Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#6191371 Napisano: 03.05.2016 09:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skowronek napisał(a):

ewikewik napisał(a):

Ok, magnus, upieraj się dalej i broń boże NIGDY  nie składaj reklamacji emotka np. agencja na K podziela mój punkt widzenia.

Czy nie uważacie, że te wszystkie reklamacje, ponaglenia przy ogłaszaniu wyników, dzwonienie w sprawie nierzetelnego wybierania laureatów (np. tekst za długi, a zdjęcie nie nawiązuje do tematu) nie wpłynęło na decyzję o zakończeniu konkursów w Top Markecie, Rossmannie, ABC czy innych sklepach? Mam na myśli konkursy twórcze, a nie loterie.

Nie. Bo jakoś w innych sklepach dalej są konkursy..a reklamacje zawsze wpływały i wpływac do organizatorów będą..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6191367 Napisano: 03.05.2016 09:01:05 w Carrefour konkursy
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

titinunu napisał(a):

mixik napisał(a):

nie wiem, ja info o  III stopnia dostałem 10:24

u mnie sms 11;31:41

no ale tylko same III stopnia?? może po weekendzie będą dzwonić z tymi większymi..

Nie, nie będą. Główne także poszły emotka  wszystko poszło

To chyba jakies numery tel mam zużyte przez jakiegoś konkursowicza..
niby nowe startery - 3!
I nic w żadnym konku...
Colgate też 3 wysłane.. i ZERO. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6191348 Napisano: 02.05.2016 23:46:10 w Carrefour konkursy
titinunu napisał(a):

mixik napisał(a):

nie wiem, ja info o  III stopnia dostałem 10:24

u mnie sms 11;31:41

no ale tylko same III stopnia?? może po weekendzie będą dzwonić z tymi większymi..
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190930 Napisano: 01.05.2016 10:54:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

darog napisał(a):

mdepfs napisał(a):

shell napisał(a):

ile na Lindor wysłaliście? emotka

sztuk 1 , ale wyjątkowo jestem zadowolona z odpowiedzi ^_^


Ja myślałem , że to dokończenie zdania to jakieś max 160znaków..

Ale to pewnie epopeje na 3 tys znaków mają szanse?

O kurcze...
A nie wiedzieć czemu mi się coś ubzdurało, że wypowiedź ma mieć maksymalnie 500 znaków i na tyle pisałam emotka

No właśnie..ale w regulaminie chyba zupełnie nie było o ilości znaków.. Może i linki do zdjęć i filmików i muzyczek zamieszczali..kto by nie chciał tych Seszeli.. Mi się wydawało, że albo formularz i   d.o.k.o.n.c.z.e.n.i.e  zdania albo sms.. toteż nie zachwycam się swoją pracą..Ale może chodziło o krótko i treściwie.. kto wie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190925 Napisano: 01.05.2016 10:21:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

shell napisał(a):

ile na Lindor wysłaliście? emotka

sztuk 1 , ale wyjątkowo jestem zadowolona z odpowiedzi ^_^


Ja myślałem , że to dokończenie zdania to jakieś max 160znaków..

Ale to pewnie epopeje na 3 tys znaków mają szanse? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190799 Napisano: 30.04.2016 18:20:57 w Biedronka
Jeśli Coca Cola dzwoni, to potem wysyła mail tak?
A po jakim czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190654 Napisano: 29.04.2016 22:56:21 w MC - Agencja inna niż wszystkie
giulietta napisał(a):

darog napisał(a):

fragles napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Panie Sławku, my tu na nasze Plumbike czekamy emotka emotka

Wiem, że cena kusząca...ale co zrobisz,jak nic nie zrobisz? emotka

Pan Sławek przeprasza, ale wyruszył z rodziną i znajomymi na majówkę nowymi rowerami emotka

a może chodzi o komunie? zaraz już i miał po prostu pan Sławek takie zamówienie...

