Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6054450 Napisano: 08.08.2015 10:07:07 w Paragony
Mam Lirene  z dnia 27.07 godz. 10:00,
wymienie na inny trwający konkurs (np Intermarche) PW Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6053415 Napisano: 06.08.2015 00:05:21 w Carrefour konkursy
magnus napisał(a):

darog napisał(a):

magnus napisał(a):

darog napisał(a):

czy ktoś wie, jak wygląda ta sprawa z brakiem zwrotek "garnier Carrefour"?

Mam od nich odpowiedź- Wszystkie smsy dotarły do nas i biorą udział w konkursie, nie mogliśmy jednak odesłać zwrotnych

nie wierze.

Też tak odpisałem- dziękuję emotka  czy tak jest faktycznie przekonamy się emotka

dzieki za info!
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6053373 Napisano: 05.08.2015 22:00:28 w Carrefour konkursy
magnus napisał(a):

darog napisał(a):

czy ktoś wie, jak wygląda ta sprawa z brakiem zwrotek "garnier Carrefour"?

Mam od nich odpowiedź- Wszystkie smsy dotarły do nas i biorą udział w konkursie, nie mogliśmy jednak odesłać zwrotnych

nie wierze. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6053372 Napisano: 05.08.2015 21:59:27 w Carrefour konkursy
darog napisał(a):

czy ktoś wie, jak wygląda ta sprawa z brakiem zwrotek "garnier Carrefour"?

na ten adres poszedł mail i odp [email protected] Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6053368 Napisano: 05.08.2015 21:57:08 w Carrefour konkursy
czy ktoś wie, jak wygląda ta sprawa z brakiem zwrotek "garnier Carrefour"? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6052795 Napisano: 04.08.2015 15:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

No żesz, wygrałam voucher Cechini Muszyna dla mamy z Tesco i w mailu piszą, że warunkiem odebrania nagrody jest wpłacenie 10% wartości, czyli 100 zł na konto. W poprzednich edycjach np. w Biedronce nic takiego nie było, wyjazd zrealizowałam i nic nie musiałam płacić. Ten zapis odebrał mi radość z wygranej emotka

Poprzednie voucherow miały wartość chyba 1650 zł? Czyli wszystko gorzej...?
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6052764 Napisano: 04.08.2015 15:03:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
olabas napisał(a):

A nie wiecie, czy taki bon do Itaki jest na jedną wycieczkę? Tzn. mogę kupić dwie za jednym zamachem?

Tak, możesz kupić ile chcesz, wazne że woucher jednorazowo jest wykorzystany! Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6052763 Napisano: 04.08.2015 15:01:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

Organizator Garnier w Carrefour sprawdza problem smsów

Mi na maila nie odp. Ale dzięki za info. Pisz, jak bedzie coś nowego, szkoda, że wysłałem 3x sms, nie mam 3 paragonów.. ps. dobrze, że nie wysłałem 20-stu,,do skutku az dostane zwrotke... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6052561 Napisano: 04.08.2015 00:53:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dolly napisał(a):

darog napisał(a):

Czy dostajecie zwrotke z Carrefour Garnier? bo ja wysłałem 2 x z jednego tel i nie ma...Trzeci raz nie będe wysyłał, bo i tak mam 1 paragon.

A czy nie wysylasz czasem ze starterow play za korki? Bo wlasnie nie dostalsm tez i odkrylam, taki sam numer kilka dni temu emotka

ORANGE, dalej nie mam. wysłałęm 3x ten sam sms , ponad godzina minęła , zwrotki nie ma.

A zresztą co za róznica? Z każdej sieci powinne smsy normalnie trafic, byc zarejestrowane i zwrotki powinne byc odesłane i juz. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6052560 Napisano: 04.08.2015 00:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

darog napisał(a):

Czy dostajecie zwrotke z Carrefour Garnier? bo ja wysłałem 2 x z jednego tel i nie ma...Trzeci raz nie będe wysyłał, bo i tak mam 1 paragon.

A czy nie wysylasz czasem ze starterow play za korki? Bo wlasnie nie dostalsm tez i odkrylam, taki sam numer kilka dni temu emotka

ORANGE, dalej nie mam. wysłałęm 3x ten sam sms , ponad godzina minęła , zwrotki nie ma.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6052552 Napisano: 03.08.2015 23:53:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostajecie zwrotke z Carrefour Garnier? bo ja wysłałem 2 x z jednego tel i nie ma...Trzeci raz nie będe wysyłał, bo i tak mam 1 paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6048336 Napisano: 23.07.2015 19:12:40 w Smolar
warcik napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Osoby, które nie dostają smsa, mają na ogół zablokowaną komunikację marketingową w firmie TELEAUDIO2, która obsługuje ich ze strony technicznej. Można u nich to sprawdzić, czy numer nie widnieje na takiej liście. Wystarczy, że kiedyś zablokowaliście sobie otrzymywanie reklam i smsa z konkursu też nie dostaniecie...

