Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6178058 Napisano: 30.03.2016 18:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
za to w D'AUCY nie rozdali nawet połowy nagród,
zrobili rundę dodatkową,
na 5 kompletów garnków rozdali AŻ! 2?!
Reszty nie chce mi się liczyć.. Konkurs DNO. I za to nic z tej marki nie kupię! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6178057 Napisano: 30.03.2016 18:27:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Usunęli listę zwycięzców z wedel. Dziwne, nie?

http://wkuchnizwedlem.wedel.pl/zwyciezcy

ja widze cała liste zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6177263 Napisano: 27.03.2016 12:39:43 w Wkurza mnie...
asiatko napisał(a):

wkurza mnie że koleżankę - złodziejkę inni znajomi próbują wybielić "bo żyć trzeba dalej" i ja z mężem po całej aferze złapania jej będziemy chyba tymi najgorszymi. Okradała nas od lat, kilka par, ale nikt jej na gorącym uczynku nie złapał i nikomu nie mówił. Dopiero niedawno po kolejnej chamskiej akcji się zgadaliśmy, postanowiliśmy to nagrywać i pokazać jej mężowi. Kosztowało nas to wiele nerwów, kombincji, analiz itp jak to najlepiej ugryźć. Wszystko wyszło, nawet o wiele wiecej (jej teściowej złodziejka próbowala wmówić Alzheimera, a przez przypadek wyszło że została złapana w pewnym zakładzie na gorącym uczynku). Potem szły od niej esy z przeprosinami - tylko nie do nas. Teraz jej mąż postanowił zrobić u nich spotkanie - nie do końca wiadomo w jakim celu, może kasę oddać i wszyscy tam poszli oprócz nas - na bank za wcześnie na opinię specjalisty czy to nie choroba, co by w moich oczach ją ułaskawiło. Naszym zdaniem nie powinno odbyć się to u nich, bo niezręcznie, ale to tylko nasze zdanie. Mało tego, tamci poszli i nawet wzięli flachy "dla rozlużnienia atmosfery", i po naszym tekście - to może jeszcze wino dla pani domu? - fochy. A ta dama przez 3 dni łaziła struta, po czym szybko doszła do siebie i znów błyszczy. Dodam jeszcze że bogaci, a ta kradła nie na jedzenie, ale dosłownie - na 4 kurtkę w sezonie lub 5 buty. Niby żyć trzeba dalej ale nie każdy złodziej jest kleptomanem a ja nie mam zamiaru robiąc imprezę zamykać wszystkiego na klucz. Kradła kase z torebek, kosmetyki, a mi nawet kinderjajka - 12 szt z 50 zakupionych do Przedszkola do paczek na Mikołaja. Niech ktoś mnie oświeci bo durnieję - co to za koleżanka która chodziła do innych po to żeby ich okradać? Czy ja mam przejść na tym do porządku dziennego i udawać że się nic nie stało? Niby już tak robić nie będzie - czołg mi tu jedzie. Ciekawe czego ona bardziej żałuje - tego że zawiodła znajomych czy tego że dobrze żarło i zdechło? Przecież robiłaby to dalej. Jak dla mnie chamstwo do potęgi.

Przeczytałem z zaciekawieniem.
Dziwi mnie jednak najbardziej zachowanie reszty znajomych. Chyba wykazując solidarnośc z panią złodziejką i jej mężem doprowadzą niestety do recydywy w jej zachowaniu.
Wystarczy elementarna wiedza z tego zakresu. jeśli ktoś nie zostanie dotkliwie i przykładnie ukarany będzie to robił nadal, może najpierw trochę mniej ale z czasem więcej niż przed 'złapaniem". Zagadka: Dlaczego złodzieje w końcu trafiają za kraty mimo tego, że ukradli "tylko kawe" ze sklepu? Bo zrobili to po raz 22...najpierw ochroniarz puścił, potem w innym sklepie sprzedawczyni podarowała, potem nawet jak już była policja to nawet sprawy nie zrobili "mała szkodliwośc społeczna czynu",, tak więc żadnej kary nie dostawał latami.. aż rozuchwalony ukradł w wielkim markecie pod samym okiem kamer.. i wtedy też sąd łaskawy dał tylko grzwne. tak czy siak. Opłaciło mu się to. Kradł dalej. Żył latami z kradzieży. W końcu po kilku latach posadzili.. A nie można było od razu" batem zlać"? Ta kobieta po pierwsze powinna być wyłaczona ze środowiska i traktowana przez resztę jak "trędowata" i powinna miec poczucie że każdy patrzy na jej ręce i obserwuje. Co więcej wszystko powinna zwrócić, wyprawić za własną kasę przeprosinową imprezę, etc.. Wtedy dopiero grupa znajomych otwarcie powinna powiedzieć- że dostała szansę- i żeby jej nie zmarnowała.
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6177196 Napisano: 26.03.2016 18:56:09 w Carrefour konkursy
gryszelm napisał(a):

