Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#3275915 Napisano: 07.04.2010 01:20:21 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

darekgryko napisał(a):

wczoraj dodałem z 20 konkursów (albo i więcej) ...w bazie nie widze ani jednego...(jak na razie..ale dalej szukam)
-dodawałem od 10 rano..regionalne, forograficzne, radiowe, ogólnopolskie,,łącznie z linkami pełen opis...

Pionas, albo kto inny zbamowali mi dostep na ta stronke z mojej roboty...a głównie z tego kompa korzystałem,,,bo w domu cienko do siezenia na e-konkursach..

wypełniałem ich kwestionariusz z powodami dlaczego zdjąc mi bana,,,kazali dodac konkursy
-dodałem z 20 i dalej jest ban na IP z roboty...
więcej niby miałem sie dowiedziec po wypełnieniu formularza i nadesłaniu konków..
i nic...!

odblokowac mnie IP z kompa z roboty prosze...


Spokojnie odblokują Cie, wzystko pokolei emotka Przecież to trozke twra:)


o jesssuuu,,,to jest tu ktos kto dobre słowo pod moim postem napisał...aj...nie pytam za co ban mam na kompie w robocie, ale chociaz mogliby dodac te konki, bo wczoraj tylko nad tym czas w pracy traciłem,,,za co ban? tez ich nie męczyłem...ale może dlatego że za duzo osób z 1 IP korzysta...a ja gupi sie bałem że 5 karniaka załapałem..ale i tak dalej sie wkurzam. Bo pieknie ładnie linki i opis konków dawałem... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3275877 Napisano: 07.04.2010 01:09:07 w Wkurza mnie...
wczoraj dodałem z 20 konkursów (albo i więcej) ...w bazie nie widze ani jednego...(jak na razie..ale dalej szukam)
-dodawałem od 10 rano..regionalne, forograficzne, radiowe, ogólnopolskie,,łącznie z linkami pełen opis...

Pionas, albo kto inny zbamowali mi dostep na ta stronke z mojej roboty...a głównie z tego kompa korzystałem,,,bo w domu cienko do siezenia na e-konkursach..

wypełniałem ich kwestionariusz z powodami dlaczego zdjąc mi bana,,,kazali dodac konkursy
-dodałem z 20 i dalej jest ban na IP z roboty...
więcej niby miałem sie dowiedziec po wypełnieniu formularza i nadesłaniu konków..
i nic...!

odblokowac mnie IP z kompa z roboty prosze...


Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3264891 Napisano: 03.04.2010 08:47:36 w Wkurza mnie...
Ale niepotrzebnie sie dzisiaj wkurzyłem, nie mogłem w pracy wejść na e-konkursy.info

Już myślałem, że 5 karniak załapałem...

Ale w domu juz wszystko gra... jak dobrze...

Już nawet do administratorów info posłałem,,, już sie zastanawiałem za co ja bana dostałem, choc konkursy dodałem...

Pozdrawiam Pionasa, Melise i reszte załogi. I sorry za korespondencje ad hoc z powodu braku możliwości zalogowania. emotka

Obiecuje dodawać konkursy na bieżąco:)
Z karniaków zejde do zera:) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3237774 Napisano: 26.03.2010 09:13:21 w Rossmann
naszyjnik z perłami z konkursu ROSMANA zamienie na 2 bransoletki srebrne dorato, ktorych mam troszkę:)- PW Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3237768 Napisano: 26.03.2010 09:10:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
przyszły 2 bransoletki dorato (zamienie na 1 naszyjnik z perłami z rosmana) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3229354 Napisano: 23.03.2010 05:19:15 w Wkurza mnie...
monnika napisał(a):

wkurza, ze mnie ze na 2 zgloszenia w kauflandzie nic nie wygralam, a tak liczylam na to.. masakra...


wkurza mnie że na 6 zgłoszeń nic w kaufrandzie nie wygrałem...a tyle było zestawów. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3214014 Napisano: 18.03.2010 08:56:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

tak czy inaczej czasami dobrze , że organizatorzy publikują zwycięskie hasła ( chociaż marketing EKO chyba żałuje)bo można niejeden plagiat wyhaczyć

