Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#5635534 Napisano: 15.04.2013 18:33:04 w Paragony
natiiii napisał(a):

jest ktoś z Wawy kto ma na zbyciu paragon na Lay's tajemniczy smak? przekopałam cały dom ale swojego nie znalazłam, zdaje sie że go wywaliłam emotka


o! i dziś się zarejetrowałas ( po raz który)?

=
- mam 3 paragony lays z pierwszych dni konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5634064 Napisano: 12.04.2013 23:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hochland. W jakim terminie trzeba wysłać paragon? Zapomniałem o smsie, minęło pare dni,..

Nie widzę...mam w smsie KOD, który mam wpisac z danymi na www, ale GDZIE?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633136 Napisano: 11.04.2013 22:18:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

darekgryko, widzę, że to ty jesteś "gosia niewiarowska" emotka emotka emotka emotka

sam nic nie trafiłeś i frustracja zżera

mam kosmetyki, ale nie wieszam psów na kim popadnie


? jaka gosia Niewiarowska-ja?, siostra ma kosmetyki, interesowała się tym konkiem, nie ma na imie ani gosia ani Niewiarowska...nie smaruje się bielenda emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633127 Napisano: 11.04.2013 22:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

"Uwielbiam Bielende, bo z nia przypominam Gwiazde kina! Biotechnologia Oscara dostanie za blyskawiczne odmladzanie! Bez stresu 7D Rezyserem... Zyciowego Sukcesu!"

To hasło warte wycieczki, moim zdaniem ostatnie zdanie jest z błędami-wszystkie słowa z dużej litery jeśli ktoś tak tez uważa może im na FB napisze? emotka


Przy całym debiliźmie tego konkursu, kompromitacjach organizatora, plagiatach oraz zgłoszeniach tak nędznych, że nawet wylosować je wstyd (a co dopiero nagrodzić)... akurat hasło, które przytoczyłeś jest całkiem ok emotka Ale nie napiszę tego na FB, bo ani Bielenda, ani paple z Pinappla nie są warci mojego komentarza emotka



Plagiaty też były? emotka I skoro nikt im tego nie pisał ani na FB, to zupełnie olewali ten konk i jego regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633121 Napisano: 11.04.2013 21:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

jua napisał(a):

radosna napisał(a):

nataszka napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

darog napisał(a):

http://bielenda-k...eractive.eu/wyniki/5

Uwielbiam Bielende i polecam jej naturalne kosmetyki, mlodo wygladam,bo stosuje te super kremy i kremiki. Oto krem nowej generacji : na roslinnych komorkach arganu,technologia cieklokrystaliczna - a twarz gladka, nawilzona, sliczna. Zyc trzeba zgodnie z natura nareszcie zrozumial to swiat- naturalne kosmetyki Bielendy w kazdym wieku ujmuja nam lat. Kolejna informacja zacheci kolejne panie : ze kosmetyki Bielendy sa wyjatkowo tanie...:-)

CZY TO JEST 160 ZNAKÓW emotka emotka emotka

IPAD...znów Bielenda się popisała..



jaka agencja, takie wyniki... emotka



brak komentarza na wyniki ,przestrzeganie regulaminu itd...-zrobili z siebie pośmiewisko :Bilenda w duecie z agencją!!!



To spróbujcie zadzwonić do pani z agencji: tel. 518 033 218
Powie Wam, że nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że wiadomość nie może przekraczać 160 znaków. Mama rozmawiała i tylko nerwy sobie zszarpała.



