Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#5648931 Napisano: 07.05.2013 19:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, czy Beyonce, Sztokholm, Carrefour/ Grześki jest rozwiązany? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5648825 Napisano: 07.05.2013 18:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pewnastudentka napisał(a):

https://www.jogob...index/page/7/id/3768 emotka ludzie to już przyzwoitości nie mają emotka


ale dureń, i jak już to samolot ze złej strony zrobił.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5644301 Napisano: 29.04.2013 23:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

Cudaczek, rozbawiło mnie, skąd możemy wziąć papierkiemotka
Kiedy jest ostatnie losowanie Halls? Konkurs trwa do 11.08, ale sprzedaż jest do 12.05.


Prawdziwy CUDAK ten nasz cudny Cudaczek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5639475 Napisano: 22.04.2013 12:58:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

darog napisał(a):

Czy XCONCEPT (Grzeski) dzwonią z różnych numerów? Konkretnie pytam z jakiego numeru dzwonią z nagroda 1000zł a z jakiego na koncert Depeche Mode (carrefour)
dzięki za odp


Z tego samego nr dzwonią z obu konkursów.


dzięki za odp emotka a jaki to numer? zastrzeżony, czy inny? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5638844 Napisano: 20.04.2013 21:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy XCONCEPT (Grzeski) dzwonią z różnych numerów? Konkretnie pytam z jakiego numeru dzwonią z nagroda 1000zł a z jakiego na koncert Depeche Mode (carrefour)
dzięki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5636540 Napisano: 17.04.2013 00:34:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miałem wyg
magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ja mam na paragonie: ser topiony sorte-D i ser? cztery ser-D i mi kilka dni temu przyjęli jako odpowiedni na piłkę- tzn. dostałam smsa,że dziękują i mam czekać na piłkę.Myślicie,że jak ewentualnie na tak oznaczony paragon wygram ten plecak piknikowy to też uznają emotka



E, to ja mam ładne paragony- HOCHL.SER top z zioł emotka
Paragony ładne a wierszyka niet emotka


wygrane 2 piłki, 1 paragon z nazwami HOCHLAND i potwierdzony pozyt, drugi paragon bez nazw Hochland i piłki nie ma...widocznie podejrzewają że różnorakie sery są kupowane-zbyt dużo na początku tych paragonów przyjmowali? no nie wiem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5636538 Napisano: 17.04.2013 00:31:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
10
merkana napisał(a):

asante napisał(a):

Czy przechodzą Wam dane i paragon przez stronę do Hochlanda? Mnie cały czas wyskakuje błąd i to na róznych przegladarkach.



mam to samo emotka


10 kwietnia dostałem potwierdzenie że wygrałem piłke, dane odesłałem wczoraj. PYTANIE: mam szanse na torbe czy wycieczke? czy już losowanie było? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5636045 Napisano: 16.04.2013 14:08:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
merkana napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

merkana napisał(a):

Hej:)
Mam pytanie o Hochland- czy na paragonie musi być widoczna nazwa? Przyjmowali Wam paragony z nazwą np. Serek kanapkowy szynka?:)



Przyjęli "ser.top" na paragonie emotka



Super, dzięki!:)


Już chyba nie przyjmują. mam na paragonie TOP.SZCZYP.BLO ZIO (real) i nie przjeli mi Hochlanda-Real miał promocje po 2zł był serek, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5635534 Napisano: 15.04.2013 18:33:04 w Paragony
natiiii napisał(a):

jest ktoś z Wawy kto ma na zbyciu paragon na Lay's tajemniczy smak? przekopałam cały dom ale swojego nie znalazłam, zdaje sie że go wywaliłam emotka


o! i dziś się zarejetrowałas ( po raz który)?

=
- mam 3 paragony lays z pierwszych dni konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5634064 Napisano: 12.04.2013 23:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hochland. W jakim terminie trzeba wysłać paragon? Zapomniałem o smsie, minęło pare dni,..

Nie widzę...mam w smsie KOD, który mam wpisac z danymi na www, ale GDZIE?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633136 Napisano: 11.04.2013 22:18:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

darekgryko, widzę, że to ty jesteś "gosia niewiarowska" emotka emotka emotka emotka

sam nic nie trafiłeś i frustracja zżera

mam kosmetyki, ale nie wieszam psów na kim popadnie


? jaka gosia Niewiarowska-ja?, siostra ma kosmetyki, interesowała się tym konkiem, nie ma na imie ani gosia ani Niewiarowska...nie smaruje się bielenda emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633127 Napisano: 11.04.2013 22:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

"Uwielbiam Bielende, bo z nia przypominam Gwiazde kina! Biotechnologia Oscara dostanie za blyskawiczne odmladzanie! Bez stresu 7D Rezyserem... Zyciowego Sukcesu!"