Ja osobiście nie zgłaszam do organizatorów tego typu spraw bo mi się zwyczajnie nie chce
ale dobrze, że ktoś to robi
bo to nie jest fair , że kopiuje się czyjąś twórczość (nie chodzi mi o hasła , które każdy może napisać typu piję sok każdego ranka .... tylko oryginalne hasła - pko - czy też wiersze)


olus15 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

malenka89 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Teraz należałoby zgłosić to do PKO i jeżeli okazałoby się, że to nie jest ta sama osoba to mogłaby ona mień naprawdę poważne konsekwencje, ponieważ nie dość, że plagiat to zrzekła się praw autorskich...



zresztą... nawet, gdyby to była ta sama osoba to i tak miałaby nieprzyjemności bo złamała prawo...
ten tekst już nie należał do niej tylko do banku...

wiem, że znajdą się życzliwi i zgłoszą to, więc nie chciałabym być w skórze tej osoby...



A jeżeli okaże sie że nasza forumowiczka Monika to stały złodziej cudzych tekstów..? 11 stycznia na forum tesco konkursy pisała: nie ważne jakie hasło, liczy sie wygrana...
Ktos tu juz cytował jej wiersz z konka Eko? i podał linki w internecie..

plagiaty będa sie zdarzały dopóki ktoś nie dostanie za to co robi= po nosie,, bo wstyd jak widać dla nich żaden..




Już mnie nic nie zdziwi Myślałam , że tyle wygrywa bo jest bardzo kreatywna
ale taki plagiat gdzie jak teraz czytam (nie brałam udział w konkursie więc nie widziałam pyt) trzeba było własne wyznanie miłosne napisać zwyczajnie skopiowała wiersz to juz wstyd!!!!
Mam nadzieję , że okaże się jej bo chyba będzie musiała pod obcymi nazwiskami grać bo ludzie będą jej patrzeć na ręce
Do mnie po Bounty też wypociła jakąś groźną wiadomość i generalnie zdziwiła mnie jej ostra reakcja
Absolutnie nie chciałam jej wtedy zaszkodzić
Myślałam , że ktoś kradnie jej prywatne zdjęcia
Chyba rzeczywiście ma się czego obawiać i dlatego straszy ludzi

P.S. Jak to czytasz to nie życzę sobie chamskich prywatnych wiadomości
Ktoś kto plagiatuje musi się liczyć z tym , że jak się go złapie będzie tutaj komentowany


moniau jest tu teraz online, pewnie czyta, zerknąłem w jej profil dzisiaj 2x, była i o 18.00 i od 21,37, str 98 (chyba) - użytkownicy.
ps. a ktos widział zeby chwaliła sie w MDW? z konkiem EKO? bo skoro tu zagląda...

Wyniki jak wyniki, często niesprawiedliwe, ale cóż,,kiedyś może i ja wygram cos za chociaż 400zł.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3213911 Napisano: 18.03.2010 08:31:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Autor nie zawsze wie...że ktos sobie wziął jego hasło...

Jak taki plagiatorzysta nie dostanie po nosie zawsze będzie to robił.

Brak reakcji tylko go motywuje, ze mozna robic co sie chce. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3213392 Napisano: 18.03.2010 06:05:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Teraz należałoby zgłosić to do PKO i jeżeli okazałoby się, że to nie jest ta sama osoba to mogłaby ona mień naprawdę poważne konsekwencje, ponieważ nie dość, że plagiat to zrzekła się praw autorskich...



zresztą... nawet, gdyby to była ta sama osoba to i tak miałaby nieprzyjemności bo złamała prawo...
ten tekst już nie należał do niej tylko do banku...

wiem, że znajdą się życzliwi i zgłoszą to, więc nie chciałabym być w skórze tej osoby...



A jeżeli okaże sie że nasza forumowiczka Monika to stały złodziej cudzych tekstów..? 11 stycznia na forum tesco konkursy pisała: nie ważne jakie hasło, liczy sie wygrana...
Ktos tu juz cytował jej wiersz z konka Eko? i podał linki w internecie..

plagiaty będa sie zdarzały dopóki ktoś nie dostanie za to co robi= po nosie,, bo wstyd jak widać dla nich żaden.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3213293 Napisano: 18.03.2010 05:26:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!


