety... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3149817 Napisano: 25.02.2010 09:35:52 w Wkurza mnie...
dopisałem w top teraz : konk od 22 lutego, pierwsze 200 osób wygrywa czekolade
i... punkt karny!
'owszem to top bez dyskusji...ale warto wiedzieć, że 200 czekolad nie czeka 3 dni.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3148770 Napisano: 25.02.2010 04:54:17 w Wkurza mnie...
a mnie denerwuje, ze firmy wyciagaja dane. jeszcze wczoraj ten konkurs działał, dzis juz jest usuniety.
mam nadzieje, że wszyscy, którzy wypełnili ankiete dostana to co oferowali, a nie tylko firma zbierała dane osobowe..ja sam podałem az 3 dane ...
http://www.matrix...pl/matrixfun-7.html# Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3148097 Napisano: 25.02.2010 01:56:17 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

zuzi494 napisał(a):

Nie będę nic zamieszczać, bo już wystarczy zaśmiecania tego postu naszymi dyskusjami. Niech ludziska dobijają targu, teraz na topie Purina. JESZCZE TYLKO JEDNO - JA NIGDY NIE KŁAMIÊ W ŻADNEJ DZIEDZINIE ŻYCIA...


serio? to czemu nie oddasz/sprzedaż zwycięzkiego num. z cote dor? Ludzie paragony mają i czekaja na np. auto...bonu za 50 zł komuś żałujesz? zobacz: dziś bony purina po 200zł chodzą



Dopiąłeś swego... Już sobie daję spokój z tym bonem. Nie sprzedam numeru, bo dane osobowe pytali podczas rozmowy.


Moja Droga. Dzwoniłem do nich popytać czy jest rezerwa- bo Ty mi wyraźnie napisałaś na PW że nic nie pytałaś, nic nie mówili w czasie rozmowy tel.i nic nie wiesz...
Otóż.
Pani poinformowała mnie, ze w sprawie BONÓW były smsy (chyba 100 wspominała) a w spr, nagrody głównej -AUTA i dzwonili...i fakt laureat podał swoje dane i czekaja na przesłanie paragonu w reg. czasie.
Więc nie chodzi o BON a o AUTO, a paragon chciałas kupić za doładowanie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3148015 Napisano: 25.02.2010 01:38:25 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

Nie będę nic zamieszczać, bo już wystarczy zaśmiecania tego postu naszymi dyskusjami. Niech ludziska dobijają targu, teraz na topie Purina. JESZCZE TYLKO JEDNO - JA NIGDY NIE KŁAMIÊ W ŻADNEJ DZIEDZINIE ŻYCIA...


serio? to czemu nie oddasz/sprzedaż zwycięzkiego num. z cote dor? Ludzie paragony mają i czekaja na np. auto...bonu za 50 zł komuś żałujesz? zobacz: dziś bony purina po 200zł chodzą Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3147929 Napisano: 25.02.2010 01:14:25 w Paragony
mo
zuzi494 napisał(a):

niuniu napisał(a):

zuzi494 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

zuzi494 napisał(a):

Poszukuję paragonu z Cote Dor z Real z dnia 09.02.1010



sprawdziłem:) wygrałaś samochód!
bo chyba nie dzwonią do ciebie w spr. bonu za 50zł?
I to usprawiedliwia Twoja GOR¡CZKE SZUKANIAPARAGONU .. a na PW proponujesz mi doładowanie?
I nie pitol że jeden paragon masz...to niech Ci TEN JEDEN wystarczy emotka



Do wiadomości wszystkich: nie wygrałam żadnego samochodu !!!!!!!!!! Czytajcie dokładnie i nie dopowiadajcie sobie sami faktów !!
PO PROSTU NADPROGRAMOWY BON I TYLE... !!!!!!
Wam się to nigdy nie zdarzyło????



z takim podejściem i TONEM życze powodzenia w poszukiwaniu paragonu emotka




Niuniu po prostu puściły mi nerwy. Nie dość że darekgryko i inni obsmarowuje mnie na forum, to jeszcze na PW. WIERZ MI, NIE JEST TO MIŁE... emotka


możesz śmiało zamieścić co takiego strasznego napisałem Ci na PW...nie gadaj głupot. Ktos mi napisał, by przed sprzedaniem Ci paragonu poczytać twoje posty-zrobiłem to i dlatego Ci nie sprzedam. Oraz dlatego że kłamiesz-wiesz o co chodzi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3147903 Napisano: 25.02.2010 01:09:12 w Wkurza mnie...
beciala napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

O wygraniu wczoraj portfeli z konka kina Helios informowała w MDW 1 os. Chciałem kupić-zamieściłem info w szukam

Dzis na PW wiadomości o odsprzedaniu..2 z tych osób NOTORYCZNIE piszą susza, nic nie wygrałam, pustka etc. + proszą na forum o pomoc: jak co wygrać...
żenada




Jesteś Tajnym Agentem ? emotka



Chyba tak emotka
Też nie podoba mi się wiele rzeczy, ale chyba trochę przesadzasz.
Kiedy ludzie z forum wygrywają cieszę się razem z nimi, jeśli ja nie wygrałam tym razem, trudno , może następnym. A przez takie posty jak Twoje robi się tu naprawdę nieprzyjemnie i ludzie nie chcą się chwalić wygranymi.
emotka


własnie na PW chciałem osobiscie sie dogadać, a nie wypisywac w szukam..ale do kogo miałem pisać? dzis sie okazało że mam 6 PW w tym temacie. Sprawdziłem od kogo kupić, czyli min posty jakie zamieszczają moi sprzedawcy. i zonk...2 osoby non stop piszą;pomózciew wygrac to, tamto, nic nie wygrałam, pustka, susza...
To skąd te portfele? Sasiadek?
Co jest w moich postach takiego że ludzie nie chca sie chwalić??? Pytam serio - bo to mnie wkurzyło.
Jeśli wkurzyłem Ciebie- przepraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3147854 Napisano: 25.02.2010 01:01:12 w Wkurza mnie...
darekgryko napisał(a):

