Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#5874345 Napisano: 12.06.2014 17:06:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

staszek napisał(a):

darog napisał(a):

Monnari, dostał ktos sms-a? Podobno juz poszły http://www.renaul...014/03/regulamin.pdf


u mnie cisza, mam nadzieję, że jednak jeszcze nie...



Monnari napisało na FB, że we wtorek poszły smsy.


No i wg regulaminu do 16 czerwca (poniedzialek) należy odesłac paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5874338 Napisano: 12.06.2014 16:55:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

darog napisał(a):

Monnari, dostał ktos sms-a? Podobno juz poszły http://www.renaul...014/03/regulamin.pdf


u mnie cisza, mam nadzieję, że jednak jeszcze nie...



Monnari napisało na FB, że we wtorek poszły smsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5874254 Napisano: 12.06.2014 14:09:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monnari, dostał ktos sms-a? Podobno juz poszły http://www.renaul...014/03/regulamin.pdf
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5866160 Napisano: 25.05.2014 20:58:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy WARKA BIEDRONKA dzwoni z zastrzeżonego? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5863788 Napisano: 19.05.2014 09:41:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

Czy zgłoszenia na zelmera wysyłane pocztą dodawane są do galerii przez organizatorów?



lepiej zapytać tu
http://swiezainic...lmer.pl/kontakt.html

Nie sądzę, że na forum jest ktos, kto pracuje akurat dla tej firmy, pozdrawiam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5856933 Napisano: 30.04.2014 19:55:15 w Połączenia nieodebrane
toka napisał(a):

darog napisał(a):

Taki numer 618305440 ?? Chyba jakaś agencja z Poznania, Co to może być za konk?

http://powiat-poz...ka-alicja-7096B6CE7F
google nie boli emotka


dzieki emotka toka, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5856804 Napisano: 30.04.2014 16:03:26 w Połączenia nieodebrane
Taki numer 618305440 ?? Chyba jakaś agencja z Poznania, Co to może być za konk? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5856587 Napisano: 30.04.2014 10:18:19 w Połączenia nieodebrane
malgol napisał(a):

Czy zna ktoś numer 537100238


początek ten sam a taki nr? 537709903 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5856130 Napisano: 29.04.2014 13:46:18 w TESCO konkursy
To u nich nie ma rezerwy? tez mam 3 paragony... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5853040 Napisano: 22.04.2014 22:44:29 w Intermarche
Witam, czy ten konkurs Wedel juz rozwiązany? jest jakas lista rezerwowa? Bo czekam i czekam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5848626 Napisano: 10.04.2014 22:47:04 w Paragony
tesco. sery topione Hochland. mam paragony, konkurs był do wczoraj, zapomniałem wysłać zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5848621 Napisano: 10.04.2014 22:41:16 w Wkurza mnie...
znowu nakupiłem sery Hochland - tym razem tesco, a konkurs zakończył się wczoraj, znowu nie wysłałem zgłoszeń...
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5844921 Napisano: 02.04.2014 19:09:41 w Paragony
PiP HOCHLAND
3 paragony serki topione z dnia 19.03
4 paragony camembert/brie z dnia 19.03

wymienię na paragony na trwające konkursy np. intermerche, alma, kaufland...inne?

PW (z linkiem konkursu na jaki macie paragon)


Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5836982 Napisano: 13.03.2014 11:44:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
mgrzel napisał(a):

maria1980 napisał(a):

mia napisał(a):

andziabid napisał(a):

moja największa wygrana a zarazem prezent Walentynkowy - urodziłam ślicznego i zdrowego synka Oskarka - w same Walentynki, sam sobie wybrał dzień narodzin
emotka emotka emotka


Andziabid, gratulacje największej możliwej wygranej! emotka emotka emotka
Niech Maleństwo zdrowo się chowa i nie daje Mamie mocno w kość! emotka emotka emotka


Również GRATULACJE!!! Niech synek rośnie na pociechę mamusi emotka

Gratuluję emotka Niech rośnie zdrowo emotka


gratuluje!
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5836981 Napisano: 13.03.2014 11:43:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
avatea napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

Avatea gratuluję i mam taką cichą nadzieję, że skoro Twoje marzenia się spełniają to może moje też się w końcu spełnią. Gratuluję!!! emotka



Coś w tym jest... Moje Oszołomki powiedziały, że nie chcą innego auta tylko Opla (mamy osiemnastoletniego) i co.. no jest Opelek zupełnie niespodziewanie z rezerwy... joj


gratuluje!
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5833251 Napisano: 04.03.2014 12:34:29 w Numery telefonów i maile do agencji.
darog napisał(a):

darog napisał(a):

Nie wiem w jakim wątku zamieścić treść dot. agencji INFINITY GROUP,

z FB https://www.faceb...om/InfinityG?fref=ts

Czy to Państwo robili konkurs dla Pijalni Wedel "Sposób na niezapomniane walentynki"? Jestem ciekawa ile reklamacji wpłynęło? Sama zastanawiałam się, reklamacja się należała z mojej strony, jednakże szkoda mi było nerwów i zwyczajnie tych paru złotych na znaczek. Jak można było nagrodzić prace o treści: " dzieci trzeba odtsawic...wyjsćie do taetru...przy lapmce dobrego wina..."

i 2-ga nagrodzona praca: "romantyczna kolacja przygotowana wspolnie ,np krewetki z makaronem I salatka ,pokoj pieknie przyzdobiony swiecami ,ogien w kominku ,nastrojowa muzyka , pozniej komedia romantyczna,sofa, ciepla pierzynka I butelka bialego wina.mozna tak super spedzic noc bo w tym roku walentynki przypadaja w piatek" (cytowana w całości, bo niemalże w każdym wyrazie błąd).