a może to moniau? czyli monika u z poznania?? emotka jakas monika z poznania na liscie laureatów jest.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3210473 Napisano: 17.03.2010 07:58:18 w Carrefour konkursy
andzia___ napisał(a):

brawo dla swiift i p&g !
no i brawo dla nas dziewczęta za zmasowany atak reklamacjami!
:) emotka emotka


oby to nie były próbki w ilości sztuk 2... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3208630 Napisano: 17.03.2010 11:43:02 w Wkurza mnie...
Wkurza.
koleżanki Pionas nie chce zarejestrowac...a link do rejestracji nie działa...ona ciagle cos wygrywa, nic mi nie mówi gdzie, chce do bazy dodawac,, ale doprosic sie Pionasa nie moze. Pionas halo? Zobacz poczte, laska do ciebie od kilku tyg z prosba o rejestracje pisze, a jaki login Ci podaje, to nie wiem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3208517 Napisano: 17.03.2010 11:19:29 w Carrefour konkursy
siwy28 napisał(a):

i do mnie doszedł wybrakowany kosz bez kosza:((kurde ale se jaja robią,liczę że szybko to naprawią i przyślą pozostałe produkty w koszu!


popieram i może cos dorzuca... bo kosz był obligatoryjnie w regulaminie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3208209 Napisano: 17.03.2010 10:02:41 w Carrefour konkursy
lovcia88 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

za taki cyrk domagajmy sie rekompensaty za nerwy, niech dorzuca cos konkretnego, postraszmy mediami a nie rzecznikiem praw konsumenta-to działa najlepiej


Rozumiem was, ale juz nie przesadzajcie z tymi mediami...I co powiecie w Uwadze w TVNie: Panie Cebulo, nie dostalismy proszku i plynu do naczyn!.
Trzeba spokojnie wyjasnic cala sytuacje, bo nerwy sa najgorszym doradca. emotka


nikt nie ma zamiaru NA SERIO w żadne media sie bawić, ale na samo słowo:radio, gazeta, tv wyjasniaja w 5 min. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3208176 Napisano: 17.03.2010 09:56:39 w Carrefour konkursy
za taki cyrk domagajmy sie rekompensaty za nerwy, niech dorzuca cos konkretnego, postraszmy mediami a nie rzecznikiem praw konsumenta-to działa najlepiej Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3208170 Napisano: 17.03.2010 09:55:06 w Carrefour konkursy
konkurs@swiift.pl
tu wysyłało sie paragony../.trzeba i tu zaatakowac.
nie zapominajcie o KOSZACH!! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3208160 Napisano: 17.03.2010 09:53:04 w Carrefour konkursy
serberta napisał(a):

dostalam kosze(bez kosza i polowy rzeczy) z misji domowy buddzet- w kazdym z nich-2x szampon, 2x podpaski i chusteczki pampers To dostałam pred chwila Krakowie.


to samo.
w reg jest jasno powiedziane co ma byc..i to w koszu.
zadarli z moja Kaśką.
Nie wiwina sie na pewno. Tym bardziej ze poł. paczki ma oddac (jej paragon, sms innej os) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3207927 Napisano: 17.03.2010 09:18:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
darekgryko napisał(a):

darekgryko napisał(a):

mahuska napisał(a):

okrojony kosz z carrefoura- troche sobie narobili wstydu emotka


chyba to dostała moja dziewczyna, dzwoniła w szoku, że włsnie przyszła mała reklamówka z TNT:
szampon pantene
szampon H&S
hustki pampers
podpaski always
podpaski naturlla
emotka emotka


BRAKUJE
1xVizir 400g, 1xAriel 400g, 1xBonux 400g, 1xLenor Parfumelle 750ml, 1xFairy 1l,


i miało to byc w koszu...kosza brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3207907 Napisano: 17.03.2010 09:17:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
darekgryko napisał(a):

mahuska napisał(a):

okrojony kosz z carrefoura- troche sobie narobili wstydu emotka


chyba to dostała moja dziewczyna, dzwoniła w szoku, że włsnie przyszła mała reklamówka z TNT:
szampon pantene
szampon H&S
hustki pampers
podpaski always
podpaski naturlla
emotka emotka


BRAKUJE
1xVizir 400g, 1xAriel 400g, 1xBonux 400g, 1xLenor Parfumelle 750ml, 1xFairy 1l, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3207885 Napisano: 17.03.2010 09:14:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mahuska napisał(a):

okrojony kosz z carrefoura- troche sobie narobili wstydu emotka


chyba to dostała moja dziewczyna, dzwoniła w szoku, że włsnie przyszła mała reklamówka z TNT:
szampon pantene
szampon H&S
hustki pampers
podpaski always
podpaski naturlla
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0