Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6096665 Napisano: 19.10.2015 23:37:07 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Jak ktoś ma zbędne hasła na whiskas, to proszę na pw- mam kilka paragonów, więc jak dasz hasło i wygra, to podzielimy się 55% (dla mnie), 45% dla Ciebie

czy regulamin przewiduje publikacje zwycięskich haseł??
Wolałbym, aby było jak zwykle- dane zwycięzcy podane i tyle.
Moje marzenie nie nadaje się do publikacji...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6096527 Napisano: 19.10.2015 19:26:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Łaciate,
wpisałem 167 znaków i mam komunikat że max 184 znaki i formularz nie idzie. Miał ktos tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6094701 Napisano: 15.10.2015 22:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulka2434 napisał(a):

aga17 napisał(a):

A ja kupiłam 7up a na paragonie mam Mirinda.To jakie hasło mam pisać?Mam cyganić i pisać o Mirindzie czy być uczciwą i pisać o
7up.Tylko wtedy mogą mi nie uznać paragonu.Może madziulka2434 będzie wiedziała?

wiem,ale nie  powiememotka

czuje, że powiesz, gdy założysz nowy nick. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6094681 Napisano: 15.10.2015 21:32:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaromon napisał(a):

7 dni roboczych od info w "Mocy nagród". myślicie że przejdzie?

no jak madziulka to przeczytała..to już nie przejdzie..
proponuje gadać szyfrem. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6094675 Napisano: 15.10.2015 21:12:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żabka. Lajkonik.

Kiedy oni skończą powiadamiać? W sensie-czy doczekam się nagrody? Dziś czytam o paluszkach, wczoraj ktoś dostał suszarkę, tydzień temu telewizor..Cyrk jakiś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6094672 Napisano: 15.10.2015 21:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulka2434 napisał(a):

Moim  celem nie było donoszeniena innych konkursowiczów, spytałam ponieważ moje hasła z czasem  tracą na atrakcyjności i tzw. polocie przez cowg mnie stają się do siebie bardzo podobne, dlatego chcąc wyzbyć się wątpliwości zwróciłam się doorganizatora, i co więcej –podzieliłam się z tym z Wami z myślą o kimś kogo
również te wątpliwości dotyczą. Pisałam w swoim imieniu i we własnej sprawie.
Wszelkie niezwykle   kreatywne i wysublimowane oskarżenia radzępozostawic sobie na póżniej-być może trafi się konkurs na którym wykażecie się
swoją rezolutnościa- Szkoda mi jedynie ludzi, którzy świadomie wklepują jedno
hasło podczas gdy inni starają się
aby  broń Boże  nie zrobic czegoś wbrew regulaminowi i cogorsza pozbywając się wątpliwości podzielić  z innymi na konkursowym forum.  Każdy sobie rzepkę skrobie i naaaaprawdębyłabym ostatnia osobą żeby bawic się w takie rzeczy.  Ale niech każdy sobie uważa co chce, w jednymprzypadku „każdy sadzi według siebie”, w drugim po prostu gra nie fair. a w trzecim pochopnie oskarża. Przykro mi jestjednak  bo myślałam że można z Wami pisaco wszystkim a wychodzi na to, że o niczym, bo to kończy się zdziczałym atakiem -uwielbiacie
grupowe obrzucanie kamieniami, wyssane z palca osądy i oskarżenia, a to tylko
słowa pisane-strach Was spotkać w grupie na żywo…  

Ale my grupą nigdzie nie chodzimy..Nawet stowarzyszenia nie założyliśmy..i dzięki za "wspołczucie" (dla mnie) bo z powodu braku czasu wysyłam 5x to samo i już sie nie dziwie dlaczego mnie "nie losują" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6093933 Napisano: 14.10.2015 18:45:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

trampek. napisał(a):

Z jakiego konkursu wygrywaliście jaieś nagrody dyrektora co to jest ? emotka

mogę się mylić, ale dziś dzień nauczyciela emotka

ja byłem przekonany, że te nagrody z radia maryja - ojciec dyrektor coś rozdawał, nawet nie szukałem, bo wydawało mi się to mało prawdopodobne, lub małowartościowe Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6093223 Napisano: 13.10.2015 22:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

asante napisał(a):

Ta cała Konkursowa Partia Uczciwości na czele ze znaną panią przewodniczącą od pewnego czasu przestaje być strawna. Wyborów nie wygracie, zapewniam. 

A Ty asante sana z Przemyśla? emotka

Blondynka pyta nowo poznanego chłopaka;
- ej a ty skąd jesteś?
 - Przemyśl !
- chwila ciszy i blondynka mówi: przemyślałam i nie wiem!
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6093055 Napisano: 13.10.2015 18:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

boom30 napisał(a):

Czy może ktoś wie / wygrał bądź słyszał o wygranych z Nalęczowianki "Wyskocz z Kapci" w przeciągu kilkunastu ostatnich dni? Coś ucichło nikt się nie pochwalił chyba w tym miesiącu.

