Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#5926989 Napisano: 06.10.2014 12:34:12 w Konkursy ABC
donia7 napisał(a):

darog napisał(a):

donia7 napisał(a):

A te produkty to miały być tylko z gazetki? W pobliskim ABC były zupełnie inne produkty i ceny różnią się od tych w gazetce.



produkty oznaczone "dobry wybór" niekoniecznie z gazetki.



no to ja takie kupiłam właśnie...ale co z tego jak na paragonie mam napisane: chrupki, ciastka, napój emotka


ja poprosiłem o pieczątke mam z tyłu paragonu wpisany towar, cene, itp..ale co z tego, jak smsa mi nie przyjeli wczoraj.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5926969 Napisano: 06.10.2014 11:41:57 w Konkursy ABC
donia7 napisał(a):

A te produkty to miały być tylko z gazetki? W pobliskim ABC były zupełnie inne produkty i ceny różnią się od tych w gazetce.



produkty oznaczone "dobry wybór" niekoniecznie z gazetki.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5926708 Napisano: 05.10.2014 18:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

Wysylal ktos teraz na ABC Dobry wybor? Dostalam zwrotke ze 5.10 zakonczyli przyjmowac zgłoszenia emotka



pisałem na "wkurza mnie"...było to samo, chociaż jeszcze 6 godz do końca dnia zostało..
niestety nie bede miał czasu sie tym zajac. trudno,. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5926706 Napisano: 05.10.2014 18:19:35 w Wkurza mnie...
Znowu mam opóźnienie w konkursie, albo błąd w systemie, sms nie przyjęty, przyjmowanie zgłoszeń zakończone. Ale trwa do dzis do północy!

http://www.sklepy...y_20140922_jf_ok.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5926666 Napisano: 05.10.2014 14:40:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś oprócz mnie i mojej koleżanki z pracy kupował na konkurs Superpharm farbe Palette w saszetkach?

oboje uznaliśmy - że się nadaje. Koleżanka zobaczyła onfo w gazetce o konkursie-tam brak informacji "oprócz saszetek" poprosiła o regulamin-obsługa wydrukowała,dała-w regulaminie również brak info "oprócz saszetek". Juz wiem-że takie info jest na ich www, ale w zasadzie-czy musze wchodzić na ogólna stronę Superpharmu-skoro mam regulamin?? Żeby nie było problemu-jak ew. wygramy i każa przesłac paragon z farbą za 20 zł...A juz zaraz chyba ma byc rozwiązanie konka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5926472 Napisano: 04.10.2014 16:14:31 w Biedronka
cudaczek121 napisał(a):

Jejku, wkurzyłam się sama na siebie,że tak łatwo ulegam wpływom i wszystko co mamuśka powie, przyjmuję za pewnik, bo ona ma zawsze rację i jest nieomylna emotka emotka Rodzice wyjechali na weekend i postanowiłam jeszcze raz ze spokojem, kawałek po kawałku zajrzeć w te styropiany i co się okazało emotka Brakujący element leżał w woreczku wetknięty w styropian tak jak mówiliście emotka Ja mam pierwszą grupę inwalidzką ze względu na wzrok,a dodatkowo jak czegoś intensywnie szukam i nie mogę znaleźć,to się bardziej denerwuje,to jestem po części usprawiedliwiona,no,ale moi rodzice emotka Jeszcze mama mi dogadywała,że wygrałam taki kasztaniarski, wybrakowany telewizor, bo rzekomo dla celów konkursowych sponsorzy zawsze dają produkty ze "spadów" emotka Jezu,chyba w celu uruchomienia tego telewizora będę musiała wezwać jakiegoś fachowca, coby mi rodzinka znowu nie dogryzała emotka Czasami łapię się na tym,że w równym stopniu kocham członków swojej rodziny co ich nienawidzę,ech.


Kasiu. Rozumiem Cie doskonale... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5925729 Napisano: 02.10.2014 22:56:39 w SZUKAM....
Halo, czy jest gdzieś dobra lodówka do wygrania? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5925640 Napisano: 02.10.2014 20:24:35 w Carrefour konkursy
barszcz napisał(a):

Prawidłowy jest bam@4frame.pl

barszcz napisał(a):

Prawidłowy jest bam@4frame.pl


dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5925574 Napisano: 02.10.2014 17:25:45 w Carrefour konkursy
BAM carrefour, na taki mail wysyłacie paragon?
bam@wygrana.com.pl

U mnie jest zwrot maila..błąd??
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5925479 Napisano: 02.10.2014 14:35:23 w Carrefour konkursy
darog napisał(a):

Disney Carrefour. Mam smsa by przesłać dane, ale u nich w regulaminie jest jeszcze oświadczenie. Skan oświadczenia + paragon trzeba? czy same dane. Nawet nic w smsie nie ma o paragonie.

dzieki za pomoc i odp

JUZ ZNALAZŁEM emotka SAME DANE + TEL.



