Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#5939008 Napisano: 03.11.2014 21:21:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

mixik napisał(a):

eveliina napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

darog napisał(a):

Czy dostaliście jakies potwierdzenie mailem dot, KRUPNIK- hasło na finał?



Godzinkę po wysłaniu zgłoszenia przyszła zwrotka: Dziękujemy za dokonane zgłoszenie.
Zespół Kore Konnektiv



U mnie zwrotka była po kilku dniach




A to ciekawe, bo do mnie żadne potwierdzenie do dziś nie dotarło... nie wiem czy nie zapytać



Trzeba było odpowiedzieć w ciągu 7 dni od wiadomości od nich chyba, aby uznali.


Ale do 31 października można było hasło wysłać..to więcej jak 7 dni...ciekawe ile zgłoszeń z tymi hasłami Krupnik ma.


a na drugi mail wcale nie było nawet zaproszenia do udziału w II etapie Krupnika - na finał... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5939005 Napisano: 03.11.2014 21:19:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

mixik napisał(a):

eveliina napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

darog napisał(a):

Czy dostaliście jakies potwierdzenie mailem dot, KRUPNIK- hasło na finał?



Godzinkę po wysłaniu zgłoszenia przyszła zwrotka: Dziękujemy za dokonane zgłoszenie.
Zespół Kore Konnektiv



U mnie zwrotka była po kilku dniach




A to ciekawe, bo do mnie żadne potwierdzenie do dziś nie dotarło... nie wiem czy nie zapytać



Trzeba było odpowiedzieć w ciągu 7 dni od wiadomości od nich chyba, aby uznali.


Ale do 31 października można było hasło wysłać..to więcej jak 7 dni...ciekawe ile zgłoszeń z tymi hasłami Krupnik ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938964 Napisano: 03.11.2014 19:25:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostaliście jakies potwierdzenie mailem dot, KRUPNIK- hasło na finał? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938547 Napisano: 02.11.2014 22:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


czytam regulamin i ślepy...
juz wiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938542 Napisano: 02.11.2014 22:32:18 w Czy informują/ informowali?
UlCiAh napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

gryszelm napisał(a):

W tamtym roku były i w tym pewnie będą...


i laureatów i teksty ogłosili?
ale teraz wertuje temat i widzę, że w ub roku było 30 laureatów i zakupy w złotych Tarasach...tylko laureatów nie mogę znaleźć... co by porównać- czy się powtórzą ?


ogłosili i laureatów i zwycięskie teksty emotka w tym pewnie też ogłoszą...zobaczymy jak się sprawy potoczą z "plagiatowymi rezerwami" emotka


Licze na to emotka Tylko czy oni zdążą z tematem? Przeciez wylot 28 listopada... pewnie już bilety na konkretne nazwiska lada dzień agencja będzie załątwić, skoro ostatni etap jest zakończony...


Z tego co kojarzę, rok temu ta zwycięska lista również pojawiła się "na ostatni gwizdek" emotka


"Ostatni gwizdek" jest JUŻ... bilety lotnicze są imienne i nikt nie będzie tego załatwiał tydzień przed...

A ma ktos liste zwyciezców z ub roku?


Istnieje też prawdopodobieństwo, że po ubiegłorocznym zamieszaniu, takowej listy nie będzie emotka ogólnie żadna agencja nie lubi robić sobie problemów, a zareagować musieli. Ciężko powiedzieć. emotka



Regulamin konkursu:
#10. Lista zwycięzców, zawierająca: imię, pierwszą literę nazwiska, miejscowość oraz treść Zadania Konkursowego zostanie ogłoszona do dnia 4 listopada 2014 r. na Stronie
internetowej www.ferrerorocher.pl.



no to...rozumiem, ze rezerwy nie bedzie..skoro ogłoszenie zwyciezców pojutrze.... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938483 Napisano: 02.11.2014 18:44:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

edzia21 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy na konkurs świat u twoich stóp w tesco mozna kupic mydła fa?


można, tylko pytanie, czy w Twoim TESCO są mydła emotka u niektórych są, a u niektórych nie ma... u mnie to nawet w płynie nie ma...a niby Tesco extra emotka



W moim tesco nigdy nie było mydełek fa jak również wszelkich innych produktów, na które był akurat konkurs... Człowiek chciałby zagrać, a nie może kupić... Na dodatek teraz są serki valbon, które uwielbiam, a moje tesco nie bierze udziału w tym konku... emotka


ale mnie przestraszyłaś z tymi ograniczeniami w Valbon z Tesco emotka nawet nie wiedziałam że tak owe istnieją emotka ale odpaliłam regulamin i mój Tesculek jest i to nawet pierwszy na liście emotka


to i ja zajrzałem, czy moje tesco jest. Nie ma. A valbon zgłoszenia poszły... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938479 Napisano: 02.11.2014 18:34:23 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

gryszelm napisał(a):