To hasło warte wycieczki, moim zdaniem ostatnie zdanie jest z błędami-wszystkie słowa z dużej litery jeśli ktoś tak tez uważa może im na FB napisze? emotka


Przy całym debiliźmie tego konkursu, kompromitacjach organizatora, plagiatach oraz zgłoszeniach tak nędznych, że nawet wylosować je wstyd (a co dopiero nagrodzić)... akurat hasło, które przytoczyłeś jest całkiem ok emotka Ale nie napiszę tego na FB, bo ani Bielenda, ani paple z Pinappla nie są warci mojego komentarza emotka



Plagiaty też były? emotka I skoro nikt im tego nie pisał ani na FB, to zupełnie olewali ten konk i jego regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633121 Napisano: 11.04.2013 21:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

jua napisał(a):

radosna napisał(a):

nataszka napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

darog napisał(a):

http://bielenda-k...eractive.eu/wyniki/5

Uwielbiam Bielende i polecam jej naturalne kosmetyki, mlodo wygladam,bo stosuje te super kremy i kremiki. Oto krem nowej generacji : na roslinnych komorkach arganu,technologia cieklokrystaliczna - a twarz gladka, nawilzona, sliczna. Zyc trzeba zgodnie z natura nareszcie zrozumial to swiat- naturalne kosmetyki Bielendy w kazdym wieku ujmuja nam lat. Kolejna informacja zacheci kolejne panie : ze kosmetyki Bielendy sa wyjatkowo tanie...:-)

CZY TO JEST 160 ZNAKÓW emotka emotka emotka

IPAD...znów Bielenda się popisała..



jaka agencja, takie wyniki... emotka



brak komentarza na wyniki ,przestrzeganie regulaminu itd...-zrobili z siebie pośmiewisko :Bilenda w duecie z agencją!!!



To spróbujcie zadzwonić do pani z agencji: tel. 518 033 218
Powie Wam, że nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że wiadomość nie może przekraczać 160 znaków. Mama rozmawiała i tylko nerwy sobie zszarpała.



Ja ogólnie nie rozumiem kontaktowania się z niekumatą agencją, tak samo reklamacji składanych w agencji. Większośc za żadne skarby nie przyzna się do błędu. To Bielenda coś z tym musi zrobić, zapłacili zapewne grube pieniądze za organizację konkursu więc powinni wiedzieć że jest zorganizowany źle. A w tym przypadku nawet nie trzeba się specjalnie silić, bo hasła nagrodzone widać, a w regulaminie jest wyraźnie napisane o 160 znakach. W ciągu paru lat zdarzało mi się kilka razy w ten sposób interweniować i zawsze pomagało. Grunt żeby pamiętać, że agencje to jedynie zleceniobiorcy i nie ma co w ogóle z nimi dyskutować.


siostra mówi, że na ich fanpaage też się skarżą że te zestawy kosztują 29 zł a nie 45 jak podają w regulaminie, Aktywną maja tez faknkę, która gasi wszystkie negatywne posty



"Uwielbiam Bielende, bo z nia przypominam Gwiazde kina! Biotechnologia Oscara dostanie za blyskawiczne odmladzanie! Bez stresu 7D Rezyserem... Zyciowego Sukcesu!"

To hasło warte wycieczki, moim zdaniem ostatnie zdanie jest z błędami-wszystkie słowa z dużej litery jeśli ktoś tak tez uważa może im na FB napisze? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5633120 Napisano: 11.04.2013 21:56:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jua napisał(a):

radosna napisał(a):

nataszka napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

darog napisał(a):

http://bielenda-k...eractive.eu/wyniki/5

Uwielbiam Bielende i polecam jej naturalne kosmetyki, mlodo wygladam,bo stosuje te super kremy i kremiki. Oto krem nowej generacji : na roslinnych komorkach arganu,technologia cieklokrystaliczna - a twarz gladka, nawilzona, sliczna. Zyc trzeba zgodnie z natura nareszcie zrozumial to swiat- naturalne kosmetyki Bielendy w kazdym wieku ujmuja nam lat. Kolejna informacja zacheci kolejne panie : ze kosmetyki Bielendy sa wyjatkowo tanie...:-)

CZY TO JEST 160 ZNAKÓW emotka emotka emotka

IPAD...znów Bielenda się popisała..



jaka agencja, takie wyniki... emotka



brak komentarza na wyniki ,przestrzeganie regulaminu itd...-zrobili z siebie pośmiewisko :Bilenda w duecie z agencją!!!