darog napisał(a):

Pytanie.
DANIO Carrefour.

2 czteropaki na jednym paragonie- tak jak na ulotce? Wydaje mi się, że jeden czteropak jest w regulaminie?

Dokładnie tak. Na ulotce inaczej, w regulaminie inaczej...

Ale dobrze rozumiem, że wg regulaminu wystarczy 1 czteropak Danio? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6177193 Napisano: 26.03.2016 18:50:09 w Carrefour konkursy
Pytanie.
DANIO Carrefour.

2 czteropaki na jednym paragonie- tak jak na ulotce? Wydaje mi się, że jeden czteropak jest w regulaminie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#6177182 Napisano: 26.03.2016 18:13:23 w Udane wymiany - polecane nicki:)
lilu napisał(a):

Polecam Kasiul emotka

 o to to...Kasiul OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6176122 Napisano: 23.03.2016 14:25:40 w Czy informują/ informowali?
defed napisał(a):

darog napisał(a):

nataszka napisał(a):

darog napisał(a):

czy Carrefour/ Nestle/ Bajkowy pokój/ już rozwiązany?

http://bajecznypokoj.pl/laureaci.html ,tak  obdarowali mnie 1 bonikiem

Dzięki za odp.. tylko skąd oni mają dane imię i nazwisko i podają "niezweryfikowany"? Skoro odp trzeba było wysłąć SMsem

No własnie nie mają, dlatego napisali "w toku weryfikacji" emotka

Mi chodzi o to, że mają na liście imie/nazwisko przy statusie "niezweryfikowany" ja nigdy przy wysłaniu SMS nie pisze na końcu swoich danych..więc stąd moje pytanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6176111 Napisano: 23.03.2016 13:55:07 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

darog napisał(a):

czy Carrefour/ Nestle/ Bajkowy pokój/ już rozwiązany?

http://bajecznypokoj.pl/laureaci.html ,tak  obdarowali mnie 1 bonikiem

Dzięki za odp.. tylko skąd oni mają dane imię i nazwisko i podają "niezweryfikowany"? Skoro odp trzeba było wysłąć SMsem Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6176101 Napisano: 23.03.2016 13:36:54 w Czy informują/ informowali?
czy Carrefour/ Nestle/ Bajkowy pokój/ już rozwiązany? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6175925 Napisano: 22.03.2016 22:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

Mysia napisał(a):

martynkamaria napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ten konkurs D'aucy to jakaś kpina. Mogli nie robić w ogóle konkursu, jak chcieli sobie zostawić nagrody dla siebie. 

Czy oni informują na @ i proszą o wysyłkę danych adresowych? Czy trzeba szukać do nich kontaktu i samemu podsyłać? Nie wiem nawet jak skomentować ten konkurs. Zjechałam pół miasta i kilka sklepów żeby te zupki znaleźć. Tanie nie były. Wysyłane dwa zgłoszenia na dwie osoby. A wpadł kubeczek w sweterku raz, na drugą osobę nic. Rozdane garnki w konkursie - 1 zestaw z 4. Czyżby trzyosobowa komisja, której przydały się pozostałe trzy zestawy? emotka

Ktoś na forum pisał, że niby agencja narzekała na kiepsko opisane paragony i przez to nagród nie
rozdali, dziwny ten konkurs, całe szczęście nie skusiłam się na te zupy emotka