Dzwoniłam do Telauadio dwa, sprawdzili nie mam żadnych blokad, skierowali mnie do firmy Digital Virgo, która obsługuje smsy premium Smolara i też niczego się nie dopatrzyli. A nie dostałam smsa z Coli Netto i z Kolastyny, o tym przynajmniej wiem, a może jeszcze coś zaginęło w czasoprzestrzeni.

Można prosić o te namiary tel/ mail - gdzie to mozna sprawdzić. To cos nienormalnego, że ja nic . zupełnie nic nie wygrywam.. może mam zablokowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6047620 Napisano: 22.07.2015 12:43:21 w Intermarche
Żywiec Intermarche, czy rozwiązany? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6047412 Napisano: 21.07.2015 21:52:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
asiabuczkowska napisał(a):

aparat-czarny - z Primy Carrefour - kurier GLS

I u nas to samo! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6046942 Napisano: 21.07.2015 10:22:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

A ja dzwoniłam do sklepu internetowego-można kupić przecenione ale w kwocie pierwotnej( czyli przed przeceną) , można kupić skarpetki , nie można łączyć z tym 20% rabatem 

Rabat 20% powinien wchodzić na nieprzecenione rzeczy, przecież voucher to tylko metoda płatności.





Racja. Zniżka 20% musi i powinna wchodzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6046274 Napisano: 19.07.2015 21:54:09 w Smolar
jokan napisał(a):

mozecie mi powiedziec jak to jest z przenoszeniem praw do "utworzonego dziela" w konkursie - jesli mam podpisane na cos oswiadczenie, to nie moge tego uzyc gdzie indziej? A co jesli cos pozmieniam w nim troche, to juz nie bedzie to samo dzielo....dobrze mysle? wlasnie u Smolara mam podpisane takie oswiadczenie....

Prawo autorskie jest niezbywalne. Nawet jeśli Smolar gdziekolwiek wykorzysta Twoje dzieło- ZAWSZE musi podpisać autora. zawsze można owe "oświadczenie" cofnąc - jako niezgodne z prawem. Taką mam wiedzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6045945 Napisano: 17.07.2015 23:17:45 w Intermarche
defed napisał(a):

dolly napisał(a):

Wiem gdzie jest systemowy, chodzi mi w ktorym konkursie go wymagali emotka

http://www.e-konk...he.html#.ValvJhjo6rV
Ps. Można mnie znaleźć raczej w woj. Śląskim, niż w Białymstoku... ?!?

To nie chodzi o ten konkurs? Główna wygrana w Bstoku.. W każdym razie gratuluje
http://wygrajzesmartem.pl/#nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6045929 Napisano: 17.07.2015 22:58:17 w Intermarche
defed napisał(a):

mariolakal napisał(a):

dolly napisał(a):

Matko ne straszcie, gdzie byl systemowy?????

Raczej na dole, tak jak w innych sklepach bywa...  

U mnie (w moim ITM)  numer systemowy zwie się numerem transakcji , jest to określenie rownolegle, zależnie od rodzaju kasy 

defed a gdzie w Białymstoku jest :"twój Intermarche":? no chyba że cos mi się pomyliło?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6044406 Napisano: 14.07.2015 18:20:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

darog napisał(a):

NIVEA MEN TESCO, czy tam jest jakies oświadczenie? regulamin mi się nie wyświetla, a mam sms  o narodzie (nie wiem jakiej?)
Może ktos tu da treśc oswiadczenia?


„Oświadczam, że wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu
miejsca zamieszkania, przez administratora danych - POS Media Poland Sp. z o.o., z siedzibą w
Warszawie (Warszawa 00-743, ul. Nabielaka 6/4), wyłącznie dla celów Konkursu, w tym do
wydania nagrody. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych
oraz prawo ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do
udziału w Konkursie”
(data i czytelny podpis)
emotka

Dzięki Reni! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6044366 Napisano: 14.07.2015 17:14:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
NIVEA MEN TESCO, czy tam jest jakies oświadczenie? regulamin mi się nie wyświetla, a mam sms  o narodzie (nie wiem jakiej?)
Może ktos tu da treśc oswiadczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0