To spróbujcie zadzwonić do pani z agencji: tel. 518 033 218
Powie Wam, że nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że wiadomość nie może przekraczać 160 znaków. Mama rozmawiała i tylko nerwy sobie zszarpała.



Ja ogólnie nie rozumiem kontaktowania się z niekumatą agencją, tak samo reklamacji składanych w agencji. Większośc za żadne skarby nie przyzna się do błędu. To Bielenda coś z tym musi zrobić, zapłacili zapewne grube pieniądze za organizację konkursu więc powinni wiedzieć że jest zorganizowany źle. A w tym przypadku nawet nie trzeba się specjalnie silić, bo hasła nagrodzone widać, a w regulaminie jest wyraźnie napisane o 160 znakach. W ciągu paru lat zdarzało mi się kilka razy w ten sposób interweniować i zawsze pomagało. Grunt żeby pamiętać, że agencje to jedynie zleceniobiorcy i nie ma co w ogóle z nimi dyskutować.


siostra mówi, że na ich fanpaage też się skarżą że te zestawy kosztują 29 zł a nie 45 jak podają w regulaminie, Aktywną maja tez faknkę, która gasi wszystkie negatywne posty
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5632537 Napisano: 11.04.2013 12:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://bielenda-k...eractive.eu/wyniki/5

Uwielbiam Bielende i polecam jej naturalne kosmetyki, mlodo wygladam,bo stosuje te super kremy i kremiki. Oto krem nowej generacji : na roslinnych komorkach arganu,technologia cieklokrystaliczna - a twarz gladka, nawilzona, sliczna. Zyc trzeba zgodnie z natura nareszcie zrozumial to swiat- naturalne kosmetyki Bielendy w kazdym wieku ujmuja nam lat. Kolejna informacja zacheci kolejne panie : ze kosmetyki Bielendy sa wyjatkowo tanie...:-)

CZY TO JEST 160 ZNAKÓW emotka emotka emotka

IPAD...znów Bielenda się popisała.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5632420 Napisano: 11.04.2013 10:08:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj miały być wyniki konkursu Bielenda Biotech.(smsowy)Widzi ktoś zwycięskie hasło? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5631044 Napisano: 09.04.2013 14:09:18 w Połączenia nieodebrane
793321292

telefon wyłącznie konkursowy mojej siostry, kojarzy ktoś nr?
ówiła że od dłuższego czasu nic na konkursy nie wysylała, a tel, sobie tylko leży

może jakaś rezerwa? z czego? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630700 Napisano: 08.04.2013 23:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

csrf token: CSRF attack detected.

mam takie coś na stronie grześków, o co chodzi? wszystkie inne strony działają NORMALNIE,
czy ktoś miał takie kłopoty?

w sensie ze nie mogę wysłać zgłoszenia

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630699 Napisano: 08.04.2013 23:08:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
csrf token: CSRF attack detected.

mam takie coś na stronie grześków, o co chodzi? wszystkie inne strony działają NORMALNIE,
czy ktoś miał takie kłopoty?
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5630140 Napisano: 08.04.2013 12:45:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

darog napisał(a):

bartula

nataszka napisał(a):

bartula napisał(a):

Jak to jest z Bielendą? Nagrody główne są z tych tygodniowych wybierane?



chyba tak ,w sumie nie ma co się nastawiać -1 nagroda za marzec Tablet i 1 wycieczka z 2 miesięcy.Ciekawe czy już poinformowani szczęśliwcy...???



bartula&nataszka
na FB są wyniki (podobno) bo nie mam FB, czy możecie wklepać tu te hasła z wycieczką, ipodem? emotka



są wyniki na FB ,ale ipad tylko za luty....brakuje jeszcze haseł za ipad za marzecz i nagrody glównej -wycieczki.... emotka


może czekają na paragony z ostatniego etapu? i dopiero wtedy zamieszczą głównych laureatów? nie wiem jak tam w reg. Wyświetl w wątku >>
0 0