W tamtym roku były i w tym pewnie będą...


i laureatów i teksty ogłosili?
ale teraz wertuje temat i widzę, że w ub roku było 30 laureatów i zakupy w złotych Tarasach...tylko laureatów nie mogę znaleźć... co by porównać- czy się powtórzą ?


ogłosili i laureatów i zwycięskie teksty emotka w tym pewnie też ogłoszą...zobaczymy jak się sprawy potoczą z "plagiatowymi rezerwami" emotka


Licze na to emotka Tylko czy oni zdążą z tematem? Przeciez wylot 28 listopada... pewnie już bilety na konkretne nazwiska lada dzień agencja będzie załątwić, skoro ostatni etap jest zakończony...


Z tego co kojarzę, rok temu ta zwycięska lista również pojawiła się "na ostatni gwizdek" emotka


"Ostatni gwizdek" jest JUŻ... bilety lotnicze są imienne i nikt nie będzie tego załatwiał tydzień przed...

A ma ktos liste zwyciezców z ub roku? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938456 Napisano: 02.11.2014 16:53:34 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

gryszelm napisał(a):

W tamtym roku były i w tym pewnie będą...


i laureatów i teksty ogłosili?
ale teraz wertuje temat i widzę, że w ub roku było 30 laureatów i zakupy w złotych Tarasach...tylko laureatów nie mogę znaleźć... co by porównać- czy się powtórzą ?


ogłosili i laureatów i zwycięskie teksty emotka w tym pewnie też ogłoszą...zobaczymy jak się sprawy potoczą z "plagiatowymi rezerwami" emotka


Licze na to emotka Tylko czy oni zdążą z tematem? Przeciez wylot 28 listopada... pewnie już bilety na konkretne nazwiska lada dzień agencja będzie załątwić, skoro ostatni etap jest zakończony... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938448 Napisano: 02.11.2014 16:32:09 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

W tamtym roku były i w tym pewnie będą...


i laureatów i teksty ogłosili?
ale teraz wertuje temat i widzę, że w ub roku było 30 laureatów i zakupy w złotych Tarasach...tylko laureatów nie mogę znaleźć... co by porównać- czy się powtórzą ? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938439 Napisano: 02.11.2014 16:04:43 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

kalka napisał(a):

Myśleli w Farrero, że się nie wyda emotka ale my tu na forum wiemy wszystko emotka (no... prawie wszystko)


U mnie w niedz awarii nie było, normalnie przeszły, nie sądzę, że 100 się nie zapisało z powodu awarii. Może kilka? Więc jeśli była awaria-zdążyli dodać do swojej bazy w pon. A we wtorek rano Komisja i wyniki mogły być choćby i o 10.00..

Nie bardzo tez rozumiem tematu awarii.. Forum przewertowane, i wiodze wpisy-że ludziom przechodziło, w zależności chyba od przeglądarki. Tym bardziej jestem pewien- że jeśli jakieś prace nie doszły-to było ich raptem kilka. Poza tym nie są to epopeje, a teksty na 300znaków...

U mnie wygranej brak, liczę, że może jednak rezerwa się odezwie. Może ktoś zgubił paragon, pies mu zjadł, zalało mieszkanie, posłał na inny konkurs-bo na paragonie były inne produkty...dziecko pogniotło, facet kupował Ferrero, cukierki przyniósł, paragon wyrzucił...(wszelkie pomysły zaczerpniete z wątków paragony, & szukam emotka



aha a przypadkiem w regulaminie nie ma zapisu iz zwyciężcy będa ogłoszeni na ich stronie? może i teksty też ? to się zobaczy jakie to wszystko och i ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938438 Napisano: 02.11.2014 16:03:36 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

Myśleli w Farrero, że się nie wyda emotka ale my tu na forum wiemy wszystko emotka (no... prawie wszystko)


U mnie w niedz awarii nie było, normalnie przeszły, nie sądzę, że 100 się nie zapisało z powodu awarii. Może kilka? Więc jeśli była awaria-zdążyli dodać do swojej bazy w pon. A we wtorek rano Komisja i wyniki mogły być choćby i o 10.00..

Nie bardzo tez rozumiem tematu awarii.. Forum przewertowane, i wiodze wpisy-że ludziom przechodziło, w zależności chyba od przeglądarki. Tym bardziej jestem pewien- że jeśli jakieś prace nie doszły-to było ich raptem kilka. Poza tym nie są to epopeje, a teksty na 300znaków...