Aha: "zostałes wytypowany do nagrody" to nie wiadomo czy dostane ten film za 30 zł?? A ten voucher na wycieczke to oni dzwonią z główna tak?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5925462 Napisano: 02.10.2014 14:08:45 w Carrefour konkursy
Disney Carrefour. Mam smsa by przesłać dane, ale u nich w regulaminie jest jeszcze oświadczenie. Skan oświadczenia + paragon trzeba? czy same dane. Nawet nic w smsie nie ma o paragonie.

dzieki za pomoc i odp

JUZ ZNALAZŁEM emotka SAME DANE + TEL. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5925263 Napisano: 02.10.2014 09:59:59 w Hochland
giulietta napisał(a):

brudny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mallina napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie mamy się co napalać na tę loterię, wszystko i tak zgarnie pan Tomasz P. z Przemyśla emotka emotka emotka


Niekoniecznie, ja myślę że pan Tomasz wygrywa w loteriach gdzie potrzebny jest tylko numer paragonu i gdzie nie jest określona konkretna sieć sklepów, a tu trzeba jeszcze wpisać kod, czyli faktycznie zakupić ten serek emotka


dokładnie emotka może pan Tomasz ma świetną kasę fiskalną, układziki, obejścia, sposoby? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że uczciwie kupuje produtky i to w hurtowych ilościach.



kasę fiskalną można obejść, tak żeby wypluwała różne paragony, przecież agencje tych paragonów nie odsyłają później do fiskusa, żeby sprawdził ich "autentyczność" tym sposobem konkursy z samym nr. paragonu mogą nabijać hurtowo i warto je odpuszczać na samym początku, w hallsie wysłałem kilkanaście zgłoszeń i nic, nawet okularów, więc hallsa już więcej nie kupię.



Jak się ma działalność gospodarczą to się nie bierze udziału w konkursach/loteriach, bo nie jest się konsumentem (chyba, że regulamin pozwala), każdy paragon jest wystawiany na podstawie faktury vat na wcześniej zakupiony towar, kasa musi być zarejestrowana, faktury, kopie, duplikaty, korekty na towar!, rolki z kasy przechowuje się 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku czyli w praktyce nawet 6, wszystko jest do sprawdzenia, bo wszystko zostawia ślady, do tego rejestry i ewidencja dokumentów w księgowości.. a kary za wszelkie przestępstwa gospodarcze są ogromne, kombinowanie z paragonami to nie tylko oszukanie agencji


emotka przyszła mi głupia mysl do głowy, ze na jakiś czas moniau bedzie miała spokój, a p. Tomasz P nie emotka (taki żarcik) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5923988 Napisano: 30.09.2014 00:03:46 w Carrefour konkursy
2x wysłałem sms na BAM a jeden paragon, tak przed północa sie spieszyło.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5923987 Napisano: 30.09.2014 00:02:30 w Wkurza mnie...
Kurka wodna, w tym pospiechu z jednego tel posłałem 2x to samo zgłoszenie na BAM w carrefour, Nie wiem, jak to u nich jest? Skoro maja dzienne, to może zażadaja jak wygram 1 paragonu?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5923360 Napisano: 28.09.2014 10:42:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ten konkurs ciastka FAMILIJNE jest rozwiązany, nie ma rezerwy czy coś?

http://www.promoc...jne.pl/strona-glowna Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5923193 Napisano: 27.09.2014 15:22:48 w SZUKAM....
Witam, czy Albedo Marketing publikuje gdzieś wyniki konkursów? Ciekaw jestem: kto wygrał wycieczki w Nescafe Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5922726 Napisano: 25.09.2014 23:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Anonima napisał(a):

mirai napisał(a):

Anonima napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Anonima napisał(a):

Sluchajcie, czy na konkurs Palette w superpharm moge kupic saszetke? Czytalam regulamin przed pojsciem do sklepu, w regulaminie jest napisane ze dowolny produkt palette, a jak wchodze na strone superpharm to jest zaznaczone, ze wszystkie produkty z wyjatkiem saszetek emotka w regulaminie nie widze zeby bylo napisane ze saszetek kupic nie mozna, albo slepa jestem.


teraz się nie orientuję, ale w poprzednim konkurskie Palette w Sph (z rowerami jako glowne) rowniez byly wykluczone saszetki emotka


no tak, ale w regulaminie nie widze zadnej wzmianki o tym, jedynie na stronie, a to regulamin jest wazniejszy chyba?


W takich konkursach z reguły wykluczone są z gry saszetki, produkty mini. W konkursach "Fa" - nie liczy się na przykład zakup mydła w kostce emotka


ja wszystko rozumiem, ale dla mnie samo 'z reguly' to troche za malo emotka czytalam regulamin i tam nic o wykluczeniach nie widze. Nie znam na pamiec zwyczajow agencji, w kaufie tez kupilam mini i tez w regulaminie nie bylo mowy o wykluczeniach emotka


Kupiłem te saszetke, i gram. Po co mi farba do włosów w wielkim pudle, , a 4 zł nie żal...Regulamin wydrukowałem-jakby mieli zamiar zmienic /poprawiać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5922417 Napisano: 25.09.2014 14:06:00 w Kaufland konkursy
hej, a ile czasu jest na odesłanie maila z danymi i paragonem? dzieki za odp
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5921973 Napisano: 24.09.2014 18:17:37 w Biedronka
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

trochę mi smutno i przykro, bo mam konsolę ;( emotka emotka


To jest tekst tygodnia! emotka
A ja np. nie mam nic.
Fakt, że nie grałam, ale nie sądzę, żeby wszyscy co brali udział, coś wygrali... emotka



Ja natomiast grałam w Oxford Biedronka i został mi jeno paragon emotka emotka


paragon został i mi. Zeszyty oddane biednym dzieciakom, wygranej zero, i tyle... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5921878 Napisano: 24.09.2014 15:38:46 w Carrefour konkursy
nataszka napisał(a):

darog napisał(a):

Był taki konkurs Disney-Carrefour. czy juz rozwiązany?


chyba dziś komisja dopiero razem z biedronką emotka


dzięki!
Wyświetl w wątku >>
0 0