to jak zwykle niemożliwe, żeby ktoś z nas nie wygrał  emotka  
1. wino tanie nie było
2. sms miał iść ze strefy alkoholowej sklepu (co rejestrowały latające nad strefą drony) stąd też większość zgłoszeń wysłanych spoza strefy zostało odrzuconych emotka
3. oj nieładnie.....  emotka   http://demotywato...ie-rob-komus-nadziei

giulietta..to nie skumałaś że hasło trzeba było na trzeźwo napisać?  a nie po wyjściu ze sklepu  i w odurzeniu?? oni już dość takich sms mieli... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190608 Napisano: 29.04.2016 20:16:50 w MC - Agencja inna niż wszystkie
fragles napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Panie Sławku, my tu na nasze Plumbike czekamy emotka emotka

Wiem, że cena kusząca...ale co zrobisz,jak nic nie zrobisz? emotka

Pan Sławek przeprasza, ale wyruszył z rodziną i znajomymi na majówkę nowymi rowerami emotka

a może chodzi o komunie? zaraz już i miał po prostu pan Sławek takie zamówienie... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190571 Napisano: 29.04.2016 17:04:51 w MC - Agencja inna niż wszystkie
@banka-manka napisał(a):

darog napisał(a):

bruce napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Dostałam wczoraj robota kuchennego, z Tesco Magazynu.
Wysłali go po niecałych 2 tygodniach, choć wg regulaminu mieli czas do czerwca emotka
Do tego robot ma taką wartość jaka pisze w regulaminie emotka

emotka Co zdanie, to szok: że z Tesco Magazynu się cokolwiek udało, że tak szybko wysłali i że zgodnie z deklarowaną w regulaminie wartością. Pozazdrościć. emotka Ja u nich nie mam żadnych szans (nawet już nie próbuję), za dużo na nich psioczyłam przez wiele poprzednich lat za dziadowe regulaminy. emotka

No rzeczywiście dziwna sprawa. jeśłi chodzi o MC...A jaki to model tego robota w regulaminie chyba za ponad 700zł?

Pierwszy raz grałam w Tesco, nie miałam żadnego podejścia do Agencji, bo nie znałam jej legendy emotka
I tak jakoś się udało.

darog taki model: http://www.ceneo.pl/13554641 

"nie odnaleziono serwera" czyli nie wiem.. symbol może podasz? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6190318 Napisano: 29.04.2016 09:58:50 w MC - Agencja inna niż wszystkie
bruce napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Dostałam wczoraj robota kuchennego, z Tesco Magazynu.
Wysłali go po niecałych 2 tygodniach, choć wg regulaminu mieli czas do czerwca emotka
Do tego robot ma taką wartość jaka pisze w regulaminie emotka

emotka Co zdanie, to szok: że z Tesco Magazynu się cokolwiek udało, że tak szybko wysłali i że zgodnie z deklarowaną w regulaminie wartością. Pozazdrościć. emotka Ja u nich nie mam żadnych szans (nawet już nie próbuję), za dużo na nich psioczyłam przez wiele poprzednich lat za dziadowe regulaminy. emotka

No rzeczywiście dziwna sprawa. jeśłi chodzi o MC...A jaki to model tego robota w regulaminie chyba za ponad 700zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6189686 Napisano: 28.04.2016 00:04:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Garnier Super pharm.

Przed chwilą wysłany o 23.50 wysłany sms- nie było zwrotki przez 7 minut. Wysłałem ponownie o 23.58..i też zwrotki brak..Żadnej.. Ktoś tak ma? Może trzeba było mi drugiego nie wysyłać..a czekac do jutra i pisac reklamacje.. A tak, to chyba drugi paragon będzie mi potrzebny-choć ta sama treść smsa?

(siec Orange) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6189410 Napisano: 27.04.2016 14:35:52 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

anus napisał(a):

ciekawe, czy VIPy powiadomione? emotka

Licze że jeszcze nie...