Może Aleksandrów Łódzki zaczął wyskakiwać z kapci? emotka

czy Aleksandrów Łódzki wygrywa w opisówkach? Czy nie ma czasu i interesuje się wyłącznie wbijaniem samych sumerów paragonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6092285 Napisano: 12.10.2015 16:58:38 w Smolar
aga17 napisał(a):

maliszka napisał(a):

joan napisał(a):

maliszka napisał(a):

ja odpuściłam loterie SMOLARA po tym jak zobaczyłam wyniki FIXÓW KNORR...na początku pojawiły się normalne numery paragonów ale potem ludzie wpisywali jakieś SPACJE pomiędzy poszczególne cyfry w numerze paragonu a system TAKIE COŚ losował to stwierdziłam że nie ma sensu bawić się w loterie u SMOLARA, który coś takiego akceptuje.


To była może ta loteria, co wygrały zgłoszenia w stylu:
- BLABLA.paragon 12345,
- BLABLA.12345,
- BLABLA. numer paragonu 12345
itd.?
Kompromitacja Smolara na całej linii. Najpierw sami podają w każdym regulaminie, że format zgłoszenia konkursowego to tylko i wyłącznie BLABLA.12345, a potem się okazuje, że system przyjmuje każdy bełkot, a Smolar to akceptuje i nagradza. Robią z klientów idiotów...

chodzi mi loterię ZMIEŃ KUCHNIĘ NA WŁOSKĄ zakończoną we wrześniu
http://www.smolar...s/laureaci%20www.pdf
np. 23 456 albo 345 879  no takich kombinacji z robieniem SPACJI między cyframi w numerze paragonu to jeszcze nie widziałam. jak w ogóle można akceptować TAKIE COŚ jako prawidłowy numer paragonu.

No faktycznie super te wyniki.

ten nr paragonu najlepszy
56GYA-IN1A9-IMOLX-BN72T-EJ6DA Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6092193 Napisano: 12.10.2015 15:03:23 w Informują
mczarna napisał(a):

darog napisał(a):

fino napisał(a):

darog napisał(a):

Nie wiem co / kto?
Ale minuta po minucie mam nieodebrane połaczenie z nr
537---924
225493000

ten pierwszy, jak w środku są dziewiątki, to Unique One  emotka

tak, dokładnie, są "9", tylko co oni moga chcieć? jakoś nie odzwaniają ponownie..

To oddzwoń do nich☺

Oddzwonione, tyle, że nikt z pracowników się nie przyznaje, że było dzwonione, okazało się że pomyłka? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6092147 Napisano: 12.10.2015 14:20:48 w Informują
fino napisał(a):

darog napisał(a):

Nie wiem co / kto?
Ale minuta po minucie mam nieodebrane połaczenie z nr
537---924
225493000

ten pierwszy, jak w środku są dziewiątki, to Unique One  emotka

tak, dokładnie, są "9", tylko co oni moga chcieć? jakoś nie odzwaniają ponownie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6092134 Napisano: 12.10.2015 14:15:31 w Informują
Nie wiem co / kto?
Ale minuta po minucie mam nieodebrane połaczenie z nr
537---924
225493000 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6091292 Napisano: 10.10.2015 08:35:08 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

zibek napisał(a):

Czy płacąc karta podarunkową dostaje się normalny paragon, który można na przykład użyć w aktualnym konkursie?
Myślę, że tak, ale wolę mieć pewność. emotka

Tak. U dołu jest tylko napisane forma płatności: bon, czy coś takiego.
Ja stale w ten sposób robię zakupy na kolejne konkursy. emotka

Byłem pewny, ze z tych kart wydają resztę...a się okazuje, ze  nie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6091055 Napisano: 09.10.2015 16:56:55 w Udane wymiany - polecane nicki:)
elmo napisał(a):

darekgryko - dziękuję i polecam emotka  

elmo - dziekuje i polecam, rozliczona zamiana co do złotówki. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6090116 Napisano: 08.10.2015 14:33:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pszczola napisał(a):

Agencja prosiła zwycięzców o Pesel- to chyba nie ma możliwości by te osoby /nazwiska były wymyślone...


Przecież można podać PESEL babci, z nazwiskiem nie tego nie sprawdzą. Druga sprawa, że jest coś takiego, jak generatory fikcyjnych PESELi.