Konkurs traktowałam poważnie, przeczytałam regulamin. A w nim KRYTERIA-jakie brano pod uwagę (pkt 10 regulaminu) „Kryteria wyboru najlepszego i najciekawszego Zadania konkursowego przez Komisję Konkursową to: oryginalność, kreatywność, poprawność językowa. POPRAWNOŚĆ JĘZYKOWA na pewno nie była brana pod uwagę. a BYŁO TYLE FAJNYCH PRAC SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA REGULAMINU. Czuję się bardzo niezręcznie...więcej w konkursie Pijalnie Czekolady E. Wedel nie wezmę udziału ;-(




może warto dać komentarz, by przyuczyli kogoś z j. polskiego, czy coś?



Może to drugie MC? Wykasowali post i komentarze Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5833182 Napisano: 04.03.2014 11:17:46 w Numery telefonów i maile do agencji.
darog napisał(a):

Nie wiem w jakim wątku zamieścić treść dot. agencji INFINITY GROUP,

z FB https://www.faceb...om/InfinityG?fref=ts

Czy to Państwo robili konkurs dla Pijalni Wedel "Sposób na niezapomniane walentynki"? Jestem ciekawa ile reklamacji wpłynęło? Sama zastanawiałam się, reklamacja się należała z mojej strony, jednakże szkoda mi było nerwów i zwyczajnie tych paru złotych na znaczek. Jak można było nagrodzić prace o treści: " dzieci trzeba odtsawic...wyjsćie do taetru...przy lapmce dobrego wina..."

i 2-ga nagrodzona praca: "romantyczna kolacja przygotowana wspolnie ,np krewetki z makaronem I salatka ,pokoj pieknie przyzdobiony swiecami ,ogien w kominku ,nastrojowa muzyka , pozniej komedia romantyczna,sofa, ciepla pierzynka I butelka bialego wina.mozna tak super spedzic noc bo w tym roku walentynki przypadaja w piatek" (cytowana w całości, bo niemalże w każdym wyrazie błąd).

Konkurs traktowałam poważnie, przeczytałam regulamin. A w nim KRYTERIA-jakie brano pod uwagę (pkt 10 regulaminu) „Kryteria wyboru najlepszego i najciekawszego Zadania konkursowego przez Komisję Konkursową to: oryginalność, kreatywność, poprawność językowa. POPRAWNOŚĆ JĘZYKOWA na pewno nie była brana pod uwagę. a BYŁO TYLE FAJNYCH PRAC SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA REGULAMINU. Czuję się bardzo niezręcznie...więcej w konkursie Pijalnie Czekolady E. Wedel nie wezmę udziału ;-(




może warto dać komentarz, by przyuczyli kogoś z j. polskiego, czy coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5833179 Napisano: 04.03.2014 11:16:40 w Numery telefonów i maile do agencji.
Nie wiem w jakim wątku zamieścić treść dot. agencji INFINITY GROUP,

z FB https://www.faceb...om/InfinityG?fref=ts

Czy to Państwo robili konkurs dla Pijalni Wedel "Sposób na niezapomniane walentynki"? Jestem ciekawa ile reklamacji wpłynęło? Sama zastanawiałam się, reklamacja się należała z mojej strony, jednakże szkoda mi było nerwów i zwyczajnie tych paru złotych na znaczek. Jak można było nagrodzić prace o treści: " dzieci trzeba odtsawic...wyjsćie do taetru...przy lapmce dobrego wina..."

i 2-ga nagrodzona praca: "romantyczna kolacja przygotowana wspolnie ,np krewetki z makaronem I salatka ,pokoj pieknie przyzdobiony swiecami ,ogien w kominku ,nastrojowa muzyka , pozniej komedia romantyczna,sofa, ciepla pierzynka I butelka bialego wina.mozna tak super spedzic noc bo w tym roku walentynki przypadaja w piatek" (cytowana w całości, bo niemalże w każdym wyrazie błąd).

Konkurs traktowałam poważnie, przeczytałam regulamin. A w nim KRYTERIA-jakie brano pod uwagę (pkt 10 regulaminu) „Kryteria wyboru najlepszego i najciekawszego Zadania konkursowego przez Komisję Konkursową to: oryginalność, kreatywność, poprawność językowa. POPRAWNOŚĆ JĘZYKOWA na pewno nie była brana pod uwagę. a BYŁO TYLE FAJNYCH PRAC SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA REGULAMINU. Czuję się bardzo niezręcznie...więcej w konkursie Pijalnie Czekolady E. Wedel nie wezmę udziału ;-(


Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5805516 Napisano: 12.01.2014 15:20:04 w Rossmann
czy nagrodę z krzyżówki Skarb odbiera się w Rossmanie, czy przesyłają Pocztą? A może kurierem?
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5805344 Napisano: 11.01.2014 21:13:44 w Carrefour konkursy
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

Czy były już wyniki "Zima z Vanish"?



raczej nie było, nikt nic nie pisal emotka

edzia21 napisał(a):



DZIĘKI, mogłaby jakaś nagroda mi wpaść:)

Wyświetl w wątku >>
0 0