U mnie wygranej brak, liczę, że może jednak rezerwa się odezwie. Może ktoś zgubił paragon, pies mu zjadł, zalało mieszkanie, posłał na inny konkurs-bo na paragonie były inne produkty...dziecko pogniotło, facet kupował Ferrero, cukierki przyniósł, paragon wyrzucił...(wszelkie pomysły zaczerpniete z wątków paragony, & szukam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5938176 Napisano: 31.10.2014 22:07:08 w Czy informują/ informowali?
marzenalol2 napisał(a):

Podejrzewam, ze nie dodali tych zgłoszeń, które mielismy wysłac na meila z powodu awarii


ode mnie poszły 3 zgłoszenia w niedziele- zresztą jedyne do tego konkursu z Mediolanem. O róznej porze w niedziele wysłane były, wszystkie przeszły, z różnych przeglądarek..nie nie wiem o awarii. najlepiej zadzwonic i zapytac-czy konkurs definitywnie zakonczony,,,czy była rezerwa, etc.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5937361 Napisano: 30.10.2014 11:04:12 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

kalka napisał(a):

marzenalol2 napisał(a):

czy złota rybka z ferrero dzwoniła?


We wtorek ok. południa katthlyn napisała, że dzwonili do jej koleżanki, a mi tego samego dnia powiedzieli, że w związku z niedzielną awarią jeszcze przyjmują do południa we wtorak zgłoszenia. Ja już zgłupiałam emotka Czy to znaczy, że przyjmowali zgłoszenia już po wybraniu laureatów emotka


może miała tel z rezerwy? a może zażartowała z koleżanki że wygrała Mediolan? Nikt z forum nie wygrał? To kiedy mieli informować? wczoraj - wychodzi na to.


może jeszcze będą dzwonić? Ale moje zgłoszenie normalnie poszło w niedziele...Oby nie dzwonili z zastrzeżonego, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5937312 Napisano: 30.10.2014 09:43:10 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

marzenalol2 napisał(a):

czy złota rybka z ferrero dzwoniła?


We wtorek ok. południa katthlyn napisała, że dzwonili do jej koleżanki, a mi tego samego dnia powiedzieli, że w związku z niedzielną awarią jeszcze przyjmują do południa we wtorak zgłoszenia. Ja już zgłupiałam emotka Czy to znaczy, że przyjmowali zgłoszenia już po wybraniu laureatów emotka


może miała tel z rezerwy? a może zażartowała z koleżanki że wygrała Mediolan? Nikt z forum nie wygrał? To kiedy mieli informować? wczoraj - wychodzi na to. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5936602 Napisano: 29.10.2014 10:02:13 w Połączenia nieodebrane
titinunu napisał(a):

Kto dzwoni z 222550301?


GOOGLE mówi, że TUI-biuro podróży... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5936491 Napisano: 28.10.2014 20:39:06 w SZUKAM....
Czy ktos dostał bony do Atlantic z Carrefoura-Soraya? Jeśłi tak, to do kiedy sa ważne? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5935697 Napisano: 26.10.2014 23:37:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Reni napisał(a):

darog napisał(a):

hej, kiedy zwykle powiadamiaja z Tchibo te weekendy i jak? Bo wyjeżdzam w tym tygodniu, a zgłoszenie posłałem..


dzwonią w czwartki


Dzięki, ale z całego tygodnia-wszystkich w czwartki powiadamiaja?? bo chyba 1 weekend dziennie losują i wydawało mi się, że sukcesywnie-każdego dnia powiadamiają-na bieżąco..


i czy z zastrzeżonego? bo nie odbieram...a juz nie zdąże załatwić..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5935695 Napisano: 26.10.2014 23:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

darog napisał(a):

hej, kiedy zwykle powiadamiaja z Tchibo te weekendy i jak? Bo wyjeżdzam w tym tygodniu, a zgłoszenie posłałem..


dzwonią w czwartki


Dzięki, ale z całego tygodnia-wszystkich w czwartki powiadamiaja?? bo chyba 1 weekend dziennie losują i wydawało mi się, że sukcesywnie-każdego dnia powiadamiają-na bieżąco.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5935691 Napisano: 26.10.2014 23:13:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej, kiedy zwykle powiadamiaja z Tchibo te weekendy i jak? Bo wyjeżdzam w tym tygodniu, a zgłoszenie posłałem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5934487 Napisano: 23.10.2014 12:34:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
turli napisał(a):

nariam Jeśli to Barcelona z Tchibo to wielkie gratulacje! emotka


gratuluję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0