Ja się skusiłam raz, zagrałam, ale prezentacja wygranych (ilość przyznanych nagród) skutecznie mnie zniechęciła do grania w kolejnym etapie. Zup też więcej nie kupię, to tyle, jeśli chodzi o reklamę produktu emotka


Opis zup chyba nie ma nic do tego, na dobrze opisany paragon nic nie wpadło-nawet kubek.. a w regulaminie jest zapis: że nagrody mogą nie być przyznane, moga przejść na następny etap.. tylko jakoś wcale nie przechodziły, a w pierwszym etapie na chyba 15 nagród dali jedną..i to nie najdroższą.. Konkurs L.I.P.A. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  od takich uciekać..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6175280 Napisano: 21.03.2016 10:32:24 w Paragony
Potrzebuje paragony Intermarche Henkel

w zamian 2 bilety do Miltikina (z Wedla) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6173809 Napisano: 16.03.2016 17:48:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kujawsko-pomorskie. Nieuczciwy kurier usłyszał zarzuty.. Może do kogoś paczki nie doszły??

http://www.kujaws...slyszal-zarzuty.html

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6172460 Napisano: 14.03.2016 11:41:54 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Kasiul, polecam, wymiana OK i wesoła z ta osobą korespondencja emotka jednym słowem miła transakcja! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6172300 Napisano: 13.03.2016 18:07:01 w SZUKAM....
Szukam 1 miski łaciate i 2 talerzy łaciate, najlepiej na zamiane z rzeczy które mam w wątku "wymienię na..." Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6164400 Napisano: 24.02.2016 12:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W kwestii podawania danych w konkursach/loteriach.. ze strony Policji..
http://isp.policj...ezom-tozsamosci.html Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6160819 Napisano: 16.02.2016 14:56:42 w BelVita - konkurs śniadaniowy
kajeczka napisał(a):

trampek. napisał(a):

Czy w śniadaniowka jest w środku z ciastkami czy bez?:)

na ciastka bym raczej nie liczyła emotka

no za taką obsuwe, to chociaz ciastka w ramach przeprosin..w końcu ktos traci czas, paliwo - by po te pudełko dojechać.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6160818 Napisano: 16.02.2016 14:55:14 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Pytał ktoś Was o wzrost? wagę? Tryb życia? choroby?

Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie dietetyk cokolwiek ustalał...??
pytał ktoś Was o cukrzyce, kamienice nerkową? inne choroby? jak wyliczył wg wzrostu i wagi ciała nadwage i zalegający tłuszcz.. Bo jak patrze te śniadania.. to tak jakby każdy z was ważył z 200kg i musiał schudnąć w ciągu miesiaca chociaz 20kg..

Przecież śniadanie - to najważniejszy posiłek dnia... ("śniadanie jedz jak król, obiad jak szlachcic, a kolacje jak biedak")
no na jakiejś podstawie ten dietetyk sporządził stosowne dokumenty za które otrzymał chyba 80 % wynagrodzenia z całej wartości nagrody jak patrze na te śniadania... I dobrze, że nie mam ich.. bo nie mam czasu na reklamacje, a trudno byłoby sie oprzec, by odpowiednio im nie dowalić.

Jestem jak najbardziej za upublicznieniem tych śniadań i tej sprawy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6160799 Napisano: 16.02.2016 14:08:19 w Nowy design
pionas napisał(a):

darog napisał(a):

Nie bardzo rozumiem, co się dzieje na moim tablecie..wcześniej czyli jak używałem tabletka z miesiąc temu wszystkie strony działają normalnie, a teraz e-konkursy cała strona BIAŁA?

Tylko biała strona czy coś jeszcze? możesz zrobić zrzut ekranu?
Jaka przeglądarka?

tylko biała strona, wczesniej działało normalnie..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6160295 Napisano: 15.02.2016 16:07:48 w Nowy design
Nie bardzo rozumiem, co się dzieje na moim tablecie..wcześniej czyli jak używałem tabletka z miesiąc temu wszystkie strony działają normalnie, a teraz e-konkursy cała strona BIAŁA? Wyświetl w wątku >>
0 0