O wygraniu wczoraj portfeli z konka kina Helios informowała w MDW 1 os. Chciałem kupić-zamieściłem info w szukam

Dzis na PW wiadomości o odsprzedaniu..2 z tych osób NOTORYCZNIE piszą susza, nic nie wygrałam, pustka etc. + proszą na forum o pomoc: jak co wygrać...
żenada


kupiłem. chciałem tylko 1. nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3147818 Napisano: 25.02.2010 12:53:07 w Wkurza mnie...
O wygraniu wczoraj portfeli z konka kina Helios informowała w MDW 1 os. Chciałem kupić-zamieściłem info w szukam

Dzis na PW wiadomości o odsprzedaniu..2 z tych osób NOTORYCZNIE piszą susza, nic nie wygrałam, pustka etc. + proszą na forum o pomoc: jak co wygrać...
żenada Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3147437 Napisano: 25.02.2010 11:33:54 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

Poszukuję paragonu z Cote Dor z Real z dnia 09.02.1010



sprawdziłem:) wygrałaś samochód!
bo chyba nie dzwonią do ciebie w spr. bonu za 50zł?
I to usprawiedliwia Twoja GOR¡CZKE SZUKANIAPARAGONU .. a na PW proponujesz mi doładowanie?
I nie pitol że jeden paragon masz...to niech Ci TEN JEDEN wystarczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3147370 Napisano: 25.02.2010 11:13:05 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

Poszukuję paragonu z Cote Dor z Real z dnia 09.02.1010


jak czytam twoje posty to tylko paragonów szukasz?
a po co Ci? skoro nic nie wygrywasz...na forum MDW nic...w dodatku wygrałas pensje na cały rok i nie mozesz na czas produktów kupic, by mieć SWÓJ PARAGON?
mam paragon, ale nie sprzedam takiemu komus jak Ty, trudno, stracę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3146024 Napisano: 24.02.2010 09:23:26 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

Poszukuję paragonów z Cote Dor z Real z dnia 09.02.1010


czy to juz rezerwa? mam paragon z tego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3145889 Napisano: 24.02.2010 08:52:05 w Wkurza mnie...
ola2493 napisał(a):

agicho napisał(a):

Wkurza mnie Garnier- zero potwierdzenia dotarcia maila do nich( wysłany pod koniec października) - niektórych informowali o przedlużeniu - a tu cisza emotka nawet nie ma możliwości sprawdzenia czy mail odczytali emotka emotka


Ja mam problem z głowy, bo nie podałam numeru telefonu w zgłoszeniu emotka


TO SAMO. nie podałem nr tel...i lipa. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3145878 Napisano: 24.02.2010 08:49:29 w Wkurza mnie...
dzis urodziny mojej Kasi - nic jej nie wygrałem, ale prezent na szczęscie kupiony miesiąc temu... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3141587 Napisano: 23.02.2010 08:16:11 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

Poszukuję paragonów z Cote Dor z Real z dnia 09.02.1010. Konkretne oferty na PW


a co masz? bon czy auto? kiedy dzwonili? może jest lista rezerwowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3140941 Napisano: 23.02.2010 05:35:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
A może na losowanie zima mistrzów wysłać TVN program uwaga? Co wyrzuca ich? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3139638 Napisano: 23.02.2010 12:58:12 w Wkurza mnie...
Uwaga na moniau zastrasza w prywatnej korespondecji...chociaż nic nie dyskutujcie na temat jej zdjęcia i wygranej przez osobe trzecią...(konkurs bounty real)bo jest to karalne
...dziewczyna widac nie wie co i do kogo pisze,,,aha... moniau,,, zabrania podawania zwycięzcy z imienia i nazwiska...cos tu śmierdzi...wg. reg pkt 14 osoba miała własnoręcznie wykonac foto:) czyzby bała sie że sie wyda, że pan Z. K nie był na jakis kanarachi jakies reklamacje wpłynęły?

moniau nie strasz mnie...siedź cicho jak mysz pod miotłą...bo rzeczywiście sie doigrasz i reklamacje sie posypią...i to nie ode mnie. mam aparat i nie był mi potrzebny...ALE NIE ZACZEPIAJ I NIE STRASZ....wyniki, które były opublikowane mozna puścić dalej - i jest to praktkowane na forum tej strony...

A jesli sie wstydzisz, ze wygrało twoje foto i jakiś pan laureat to zmykaj z jego forum. i nie strasz ludzi na PW///
Juz chyba raz Ci odp//mało??? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3138561 Napisano: 23.02.2010 09:11:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
uwaga na Neptuna! Przesyłają zbrakowane paczki! waga na paczce- 3 kg, w rzeczywistości mniej jak 1 kg. Jedni dostaja 6 puszek z rybka inni 5 lub 4... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3133342 Napisano: 21.02.2010 05:45:56 w Wkurza mnie...
nie wiem gdzie jest link top teraz a musze szybko konk zamieścić ! Wyświetl w wątku >>
0 0