Ja ogólnie nie rozumiem kontaktowania się z niekumatą agencją, tak samo reklamacji składanych w agencji. Większośc za żadne skarby nie przyzna się do błędu. To Bielenda coś z tym musi zrobić, zapłacili zapewne grube pieniądze za organizację konkursu więc powinni wiedzieć że jest zorganizowany źle. A w tym przypadku nawet nie trzeba się specjalnie silić, bo hasła nagrodzone widać, a w regulaminie jest wyraźnie napisane o 160 znakach. W ciągu paru lat zdarzało mi się kilka razy w ten sposób interweniować i zawsze pomagało. Grunt żeby pamiętać, że agencje to jedynie zleceniobiorcy i nie ma co w ogóle z nimi dyskutować.


siostra mówi, że na ich fanpaage też się skarżą że te zestawy kosztują 29 zł a nie 45 jak podają w regulaminie, Aktywną maja tez faknkę, która gasi wszystkie negatywne posty



"Uwielbiam Bielende, bo z nia przypominam Gwiazde kina! Biotechnologia Oscara dostanie za blyskawiczne odmladzanie! Bez stresu 7D Rezyserem... Zyciowego Sukcesu!"

To hasło warte wycieczki, moim zdaniem ostatnie zdanie jest z błędami-wszystkie słowa z dużej litery jeśli ktoś tak tez uważa może im na FB napisze? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633120 Napisano: 11.04.2013 21:56:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jua napisał(a):

radosna napisał(a):

nataszka napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

darog napisał(a):

http://bielenda-k...eractive.eu/wyniki/5

Uwielbiam Bielende i polecam jej naturalne kosmetyki, mlodo wygladam,bo stosuje te super kremy i kremiki. Oto krem nowej generacji : na roslinnych komorkach arganu,technologia cieklokrystaliczna - a twarz gladka, nawilzona, sliczna. Zyc trzeba zgodnie z natura nareszcie zrozumial to swiat- naturalne kosmetyki Bielendy w kazdym wieku ujmuja nam lat. Kolejna informacja zacheci kolejne panie : ze kosmetyki Bielendy sa wyjatkowo tanie...:-)

CZY TO JEST 160 ZNAKÓW emotka emotka emotka

IPAD...znów Bielenda się popisała..



jaka agencja, takie wyniki... emotka



brak komentarza na wyniki ,przestrzeganie regulaminu itd...-zrobili z siebie pośmiewisko :Bilenda w duecie z agencją!!!



To spróbujcie zadzwonić do pani z agencji: tel. 518 033 218
Powie Wam, że nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że wiadomość nie może przekraczać 160 znaków. Mama rozmawiała i tylko nerwy sobie zszarpała.



Ja ogólnie nie rozumiem kontaktowania się z niekumatą agencją, tak samo reklamacji składanych w agencji. Większośc za żadne skarby nie przyzna się do błędu. To Bielenda coś z tym musi zrobić, zapłacili zapewne grube pieniądze za organizację konkursu więc powinni wiedzieć że jest zorganizowany źle. A w tym przypadku nawet nie trzeba się specjalnie silić, bo hasła nagrodzone widać, a w regulaminie jest wyraźnie napisane o 160 znakach. W ciągu paru lat zdarzało mi się kilka razy w ten sposób interweniować i zawsze pomagało. Grunt żeby pamiętać, że agencje to jedynie zleceniobiorcy i nie ma co w ogóle z nimi dyskutować.


siostra mówi, że na ich fanpaage też się skarżą że te zestawy kosztują 29 zł a nie 45 jak podają w regulaminie, Aktywną maja tez faknkę, która gasi wszystkie negatywne posty
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5632537 Napisano: 11.04.2013 12:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://bielenda-k...eractive.eu/wyniki/5

Uwielbiam Bielende i polecam jej naturalne kosmetyki, mlodo wygladam,bo stosuje te super kremy i kremiki. Oto krem nowej generacji : na roslinnych komorkach arganu,technologia cieklokrystaliczna - a twarz gladka, nawilzona, sliczna. Zyc trzeba zgodnie z natura nareszcie zrozumial to swiat- naturalne kosmetyki Bielendy w kazdym wieku ujmuja nam lat. Kolejna informacja zacheci kolejne panie : ze kosmetyki Bielendy sa wyjatkowo tanie...:-)