Zgoda! A jaki problem poprosić koleżankę, kolegę- pesel jak najbardziej aktualny-realny! Anna Kowalska- nie istnieje? Nic nie szkodzi pesel od Asi Nowak dopasujemy? Policja w tym przypadku ma co robić, widac tu kilka paragrafów KK.. Ciekawe co na to Kasia "Cudaczek", ona się zna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6090025 Napisano: 08.10.2015 12:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Mam propozycję - czy możecie tu nie sypać nazwiskami?emotka
Nie jestem (delikatnie mówiąc) fanką MU, ale to trochę przesada... Jeśli uważacie, że zostały zrobione machloje, zgłoście to do agencji, zamiast kłapać tu bezowocnie... emotka

Od razu prośba do adminów - o wykasowanie wszelkich nazwisk z wcześniejszych postów.emotka
Dla jasności - nie brałam udziału w tym konkursie, a nikt z moich znajomych.

? Nawet jeśli ktoś "kłapie nazwiskiem" to przecież dosłownie CYTUJE z listy zwycięzców? Więc o co chodzi? W czym tu przesada? Ktoś kogoś wyzwał/ dopuścił sie przemocy? czy też napisał po prostu fakty? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6089994 Napisano: 08.10.2015 12:07:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jest i słup- Moni- Zenek Karolak z Konina.. w sumie 3 pary rolek czy cos przeoczone? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6089989 Napisano: 08.10.2015 11:58:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika1989 napisał(a):

darog napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nie chodzi o to, że nazwiska się pojawiają, tylko, ze ktoś zagrał na zmyślone. Osobno mama, osobno tata z dzieckiem, jeszcze ktoś tam emotka  tak jak ja bym zagrała na siebie np. Janina Kowalska (z kimś tam), na męża jako Janek Nowak z synem itp. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam emotka


lager- do 12.10 mają czas, aby powiadomić emotka

Aha, jeśli ktoś brał udział w konkursie i uważa, ze zwycięzcy oszukiwali, może składać reklamację,
domagać się wyjaśnień, można zyskać choćby to, że agencja będzie na przyszłość ostrożniejsza,
choć wszyscy pamiętamy, ze zdarzały się sytuacje pozbawiania nagród nieuczciwie zdobytych, 
walczyć o sprawiedliwość zawsze możnaemotka

Przeciez Agencja po takich zgłoszeniach o oszustwie natychmiast powinna zgłosić sprawę do prokuratury: za podawanie fałszywych danych, za oszustrwo, za usiłowanie wyłudzenia nagród w takiej i takiej wysokości.. I tego w reklamacjach należy się domagać. Bo inaczej pani U co ma syna: Maxa, Maxymiliana, Maxia, nigdy się niczego nie nauczy. A jeśłi choc raz odpowie za oszustwo, to bedzie uważała z Koninem / Poznaniem i całą reztą..

I dołączyć link..że pzrecież pani Monia już rolki posiada, a nie sa jej potrzebne, bo je sprzedaje
http://allegro.pl...lki-i5717581930.html

Ja zawsze jak walczę o nagrody to już widzę dla nich miejsce w swoim domu... A tu tyle na sprzedaż emotka

Nie jestem przeciwnikiem wygrania 10 pralek i sprzedawania,. co innego na dziadka/ babcie/ wujka// kazdy mnoży szanse, ale przekrętami sie brzydze. ale jeśli na jakies h..j wie jakie dane osobowe- to jest karalne i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6089975 Napisano: 08.10.2015 11:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czarnygreg napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nie chodzi o to, że nazwiska się pojawiają, tylko, ze ktoś zagrał na zmyślone. Osobno mama, osobno tata z dzieckiem, jeszcze ktoś tam emotka  tak jak ja bym zagrała na siebie np. Janina Kowalska (z kimś tam), na męża jako Janek Nowak z synem itp. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam emotka


lager- do 12.10 mają czas, aby powiadomić emotka

Aha, jeśli ktoś brał udział w konkursie i uważa, ze zwycięzcy oszukiwali, może składać reklamację,
domagać się wyjaśnień, można zyskać choćby to, że agencja będzie na przyszłość ostrożniejsza,
choć wszyscy pamiętamy, ze zdarzały się sytuacje pozbawiania nagród nieuczciwie zdobytych, 
walczyć o sprawiedliwość zawsze możnaemotka

Przeciez Agencja po takich zgłoszeniach o oszustwie natychmiast powinna zgłosić sprawę do prokuratury: za podawanie fałszywych danych, za oszustrwo, za usiłowanie wyłudzenia nagród w takiej i takiej wysokości.. I tego w reklamacjach należy się domagać. Bo inaczej pani U co ma syna: Maxa, Maxymiliana, Maxia, nigdy się niczego nie nauczy. A jeśłi choc raz odpowie za oszustwo, to bedzie uważała z Koninem / Poznaniem i całą reztą..

I dołączyć link..że pzrecież pani Monia już rolki posiada, a nie sa jej potrzebne, bo je sprzedaje
http://allegro.pl...lki-i5717581930.html Wyświetl w wątku >>
0 0