Powiadomione główne Vipy Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6188166 Napisano: 25.04.2016 12:00:26 w Biedronka
ace napisał(a):

nelunia napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jokan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja wysłałem może 5 zgłoszeń i bez zaskoczenia - NIC emotka

hehe, ja jeszcze mniej, bo aż 2 i czekam na telefon emotka , chyba by musial się cud zdarzyć emotka

Podobno nadzieja umiera ostatnia emotka

eee spoko, w drugim etapie wysłałam 3 zgłoszenia i miła pani uraczyła mnie kartą na stówkęemotka

Ja na cały konkurs posłałałam 4 zgłoszenia (po jednym na etap) i jak na razie stówka wpadła z 1 i 2 etapu, ale czekam teraz na 3 etap (tylko coś nie dzwonią... emotka ), bo liczę na 100% skuteczność emotka

To może taka taktyka agencji, by "hurtowników" nie nagradzać i moje 32 puszki...to za dużo... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6188164 Napisano: 25.04.2016 11:58:35 w Biedronka
Dzisiaj oni chyba VIPów poinformują... czytam reg i wynika, że wszystkie paragony musi wysłać.. Przeliczyłem swoje i jakby jeden się zagubił..

trudno sobie wyobrazić wyjazd za ponad 90 tys zł dla 2 osób   na mecz... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6188162 Napisano: 25.04.2016 11:54:06 w Biedronka
Czyli jak zadzwonią, chociaż zgłoszenie było przez formularz to trzeba odesłąć paragon mailem
i..
po ilu dniach oni informują że paragon dobry/ lub zły?

czyli kiedy by była rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6188107 Napisano: 25.04.2016 10:16:02 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

mia napisał(a):

darog napisał(a):

Coca Cola w sumie wysłane 32 zgłoszenia i zero wylosowanych...
Która rundę teraz informują??

Jest tam rezerwa?

Jest rezerwa, wygląda, że leci na bieżąco.
Zaczęli (mam nadzieję, że nie skończyli!) etap III.

Kurczę, tak bym chciała choć raz w loterii wygrać... A mam mniej zgłoszeń niż 32...

To oni dzwonią nawet jak przez formularz było zgłoszenie i wpisany mail?? 250 osób tygodniowo...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6188101 Napisano: 25.04.2016 10:09:56 w Biedronka
Coca Cola w sumie wysłane 32 zgłoszenia i zero wylosowanych...
Która rundę teraz informują??

Jest tam rezerwa?

Dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6187623 Napisano: 22.04.2016 22:29:06 w Czy informują/ informowali?
Everyday... informują o szczoteczkach? Ale jak? Wyniki są gdzies na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6186876 Napisano: 21.04.2016 11:58:37 w Carrefour konkursy
estrelitta napisał(a):

joan napisał(a):

Czy ktoś wie, dlaczego Velvet wciąż informuje laureatów? Z ciekawości pytam emotka Czas mieli do 19.04.

może coś im zaszwankowało i się w porę kapnęli, że nie wyszły wszystkie. Ale dzisiaj też eski idą tak na raty emotka

dziś przyszedł sms z Velvet Carrefour PONOWNIE na ten sam numer tel. co 2 dni temu. czyu to na pewno nowe smsy? Czy po prostu powtórzone? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#6178123 Napisano: 30.03.2016 20:47:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stefania7 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

stefania7 napisał(a):

darog napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Usunęli listę zwycięzców z wedel. Dziwne, nie?

http://wkuchnizwedlem.wedel.pl/zwyciezcy

ja widze cała liste zwycięzców

Nadal nie poprawiona - są same imiona, są inicjały nazwiska.

I nie będzie.
Oficjalna odpowiedź Wedla
'Odnosząc się do pełnych imion i nazwisk to według regulaminu w formularzu należy podać swoje dane osobowe niezbędne do udziału w Konkursie. Niezbędną daną osobową jest adres e-mail, umożliwiający kontakt z uczestnikiem. Regulamin nie wymaga natomiast podania pełnych danych osobowych.'

A z nieregulaminowej recenzji (tej z za dużą liczbą znaków, która wygrała jedną z głównych nagród) brali pod uwagę tylko pierwsze 1500 znaków... Oj, nieładnie, nieładnie...

Zatem wyciągnęli dane osobowe-w rubryce do wypełnienie było: nazwisko, podałem, nic nie wygrałem.. No i był temat, że jedna osoba tym samym foto wygrała iles razy

Wyświetl w wątku >>
0 0