CZY TO JEST 160 ZNAKÓW emotka emotka emotka

IPAD...znów Bielenda się popisała.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5632420 Napisano: 11.04.2013 10:08:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj miały być wyniki konkursu Bielenda Biotech.(smsowy)Widzi ktoś zwycięskie hasło? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5631044 Napisano: 09.04.2013 14:09:18 w Połączenia nieodebrane
793321292

telefon wyłącznie konkursowy mojej siostry, kojarzy ktoś nr?
ówiła że od dłuższego czasu nic na konkursy nie wysylała, a tel, sobie tylko leży

może jakaś rezerwa? z czego? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630700 Napisano: 08.04.2013 23:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

csrf token: CSRF attack detected.

mam takie coś na stronie grześków, o co chodzi? wszystkie inne strony działają NORMALNIE,
czy ktoś miał takie kłopoty?

w sensie ze nie mogę wysłać zgłoszenia

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630699 Napisano: 08.04.2013 23:08:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
csrf token: CSRF attack detected.

mam takie coś na stronie grześków, o co chodzi? wszystkie inne strony działają NORMALNIE,
czy ktoś miał takie kłopoty?
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630140 Napisano: 08.04.2013 12:45:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

darog napisał(a):

bartula

nataszka napisał(a):

bartula napisał(a):

Jak to jest z Bielendą? Nagrody główne są z tych tygodniowych wybierane?



chyba tak ,w sumie nie ma co się nastawiać -1 nagroda za marzec Tablet i 1 wycieczka z 2 miesięcy.Ciekawe czy już poinformowani szczęśliwcy...???



bartula&nataszka
na FB są wyniki (podobno) bo nie mam FB, czy możecie wklepać tu te hasła z wycieczką, ipodem? emotka



są wyniki na FB ,ale ipad tylko za luty....brakuje jeszcze haseł za ipad za marzecz i nagrody glównej -wycieczki.... emotka


może czekają na paragony z ostatniego etapu? i dopiero wtedy zamieszczą głównych laureatów? nie wiem jak tam w reg. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630111 Napisano: 08.04.2013 12:21:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

assal napisał(a):

Ma ktoś regulamin tego konkursu na hasło? emotka



Jesli chodzi o Motor Show to regulamin jest tu:
http://www.motors..._nowa_skode_octavia/



cos mi się wydaje, że jest SZANSA emotka emotka
że to auto siostra moniau straci...SKORO szwagier jej pomagał-to już nie jest samodzielna praca...:) ale że komisja nie czuwala nad niefortunnym zbiegiem słów? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630089 Napisano: 08.04.2013 11:57:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgorzatap napisał(a):

darog napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

darog napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

rosik93 napisał(a):

Larki górą! Kolejne auto trafiło do Pani, która zrobiła pracę plastyczną na konkurs Motor Show. Zagadałem do jednego Pana organizatora jakim cudem dołączyła pracę plastyczną skoro trzeba było wrzucić tylko kupon z hasłem do urny, stwierdził że to był konkurs na hasło. A po zadaniu pytania: jak dołączyła pracę do zgłoszenia i wrzuciała do urny? - Nie wiem.
Oczywiście czysty przypadek, że mając 3 tyś zgłoszeń wygrało to do której była dołączona praca.




No cóż, zawsze to samo emotka
Olać hasło. Najważniejsze, że kółka się kręciły po nacisnięciu guzika emotka



cześć, a gdzie jst relacja z tego konka, zdjęcia, etc? skąd wiecie o dołączeniu gadżetów do hasła? i kto wygrał i jakie auto?
dzięki za odp.



Tu można poczytac:
https://www.facebook.com/PoznanMotorShow

http://www.gloswi...tml#galeria-material



a... czyli to "słup" moniau? tzn jej prawdziwa siostra? tak kojarze. emotka emotka emotka emotka



Tak to jej siostrzyczka, widać z to ryjca i z gabarytów emotka
Ciekawe czy moniś da jej wsiąść do auta czy od razu na Allegro emotka


kojarze. laureatka powiedziała że laurke wyklejał szwagier...a nie siostra...(dla zmyły)
ps. w Kobylnicy k/Poznania mieszka przyjaciółka mojej siostry która w wawie studiuje...
moniau odpali tysiaka (1 tys zł) za odbiór auta, sama i jej mąż Radek? nie brali nawet udziału w konkursie-bo WY emotka z forum piszecie paszkwile i podajecie jej nazwisko i jakiegoś "Karolaka"?
Więcej będę wiedział w pt. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630079 Napisano: 08.04.2013 11:45:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula
nataszka napisał(a):

bartula napisał(a):

Jak to jest z Bielendą? Nagrody główne są z tych tygodniowych wybierane?



chyba tak ,w sumie nie ma co się nastawiać -1 nagroda za marzec Tablet i 1 wycieczka z 2 miesięcy.Ciekawe czy już poinformowani szczęśliwcy...???



bartula&nataszka
na FB są wyniki (podobno) bo nie mam FB, czy możecie wklepać tu te hasła z wycieczką, ipodem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630070 Napisano: 08.04.2013 11:40:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
u mnie alpen gold 1 maskotka na 5 kodów-wszystkie wysłane smsem, wiec ZDECYDOWANIE LEPIEJ PRZEZ STRONE. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5629887 Napisano: 07.04.2013 23:59:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

darog napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

rosik93 napisał(a):

Larki górą! Kolejne auto trafiło do Pani, która zrobiła pracę plastyczną na konkurs Motor Show. Zagadałem do jednego Pana organizatora jakim cudem dołączyła pracę plastyczną skoro trzeba było wrzucić tylko kupon z hasłem do urny, stwierdził że to był konkurs na hasło. A po zadaniu pytania: jak dołączyła pracę do zgłoszenia i wrzuciała do urny? - Nie wiem.
Oczywiście czysty przypadek, że mając 3 tyś zgłoszeń wygrało to do której była dołączona praca.




No cóż, zawsze to samo emotka
Olać hasło. Najważniejsze, że kółka się kręciły po nacisnięciu guzika emotka



cześć, a gdzie jst relacja z tego konka, zdjęcia, etc? skąd wiecie o dołączeniu gadżetów do hasła? i kto wygrał i jakie auto?
dzięki za odp.



Tu można poczytac:
https://www.facebook.com/PoznanMotorShow

http://www.gloswi...tml#galeria-material



a... czyli to "słup" moniau? tzn jej prawdziwa siostra? tak kojarze. emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5629867 Napisano: 07.04.2013 23:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

rosik93 napisał(a):

Larki górą! Kolejne auto trafiło do Pani, która zrobiła pracę plastyczną na konkurs Motor Show. Zagadałem do jednego Pana organizatora jakim cudem dołączyła pracę plastyczną skoro trzeba było wrzucić tylko kupon z hasłem do urny, stwierdził że to był konkurs na hasło. A po zadaniu pytania: jak dołączyła pracę do zgłoszenia i wrzuciała do urny? - Nie wiem.
Oczywiście czysty przypadek, że mając 3 tyś zgłoszeń wygrało to do której była dołączona praca.




No cóż, zawsze to samo emotka
Olać hasło. Najważniejsze, że kółka się kręciły po nacisnięciu guzika emotka



cześć, a gdzie jst relacja z tego konka, zdjęcia, etc? skąd wiecie o dołączeniu gadżetów do hasła? i kto wygrał i jakie auto?
dzięki za odp.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5628607 Napisano: 05.04.2013 14:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Był taki konkurs Bielenda sms, były wyniki?
dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5625867 Napisano: 02.04.2013 14:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja myslałem że palette wysyła smsy na te bony Apart? A oni dzwonią? Jeden x czy więcej? Kiedy skończyli?
dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0